Yüzde Yüz Garantili Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 19 Aralık 2020 / 2.692 / yorumsuz
Yüzde Yüz Garantili Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hala bekarsın ve artık hayatında birini istiyorsun. Son yıllarda ciddi bir ilişki yaşayamadın ve önceki tüm ilişkilerinin senin hatan olduğunu, ilişkilerde başarısız olduğunu düşünüyorsan. Aşk istiyorsan ama aynı zamanda âşık olmaktan da korkuyorsan, yatakta güvensiz isen ve tüm ilişkilerinde aynı hataları yaptığını düşünüyorsan bir an önce bir medyuma gidip kendine bakım yaptırmalısın. Belki de bekârlık tacınızı çıkarmak tüm sorunlarınızı çözecektir. Aşkınızı buldunuz ve bu kez mutlu olmak istiyorsanız, aşk büyülerinden en etkili olanı bağlama büyüsü ile bunu başarabilirsiniz. Bu kez sevdiğinizle güçlü bir bağ kuracak ve böylece hayal ettiğiniz mutlu ilişkiye sahip olacaksınız. Eğer yüzde yüz garantili bağlama büyüsü nasıl yapılır merak ediyorsanız yazının devamını okumalısınız.

Büyü Nedir?

Büyü hem dinden hem de bilimden bağımsız olarak, doğal veya doğaüstü varlıkları ve güçleri kontrol ve manipüle edildiği söylenen inançların ve ritüellerin uygulanmasıdır.  Büyülü uygulamalarla uğraşan kişilere medyum denir. Tarih boyunca zaman zaman birçok alanda kullanılan büyüler, günümüzde de birçok kültürde önemli bir dini ve tıbbi role sahip olmaya devam etmektedir. Karabiber büyüsü, bağlama büyüsü, kitleme büyüsü, domuz büyüsü, papaz büyüsü, sabun büyüsü, 41 büyüsü, yumurta büyüsü, kaşık büyüsü, kan büyüleri gibi farklı amaçlarla yapılır ve farklı şekilde isimlendirilirler.

Bağlama Büyüsü Nedir?

İkili ilişkilerde, genellikle kadın erkek ilişkilerinde, kişilerin arasındaki çekimi artırmak cinsel istek uyandırmak, zihinsel uyumluluk yaratmak ve güçlü arkadaşlık bağı kurmak amacıyla yapılan büyülere bağlama büyüsü denir. Bu büyü iyi büyüler arasında anılır. Hiç kimsenin hayatına fiziksel ve manevi anlamda zarar vermeyecek ve olumsuz bir etki yaratmayacaktır. Aksine var olan bir sevginin veya ilişkinin daha da güçlenmesine yardımcı olacaktır.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Genellikle istediğiniz insanın size gelmesi, bağlanması için yapılan büyüler bazen de kötü büyülerin etkisini tersine çevirmek için de kullanılır. Yüzde yüz garantili bağlama büyüsü alttaki durumlarda sıkça başvurulan büyü tiplerinden biridir.

 • Karmik etki veya borç nedeniyle bekar kalınması, evlenememe durumlarında,
 • Bir lanet yüzünden bekar kalınması, evlenememe durumlarında,
 • Bağlaması istenen kişinin üçüncü bir kişiye âşık olması durumunda,
 • Üçüncü bir tarafça sevilen kişilerin bunun farkında olmadıkları durumlarda,
 • Üzerinde süresi dolmuş ancak henüz kaldırılmamış eski bir aşk büyüsü olduğu durumlarda bağlama büyüsü yapılır.
 • Güçlü bir büyülü muska veya tılsım tarafından etki altında kalındığı durumlarda,
 • Herhangi bir yabancının etkisi sebebiyle izdivacın engellendiği durumlarda,
 • Daha önce yapılmış bir aşk büyüsünün etkisi altında kalındığı durumlarda,

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Genellikle iyi niyetle yapılan büyülerdendir ve aile ilişkileri, ikili ilişkilerin geliştirilmesi için yapılırlar. Uygulama olarak karmaşık olmayan yöntemler içerirler. Birçok medyumun ortak kullandığı yöntemler vardır. Ancak bu yöntemler medyumların kişisel ilaveleri ile çeşitlendirilebilir. Böylece etkisi, gerçekleşme süresi de buna bağlı olarak değişir.

