Medyum Beşir Hoca Kimdir?

Medyum Beşir kimdir dendiğinde ilk akla gelen birçok konuda destek alınabilecek uzman kişi olarak bilinmektedir. Yaşam döngüsü içerisinde zaman zaman yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması ve bu konuda destek alınması için ilk başvurulacak kişi olarak bilinir. Büyü yapma konusunda işin ehli olan kişilerden yardım almak faydalı bir durum olacaktır.

Bazı zamanlar insanlar, hayatlarında sıkıntı yaşamaktadırlar. Hatta kendi üstlerinde büyü olduğuyla ilgili şüphelenmektedirler. Dolayısıyla da böyle bir şeyin olup olmadığını anlamak adına medyumlara başvurmaktadırlar. İşin ehli olmayan ve bu konuda deneyimli olmayan kişiler tarafından yapıldığında farklı sonuçlarla karşılaşabilmektedirler. Medyum Beşir Hoca konusunda uzman ve her türlü yapılacak olan işlem için yetkilidir.

Medyum Beşir’in Başarıları

Medyum Beşir aile yapısına çok fazla önem vermektedir. Bunun nedeni de kendisinin de köklü bir aileden geliyor olmasına dayanmaktadır. Yaptığı işlemlerde ailesinin çok eski zamanlara dayanıyor olması ve ailesinde de bu mesleği yapanların olmasıdır. Dolayısıyla kendisi de çok daha ciddi şekilde medyumluk mesleğini icra etmektedir.

Medyumluk mesleğine bakıldığında, cinci hoca ve böyle olduğunu iddia edenlerden farklı olduğu bilinmektedir. Medyumluğun temelinin ilim ve bilime dayalı olduğu unutulmamalıdır. Medyumluk ilminin Endülüs zamanlarına dayandığı bilinmektedir. Bu nedenle de Medyum Beşir Hoca tarafından yapılacak olan işlemlerde bilim ve ilime dayalı olarak yapılmaktadır.

Beşir Hoca’nın Yaptığı Çalışmalar

Her ne kadar bilim ve ilimle ilgili günümüzde çalışmalar yapılmış ve gelişmeler kaydedilmiş olsa da yine de bilinmezlikler de bulunmaktadır. Bu bilinmezlikler arasında gizemli ve çözümlenmesi zor olaylar bulunmaktadır. Her ne kadar gün yüzüne çıkarılmasa da her alanda medyumlardan destek alındığı bilinen bir gerçektir. Hatta bazı devletlerin ve özel sektörün de medyumlardan bazı konularda destek aldıkları bilinir.

Bilinmelidir ki; Medyum Beşir Hocamız köklü aile yapısından gelmektedir. Medyumluk mesleği üzerine yanlış bir itham olan, karışık şekiller ya da değişik karışımlar hazırlayarak büyü yapan kişilerdir algısı yanlış bir algıdır. Büyü olayı tamamen bilgelik gerektiren bir durumdur. Belli hesaplamalar üzerinden ve belli şekiller kullanılarak yapılmaktadır.

Büyü yapımında uyulması gereken kurallar bulunmaktadır. Bu nedenle de büyü yapacak olan kişinin bu konuda bilgili olması ve bütün kuralları sırası ile yerine getirmesi gerekmektedir. Medyum Beşir bu konuda hem deneyimli hem de eğitimli bir hocadır. Bu eğitim ve deneyimleri ile kendini kanıtlamış bir hocadır.

Medyum Beşir Hoca yaptığı her işlem için özenli ve titiz bir çalışma yürütmektedir. Her ne ile ilgili olursa olsun mutlak bir sonuç oluşturacak olan işlere imza atması ile bilinmektedir. Her işte olduğu gibi büyünün de kendi için de yapılması ve kullanılması gereken materyaller vardır. Bunun için de bu konuda ilim sahibi olunmalıdır ki, yapılan işlem tam anlamıyla etkisini göstersin.

Yaptığı çalışmalar arasında ise, bağlama büyüsü, aşık etme büyüsü, geri getirme büyüsü ve nazardan korunmak için yapmış olduğu vefkler bulunmaktadır. Herhangi biri için destek alabileceğiniz gibi, kendinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız bu konuda da Medyum Beşir Hoca büyü bozma işlemi de yapmaktadır.

Medyum Beşir’i Seçmek İçin Sebepler

Her ne kadar medyumluk mesleğini en iyi şekilde icra ediyor olsa da sosyal yaşantısında da sevilen bir kişilik olduğu bilinmektedir. Bunu yanı sıra akademik olarak da kendini bilim ve ilime adamış bir kişiliktir. Alanında en iyilerden bir olan ve her geçen gün kendini geliştiren biri olarak en üst sıralarda kendine yer edinmiştir.

