Kadını Kendine Aşık Etme Duası Nedir?

/ 29 Aralık 2020 / 12.964 / yorumsuz
Kadını Kendine Aşık Etme Duası Nedir?

Kadını kendine aşık etme duası nedir?  Bu dua Alimler tarafından onaylanmış ve İslam aleminin tepeden tırnağa arkasında durduğu Allah’a bir yakarıştır. Uygulanmış ve binlerce kez başarılı sonuçlar alınmış, kadını kendine aşık etme duası yapılan kadınlar erkeğine ömrü boyunca mutlu, huzurlu ve hasetsiz bakmıştır. Muhabbetleri hep artmıştır. Mutlu ailelerin temelini atmış bu tılsımlı dua Allah’ın kullarına bir hediyesidir.

Kadını kendine aşık etme duası önemli detaylar içerir. Bu detaylara dikkat edilirse şayet duanın kabul olma süresi hızlanır ve kadın kolayca erkeğine aşık olur. Çok güzel kadınları işte bu kadını kendine aşık etme duası sayesinde  kendinize aşık edebilir, mutlu bir ailenin ilk adımını Allah yolunda giderek atmış olursunuz. Aşk duasının etkisi mesafe tanımaz. Unutmayın, aşk olmazsa inanç olmaz, sadakat olmaz, sabır olmaz, adalet, iman hoşgörü olmaz. Önce dua sonra aşk. Kadını kendine aşık etme duası hayat bile kurtarır.

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Kadını kendine aşık etme duası nasıl yapılır? Duanın niyeti elde edilenden daha önemlidir. Bu sebeple kadını kendine aşık etme duası eden kişinin niyeti ve vicdanı tertemiz olmalıdır. Biz zihinimizin, ruhumuzun niyetini saf tutarsak gerisi bedenimizin saflığında, o da boy ve gusül abdesti almaktır. Abdestli olduğumuz her an bizim için ödüldür, buna bağlı olarak bir de dua edersek o duanın kabul olma olasılığı daha yüksek olur ve daha hızlı olur.

Kadını kendine aşık etme duası edilirken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi duanın doğru ve içten telaffuz edilmesi gerekir. Sırasıyla duanın işleyişi şöyledir: Öncelikle 7 gece boyunca Kafirun Suresi, Felak, Nas, Fatiha, İhlas ve Ayetel Kürsi sureleri düzenli olacak şekilde okunması esastır. Surelere geçmeden önce zihnin başka düşüncelerden arındırılmış olması ve abdest alınmış olması gerektiğini unutmuyoruz. Sonrasında ise 40 gün boyunca her gün 70 kez “Ya Cami”, “Ya Vedud” ve “Ya Rahman” esmalarını zikretmek dua için hayati önem taşır. Yalnız bu esmalar okunurken aşk duasıyla birlikte okunursa elbette daha sağlıklı olur. Birlikte okunması demek duanın kalıcı olması için ve niyetimizden hiçbir şekilde şüpheye düşmediğimizi gösterir. Bunların hepsi harfiyen yerine getirilir getirilmez olumlu sonuçlar kendini göstermeye başlar. Platonik aşk denilen çaresiz ve basiretsiz duygu hali ilişkideki yerini karşılık aşka bırakır. Kadını kendine aşık etme duası içtenlik ve iyi niyetin meyvesidir.

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Etkileri Nelerdir?

Kadını kendine aşık etme duası etkileri dua erkeğin yüreğinde, dilinde hayata geçer geçmez ve bütün olması gerekenler yerine getirilir getirilmez Kadını kendine aşık etme duası etkilerini göstermeye başlar. Kadının aşık etme duasını eden erkeğe karşı bakışı değişir. Eğer onu fark etmediyse fark eder. Tesadüfler artar. Ortak paydalar çoğalır. Kadın platonik aşka düşmüş erkeğin mutluluğu aradığını bilir ve ona göre aşkla karşılık verir. Erkeğin samimiyetine, sıcaklığına, sadakatine hayran kalır. Erkek ne söylese kulak kesilir, erkeğe daha dikkatli davranır. Muhabbet etmek ister. Onu daha çok tanımak için fırsat kollar. Erkekle gelecek planları yapar, ondan evlat sahibi olmak ister. Adabına ve meşrebine göre hareket eder. Kadını kendine aşık etme duası etkileri kadının bütün iyi güzel yanlarını erkeğine açmasını sağlar.

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Neden Yapılır?