 • Bağlama büyüsü yapılacak kişi ile ilgili medyuma bilgi verilir. Bazı medyumlar fotoğraf veya o kişiye ait herhangi bir nesne isteyebilirler.
 • Büyü ile bağlanacak kişi ile büyüyü yaptıran kişi arasındaki mevcut durum medyuma tüm gerçekliği ile anlatılmalıdır. Çünkü arada evlilik olması veya olmaması, iletişim halinde olunup olunmaması süreci etkileyen unsurlardandır.
 • Hedefin ne olacağı net bir şekilde aktarılmalıdır. Bunun için de öncelikle sizin bağlama büyüsü yaptırırken nihai amacınızın ne olduğunu kendinizin anlamanız doğru olacaktır.
 • Tüm bilgiler medyuma verildikten sonra, karar verdiğiniz ve istediğiniz şey hakkında da mutabık kalmalısınız. Niyetinizi medyumun doğru anlaması önemlidir. Çünkü uygulayacağı işlem buna göre değişkenlik gösterecektir.
 • Tüm niyetler ve durumlar anlaşıldıktan sonra uygulama başlar. Medyumlar bazı durumlarda bağlanacak kişiyi metalaştırmak için bez bebek yaparlar. Ya da fotoğrafa tılsım yazarlar. Tabi ki bütün bunları birlikte yaptıkları durumlarda olabilir. Bağlama büyüsü yaparken domuz yağı gibi hayvansal materyaller de sıklıkla kullanılır. Her medyumun kendine has bir tarzı vardır. Yemek ve bağlanılacak kişiye yedirilecek karışımlar yapabilirler. Ya da üzerinizde taşımanız için bir muska ilave edebilirler.
 • Yüzde yüz garantili bağlama büyüsü için en önemli sır aslında sizin yapmanız gereken ritüelleri medyumun size tarif ettiği şekilde yapmanızdır. Size okumanız gereken birtakım tılsımlar veya dualar verebilir. Bunları günün hangi saatinde kaç kez okumanız gerektiği ile ilgili size bir reçete yazacaktır. Bunlara harfiyen uymak sürecin başarılı olması için çok önemlidir.
 • Tüm işlemler tamamlandıktan sonra pozitif düşünceler ile sürecin tamamlanmasını beklemek gerekmektedir. Pozitif düşünerek frekansımızı yükseltiriz ve etrafımıza pozitif ve temiz bir enerji yayarız. Bu enerji başka insanları da sizin enerji alanınıza çeker. Bu inanıştan hareketle beklerken yayacağınız pozitif titreşimler de sürecin başarılı olmasına katkı sağlayacaktır.

Bağlama Büyüsünü Kim Yapar?

Aşk büyülerinin başarılı olmasının en önemli etkeni, medyum olan insanlar tarafından yapılmasıdır. Bağlama büyüsü, kara büyüler ve diğer tüm aşk büyülerinden farklıdır. Eğer onları yapan kişi özel bir inisiyasyona sahip değilse başarılı bir şekilde gerçekleştirilemezler.

Geçmişinizle veya geleceğinizle ilgili kararlar verirken size rehberlik edecek bir şeyler keşfetmekle ilgileniyorsanız, bilgisiz ve kulaktan dolma bilgilerle hizmet veren medyum olmayan kişilerin yerine, bir medyumla ile görüşmek önemli ölçüde faydalı olabilir.

Medyumlar, sizi kendinizi keşfetmeye yönlendirebilir çünkü bu bireyler eylemleri duygularınıza bağlama yeteneğine sahiptirler. Bu nedenle, bu hayatta daha derin bir anlam veya hayata gelme amacınızı keşfetmek istiyorsanız, o zaman bir medyum tılsım yazma okuma gibi araçlar veya çeşitli ritüelleri kullanarak aradığınız şey hakkında size bir fikir verebilir. Ayrıca, amacınızı gerçekleştirmenizi engelleyen engelleri bulmanıza ve ortadan kaldırmanıza da yardımcı olabilirler.

Medyumlar, özellikle gönül meseleleri için, bir bireyin ilişkisini geliştirmesine kesinlikle yardımcı olabilir. Bağlama büyüsü de tam olarak bu işe yarar. Bu nedenle, ilişki dışındaki üçüncü bir kişiden rasyonel bir fikir almak her aşamada faydalı olacaktır. Hele de bu kişi medyum olan bu işte uzman olan biriyse faydası inanılmaz boyutlara ulaşacaktır. Birbirleri için çok şey ifade eden iki kişinin, görünmez bir iple birbirlerine bağlanmış gibi uzun bir hayat sürmelerini sağlayan yüzde yüz garantili bağlama büyüsü medyumların sıklıkla yaptıkları büyülerdendir.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılmaz?

Yukarda yazılan ve bağlama büyüsü yaptırılan bireysel senaryolar olsa bile, bazı durumlarda büyü yapmamanız gerekir. Eğer böyle birine aşk büyüsü yapmaya kalkarsanız başarısızlığınızı garanti etmekle birlikte bir de hayatınızda olumsuz etkilerinin yansımalarını görürsünüz. Peki kimlere büyü yapılmaz?

 • Hamile kadınlara ve çocuklu kadınlara,
 • Ruhsal bozukluğu olan kimselere
 • Ölümcül hastalığı olanlara,
 • Bir başkasına âşık olanlara,
 • Bir başkasıyla evli olanlara,
 • Yetişkin olmayan bireylere,
 • Hayatları güçlü bir büyü altında olan, kötü durumdaki insanlara bağlama büyüsü yapılmaz.

Bağlama Büyüsünün Başarılı Olması İçin Ne Yapılmalı?

