Eşlerin Arasını Düzelten Dualar

/ 26 Haziran 2021 / 50.504 / yorumsuz
Eşlerin Arasını Düzelten Dualar

Eşlerin arasını düzelten dualar, eşi ile problem yaşayan kişilerin her zaman merak ettiği bir konudur. Eşiniz ile aranızda sorun varsa ve düzeltemiyorsanız hangi duaların okunması gerektiğini yazımızda bulabilirsiniz. Eşler arasındaki problemleri ortadan kaldırmak için okunan dualar kabul olduğu zaman, çiftin arasında yeniden sevgi ve saygı oluşur. Birbirilerinden başka hiç kimseyi gözleri görmez. Sadece mutluluğa odaklanırlar.

Aşk dualarının amacı, evli çiftlerin birbirine daha güçlü bir şekilde aşık olmasını sağlamaktır. Bu yüzden de insanlar dualara başvurmaktadır. Dinimizde duanın önemi oldukça büyüktür. Edilen bu aşk duaları sayesinde de çiftler mutluluğu yakalamaktadır. Birinin başkası için ettiği dualar daha makbuldür, üstelik çok sevaptır. Bu dualar, aşk duaları için de geçerlidir. Aynı zamanda kişiler de kendileri için aşk duaları edebilirler. Bu dualar sayesinde de evliliklerinde mutluluğu yakalarlar. Dualar sayesinde eşini terk eden ve boşanmak isteyen kişiler de bu fikirlerinden vazgeçerler. Ve aslında hayatlarındaki kişiyi ne kadar çok sevdiklerini ve onlara değer verdiklerini anlarlar. Sabırlı bir şekilde edilen dualar kabul olur. Aşk duaları çiftler arasındaki bağlılığı da arttırmaktadır.

Aralarında soğuk rüzgarlar esen karı kocanın da dualar sayesinde bu soğukluklar bitmektedir. Duaların etkisi kişiler arasında oldukça fazladır ve aralarındaki muhabbeti arttırır. Ayrıca aşk duaları sayesinde platonik aşıklar ve daha önce hiç aşık olmamış kişiler de aşkı yakalayabilirler.

Aşk Duaları Nasıl Edilmeli?

Eşlerin arasını düzelten dualar nelerdir sizlerde merak ediyor musunuz? Ya da daha önce bu tarz dualara sizlerde başvurdunuz mu? Aşk dualarının önemli olduğu kadar aşk duaları nasıl edilmeli o da çok önemlidir. Bu duaların içten ve samimi bir şekilde edilmesi gerekir. Aşk duaları eğer samimiyetsiz bir şekilde edilirse kabul olma olasılığı çok düşüktür. Bunun yanı sıra dualar kötü bir niyetle edilmemelidir. Kötü niyetle edilen dualar Allah katında kabul olmaz.

Ayrıca dua edecek kişinin zihnini tamamen boşaltması gerekir. Zihin dolu iken edilen dualara kişi tam anlamıyla konsantre olamadığından duanın kabul olma olasılığı daha düşük olur. Aşk duaları sessiz ve sakin bir ortamda edilmelidir. Dua etmeye başlamadan önce dua edecek kişinin abdest alması gerekmektedir. Beden temizliği dua ederken oldukça önemlidir. Bu sebepten dolayı dua etmeden önce kişinin abdest alması ve dua edeceği ortamı temizlemesi gerekir.

Eşlerin Arasını Düzelten Dualar Hangileridir?

Yukarıda eşlerin arasını düzelten dualar var demiştik. Peki bu duaların hangileri olduğunu merak ediyor musunuz? Öyleyse eşlerin arasını düzelten dualar hangileridir? Onu cevaplayalım. Aşağıda vereceğimiz bu dua insanın kalbine sevgi mührü basmaktadır.

Bismillâhirrahmânirrahîm
1- Allahhümme ellif beyne kulubina
2- ve aslih zate beynina
3- ve’hdina sübüle’s-selami
4- ve neccina mine’z-zulümati ile’n-nur
5- ve cennibne’l-fevahışe ma zahara minha ve ma betane
6- Allahümme’hfazna fi esmaina ve ebsarina ve ezvacina.”

Verdiğimiz bu dua sabah namazından sonra 3 defa okunmalıdır. Bu duayı okuyanın ve sevdiği kişinin kalbini muhabbet mührü kaplamaktadır. Bu güzel dua sayesinde birbirini seven iki kişinin muhabbeti bir ömür boyu kalıcı olur ve Allah ahiret yolculuğunda da bu iki kişinin kalbini birbirine mühürler.

Eşlerin arasını düzeltecek olan dualardan bir tanesi de şudur;

Bismillâhirrahmânirrahîm

Elhamdülillahillezî yümsiküssemavatis seb’a en takaa alel ardi illâ biiznih.
Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm.
Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

 

Bu dua eşler arasındaki soğukluğu ve huzursuzluğu gidermektedir. Her Cuma gecesi, yani perşembeyi cumaya bağlayan gece, yatsı namazından sonra 7 defa okunması ve buna 1 ay boyunca devam edilmesi gerekmektedir. Toplamda 28 kez okunacaktır. Bu dua ritüeline devam eden kişilerin aralarındaki muhabbet bağının arttığı İslam alimleri tarafından bildirilmiştir.

Son olarak eşler arasındaki soğukluğu giderecek bir uygulama olan karbonat ve sudan bahsedeceğiz. Bu uygulama eşler arasındaki soğukluğu ve dargınlığı gidermektedir. Uygulama şu şekilde yapılmaktadır.  Öncelikle besmele çekilmeli ardından 1 çay kaşığı karbonat bir çay bardağı suya koyularak karıştırılmalıdır.  Daha sonra sessiz bir yerde bu suyun üzerine 77 defa “ Ya Mennan” esması okunmalıdır. Uygulama bu şekilde yapıldıktan sonra karbonatlı su 3 defada içilmelidir. Bu esnada kişi niyetini aklında tutmalıdır. Bu uygulamanın ardından Allah’ın izni ile eşler arasındaki soğukluk kalkacaktır.

Eşlerin Arasındaki Soğukluğu Gideren Ritüel

Eşlerin arasını düzelten dualar olduğu gibi aralarını düzeltmek için bazı ritüeller de bulunmaktadır. Kağıt ve kırmızı kurşun kalem ile eşlerin arasındaki soğukluğu gideren ritüel uygulanmaktadır.  Bu ritüelin ne olduğunu merak ediyor musunuz?

Bir kişi eşi ile arasındaki muhabbeti arttırmak ve onun kalbine aşk ve sevda mührü basmak ve ona tamamen sahip olmak istiyorsa eğer 1 kırmızı kurşun kalem ve 1 adet küçük kağıt ile şu uygulamayı yapması gerekir.

1 adet kırmızı kurşun kalemi ve 1 adet kağıdı alarak sessiz bir yere geçmesi ve bu kağıdın üzerine de “Ya Vedûd” Esmaü’l Hüsna’sını yazması gerekmektedir.

Bunu uyguladıktan sonra üzerine kırmızı kurşun kalem konulan kağıdı 4 defa katlamalı ve bu kağıdı da muska şekline getirip yanında taşımalıdır. Bu sayede Allah’ın izni ile karı koca arasındaki soğukluk giderilecektir ve karı ile kocanın kalbi tam anlamıyla birbiri için çarpacaktır. Bu dualar ve uygulamalar tam anlamı ile uygulanırsa eşler arasındaki problemler tamamen ortadan kalkacaktır.

 

Eşlerin Arasını Düzelten Aşk Duası Ne Zaman Kabul Olur?

Eşlerin arasını düzelten dualar, arası bozuk çiftler için edilmektedir. Ancak bu dualar bazı zamanlarda hemen kabul edilirken bazı zamanlarda ise bu süre biraz daha uzayabilmektedir. Öyleyse eşlerin arasını düzelten aşk duası ne zaman kabul olur? Merak edenlere bilgi verelim. Dualar kabul olmadığında Allah’a isyan edilmemeli ve her şeyin hayırlısı istenmelidir. Hayırlısı ile edilen dualar eğer güzel sonuçlar doğuracaksa kabul olmaktadır.

Bu dualar genellikle gece ve namaz vakitlerinde edilirse daha çabuk kabul olmaktadır. Aşk duaları kabul olduktan sonra bu duaların etkileri kişilerin üzerinde olumlu bir şekilde görülmektedir. Ayrıca ayrılmak üzere olan ya da aralarında huzursuzluk olan çiftler, bu dualar sayesinde mutluluğa erişmektedir. Bu duaları medyum hocalara da okutarak eşinizle aranızın düzelmesini sağlayabilirsiniz.

Eşlerin Arasının Nazar İle Bozulması

Evliliklerde nazar değmesi sonucu pek çok çiftin arası bozulmaktadır. Nazar değdiğinden insanlar hem fiziki hem de psikolojik olarak etkilenmektedirler. Nazar değen kişiler üzerlerinde sürekli olarak bir ağırlık hissederler ve yataktan çıkmak istemezler. Evli insanlara nazar değdiğinde ise aile içi huzursuzluk olur ve evlerinde bereketleri olmaz. Aralarında sürekli kavga olur ve sürekli olarak tartışırlar.  Birbirine çok aşık bir çift olsalar bile nazar değmesi sonucu araları bozulur. Eşlerin arasının nazar ile bozulması aile hayatlarını olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden de nazara karşı önlem almak için dualar oldukça önemlidir. Nazara karşı önlem almak için yapılması gereken şey nazara karşı dualar okumaktır. Nazar duaları da eşlerin arasını düzelten dualar arasında yer almaktadır.

Nazar duaları okunmadan önce abdest alınması gerekir. Ardından nazar duaları okunmalıdır. Ayrıca nazar duaları ile muska da hazırlanabilir. Hazırlanan bu muska evin bir köşesini yerleştirilir. Bu şekilde insanlar kötü enerjiden etkilenmezler ve nazardan korunmuş olurlar. Nazara karşı okunan dualar arasında Felak ve Nas süreleri yer almaktadır. Aynı zamanda Ayet-el Kürsi’de nazara karşı okunmaktadır. Bu dualar nazara karşı oldukça etkilidir.

Nazarın ortadan kalkması sonucunda evli çiftler arasındaki huzursuzluklar ortadan kalkmaktadır. Aralarında yeniden aşk doğmaya başlamaktadır. Bu kişilerin arasındaki kavgalar ve soğukluk biter, yeniden mutlu ve huzurlu bir aile olurlar.

Erkeklere Okunan Aşk Duaları

Kocalarının daha anlayışlı ve kendine bağlı olmasını isteyen kadınların çokça dua etmesi gerekmektedir. Dua ederken de kocalarının isimlerini belirtmeleri gerekir.  Ettikleri dualar bir süre sonra kabul olduktan sonra kocalarında davranışsal değişmeler gözlemlemeye başlarlar. Ayrıca erkeklere okunan aşk duaları kabul olduktan sonra evine ve eşine çok fazla sadık olmayan ve evi ile ilgilenmeyen erkekler evlerine bağlı bir hale gelirler. Çocuk sahibi olan erkekler çocuklarına da daha çok vakit ayırmaya başlarlar.  Kadınlar çoğu zaman eşlerinin kendilerine karşı ilgisiz davranışlarından yakınmaktadırlar. Ancak eşlerin arasını düzelten dualar edildiğinde en ilgisiz koca bile eşine ilgi göstermeye başlar ve sürekli ona vakit ayırmaktadır.

Evliliklerde zamanla gelişen problemler sonucunda bazı çiftler boşanma noktasına gelmektedir. Ama bu çiftlerden her ikisi ya da biri dua ettiğinde evlilikleri bitmeden kurtulmaktadır. Okunan bu dualar sayesinde çiftlerin arası düzelir, aynı zamanda çiftler arasındaki aşk ve sevgi de tekrardan alevlenmiş olur. Bu aşk duaları sayesinde çiftler birbirlerine daha da yakınlaşmış olur ve aralarını kimse bozamaz. Ayrıca bu aşk duaları uzakta olan eşler için de edilebilmektedir.  Aşk duaların kabul olması için mesafenin hiçbir önemi yoktur.

Evli Çiftlerin Arasını Düzelten Büyü

Eşlerin arasını düzelten dualar olduğu gibi evli çiftlerin arasını düzelten büyü de vardır.  Boşanmak üzere olan ya da kavgalı olan çiftleri barıştırmak için çok kuvvetli büyüler bulunmaktadır. Ancak bu büyüleri yaptırmak isteyen kişilerin doğru, tecrübeli ve uzman medyum hocalar ile görüşmeleri gerekir. Evli çiftler arasında soğukluğu gidermek için aşk ve bağlama büyüleri yapılmaktadır. Bu büyüler oldukça kuvvetli ve tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır.  Büyü yaparken yapılacak olan en ufacık hatanın sonucunda insanlar hayatlarının en büyük hataları ile karşılaşmaktadırlar. Ancak alanında uzman medyum hocalara gittiklerinde bu durum ile karşı karşıya kalmayacaktırlar.

Büyüler eğer doğru ellerde, doğru medyum hocalar tarafından kaliteli ve doğru bir şekilde yapılırsa etkileri hemen görülmeye başlamaktadır. Eşleri ile ailesinde ve evinde sürekli kavga ve huzursuzluk olanlar varsa ve büyü yaptırırlarsa, bunun ardından tüm bunlar yok olmaktadır. Eşlerinin arasını düzeltmek için yapılan büyüler sonucunda çiftler hayatlarının en huzurlu dönemini yaşamaya başlarlar. Aşk büyüleri sayesinde sürekli problem yaşayan kişiler de problemlerinin çözüldüğünün farkına varmaktadır. Bunun yanı sıra aşk ve bağlama büyüleri sayesinde de eşler birbirine daha çok bağlanmaktadır. Gözleri dışarıda olan erkekler de bu büyülerin etkisi ile bu alışkanlıklarından vazgeçerler. Sürekli eşlerini mutlu etmek için çaba sarf ederler ve hayatlarını onların mutluluğu için adamaktadırlar.

Aşk ve evlilik büyülerini kadınların yaptırabileceği gibi erkekler de yaptırabilirler. Medyum hocalar aşk büyülerini yaparken çeşitli tılsımlı sözcükler söylemektedir ve bu tılsımlı sözcükler büyünün daha da etkili olmasını sağlamaktadır. Ayrıca büyü yapılırken aşk duaları da edilmektedir. Eşlerin arasını düzelten dualar büyülerde de okunmaktadır. Okunan dualar büyülerin etkisini kuvvetlendirmektedir. Bu büyüler sayesinde insanlar hayatlarındaki gerçek aşka kavuşmaktadır.