Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

/ 19 Aralık 2020 / 1.477 / yorumsuz
Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Büyüler, tarihin ilk anlarından bu yana sürekli karşımıza çıkmıştır. Çeşitli kişiler aracılığıyla insanların iyiliğine veya kötülüğüne yönelik büyüler yapılmıştır ve halen de yapılmaktadır. Bu büyüleri yapan veya bozan kişilere ise büyücüler ya da medyumlar denir. Medyumların gerçek bir medyum sayılması da yaptığı işlerden anlaşılır.

Gerçek ve işinde iyi olan, Allah tarafından lütfa erdirilmiş medyumlar kötü büyüler yapmazlar. Kendilerinden üst alemler ile iletişime geçerek iyi büyüler veya kötü büyüleri bozma işlemlerini yaparlar. İşte medyumların yaptığı bir büyü de bağlama büyüsü olmaktadır. Pek çok medyum ruhani varlıklar ile, enerjileri ile, Allah’ın yardımı ile ve daha pek çok sırlı enerji ile bu büyüyü yapmaktadır. Allah tarafından mükafatlandırılmış bu medyumlar bağlama büyüsünü iyi bir amaç için yapar.

Bağlama büyüsü  içerisinde pek çok çeşit barındırır. Bu çeşitlerden ise genellikle temel olanları çok kullanılanlardandır. Peki medyumların gerçek olup anlamadığını bile gösteren bu büyü nedir ve bağlama büyüsü yapan hocalar hakkında neler söylenebilir?

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, genellikle iki sevgiliyi, kavuşmak isteyen sevenleri, arkadaşları, aile bireylerini ve ikili ilişkilerin hepsini kapsayan bir büyüdür. Pek çok çeşidi bulunsa da en bilinen türü aşk için bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsünü yaptıracak kişilerin amacı belirli bir kişiyi medyumlar aracılığı ile kendisine bağlamaktır. Medyumlar enerjileri ile bağlama büyüsünü yaparlar. Kavuşmak isteyen iki sevgiliyi de büyüyü yaptıran kişilere görevler vererek kolaylaştırırlar. Yani bağlama büyüsünün en çok tercih edilen türü iki kişiyi birbirine daha yakın haline getirme, adı üstünde bağlamadır.

Bağlama büyüsündeki bir diğer tür ise ayrılmış, küsmüş, birbirine darılmış insanları tekrardan bir araya getirmektir. Bu büyü ilişkileri güçlendirmek için kullanılır ama bitmiş ilişkileri de yeniden birleştirebilir. Ayrılmış kişileri tekrar kavuşturur. Bu da bağlama büyüsünün amaçlarından birisidir. Bağlama büyüsü yapan hocalar bu büyüyü ayrılmış iki kişiyi tekrar barıştırmak için de sık sık kullanmıştır. Bağlama büyüsünün az kullanıldığı bir durum ise platonik aşklar veya tek taraflı kavuşulmayan ilişkilerdir.

Bu büyü platonik aşıklarda da işe yaramaktadır ancak kesinliği söz konusu değildir. Çünkü bir platonik sevdiği kişinin yanında her an bulunamayabilir. Bu büyüde ise bağlama büyüsü yapılan kişiye iyi davranılmalı ve yanında sık sık durulmalıdır. Ancak platonik durumlarda bu yaşanmayabilir. Yine de bağlama büyüsünün bu şekilde uygulanışı da mevcuttur. Bağlama büyüsünün çeşitlerinin temel isimleri ise dil, iki kişi, eve, erkeklik ve söz bağlamadır. Aslında pek çok daha alt dalı bulunmaktadır ancak temel türleri bunlardır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü hem evde hem medyumlar aracılığıyla yapılabilen bir büyüdür. Evde yapılanı çok etkili olamayabilir, geç etki edebilir veya hiç etki etmeyebilir. Bu nedenle bir medyuma başvurmak çok daha kolay bir işlem gerçekleştirir. Çünkü medyumlardaki enerji normal bir insanda sonradan olamaz. Medyumluk doğuştan gelen bir duygu, enerji ve hissiyattır. Yalnızca bir iki büyü haricini insanlar kendi başına yapamamaktadır. Ancak bağlama büyüsü düzgünce araştırılırsa imkanlar dahilinde bireyin yapabildiği bir büyüdür.

Bağlama büyüsü yapan hocalar ise bu büyüyü ruhani varlıklar aracılığıyla, enerjileriyle ve kendilerinde saklı pek çok şeyler ile çeşitli ritüellerle yapmaktadır. Bu büyünün daha etkili ve çabuk olması için ise kişilerin tırnağı, adet kanları vb. Şeyleri medyumlara getirilmelidir. Bu evde yapılan bağlama büyüsü için de etkili ve bilindik bir yöntemdir. Hem büyünün daha çabuk gerçekleşmesini hem de daha etkili olmasını sağlar. Ancak en sağlıklısı medyumların yapacağıdır. Medyumlar kullandıkları teknikler ile kısa ritüellerle bu işi sonlandırabilir. Ayrıca büyünün etki süresi de bir hayli kısadır.

Eğer büyü bir medyum yardımı ile yapıldıysa ve büyünün ritüelleri sonlandığında kişi kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirdiyse büyünün etkisi 5-7 gün arasında kendini gösterecektir. Ancak kişi kendi imkanlarıyla büyüyü yaptıysa ve yalnızca belirli ritüeller uyguladıysa bu durum 14 güne kadar çıkacaktır.

Bu sürenin azaltılması için ise büyünün yapım aşamasında büyü yapılan kişilere 5 hafta boyunca iyi davranılmalı, tartışma yaşanılmamalıdır. Böylece büyü çok daha etkili, kısa sürede ve kolay yapılabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Bazı insanlar bağlama büyüsünü istemeyebilir. Çünkü büyü etkisi altında olmadan bir kişi diğerini sevmiyorsa büyünün etkisinde olduğu an çeşitli düşünceler ile bu büyüyü sonlandırmak ister. Bu durumda ise gerçek ve işinde iyi medyumlar devreye girer. Kişinin alın yazısı bir büyü aracılığıyla değiştirdiyse başka bir medyum bu durumu düzeltmelidir. Bu durumda medyumdaki yük ise bir hayli fazla olacaktır.

Medyumun söyleyeceklerine kişi birebir uymalıdır. Böylece medyumun ritüelleri daha kolay olacaktır. Bağlama büyüsünü bozmanın yolu çok zordur. Ancak imkansız değildir. Bu durumda güvenilir hocalar aranılmalıdır. Bu deneyimi yaşatmış hocalar iyi araştırılmalıdır. Zaten bir medyum bağlama büyüsünü bozduysa o medyum çok yüksek ihtimalle güvenilir olacaktır. Ancak yine de araştırmadan bağlama büyüsünü bozan medyumlara gidilmemelidir. Çünkü medyumluk genelde iyi amaçla kullanılsa da dolandırıcılık gibi olaylarda da en sık rastlanılan mesleklerden olmuştur.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Bağlama büyüsü yapan hocalar işlerinde gayet başarılıdır demektir. Çünkü ak büyü kategorisine giren bu büyüyü bir hoca yapıyorsa hem temiz hem de iyi olduğu anlaşılır. Herkes gerçek bir medyum olamaz. Gerçek bir medyumun her asırda bir kere geldiği bilinmektedir. Bu nedenle gerçek medyum olmayanlar sürekli o medyumu örnek almalıdırlar. Bu medyumları örnek alanlardan birisi ise bağlama büyüsü yapan hocalar veya bağlama büyüsünü bozan hocalardır. Bağlama büyüsü genellikle beyaz bir büyüdür ancak erkekliği bağlama büyüsü kara büyü kategorisine girmektedir. Çünkü bazı hocalar intikam isteyen kadınların arzusunu yerine getirmek için erkekliği bağlama büyüsü yapabilir. Bu büyü kişilerin erkekliğinin, cazibesinin ve cinsel isteğinin kesilmesini sağlar. Bazı bağlama büyüsü yapan hocalar ise bu büyüyü kullanabilir. Ancak kötü amaçla kullandığı için gerçek bir medyum sayılıp sayılamayacağı tartışmaya açık bir konudur. Haricinde iyi niyetli bağlama büyüsü yapan hocalar medyumlar arasında iyi bir medyum gözüyle bakılır. Zaten büyüsü sonuç veriyorsa bile bu işinde iyi olduğu anlamına gelir. Ancak bilinmesi gereken bu zor büyüyü biliyorsa ve yapıyorsa o hocalar güvenilir demektir. Yani kısacası bu büyüyü yapan hocalar güvenilir demektir. Ancak daha iyileri ise bu büyüyü bozanlardadır.

Bağlama Büyüsü Bozan Hocalar

İyi veya kötü her türlü büyüler ya da büyüler İslam dininde yasaklanmıştır. Geçmişteki medyumlar ise bunun bilincine göre hareket etmiştirler. Ancak son 2 3 yüzyıl içerisinde bu durum değişikliğe uğramıştır. Medyumluk kavram aslından çıkmıştır. Medyumlar Allah’ın değerli kullarıdır. Ancak Allah’ın değerli kulları insanların kaderini değiştirirse veya kötü büyüler ile onları kötü etkilerse bu Allah’ın değerli kulları olmasını bozar. Artık medyumluktan büyücülüğe doğru gidilir. Medyumlar şifa verme amacıyla var olmuştur. Bunun bilincindeki medyumlar ise bağlama büyüsü dahi yapmayıp o büyüleri bozmaya başlar. Bu medyumlar ise artık en kaliteli ve en iyileridir.

Bağlama büyüsü de günahsız ancak yanlış bir davranıştır ama yanlış bir davranışı düzeltmek o davranışı yapmaktan daha doğudur. Bağlama büyüsünü bozan hocalar ise bunu bilirler. Bu nedenle bağlama büyüsünü bozan hocalar mesleğinde gerçekten iyi, kaliteli ve düzgün hocalardır. İşlerinin, nereden geldiklerinin ve yapmaları gerektiğinin ne olduğunun bilincindedirler. Yani kısaca bağlama büyüsünü bozan hocalar veya her türlü iyi kötü büyüyü bozan hocalar gerçek hocalar ya da medyumlardır.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocaların Güvenilirliği Nasıl Anlaşılır?

Her büyü yapan hocalar, medyumlar gibi bağlama büyüsü yapan hocalar da güvenilir medyum kurallarına dahilidir. Medyumların güvenilirliği ve iyi olduğu bazı durumlar ile anlaşılır. Bağlama büyüsü yapan bir hocanın kimliği belli ise, yüz yüze eğitim veriyorsa ve çeşitli kehanetleri bilmişse baştan güvenilirliği anlaşılabilir. Ancak bunlar hiçbir zaman tam yeterli olmaz. Medyumun tamamen kaliteli olduğunu anlamak için dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise sizleri şeytani işlemler kullanmadan ikna edebilmesidir. Her hoca gibi bağlama büyüsü yapan hocaların, medikal büyü yapan hocaların da ikna kabiliyeti yüksek olmalıdır.

Ayrıca referansları kesinlikle bilinmeli, daha öncesinde aldığı yorumlara bakılmalı ve daha önceki seanslarından görüntüler elde edebilmelidir. Bu medyumun güvenilirliğini anlamaya yeter. Ancak en önemli husus ise rahmani yollar kullanmasıdır. İşinde iyi medyumlar cinlerin aksine rahmani yollar ile bilgiler elde eder. Çünkü cinler insanların alt aleminde bulunur ve yanlış bilgiler verebilir. Ancak rahmani yollar kullanan bir medyum daha üst alemler ile iletişime geçtiğinden doğru bilgilere ulaşır ve ulaştırır. Bu da onun iyi ve güvenilir olduğunu kesinlikle göstermektedir

Bağlama büyüsü yapan hocalar güvenilir olduğunu kanıtlamak için kişilere fayda getirdiğini kanıtlama amacı güderler. Eğer bir insan medyumun fayda getireceğini bilebiliyorsa ve gördüyse o medyum da güvenilir olur. Ünlü ve popüler medyumlar da çoğunlukla güvenilirdir.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar Kimlerdir

Bağlama büyüsü yapan hocalar ya da medyumlar genellikle işlerinde tecrübeli olurlar. Çünkü zor ve emek isteyen bir büyüdür. Bu nedenle bu mesleğe yıllarını vermiş medyumlar genellikle bu büyüyü kolaylıkla yapabilirler. Mesleklerinde tecrübe kazanmış medyumlar bağlama büyüsünü yapan hocalardır. Bu da onların ne kadar iyi medyumlar olduğunu kanıtlar. Daha önce bağlama büyüsü yapan, güvenilir olduğuna emin olunan medyumlara gidilebilir. Çünkü bu medyumlar işlerindeki kaliteyi bu büyüyü yaparak zaten göstermişlerdir.

Medyumluk kolay bir şey değildir. Sürekli hocaları yorar. Ancak bu yorulmaya rağmen inatla devam eden medyumlar da yine bağlama büyüsünü yapan hocalardan olabilirler. Çünkü bu tarz zor büyülerle durmadan ilgilenmek iyi bir meslek sahibine işarettir. Bağlama büyüsü yapan medyumlar her yaştan, her ülkeden, her cinsiyetten ve her ırktan mevcuttur. Sitelerden, internetten, telefon aracılığıyla veya yüz yüze görüşmeler her hocadan randevu şeklinde elde edilebilir. Eğer yüz yüze bir randevu almıyorsanız o hoca bağlama büyüsünü iyi yapan hocalardan olmayabilir. Bu nedenle randevu alırken de yüz yüze randevuları önceliğe almalısınız.

Bu büyüyü yapan hocalar genellikle dolandırıcı vakalarında görülmezler. Çünkü büyü yapan medyumlarda dolandırıcılık vakaları genellikle kara büyü ile uğraşanlarda rastlanılır. Ancak yine de tedbir elden bırakılmamalı, bağlama büyüsünü yapan hocalar hakkında da pek çok araştırma yapılmalı ve bu medyumlar iyice kontrol edilmelidir. Aksi takdirde güzel bir amaçla büyü yaptırmak isteseniz de kötü bir amacı olan medyumlar ile karşılaşabilirsiniz. Ancak bu büyüyü yapan hocalar genellikle kötü amacı olmayan medyumlardır.