Kocayı Eve Geri Getirme Duası

/ 28 Aralık 2020 / 12.981 / yorumsuz
Kocayı Eve Geri Getirme Duası

Bir kadın olarak kocanızın eve gelmek istemediğini mi hissediyorsunuz? Kocanız evi terk mi etti? Kocanız sürekli bahaneler üreterek sizden ayrı mı kalmak istiyor? Kocayı geri getirme duası okuyarak kocanızı evine ve size geri döndürebilirsiniz. Sorunlarınızı çözmüş olarak evliliğinizin ilk günlerine geri dönebilirsiniz.

Kocayı geri getirme duası nedir? Nasıl okunur? Ve bunun gibi tüm sorularınızı yazımızda cevaplamaya başlıyoruz. Evli olduğunuz erkek tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız veya eşinizle aranızda muhabbet kalmadı sorunlar çoğaldı ise en etkili ve tesirli dua budur. Eşinizin size aşkla bağlanması size karşı muhabbet duyması için okunacak dua budur. Daha önce defalarca denenmiş ve gerçek samimi bir niyetle yapıldığında çok defa kabul olmuştur. Kocayı eve geri getirme ve kendine bağlamak amacıyla farklı farklı uygulamalar vardır.

Genellikle eşinden veya sevdiğinden ilgi göremeyen, karşılık bulamayan kişiler kocayı geri getirme duasına başvururlar. Ayrıca huzur ve mutluluğun kaybolduğu evliliklerde, yeniden huzuru ve mutluluğu yakalamak niyetiyle de koca geri getirme duasına başvururlar. Kocayı eve geri getirme duasının pek çok çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en bilinen ve etkili olanı vefk ismi ile bilinen yöntemdir. Bu yöntem dualarla yapılmış muska yöntemidir. Bu Muskayı ise işinin ehli medyumlar veya hocalar yapabilirler. İster karınızı isterseniz evde kocanızı kendinize bağlamak evinize geri döndürebilmek için bu muskayı yaptırabilirsiniz.

Kocayı Geri Getirme Duası Okumadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Pek çok kişi dualardan olumlu sonuç alabilir fakat duaların yanlış veya eksik okunması ya da tam olarak usulünce yapılmaması nedenleri ile sonuç alınamayan dualardan sonra bu yönteme başvurulmaktadır. Kocayı eve getirme duasının okunmasının en etkili olduğu zamanlar olarak Hicri takvimin aylarından herhangi bir ayın ilk 2 Cuma okunması tavsiye edilir. Kısa sürede etkisini görmek mümkün olmasa da duanın neticesi ortaya çıktığında kalıcı olacaktır.

Duaları okumaya başladığınızda, duayı okuduğunuz kişi kocanız veya sevdiğiniz kişinin sık sık rüyasına girmeye başlayacaksınız. Okuduğunuz dua bilinçaltına ve rüyalara etki etmeye başlayarak düşüncelere de tesir sağlayacaktır. Kocanız veya sevdiğiniz size gittikçe bağlanacak geri dönecektir. Duanın kabul olması için duayı tam ve doğru okumak, niyetini tam olarak yapmak ve itikatla uygulamak çok önemlidir. Bu dua tam olarak okunduğunda kocanız ne kadar uzakta olursa olsun sizi düşünmeye başlayacak ve sonunda size geri dönecektir.

Mutlu Bir Evlilikte Duaların Önemi

Evlilik hayatında mutluluğu sağlanması için her zaman dualara ihtiyaç vardır. Allah kendisine gönülden samimi bir şekilde yapılan duaları kabul eder. Yapılan dualar sayesinde problemler ortadan kalkar. Duaların edilmesi ile evlilik bereketli ve mutlu bir evlilik olarak devam eder. Ülkemizdeki kadınların yaşadıkları en büyük ayrılık sebebi; kocalarının başka kadınlarla olması, onları aldatması terk etmesidir. Genellikle yıpranmış evliliklerde bu tür problemler yaşanır uzun süre bir evliliği korumak sevgi ve saygıyı devam ettirebilmek ile olur. Bunlardan birisi kaybolduğunda maalesef evliliklerde kopmalar yaşanır. Bu kopmaları engellemek için dualar okunarak çareler aranır.

İnsan ilişkilerinde meydana gelen sıradan sorunlar her zaman vardır yaşanılan küçük problemleri gözünüzde büyütmeyiniz. Problemleri çözümleme yolları arayarak daha da büyümesini engelleyebilirsiniz. Var olan problemlerinizi çözmeden sorunlarınızla devam ederseniz kocanız yavaş yavaş sizden uzaklaştıracaktır. Geri döndürme duaları bu noktada kocanızı eve geri döndürmek için en etkili işlemlerden birisidir. Herhangi bir yönteme başvurmadan önce o yöntemi araştırır, bilgi toplarsınız.

Kocanızı geri getirme duası içinde araştırmalar yapmak, duaların işe yarayıp yaramadığı hakkında sorular sormak ihtiyacı duyarsınız. Net bir şekilde ifade edersek; bilmelisiniz ki dua Allah’tan bir şey dilemektir, yardım istemektir. Bunu yaparken duanın gerekli kurallarına uyarak yapmalısınız. Eğer gerçekten inanarak ve usulüne uygun şekilde yaparsanız kabul olacaktır. Duanız kabul olduğunda kocanız ev geri dönecek, huzurlu bir yaşama adım atarak tekrar mutluluğa erişebileceksiniz.

Kocayı Eve Geri Getirme Duası Nasıl Okunmalıdır?

Duaları okumak için mutlaka abdest alıp, sonrasında Allah rızası için namaz kıldıktan sonra tam bir itikat ile Allah’tan istemek uygun olacaktır. Duaları okumak için herhangi bir medyuma veya hocaya gitmenize gerek yoktur. Kendi başınıza kocanızın geri gelmesi için dua okuyabilirsiniz. Fakat bu konuda en önemli mesele duanın ayrıntılı şartlarını doğru bir metot ile yapma, tam olarak kuralları yerine getirmektir. Duanın kaç defa okunması, kaç defa yazılması gerektiğini iyi bir şekilde bilmek duanın en önemli kabul olma noktasıdır.

Kocayı Eve Getirme Duası Ne Zaman Tesir Eder

 Kocayı geri getirme duası okuduğunuz ve dualarınızın etkisini görmek için bekliyorsanız; şunu bilmelisiniz ki duaları yaptıktan sonra kocanızın bu duaların etkisine girmesi için bir müddet beklemeniz gerekmektedir. Bu süre 3 hafta kadar uzayabilir. Okunan dualara göre bu süre değişebilir. Kocanız tesir altına girdikten sonra size karşı hareketleri değişir ve yavaş yavaş size doğru bir yaklaşma, duygu akışı başlar. Sizin, evinizin ve eşinizin enerjisi birleşir, böylece çekim gücü ortaya çıkar. Evinizde mutlu ve huzurlu bir yuvaya dönüşür.

 Kocayı Eve Getirme Duasından Sonra Olacaklar

Kocanızı eve bağlama duası ile kendinize geri getirip yaşadığınız bütün sorunlardan kurtulmak için bu duaya başvurdunuz, duayı yaptınız ve bundan sonra neler olacağını bekliyorsanız kısaca şöyle açıklayabiliriz. Kocayı geri getirme duası yaptıktan sonra, evden giden kocanız size dönecektir. Düşünceleri değişmeye başlayıp doğruyu bulacaktır. Kocanızın duyguları değişmeye başladığında evinin ve sizin önleminizi tekrar hissedecek ve geri dönmek isteyecektir. Evine tekrar geri dönecek olan koca eşine, varsa çocuklarına çok kıymet verecektir. Bu arada çok dikkatli olmamız gerekiyor. Şöyle ki kocayı geri getirme duaları yanlış okunduğunda etkiler farklı şekilde ortaya çıkabilir. Yanlış okumalardan sonra, geri dönmesini beklediğiniz kocanız sizden daha da uzaklaşabilir. Doğru sayılar doğru zamanlar doğru bir okuma şekli çok önemlidir.

Kocayı Eve Geri Döndürme Duası

Evi terk eden kocanızın evine ve çocuklarına geri dönmesi için dua yoluna başvurulabilirsiniz. Duaların okunması dinimizde bize manevi bir güç olarak öğretilmiştir. Duanın okunmasında muhakkak abdest alınmalıdır. Kocayı eve döndürme duasını bir hafta sürekli olarak sabah ve akşam namazından sonra kocanızın resmi üzerine okuyarak başlayacaksınız.

Okuyacağınız kocayı eve geri döndürme duası aşağıdadır. Son akşam okuma bittikten sonra yatsı namazını kılıp yine kocanızın resmi üzerine 1000 defa Allah’ın ‘Ya Vedud’ esmasını okuyacak ve gönülden Allah’a itimat ile dua edeceksiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra kısa bir süre içerisinde eşinizin size geri döndüğünü göreceksiniz. Cuma günü 52 defa Fatiha ve 10 defa İhlas surelerini okuyup niyet etmeniz gerekir. Niyeti ettikten sonra aşağıda verilen duanın okunması gerekir: Duada tırnak içerisinde bulunan yerde niyet edilen kişinin anne ismi ile birlikte zikredilmesi gerekmektedir.

Bismillahirrahmanirrahîm ‘Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla

’Elhamdülillâhi leke ya Allahü ‘Allah’a şükürler olsun….’nın gönlünü bana dost kıl.Elhamdülillâhi ya Allahü ‘Allah’a şükürler olsun’ yine…’nın gönlünü çevir gel.Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammedin Resulullahi ‘Allahtan başka ilah yoktur Muhammet Allah’ın rasulüdür hakkı için’ Yarab, sen ol Şan’ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın:

Yarab senin izzetin hürmeti için…’nın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevir gel, gayrilerinden gönlünü ayır.Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm …’nın gönlünü bana dost kıl. Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getir. Benim aşkımdan bikarar kıl. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikati için ve İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindir.

Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur’ân-ı Kerim. Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm.Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm.Ve bihürmeti İmanil mü’minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin.İlâhi senin lûtfun için ve senin in’amın için ve senin ihsanın için.İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için.

Ve sübhanekallahümme ve bihamdike ve ebced harfleri hürmeti için ve duai Kunut ve duai Teşehhüd hürmeti için Filanca’nın gönlünü canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevir gel, sen rast getirgil.Bihürmeti Âdem Safiyullah, ve bihürmeti Nuh Neciyyullah, ve bihürmeti İbrahim Halilullah, ve bihürmeti Musa Kelîmullah, ve bihürmeti İsa Ruhullah, ve bihürmeti Yusuf Sıddîkullah, ve bihürmeti Muhammed Mustafa Sallâllahü Aleyhi Vesellem Habibullah,

İlâhî yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti için Filanca’nın gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost ve benim aşkımdan bikarar kıl.Muhammed Mustafa ve Habibilmürteza velmücteba ya mabud ya Mahmud ya Mennanü ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ya Cebarrüİlâhi yüz yirmi dört bin enbiyai velmürselin ve evliyalar hürmeti için Filanca’nın gönlünü bana çevir.

İlâhi Musa Aleyhisselâm’ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi müminin velmüminat velmüslimine velmüslimati hürmeti için,İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca’nın aklına, Filanca’nın gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kıl.Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kıl.İlâhi senin sırrın için, ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Maruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için,

İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve müminler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu.

Bu okuduğum duaların sevabı Hz. Muhammed Aleyhisselam’ın ruhuna, Abdül Geylani Hazretin ‘in ruhuna bağışlayarak dua bitirilir. Bunların yüzü hürmetine aramızda muhabbet et. La İlahi İllallah birsin Muhammed Resullullah nursun, yüz bin Ayetel Kürsi kocamın dört bir etrafında dursun, evini ev bilsin, beni de karısı bilsin.Tüm okunanlar bir bardak suyun üzerine okunur ve kocanızın kıyafetlerine bu su sürülür. Allak kabul etsin. Sonra eşiniz size 1 hafta içerisinde geri döner ve bir daha asla sizi bırakıp gitmez.

Evi Terk Eden Kocayı İçin Saff Suresi

Evi terk eden kocayı geri döndürmek için Saff suresi de okunabilir. Bu sureyi okunmaya başlamadan önce kesinlikle abdest alınması gerekmektedir. Abdestli bir halde, niyet edilen kişinin anne adı ile birlikte ismi anılarak her gün sabah ve akşam vakitlerinde Saff suresi 70 defa okunur. Bu surenin tesiri ile sizi bırakıp giden eşiniz size geri dönecektir.