Etkili ve kaliteli bağlama ve aşk büyülerini kullanmak ve de başarılı olabilmek, nihai amaca ulaşmak için yapılması gereken bazı şeyler vardır. Yüzde yüz garantili bağlama büyüsü için yapılması gerekenler şunlardır:

 • İyi bir medyumu nasıl tespit edeceğinizi öğrenin: Medyum bu iş için olmazsa olmazdır. Bununla birlikte tecrübeli ve bilgili bir medyumla çalışmak ise başarının gelmesini garanti eder. Bu sebeple iyi araştırma yapmalı ve sizin istediğiniz bağlama büyüsü konusunda özel yetenek ve görü sahibi medyumu bulmalısınız.
 • Evde büyü yapmaya çalışmayın: Bazı internet adreslerinde tarifler ve tılsımlı sözler verilmektedir. Normal bir insanın okuduğunda hiçbir şey anlamayacağı bir dil olduğundan bunu evde yapmaya çalışmak çok tehlikeli olabilir. Bağlama büyüsü yerine bambaşka bir büyüye ait dua veya tılsımı okuyor ve uyguluyor olabilirsiniz. Buda hayatınızın üzerinde hiç istenmeyen çeşitli etkiler yaratabilir. Bağlamak istediğiniz kişiyi etkileyemediğiniz gibi bir de üzerine hayatınızda güzel olarak devam eden şeylerin tepe taklak olmasına sebep olursunuz. Bu sebeple kesinlikle hiçbir büyüyü evde denememelisiniz.
 • Yıldız fallarınızı okuyun: Astroloji bir bilimdir ve takip edilip içten bir inançla okunduğunda da pozitif enerji yayar ve hedefinize sizi yaklaştırır. Bu sebeple sizi motive edecek, frekansınızı yükseltecek aktivitelere odaklanmak yüzde yüz garantili bağlama büyüsü için etkili olacaktır.
 • İlerlemeye karar vermeden önce tüm artıları ve eksileri tartın: Bir yola çıktıysanız emin adımlarla yürümeyi de bilmelisiniz. Bu sebeple bağlama büyüsü yaptırdığınız zaman vazgeçmek, bıkmak hemen pes etmek yerine, hedefinize odaklanmalı ve elde edene kadar asla pes etmemelisiniz. Bunu başarabilmek için de öncesinde iyi düşünmek, artıları eksileri analiz etmek önemlidir. Bu sayede kendinizden ve verdiğiniz kararlardan emin bir şekilde ilerlemeniz mümkün olur.
 • Aynı anda birden fazla büyü ile uğraşmayın: Eğer bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız, aynı anda başka konu ile ilgili büyü yaptırmamalısınız. İki büyünün aynı anda işlemeye çalışması bedeninizi ve çakralarınızı yoracak ve büyünün gerçekleşme süresini uzatacaktır.
 • Aynı anda birden fazla medyumla çalışmayın: Bu da yine işlerin tepetaklak olmasına sebep olacaktır. Bazı insanlar medyumun işe yarayıp yaramadığını anlamak için ikinci bir kişiye giderek örneğin tarot açılımı yaptırırlar. Bu da bağlama büyüsü sürecine kesinlikle zarar verecektir. Çünkü iki medyumun enerjileri çakışacak ve birbirlerinin enerjilerini yaptıkları büyüler üzerinde hissedeceklerdir. Bu hem iki medyuma da büyük saygısızlık olacak hem de birbirlerinin enerji alanlarına girip belki de farkında olmadan birbirlerine kalıcı hasar verecektir. Becerileri ve yetenekleri zarar görebilir.
 • Çalıştığınız medyuma güvenin: Bu işi bilen kişi olarak medyuma güvenin ve sizi yönlendirmesine izin verin. Sağdan soldan veya internette duyduğunuz her türlü ilave hizmeti talep etmek doğru olmayacaktır. Bağlama büyüsü çoğu durumda tek başına yeterli olur. Eğer medyum ilave bir çalışma örneğin; okült algoritma gibi daha karmaşık bir tılsım yapmak gerektiğini düşünürse zaten size bilgi verecektir.
 • En maddeyi en sona sakladık. En önemlisi, size gerçek aşkınızı bağlayacak ve sonsuza kadar birlikte yaşamanızı sağlayabilecek güçlere sahip deneyimli bir medyumla çalışmanız. Aksi taktirde bir bağlama büyüsünden başarı beklemek hayaldir.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Zor Mudur?

Bir bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız, bunun çok kolay olduğunu bilmelisiniz. Sadece mutlu olmaktan korkmayın ve gerçekten ne istediğinizi belirleyin ve medyumla birlikte oluşturduğunuz planı takip ederek hayallerinize ulaşmanıza yardım etmesine izin verin. Evlilik, harika bir aile hayatı, tutku, düzenli ve sağlıklı cinsel yaşam, sadakat, saygı, anı biriktirmek gibi kelimeler bunca zaman size çok uzak kalmış olabilir. Ancak bunun hiçbir önemi yok. Sadece hayal etme zamanının bittiğini ve artık hayallerinizi gerçekleştirme zamanının geldiğini unutmayın, şu anda size çok gerçekçi görünmeseler de yüzde yüz garantili bağlama büyüsü ile bu gerçektir.

Tavsiye

Rüyada Arı Görmek