Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Dualar

/ 26 Haziran 2021 / 64.653 / yorumsuz
Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Dualar

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Dualar evli bayanlar tarafından araştırılan bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlilik kutsal bir müessese olarak herkes tarafından bilinmektedir. Evlilik boyunca kadın ve erkeğe düşen görevler vardır. Eşler üzerine düşen görevleri yerine getirirse sorunsuz bir şekilde uzun yıllar mutlu olabilirsiniz. Kadınlar her zaman eşlerinin kendisine düşkün olmasını, gözünün kendisinden başka kadını görmemesini istemektedirler. Bunun için ona iyi davranarak bolca dua ederler. Edilen dualar evlilikte oldukça önemli yere sahiptir.

Erkek evin sorumluluğunu ve maddi yükünü taşıyan kişi olarak bilinse de günümüzde çalışan bayanların çok olması, erkeğin yükünü azaltmaktadır. Çok eski yıllara bakacak olursak yorgun bir şekilde işten gelen erkek devamlı saygı, hürmet, ilgi ve hizmet beklemekteydi. Çalışıp para kazandığı için kadının yapması gerekenleri yerine getirmesi hep beklenirdi. Kadınlar böyle hayat şeklini kabullenerek kocalarını el üstünde tutmaya, hizmet etmeye ve sevecen davranmaya hep devam etmişlerdir. Globalleşen dünyamızda kadınlar da evde sözünü geçirerek; erkeklerin istediklerinin aynısını kendileri için de talep etmeye başlamıştır.

İşten gelen kadına ilgi göstermek, ev işlerinde yardımcı olmak ve kadına nezaketle yaklaşım erkeklerin yaptıkları arasında yer almaya başlamıştır. Bütün bunların yanı sıra kocasının karısına düşkün olması için edilecek dualar da araştırılarak, erkeklerin eşlerine düşkün olmaları da istenen durumlar arasında bulunmaktadır. Bu sağlanırsa evlilik bütünlüğü bozulmayacak ve sadakat olarak nitelendirilen kavram da yerini bulmuş olacaktır.

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Dualar Neden Önemlidir?

Dua etmek her zaman için oldukça önemli bir duygudur. İnsanlar istek ve dileklerinde devamlı dua ederler. Dua etmek dünya hayatı ve ahiret hayatı için istenilenleri Allah’tan dilemektir. Birçok konuda dua ettiğimiz gibi evlilik hayatımız için de dualarımızı eksik etmeyiz. Evliliğimizin mutlu ve huzurlu geçmesi, çocuklarımızın hayırlı evlat olması, eşimizin bizi sevmesi için devamlı dua etmekteyiz. Tabi ki sadece dua etmek bizi amacımıza kavuşturmamaktadır. Öncelikle her konuyla ilgili elimizden geleni yaparak taktiri Allah’tan beklemek gerekir. Ancak o zaman edilen duaların da kabul görmesi söz konusu olacaktır.

Kocasının karısına düşkün olması için edilecek dualar, bayanlar tarafından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bayanlar eşlerine saygılı davranıp onun kendisi için önemli birisi olduğunu hissettirirse işte o zaman kocaları da kendisine her zaman düşkün olacaktır. Çünkü evlilik hayatında karşılıklı olarak sevgi ve saygı oldukça önemlidir. Sadece bir kişinin devamlı fedakarlıkta bulunması ve diğer eşe iyi davranarak onu şımartması söz konusu olamaz. Aşk denilen olgu karşılıklı bir hal alınca eşler her zaman birbirine daha düşkün olurlar.

İşte yaşadığımız bu güzellikleri dualarla perçinlemek her zaman için daha iyi olacaktır. Allah mutluluğunuzu daim kılarak ev ve evlilik hayatınıza daha fazla güzellikler de katacaktır. Hangi duaları okursanız hem evliliğiniz hem de eşiniz için faydalı olur? Bunların araştırmalarını sizin için yaptık…

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Dualarda Niyet

Kocasının karısına düşkün olması için edilecek dualar da niyet oldukça önemlidir. İnsan temiz niyetlerle ve evliliği için güzel beklentilerle dua etmelidir. Kendi evliliğinizde bu duaları ediyorsanız sevdiklerinizin aile saadeti için de dua edebilirsiniz. Çevrenizde ailesi yıkılmak üzere olan kişiler olabilir. Çiftlerin birbirine tahammülü kalmadığı zamanlarda boşanmalar gündeme gelebilir. Evlilikte aşkı öldüren ve ortaya nefreti çıkaran durumlar nelerdir araştırmasını yaparsanız birçok nedenle karşılaşabilirsiniz. Öncelikle eşlerin birbirine olan saygısı bittiyse bu durum aşkın ölmesine neden olabilir. Yakın çevrenizdeki kişiler için de niyet ederek bazı dualar edebilir ve onların hakkında hayırlı olanı Allah’tan dileyebilirsiniz.

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Dualarda Devamlılık

Kocasının karısına düşkün olması için edilecek dualar tek seferlik değildir. İnsanlar bir kere dua ettim diye istedikleri olacak diye bir kanun yoktur. Dua etmeyi hayatınız içinde bir eyleme dönüştürerek sabırla sonucunu görmek için beklemelisiniz. Sonucunu göremiyorsanız bir daha ve bıkıp usanmadan dua etmeniz gerekir. Neticede evlilik ve eşiniz sizler için oldukça önemli bir kavramdır. Mutlu olmak ve hep mutlu kalabilmek için dua etmek de her zaman gereklidir. Dualarınızda devamlılık olması için ümidinizi kesmeden dua etmeyi bırakmamalısınız.

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Dua Yorumları

Kocasının karısına düşkün olması için edilecek dualar nelerdir? Araştırmasını yapanlar ve bunları okumak isteyenler olacaktır. Onlar için bazı duaları da sizlere sunacağız. Bunun öncesinde Kocasının karısına düşkün olması için edilecek dua yorumları için sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Bu duaları okuyan ya da okutan kişiler eşlerinin kendisine oldukça düşkün olduklarını da görmektedir. Duaları okutmak için medyum hocalardan yardım alabilirsiniz. İsteğinizi söyleyerek onların size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kocasının karısına düşkün olması için edilecek dualar konusunda medyum yardımı alanlar sonrasında istediği bir eşe kavuşmuş olmaktadır. Medyuma güvenerek ve ondan dua okumasını isteyerek sadık bir eşe sahip olarak sizden başkasıyla ilgilenmeyen bir eşiniz olacaktır. Bunun için de doğru yerdesiniz. Medyum hocamız eşler arasındaki muhabbeti artırmak, onların birbirine bağlanmasını sağlamak için dualar okumaktadır. Bu dualar bağlama büyüsü ve aşk büyüsü içinde de okunmaktadır.

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Dualar Nelerdir?

Kocasının karısına düşkün olması için hangi duaların okunması gerektiği konusunda sizlere bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle bazı sureler bu isteğiniz için oldukça uygundur. Özellikle Cuma günleri 21 kez aşağıdaki sureleri okumanızda büyük fayda bulunmaktadır.

  • Ayet-el Kursi
  • Fatiha
  • İhlas
  • Ahkaf
  • Nas
  • Felak

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Bağlama Duası

Eşinizi kendinize bağlayarak size düşkün olmasını sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüleri ve bu büyülerde okunan dualar onun size daha yakın olmasını ve sadece sizinle ilgilenmesini sağlayacaktır. “innema emruhu iza erada şey’en en yekule lehu kün fe’yekün. Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun” bu duayı kocanızın suyuna ya da yemeğine 7 kere okuyarak ona yedirebilirsiniz. Size bağlı bir eş elde etmek için amacınıza ulaşana kadar devam edebilirsiniz. Ayrıca Tebbet suresini de onun içeceği suya okursanız size düşkün bir eş elde edebilirsiniz.

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Dualar
Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Dualar

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Aşk Duaları

Kocasının karısına düşkün olması için aşk duaları da okunmaktadır. Aşk içinde olan erkek karısına düşkün olacak ve onun bir dediğini ikiletmeyecektir. Devamlı gözünüzün içine bakan ve sizi önemseyen eşe sahip olmak aşk duaları ile mümkündür.

Bismillahirrahmanirrahıym. Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti.

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Kadınların Yapacakları

Kocasının karısına düşkün olması için edilecek dualar nelerdir? Konusunu araştırırken kadınların üzerine düşen birçok sorumluluk olduğundan bahsetmiştik. Bu sorumlulukları yerine getirdiğinizde eşinizin size iyi davranışlar sergilediğini de göreceksiniz. Özellikle ona iyi davranmak, kırıcı ve incitici sözlerden kaçınmak, onun fikirlerine saygılı olmak, kendini özel birisi olarak hissettirmeniz sonucunda size düşkün bir eş elde edebilirsiniz. Ama bazı durumlarda kadınlar ne kadar özverili olsa ne kadar yumuşak huylara sahip olsa da erkeğin bunu görmemesine de rastlanmaktadır. İşte o zaman dualara sığınarak Allah’ın size yardımcı olmasını dileyebilirsiniz.

1- Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb

2- Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb

3- Seyeslâ nâren zâte leheb

4- Vemraetühû hammâletelhatab

5- Fî cî dihâ hablün min mesed

Tebbet suresi bütün olumsuzluklardan, üzerinizdeki nazardan ve kötülüklerden sizi koruyan bir suredir. Sıklıkla okumanızı tavsiye ederiz.

Kadının ve Kocanın Muhabbetli Olması İçin Okunacak Dua

Evliliklerde muhabbet oldukça önemlidir. Eşlerin arası ne kadar muhabbetli olursa birbirlerine de o kadar bağlı olurlar. Birbirine iyi davranan, güzel sözler sarf eden ve nezaketli olan eşlerin evlilikleri de oldukça uzun süreli olmaktadır. Aranızdaki muhabbetin devamlı olması için aşağıdaki duayı okumanızı tavsiye ederiz.

Allahu ekber kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiuni yuhhib kümüllahe ve yağfireleküm zunubeküm vallahu gafurun rahim kad şeğafeha hübben ve inne leneraha fiy delalin mürin yuhıbbnehüm ve yuhıbbınehü ezilletin alel müminine e izzetin alel kafirin.

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Duaları Kimlere Okutmalıyız?

Kocasının karısına düşkün olması için edilecek dualar nelerdir? Bazı dua ve sureleri kendimiz okuyabiliriz. Öncelikle abdest alarak ve niyet ederek dua okumak önemlidir. Sessiz bir ortamda duanın şuh içinde okunması gerekir. İçten olmayan ve aceleci davranılan dualardan sonuç alınması da oldukça zordur. Dua etmeniz için kendinize bir zaman dilimi ayırmalısınız. Üzerinizde bulunan elbiselerin temiz olması, duaların içtenlikle yapılması gerekir. Bütün şartlar yerine getirilerek yapılan dualardan sonuç almak için beklemeniz gerekir. Bu duaları günün her anında yapabilir ve isteğiniz olana kadar da devam ettirmelisiniz.

Bu tür duaların edilmesi için hocalardan da yardım alabilmeniz mümkündür. Medyum hocalar aşk duaları ve bağlama duaları konusunda uzmandır. Onların okunmasını sağlayabilir ve aynı zamanda kendiniz de okuyarak amacınıza ulaşmayı Allah’tan dileyebilirsiniz. Her zaman için amaca ulaşmaya gücünüz yetmeyebilir. Bu konuda manevi güçleri yüksek olan medyumlar sizlere yardımcı olacaktır. Sizler de bu kolaylık ve rahatlıkla evlilik hayatınıza mutlu bir şekilde devam edebilir kocanızın size hem bağlı hem sadakatli hem de düşkün olmasını sağlayabilirsiniz.

Kocasının karısına düşkün olması için edilecek dualar nelerdir? Konusu hakkında birçok bilgileri sizlere sunmaya çalıştık. Bütün evli çiftlere faydalı olmasını da dilemekteyiz. Netice evlilik denilen kutsal kurumun devamlılığı için çaba göstermek gerekir. Mutlu evlilikler birçok fedakarlıklar ve çabalar sonucunda uzun yıllar boyunca sürmektedir.