Kadını kendine aşık etme duası neden yapılır? Allah katında dua etmek sevaptır. Bir de hayırlı işler için ediliyorsa daha büyük sevaptır. Bu tarz dualar büyüklerden daha evladır. Büyünün her zaman tartışmalı bir yani vardır. Kimi büyüler haramdır ve Allah’a şirk koşmaya kadar büyük günahlara vesile olurken, dua etmek ise saf inancın temenni ettiği bir eylemdir. Bu vesileyle erkeklerin kadını kendine aşık etme duası büyüden daha büyük bir sevaptır ve daha az riskli olduğu için geçerlidir. Kendisine aşık olmasını isteyen kadının resmine ulaşan her erkek aşk dualarını usullerine uygun ve iyi niyetle yaparsa ortada karşılıksız aşk diye bir durum kalmaz. Erkek ve kadın için mutluluk haritası çizilmişse kadını kendine aşık etme duası neden yapılmasın?

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Kimlere Yapılamaz?

Kadını kendine aşık etme duası kimlere yapılamaz? Allah kulunu niyetinden tanır ve ona göre yazar kaderini. Kaderine inanmayan hayatındaki hiçbir işte başarılı olamaz, lanetlenir. Dua etmek sevap işlemektir. Bencillikten, hasetten ve kuru hamasetten kaçınmak için dua edilirse dua Allah katında yer edinir ve Allah’a ulaşır. Bu yüzden kadını kendine aşık etme duası yapılırken sadece bekarlara ve erkeğin kendi eşine yönelik yapması esastır. Aşık etme duasını başkası ile evli kadınlara yapılamaz. Dua Allah’a ulaşma arzusudur, Allah’a bir yalvarış, bir yakarış, çareyi Allah’ta aramaktır. Aksi durumlarda, yani kadın başka bir erkek ile evliyse bu dua tutmaz, bir de günaha girersiniz. Haramdır. Daha önemlisi ise kadın erkek fark etmeksizin başkasının kaderine vacip kılınmış birine dua aracılığıyla sahip olmayı istemek, hoş ve iyi niyetli bir davranış, arzu, hayal değildir. Kadını kendine aşık etme duası yalnızca bekar kadınlar için ve karı koca arasında yapılır. Başka türlüsü yasaktır, haramdır, günahtır.

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Ne Kadar Kalıcıdır?

Kadını kendine aşık etme duası ne kadar kalıcıdır? Hiç kimse hayatının geri kalanında yaşamak istediği insan için bir süreliğine dua etmez. Bu dua kabul olur olmaz artık kadının kader çizgisi erkeğin kader çizgisine girer. O erkeğin sözünden hiç çıkmaz. Başka erkeklerden hep uzak durur, aldatmak, fesatlık ve şüphe ruhunda barınamaz. Erkeğine karşı saygılı ve sahiplenici olur. Her kötü musibetten erkeğinin yanında durarak, yalnızca onunla birlikte kurtulacağına inanır ve kurtulur. Erkeği sayesinde cesaret kazanır, onunla birlikte aşamayacağı bir badire olmadığını söyler, hisseder ve öyle savaşır. Bütün kötü niyetli olan erkeklerin gözünde tabiri caizse görünmez olur. Anne babasının rızası yoksa dahi onların rızasını alacak yollar arar ve dua bir ömür vuku bulmuş olur. Kadını kendine aşık etme duası kabul olur olmaz artık bozulmaz.

Kadını Kendine Aşık Etme Duasının Belirtileri Nelerdir?

Kadını kendine aşık etme duasının belirtileri yalnızca kadında ortaya çıkmaya başlar. Kadın bu duayı eden erkeği gördüğünde artık içinin derinden ferahladığını hisseder. Yalnızca o erkeğin çözeceği bazı sorunlar peyda olmaya başlar hayatında. Eğer çözülemeyen sorunları varsa da artık o erkekten medet umması gerektiği fikri düşer aklına. Yalnızca o erkekle alakalı hoş sohbetler etme arzusu doğar içine. Bütün sırlarını o erkeğe açmak ister. Güzelliğini, anaçlığını, samimiyetini, bütün fedakarlığını o erkeğin önüne serer. Kadının göze artık başka bir erkek görmez olur. Hatta o erkeğe ulaşamazsa yemeden içmeden dahi kesilir. Erkeğini elde etmek için inancına uygun düştüğü denli savaşır, yollar dener, hayaller kurar.

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Bozulur mu?

