Adet Kanı Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

/ 10 Aralık 2020 / 130.207 / yorumsuz
Adet Kanı Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Büyü, uzun yıllardır insanlar tarafından başka kişilere özel güçleri olan insanların yaptığı bir işlemdir. Büyü farklı amaçlarla yapılabilmektedir. Bazen kendine aşık etme, bazen birinin kısmetini kapatma veya karşı tarafa zarar verme gibi amaçlarla yapılır.

Eski zamanlardan günümüze kadar süregelen bu büyü işleminin çeşitli türleri vardır. Bunlardan bir tanesi de adet kanı büyüsüdür. Bu büyü kadınların istedikleri erkekleri kendine aşık etmek için uygulanan bir büyü çeşididir. Adet kanı büyüsü nedir, nasıl yapılır? detaylı bir şekilde bakalım.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Oldukça etkili bir büyü çeşidi olan adet kanı büyüsü, çok uzun yıllardır kadınlar tarafından sevdikleri erkeği kendine aşık etmek ve kaybetmemek için, eğer erkeğin birlikte olduğu başka bir kadın varsa ondan ayırmak için yapılan bir büyüdür. Büyünün yapılan kişiye herhangi bir fiziksel zararı yoktur. Ancak bilinçaltı kontrol altına alınarak büyünün etkinliği olur.

Uzman kişiler tarafından yapılan bu büyüler, tarih boyunca kadınlar tarafından elde etmek istedikleri erkekler için yapılan bir işlemdir. Kadınlar bu şekilde sevdikleri erkeğin kendine aşık olmalarını sağlarlar. Adet kanı büyüsü bu konuda oldukça etkili bir büyü çeşididir. Erkeğin hayatında başka bir kadın olsa dahi bilinçaltı kontrol alındığı için o kadından vazgeçip büyüyü yaptıran kişiye aşık olur. Bu yüzden bugüne kadar ve bundan sonra sevgisine karşılık bulamayan kadınların başvurduğu ve başvuracağı bir büyü çeşididir adet kanı büyüsü.

Ancak işin ehli olmayan kişiler tarafından yapılırsa olumsuz sonuçlar doğurma ihtimali de olan bir büyüdür. Bu yüzden her zaman yaptıracak olan kişiler tarafından uzman hocalar, medyumlar tercih edilmelidir.

Eski zamanlarda sıkça yapılan bu olumsuz etkileri de görülmüştür. Kötü sonuçlar ile karşı karşıya kalmak istemeyen veya vebal altında kalmak istemeyen bu kadınların bu büyü çeşidinden uzak durması gerekir. Günümüzde hala oldukça fazla tercih edilen adet kanı büyüsü uygulaması, kadınların sevdikleri erkeklere kavuşmak için başvurduğu bir büyü çeşididir.

Adet kanı büyüsü, adet kanı kullanılarak yapılan bir büyüdür. Hijyen açısından çok kötü olan bu büyü yöntemi, uzman kişiler tarafından yapıldıktan sonra elde edilen güzel sonuçlar açısından oldukça fazla tercih edilen büyü en çok tercih edilenler arasındadır.

Erkeğin bilinçaltı kontrol altına alındığı için erkek büyü yaptıran kişiye aşık olur. Çoğu zaman bu büyü, evliliği bitmek üzere olan kadınlar tarafından da oldukça tercih edilmektedir. Her ne kadar hijyen açısından kötü olsa da eski zamanlarda gösterilen olumlu nedenlerden dolayı günümüzde hala aşk konusunda en sık kullanılan büyüler arasında yer almaktadır.

Eski cağların ve günümüzün aşk konusunda vazgeçilmezleri arasında yer alan adet kanı büyüsü, medyumlar aracılığı iyi yapılan kadınların elde etmek istedikleri erkeklere bilinçaltına etki ederek olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

İstenilen sonuçların elde edilmesi için yaptırmak için bu konularda alanında uzman medyumlarla tanışmaları gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Kimlere Yapılır?

Eski çağlardan günümüze kadar uzanan adet kanı büyüsü kadınların kendilerine bağlamak istedikleri erkeklere yapılır. Bu büyü yönteminin fiziki hiçbir zararı yoktur. Ancak erkeklerin bilinçaltını kontrol ederek yaptıran kadına aşık olmasını sağlar. Uzman medyumlar tarafından yapılan bu büyü çok etkili bir büyü çeşididir.

Ailevi problemleri olan, eşinden boşanma aşamasına kadar gelen boyutlarda evli kadınların bile kocalarına yaptırdığı bir büyüdür. Bu büyünün aşık etme özelliği olduğu gibi eğer erkeğin hayatında başka bir kadın varsa ondan ayrılmasını da sağlar. Bu yüzden adet kanı büyüsü oldukça tercih edilen bir büyü çeşididir.