Ayrıca birçok kuruluşa da maddi manevi destekler sağlayarak bu konuda gizlilik sağlanmasını istemektedir. Medyumluk mesleği gizemli bir yolculuk olarak biliniyor olsa da sosyal yaşantıyı etkilemediği unutulmamalıdır. İnsanlarla olan iletişimi de bir o kadar iyi ve çevresi tarafından aydın bir kişilik olarak tanımlanmaktadır.

Birçok konuda karamsarlığa düşen ve büyüler ile ilgili sorunlar yaşayan kişilerin bu konuda net bir şekilde çözüm bulmasını sağlamaktadır. Kötü ve düşük enerjiye neden olan büyülerin bozulması aşamasında titiz bir çalışma yaparak bu konuda kesin çözüm bulmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda büyü yaptırmak istediğiniz konular ile ilgili de sizlere bilgi vermekte ve bu konuda destek olarak yanlış bir şeylere sebebiyet verecek olan düşüncelerden arınmanızı sağlamaktadır.

Büyü yaptırılmak istendiğinde çok çabuk etki etmesini bekleriz. Bunu için de yapılacak olan büyü en sağlam şekilde ve işlem adımları göz önünde bulunarak yapılmalıdır. Medyum Beşir Hoca bu konu da kendisine başvuranların güvenini boşa çıkartmamıştır. Bu da onun en iyi şekilde mesleğini içre ettiğinin başka bir kanıtıdır. Bakıldığında en büyük serveti de yapmış olduğu sağlam büyüler sayesinde edinmiş olduğu sosyal çevresidir.

Medyum Beşir Hoca ve Rüya Tabirleri

Medyum Beşir Hoca rüya tabirleri konusunda da başarısını kanıtlamış olan hocalarımızdandır. Rüya yorumlamak ile ilgili birçok ilmi ve semavi deliller ortaya çıkmıştır. Hatta bu konuda Hz. Muhammed’in de birçok hadis-i Şerifi bulunmaktadır. Bunlar arasında da en çok dikkat çekeni de “müminin rüyası peygamberliğin kırk altı cüzünden bir cüzdür” şeklindeki hadistir. Bu hadisten yola çıkılacak olursa, yaşanan zamanın ahir zaman olduğu açıkça ortaya çıkmıştır. Durum böyle olunca ve Hadisler göz önüne alındığında, rüyalarımızın gerçeğe çok yakın olması ve tamamen yalandan, riyadan arınmış olduğu ortaya çıkmaktadır.

Medyum Beşir Hoca ilmi ile birlikte aldığı güç bir araya geldiğinde yaptığı yorumlar doğru bir şekilde kendisi tarafından ortaya konmuştur. Bu vesile ile birçok kişinin de rüyası ve kendisine verilmesi uygun olan bilgiler müjdelenmiştir. Bakıldığında rüyaların insan ile evrim arasındaki telepatik olarak kurulan bağ olduğu bilinmektedir. Bilinen şu ki; bu telepatik bağ sayesinde uyku esnasında farklı boyutlara yapılan seyahatler olduğudur. Bu seyahatler sırasında oluşum gösteren durumlar meydana gelmektedir. Bunlar bazen kötü olaylar ya da gerçekleşmesi çok muhtemel olan durumların karışık ya da anlamsız olacak şekillerde görülmesi durumudur.

Bu durum göz önüne alındığında bunun tabiat ve evren tarafından gösterilen bir tür koruma zinciri ya da şifreleme yöntemi olarak düşünebiliriz. Hatta bazı durumlarda rüyalarımızda gördüğümüz bir olayın çok daha sonradan karşımıza çıkması ve bağ kurulduğunda ben bunu görmüştüm deme durumu da bu telepatik seyahatlerden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle de Medyum Beşir Hocamız tarafından rüya yorumlaması yapılmasının avantajları vardır.

Medyum Beşir Hoca rüya tabiri yapmasının faydalı olduğu unutulmamalıdır. Bu konuda da gerçek ilmini ispat eden hoca, size gelecekte müjdelenecek durumlar ve olası kötülükler için önlem alınmasını sağlamaktadır. Her yorum insanlar arasında farklılık göstermekte ve kişiden kişiye farklı deliller ortaya koymaktadır. Bu konuda öne çıkan Yusuf Suresi dikkatlerden kaçmamalıdır. Bu sure içinde özellikle rüyanın hakikati ile ilgili bilgiler vermektedir. Bu surede verilen ve Firavun’un görmüş olduğu rüya ile ilgil betimleme yapılmıştır. Hz. Yusuf ise bu rüyayı doğru yorumlayarak şifrenin çözülmesini sağlamıştır.