Kadını kendine aşık etme duası bozulur mu? Dua dediğimiz tılsımlı yakarış bozulmaz, çünkü bozulmak büyüye tâbidir. Hiçbir dua kabul olduktan sonra bozulmaz. Ortada bozulacak bir eylem yoktur, sadece kendine aşık etme duasını yapan kişi zaten kaderinin gireceği yolu kendi seçmiştir o kadar. Kaderine müdahale etmek, buna yeltenmek ne şekilde olursa olsun katıksız günahtır. Kadının kendine aşık etme duası ne kadının, ne erkeğin kaderine müdahale özelliği taşımaz.

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Ne Zaman Etki Eder?

Kadını kendine aşık etme duası en geç 3 gün içinde etkisini göstermeye başlamış olur. Kadın aşık olduğunu hisseder hissetmez artık erkeğine teslim olmayı bekler. Erkeğine ait olmadığı her saat onun için ızdırap gibi geçmeye başlar. Yemeden içmeden kesilir ve hayattan hiçbir tat alamaz hale gelir. Bu etki bir ömür sürecektir. Erkek kendisine aşık ettiği kadına yakın olmalıdır ki kadın bitâp düşmeden erkeğine kavuşabilsin.

Kadını Kendine Aşık Etme Duasının Zararları Nelerdir?

Kimlere yapılmayacağını biliyorsak ve niyetimizde hiçbir bozukluk yoksa, yalan söylemiyor, ihanete kapı açmıyorsa asla zararı yoktur. Bu dua başkasıyla evli kadınlara yapılamaz, çünkü başka bir erkeğin olan kadın, bu duayı eden erkeğe haramdır. Allah katında günahı büyüktür ve tövbesi zordur. Kadını kendine aşık etme duasının zararları yalnızca erkeği etkiler. Başkasıyla evli kadına kendine aşık etme duasını eden adam en başta gönlünü mühürlemiş olur. Sapkınlıklara ve namussuzluğa kapı açar. Ruhunu bu kirden arındıramaz, lanetlenir. Ne bu duayı ettiği kadına sahip olur, ne de aklı melekeleri hayra çalışır, her şey kötüye meyil eder. Ettiği başka dualar ise ayrıca riske girer.

Kadını Kendine Aşık Etme Duasını Kimler İster?

  • Evlenme çağına gelmiş, yetişkin olan erkekler.
  • Platonik aşıklar ve sahipsiz aşıklar.
  • Aralarındaki uzun mesafeleri aşamayanlar.
  • Maddi eşitsizliği olanlar.
  • Çok utangaç olanlar, yani kadına açıklamayanlar.
  • Kara sevdaya düşmüş olanlar kadını kendine etme aşık etme duasını

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

Bismillahirrahmanirrahim.

İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti.

Kadını Kendine Aşık Etme Duasının Caiz midir?

Kadını kendine aşık etme duası caiz midir? Bir erkek kadına aşık olduğunda kadının kalbini kazanmak ister. Bunun için bir kaç yol dener ama sonuçlar pozitiflik göstermez ise, bu konuda destek almasından daha doğal bir durum yoktur.  Destekten kastımız elbette dualar ve Allah’a sığınmaktır. İnsanın maneviyatında ve hayatının içinde gelişen hadiselerde duaların payı çok büyüktür. Ne zaman sıkıntıya düşsek sanki bir terapiymiş ruhumuzu ve zihnimizin derinlerinde dualarla huzur buluruz. Yaratıcıya sokulmanın en saf ve sabırlı yanıdır dualar.

Duanın ne kadar önemli olduğunu sadece biz müminler, peygamberler değil, melekler bile söyler. Melekler de dua eder. İnsanın hayatında bir çok sorun ve yolunda gitmeyen hadiseler olabilir. Biz insanlar olarak duygusal varlıklar olduğumuz için hayatımızın merkezinde çözülemez gördüğümüz olaylar genelde duygusallıkla alakalıdır. Çaresiz yollardan duaya sığınmak kadar faydalı başka bir eylem yoktur. Dinimiz içerisinde hemen hemen her şer için bir hayır duası mevcuttur. Bunca duanın içerisinde elbette kadını kendine aşık etme duası da vardır. Kimi kesim dua yerine büyüyü tercih edebiliyor. Büyüden kesinlikle uzak durulmalıdır. Her ne kadar büyü de dua yoluyla yapılıyor olsa da yaptırım şekli Allah’ın uygun gördüğü şekilde değildir.