Adet Kanı Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır?

Adet kanı büyüsü özel bilgi ve deneyim gerektiren medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu büyü türü kara büyü grubunda yapılır. Bu şekilde erkeğin hislerine ve davranışlarında değişikliğe sebep olur. Bu yüzden bu büyü türünü yaptırmak isteyen kadınlar iyice araştırma yapmalı ve alanında uzman kişilere adet kanı büyüsü yaptırmalıdırlar.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tarih boyunca bir erkeği kendine bağlama, aşık etme konusunda etkili olan adet kanı büyüsü günümüzde de en çok tercih edilenler arasındadır. Hijyen olarak çok temiz bir büyü olmamasına rağmen aşık etme, bağlama konusunda çok etkilidir.

Adet kanı büyüsü kadının aybaşı kanından yapıldığı için bu şekilde adlandırılmıştır. Aybaşı kanı kullanılarak yapılan bu büyü erkeğin yaptıran kadına tamamen bağlanmasına ve erkek evli bile olsa eşinden ayrılmasına sebep olacak kadar etkili bir büyüdür.

Adet kanı büyüsünde esas olan şey büyüyü yaptıran kişinin vücuduna ait bir şeyin yapılan kişiye yedirip içime işlemidir. Bu yöntemde de adet kanının kullanılmasının tek amacı kadının dişilik özelliklerini taşıyan en etkili bölge olmasında kaynaklanmaktadır. Kadın vücuduna ait başka hiçbir şey erkeği kendine aşık etme konusunda bu kadar etkili değildir.

Özel dualar, tılsımlar kullanılan bu büyü çeşidi işinin ehli kişilere yaptırılmalıdır. Kişi kendi kendine bu büyüyü yapamaz. Halk arasında bilinen şekere adet kanı damlatarak yedirme veya çayına damlatarak içime gibi yöntemler oldukça yanlış uygulamalardır. Bu büyü türü kara büyü grubunda yapıldığı için işinin ehli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalınır. Çünkü adet kanı büyüsü uygulaması erkeğin bilinçaltına hükmeder ve bu sayede hislerinde davranışlarında değişikliğe sebep olur.

Adet kanı büyüsünü yapan kişiler özel duaları, tılsımları bilmelidir ve bunları doğru bir sırayla yapmalıdırlar. Kulaktan dolma bilgiler ile yapılan adet kanı büyüsü olumsuz ciddi sonuçlar doğurabilir.

Adet kanı büyüsü sadece erkeğe yedirilip içirmekle olacak bir işlem değildir. Bunun için özel işlemler gerekir. Bu yüzden adet kanı büyüsü yaptırırken uzman bir medyuma yaptırılması ve tarif edilen yollar takip edilmelidir. Aksi halde olumsuz etkiye sahip olabilir. Bu sıralama ve uygulamalar oldukça önemlidir.

Halk arasında söylendiği gibi bu büyü sadece adet kanını içecek veya yiyecek yardımı ile erkeğin sindirmesini sağlamak ile gerçekleşmez. Bu büyünün yapımı toplam 5 aşamadan oluşmakta olup doğru yapımı için mutlaka bir medyuma başvurmak gerekir.

 1. Beklemek: Adet olduktan sonra ilk gün değil ikinci gün büyüye başlanmalıdır,
 2. Kana bulanmış olan bezi boş bir odada bekletmek,
 3. Bu aşamada tılsımlı sözcükler okunmalıdır,
 4. Adet kanı olan herhangi bir eşya kırmızı ip ile sarılmalıdır,
 5. Son aşama ise gerekli olan eşyayı gömmektir.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bir medyum yardımı ile bu büyüyü kişi kendi evinde kolayca yapabilir, yalnız doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Her kara büyüde olduğu gibi bu büyü de cinler yardımıyla gerçekleşeceği için dikkatli olunması gerekir. Bu büyüde aracı olan cinlerin kimlikleri sayesinde adet kanı büyüsü daha hızlı bir şekilde etkisini gösterir ve güçlü etkisini kişi ölene kadar kaybetmez. Bu büyü ancak yapılan erkek öldüğünde veya işinin ehli bir hüddam tarafından bozulabilir.  Bu büyünün hem iyi hem de kötü niyetlere aracılık edebilir olup etkili olabileceği en güçlü niyetler şunlardır;

 • Erkeği, kadına tutkulu bir şekilde aşık etmek, bağlamak ve erkek ile sonsuza dek mutlu yaşamak,
 • İntikam amacı ile erkeği kadına körü körüne bağlamak,
 • Erkeği ailesinden ayırmak için kendisine bağlamak,
 • Erkeği parası için kullanabilmek amaçlı kendine esir etmek,
 • Cinsel hayat amaçlı erkeği kendine bağlamak,
 • Aşına karşılık olarak kendine bağlamak,

Adet kanı büyüsü sadece aşk ve cinsellik üzerinde etkilidir, başka bir niyet için kullanılmaz.

