Aşk Büyüsü Yaptıran Erkekler

/ 18 Ocak 2023 / 562 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Yaptıran Erkekler

Aşk Büyüsü Yaptıran Erkekler

Aşk büyüsü yaptıran erkekler elde etmek istedikleri kadınları büyüler sayesinde etkisi altına alabilmektedir. Genellikle kadınların büyülere yatkın ve meraklı olduğu düşünülse de aslında erkekler de çok fazla aşk büyüsüne başvurmaktadır. Aşk büyüsünün birçok formu bulunmaktadır ve hepsi de birbirinden farklı şekillerde uygulanmaktadır.

Arama motorlarında yapılan araştırmalarda bazı aşk büyülerin çok basit bir şekilde yapıldığı ve evde kişinin tek başına uygulayabileceği yazmaktadır. Ancak evde uygulanan aşk büyüsü olumsuz sonuçlar verebileceği gibi kişiye ruhani varlıkların musallat olmasına da sebep olabilir. Bu nedenle büyüler sadece Havas ilmi bilgilerine sahip olan medyum hocalara yaptırılmalıdır.

 

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yaptıran erkekler aşk büyüsünün nasıl yapıldığına dair pek çok araştırma yapmaktadır. Kadim büyü kitaplarını incelediğinizde aşk büyüsünün hem ak büyü hem de kara büyü kategorisinde yer aldığını görebilirsiniz. İki büyü birbirinden farklı niyetler içermektedir. Örneğin ak büyüler iyi niyet ile uygulanarak iki kişinin mutluluğunu hedeflemekte iken kara büyüler genelde kötü niyet ile uygulanmakta ve eşleri ya da sevgilileri ayırmayı amaçlamaktadır.

Aşk büyüsünün türüne göre büyülerde farklı malzemeler kullanılmaktadır. Ancak malzemelerdeki en önemli nokta büyünün hızlı ve etkili olması için malzemenin daha önceden hiç kullanılmamış olması gerekir. Ayrıca dualar ve tılsımlar ile büyüler mühürlenmektedir. Medyum Hocalar büyülerin her yapım aşamasına hakim olduğu için aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler en iyi medyum hocalar ile çalışmalıdır.

 

Aşk Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Aşk büyüsü yaptıran erkekler aşk büyülerinin ne zaman etki edeceğini sabırsızlıkla öğrenmek isterler. Aşk büyüsünün çeşitli yapılış şekilleri olduğu için etki etme süreleri de değişebilmektedir. Ayrıca etkilerin hızlı bir şekilde görülmesinin sebeplerinden bir tanesi de medyum hocanın tecrübeli olmasıdır. Yedirilerek, indirilerek ya da gömülerek yapılan aşk büyüleri genellikle yapıldıktan birkaç gün sonra ortaya çıkabilir.

Aşk büyüsünün kesin etki etme süresi ise 2 ila 3 hafta arasında değişebilmektedir. Ayrıca bazı kişilerin iradesi daha güçlü olduğundan dolayı etki etme süresi 1 aya kadar da uzayabilmektedir. Bu nedenle aşk büyüsü yaptıran kişilerin sabırlı olması gerekmektedir.