Bu anlamda bakıldığında Medyum Beşir Hoca hem ilim hem de bilim anlamında rüya tabirlerinin ortaya konmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu konuda da başarılı olmuş ve doğru yaptığı yorumlar sayesinde de zirvede olmayı başarmıştır. Bu konuda kendisinden destek almak isteyen kişilerin rüya yorumlarını en doğru ve en ilmi şekilde yapmaktadır. Bazı zamanlarda uyarı niteliğinde bazı zamanlarda müjdeleme olarak bilgisini vermektedir.

Medyum Beşir ve Astroloji ile İlgili Başarıları

Medyumların bilmesi gereken konuların başında da astroloji bilimi gelmektedir. Astroloji bilimi ile ilgili de bilinmesi gerekenler hakkında eğitim alması zorunludur. Çünkü yapılacak olan işlemlerin başında bu gelmektedir. Her ne ile ilgili büyü yapılacak olursa olsun ya da büyü bozma işlemi için astroloji biliminden yararlanmaktadırlar. Bu takvimlerde belirtilen zamanlara göre işlemlerini yapmaktadırlar.

Medyum Beşir Hoca’nın da başarılarına bakıldığında bu eğitiminden geldiği anlaşılması güç değildir. Başarılı bir medyum olmasının altında aldığı eğitim ve bilimi yakından takip etmesinden kaynaklanmaktadır. Hangi konuda tespit yaparsa yapsın astroloji ve burçlarla ilgili bilgi lüzumludur. Başvuran kişilerin burçlarına göre hangi yıldızın etkisi olduğu hesaplanmaktadır. Buna göre farklı bir hesap daha yapılarak işlem tesis edilmektedir.

Bakıldığında her ne kadar sağda solda burç yorumuna denk gelinse de doğruluk payının çok olmadığı bilinmelidir. Burç yorumu kişiye özel olarak yapılmalıdır. Astroloji bilimi konusunda deneyimli olan Medyum Beşir Hoca tarafından bu tarz destek alabilmeniz de mümkündür. Yıldız haritası üzerinden yapılacak olan değerlendirme sonucu ortaya konmaktadır. Herhangi bir şekilde sıradan yorumlar asıl olan gerçeği ortadan kaldırmamaktadır. Astroloji bilimi ile yakından ilgilenen ve bu konuda eğitim almış olan kişiler tarafından yorumların yapılması çok daha faydalı bir işlem olacaktır.

Burç yorumlarının yanı sıra birçok kişi tarafından tarot uygulaması da tercih edildiği bilinmektedir. Özellikle son zamanlarda benzeri kağıtlarla yapılan yorumlarda gündeme gelmektedir. Fakat bu tarz durumlar sadece bir araç olarak bilinmelidir. Bu konuda yine bilinçsiz olarak yapılacak yorumlar safsatadan başka bir şey değildir. Bu tarz bir uygulama için de yine işin ehli olan Medyum Beşir Hoca destek olmaktadır.

Astroloji bilimi açısından eksik olan ya da yanlış yorumlama yapan kişilerin, başvuran insanların hayatlarında farklı endişelere yol açtığı birçok kişi tarafından bilinmektedir. Bunun nedeni insanların güvenerek gittiği sözde medyumlar tarafından yapılacak olan yanlış yorumlar insanların farklı duygulara kapılmasına neden olacaktır. bu duygular neticesinde hayatına yön vermeye çalışanların daha sonrasında hayal kırıklığı yaşamaları da söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle de sıkça belirtilen durumların başında yapılacak olan yorumların işin ehli tarafından yapılması konusudur.

Medyum Beşir Hoca tarafından yapılacak olan yorumlar hem ilmi hem de bilim anlamında yapılmaktadır. Bu da kötü ya da iyi olsun karşı tarafa aktarılmaktadır. Verilen bilgiler sonrasında kişinin önlem alması ya da müjdelenecek bir durum içerisinde olduğu anlatılmaktadır. Doğru yorum yapma ve bu yorumlar sayesinde başarı sahibi olma unvanını elinde tutmaktadır. Medyumluk mesleği içinde olmayan fakat bu konularda iyi olduğunu iddia eden kişilerce yapılacak olan astroloji yorumlarından kaçınılmalıdır.

Her yapılacak olan işlem için bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerden uzak durulması çok daha faydalı olacaktır. Çünkü her işlem öncesinde yapılması gereken hesaplamalar mevcuttur. Sözde ilim sahibi kişiler bu konuda yüzeysel birkaç hesap yapmakta ve daha sonrasında farklı sonuçlara sebebiyet vermektedirler. Medyum Beşir hocamız tarafından usulüne uygun olarak yapılan hesaplamalar sonrasında işlem gerçekleştirilmektedir. Astroloji bilimine uygun olarak yapmış olduğu değerlendirmeler adına birçok cemiyethayatında isim yapmış olan medyumlardan biri olarak da bilinmektedir.