Adet Kanı Büyüsü Tutar Mı?

Adet kanı büyüsü evli ve nişanlı olan erkeğe yapılmaktadır. Boşanmış erkekte tutmadığı bilinmektedir. Bu büyü çeşidi son derece etkilidir. Eski zamanlardan beri kadınların eşlerini kendilerine bağlamak için yaptırdığı bu büyü çok etkili olduğundan günümüzde de tercih edilmektedir. Eğer kendinize bağlamak istediğiniz erkek başkası ile birlikte olsa bile bu büyünün ardından size geri döner. Gözü artık sizden başka hiçbir şey görmez.

Evde kendiniz kulaktan dolma bilgiler ile yapmayı denemeyin, sakıncalıdır. Bu büyü sadece kadının adet kanını erkeğin yemeğine katarak ya da birkaç dua okuyarak yapılmaz. Daha farklı ritüeller ve malzemelere de ihtiyaç vardır. Bu malzeme ve ihtiyaçlar tercih ettiğiniz medyum tarafından alınır. Ve büyü işlemlerine başlanır. Medyumunuz başlamadan önce sizden bilgilerinizi isteyebilir. İşlem bittikten sonra kısa bir süre de olumlu sonuç alırsınız. Yapılan büyünün etki etme süresi büyünün konusuna göre değişir ancak kesin çözüm alırsınız.

Adet kanı büyüsü kısa sürede etkili sonuç veren bir büyüdür. Çoğunlukla eşinin onunla ilgilenmediğini düşünen kadınların eşlerini kendilerine bağlamak için yaptırmayı seçtikleri bir büyüdür. Eşiniz, sevgiliniz ya da nişanlınız size soğuk davranıyorsa, artık sizi sevmiyorsa, başka birine ilgi duyuyorsa bu büyü sizin için doğru seçim olacaktır. Bu büyü yapıldıktan sonra büyünün etkisi altında olan kişinin bilinç altı tamamen büyü etkisinde olur. Sadece büyüyü yaptıran kadını düşünür. Gözleri ondan başka hiç kimseyi görmez. Aralarında eğer bir problem varsa bile o problemler bir anda sona erer. Artık kavga etmezler. Büyünün etkisinde olan erkek sadece büyüyü yapan kişinin yanında olmak ister ve ilişkileri örnek gösterilecek kadar güzelleşir. Eğer büyüyü yaptıran kişiden başka bir sevdiği ya da ilişkisi var ise bile onu bırakıp hemen geri döner. Uzman ve tecrübeli bir medyum tarafından yapıldığı sürece çok güzel sonuçlar verir. Sevdiğinizin gözü sizden başka kimseyi görmez ve çok güzel bir ilişkiniz olur. Büyü etkisi altında olan kişi bunun bir büyü olduğunun farkına varmaz.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsü kendiliğinden bozulmaz, gelişigüzel bozulmaya veya başka yöntemler ile bozulmaya çalışılmaz, etkisi ömür boyu devam eder. Bu büyüyü sadece her iki tarafın isteği doğrultusunda bir hüddam bozabilir. Bir medyum yardımıyla yapılışı kolay olabileceği gibi güçlü etkisinden dolayı herhangi biri bozamaz, ancak cinlere hükmedebilen ve işinin ehli biri bunu bozabilir. Kişi kendi çabaları ile bu büyüyü bozmaya çalışırsa büyü ters tepebilir ve hoş durumlar ile karşılaşılmayabilir. Bu büyü en etkili ve ortadan tamamen kaldırılması en zor kara büyü çeşitlerinden birisidir. Bu büyüyü bozmaya çalışanların başarısız oldukları ve yetersiz kaldıkları bilinmektedir.

Bu büyü bir medyum tarafından hazırlandıktan sonra büyüyü gerçekleştirecek olan kişi tarafından bir şekilde büyüyü yapmak istediği erkeğin vücuduna kalıcı olarak geçirmesi gerekir, genellikle yedirmek veya içirmek yöntemi kullanılır. Bu büyü etkisini diğer kara büyülere göre daha hızlı gösterebileceği gibi adet kanı erkeğin bedenindeyken yapan kişiye son derece ciddi sonuçlar verir.