Üzerinizde Büyü mü Var?

/ 18 Ocak 2023 / 320 / yorumsuz
Üzerinizde Büyü mü Var?

Üzerinizde Büyü mü Var?

Üzerinizde büyü mü var? Sorusu sizi rahatsız ediyor olabilir. Üzerinizde büyü olup olmadığını medyum hocalara giderek öğrenebilirsiniz. Büyü binlerce yıl öncesinden yapılmaya başlanan ve günümüzde de çok sık yapılan bir uygulamadır. Çeşitli amaçlar ile yapılabilir. En çok tercih edilme sebebi aşk olsa da büyünün türleri ve geçmiş kaynaklar incelendiğinde kısmet açma, ayırma, bağlama, hastalık verme gibi amaçlar ile uygulandığı görülmektedir.

Büyüler ak büyüler ve kara büyüler olarak uygulanabilmektedir. Her iki türü de yapılan kişinin bilinç altına etki ettiği için kişinin davranışlarında da farklılıklar gözlemlenmektedir. Ayrıca kişinin duygu durumunu da etkilemektedir. Büyü yapıldığında çoğu zaman kişi olduğundan daha farklı davranmaya başlar.

 

Üzerinizde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Üzerinizde büyü mü var? Son zamanlarda kendinizde ya da çevrenizden birinde büyü olduğunu düşünüyorsanız medyum hocalara bakım yaptırabilirsiniz. Büyüler insanlarda değişik davranışlara sebep olabildiği gibi depresyona ya da amansız hastalıklara da sebep olabilmektedir. Pek çok insan karşı tarafa farklı nedenler ile büyü yaptırabilmektedir. Bazen iyi niyetle uygulanan büyüler bazen de haset insanlar tarafından kötü niyetle de uygulanabilir.

Eğer aile içinde huzursuzluğunuz olmaya başladıysa, daha önceden nefret ettiğiniz kişiye karşı sevgi hissetmeye başladıysanız, içinize kapandıysanız, yok yere ağlama istekleri oluşuyorsa, hiçbir sağlık sorununuz yokken hastalıktan yataklara düştüyseniz çok büyük ihtimalle size büyü yapılmış olabilir.

 

Büyü Nasıl Bozulur?

Eğer büyü yapıldıysa büyünün türünü tespit ederek medyum hoca size zıttı bir büyü yaparak üzerinizdeki büyüyü bozmaktadır. Genellikle büyüler tam tersi büyü yapılarak bozulmaktadır. Eğer ak büyü yapıldıysa kişiye kara büyü yapılarak büyü bozma işlemi gerçekleştirilir. Kara büyü de ak büyü yapılarak bozulmaktadır. Ayrıca dilerseniz koruma büyüsü yaptırarak da gelecekte yapılacak büyülerin etkilerinden korunabilirsiniz.

Aşk, bağlama, ayırma gibi sebepler ile çok farklı büyüler yapılabilmektedir. Büyülerin etkileri her insanda aynı gözlemlenmese de genel itibarı ile bazı davranış ve duygu durum değişiklikleri gözlenebilir. Bu durumda size üzerinizde büyü mü var? Sorusunu düşündürebilir. Üzerinizde büyü olup olmadığını sizlere ancak medyum hoca bakım yaptıktan sonra söyleyebilir.

 

seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |