Evde Edilen Aşk Duaları Hangileridir?

/ 7 Temmuz 2021 / 814 / yorumsuz
Evde Edilen Aşk Duaları Hangileridir?

Evde edilen aşk duaları hangileridir? Konusu evde dua etmek isteyenler tarafından oldukça fazla araştırılmaktadır. Ettiğiniz dualar arasında aşk ve sevgi adına edilenler oldukça fazladır. İnsanların hayatı içinde aşkın yeri büyüktür. Kişiler sahip oldukları aşk duygusunu kaybetmemek için ellerinden geleni de yapmaktadırlar. Birini severek onun da sizi sevmesi için aşk duaları edersiniz. Sevgiliniz varsa onun aşkının daha büyük ve kalıcı olması için yine aşk duaları edersiniz.

İçinde olduğunuz aşkı kaybetmemek için de aşk duaları edersiniz. Amacınız aşkınızın daimi olmasını ve karşı tarafın da aynı hisler içinde olmasını sağlamaktır. Aşk duaları medyum hocalar tarafından yapılan uygulamalar içerisinde bulunmaktadır. Kişiler karşısındaki insanın aşkını kazanmak için medyumlara başvurmaktadır. Onların edeceği dualar ve ritüellerle bu mümkündür. Bunun haricinde evde aşk duaları okumak da isteyeceksiniz. Peki, evde edilen aşk duaları hangileridir? Hangi duaları okumanız gereklidir?

Evde Edilen Aşk Duaları Araştırması İçinde Olanlar

Evde edilen aşk duaları araştırması içinde olan kişiler internette birçok duaya rastlamaktadır. Bunlar arasında sevgi, muhabbet ve bağlılık duaları da bulunmaktadır. Aslında bunların hepsi bir bütündür. Aşk olursa iki kişi arasındaki sevgi artar. Muhabbetleri çoğalır. Aralarındaki bu sıcaklık da aşk denilen duygunun daha da coşmasını sağlamaktadır. Sadece aşk ya da bağlılık duaları okuyarak karşımızdaki kişinin sevgisini kazanmamız mümkün değildir. Kadın ve erkek olarak her bireyin üzerine düşen sorunluluklar bulunmaktadır. Onları yaparsanız ettiğiniz dualarla birlikte gerçek amacınıza ulaşmış olacaksınız.

Dualardan başka neler yapmalısınız ki sevdiğiniz kişiyi etkileyip kendinize aşık etmelisiniz? Bu konu da oldukça önemli bir ayrıntı olmakla birlikte kişilerin araştırmaları içinde bulunmaktadır. Kadın ya da erkek şunlara dikkat etmelidir:

  • Sevdiğiniz kişinin aşkını kazanmak için ona saygılı olduğunuzu göstermelisiniz. Fikirlere, yaptığı işe ya da yakın çevresine saygılı olmak onun aşkını kazanmanızı sağlayacaktır.
  • Birlikteyken muhabbet içerisinde sevgi dolu sohbetler etmelisiniz. Birbiri ile tartışan ya da devamlı karşı duruş sergileyen biri olursanız onun aşkını elde edebilmeniz zordur.
  • Sevdiğiniz kişiye özen gösterdiğinizi ve ona değer verdiğinizi hal ve hareketlerinizle ortaya çıkarmalısınız.
  • Sevdiğiniz yanınızda yokken ona telefon ederek hoş sohbetler içerisinde bulunursanız sizin onu sevdiğinizi fark edecektir. Bu sevgiye karşılık vermek için o da hamlelerde bulunacaktır.
  • Onun doğum gününü ya da sizin tanışma yıldönümünüzü hatırlayarak küçük sürprizler yapmalısınız. Bu sürprizler aşkınızın daha da alevlenmesini sağlayacaktır.
  • Evliyseniz eşinize önem verdiğinizi hem ona hem de yakın çevrenize göstermelisiniz. Böylece eşiniz sizin ne kadar değerli birisi olduğunuzu fark edecektir.

Evde Edilen Aşk Duaları Nasıl Edilmelidir?

Evde edilen aşk duaları hangileridir? Bu duaları nasıl etmelisiniz? Dua etmenin bir edebi ve yöntemi bulunmaktadır. Özel duaları etmeden önce abdest almanızı, sakin ve sessiz ortamları seçmenizi tavsiye ederiz. Dua öncesinde niyetinizi belirtmeniz de oldukça önemlidir. Hatta öncesinde şükür duaları etmeniz elinizdeki nimetler için Allah’a teşekkür etmeniz anlamına geleceği için oldukça makbul olacaktır. İstek ve dileklerinizi kapsayan dualardan önce Allah’a şükretmek, yaptığınız yanlışlar için af dilemek ve sonrasında aşk dualarınızı etmek güzel olacaktır.

Evde edilen aşk duaları, kişileri Allah’a yaklaştırmak için birer bahane de olabilir. Çünkü Allah’ın adını ne kadar çok anarsanız ve ona dua ederseniz isteklerinizin gerçekleşmesi için çaba gösteriyorsunuz demektir. Bir bakıma elinizdeki nimetlere şükretmek aşk dualarınızın kabul görmesini de sağlayacaktır diyebiliriz. Aşk duaları Kur’an-ı Kerim’den bazı ayetlerle de edilmektedir. O yüzden abdest almanız, sakin bir odada olmanız ve sadece ettiğiniz dualara odaklanmanız önemlidir. Türkçe olarak edilen duaların yanı sıra Arapça surelerle de dualarınızı her zaman edebileceksiniz.

Evde Yapılan Aşk Duası Ritüelleri Var Mıdır?

Evde edilen aşk duaları hangileridir? Araştırması içinde olanlar evde aşk ritüeli uygulamalarını da araştırmaktadır. Kendiniz bu ritüellerden kolayca yapabilir ve dualar okuyabilirsiniz. En çok bilinen aşk ritüeli mumla yapılandır. Bunun için iki adet mumu eritmeniz, dua yazdığınız kağıdı eriyen mumun içine atmanız ve onları da toprağa gömmeniz gerekir. Mumla yapılan aşk ritüeli duası şu şekildedir:

“Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme ya camianasi liyevmin la raybe fiyhi innallahe layuflifül miy’adi icma beyni ve beyne Keza ve keza. (keza ve keza yerine kendi adınız ve kişinin ismi okunacak) Allahümme yarabbi bicahi sahibil vesileti seyyidina ve nebiyyina ve habibina ve kurrete uyünina ve nuri ebsarina habibike muhammed inil mustafa ve resulikel murtaza ve nebiyyikel mücteba havvil halina ila ahsenil hal ya muhavvilel havli vel ahval Ya Şemusa Ya Helyusa Ya Ğayyusa Ya Talyusa Ya Talmusa Ya Asbavitün Ya Hin ali şeddeyi tvekkelü bi akdi nevmi Ahmet ibni Fatma fi muhabbeti Hatice binti Selda Haysü me kanet, elvahan elvahan elvahan, elacele elacele elacele, essaah essaah essaah”

Zeytin ile yapılan aşk ritüeli uygulamasında 4 adet zeytine dua okumanız ve bu zeytinlerden 2 tanesini siz 2 tanesini de aşık olmasını istediğiniz kişiye yedirmeniz gerekmektedir. Zeytinle yapılan aşk ritüeli duası şu şekildedir:

“Elhamdü lillahillezi halekas semavati vel erda ve cealez zulümati ven nur sümmellezine keferu bi rabbihim ya’dilun. Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun. Enıkzifîhi fît tâbûti fakzifîhi fîl yemmi felyulkıhil yemmu bis sâhıli ye’huzhu aduvvun lî ve aduvvun leh(lehu), ve elkaytu aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea alâ aynî”

Evde Edilen Aşk Duaları Ne Zaman Okunmalıdır?

Evde edilen aşk duaları hangileridir? Bu duaları hangi zamanlarda okumalısınız? Özellikle geceleri edilen dualar oldukça makbuldür. Çünkü gece sessiz ortamları yakalayabilirsiniz. Bunun haricinde kandil gecelerinde, bayramlarda, arife günü, Cuma günü ve Perşembe gecesi yapılan dualar hayırlıdır. İstediğiniz sayıda ve karşınızdaki kişinin aşkını hissedene kadar bıkıp usanmadan dua edebilirsiniz.

Evde Edilen Aşk Duaları Nelerdir?

Evde edilen aşk duaları hangileridir? Diye araştırma yapanlar için bu duaların neler olduğu konusunda da bazı açıklamalar getirmek isteriz. Sevgilinize, eşinize ya da hayatınızda biri yoksa onu bulmak için aşk duaları edebilirsiniz. Görüldüğü gibi hayırlı bir kısmet arayanlar, evlenip eşi ile mutlu olmak isteyenler ya da aralarındaki aşkın azaldığını düşünenler bu duaları okuyabilir.

El Vedud esması en makbul aşk duaları arasındadır. Allah’ın 99 ismini söylemekle hem sevilen hem de seven kişi olabilirsiniz. Dualara başlamadan önce tövbe edilmesi gerektiğinden bahsetmiştik. Ya Vedud, Ya Gafur Celle Celaluhü diyerek tövbe edebilirsiniz. Bu dua ile eşler arasındaki muhabbet artar. Sevdiğine kavuşmak isteyenler okuyabilir. Evlatlarınızın hayırlı kişilerle evlenmesi için okunabilir. Perşembe gecesi başlanarak günde 3 defa ve 3 hafta boyunca okuyabilirsiniz.

Ya Vedûd! Ya Vedûd! Ya Ze’l-arşi’l-mecid! Ya Mübdi’, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Es’elüke bi-nuri vechikellezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi-kudretikelleti kadderte biha halkake ve bi-rahmetikelleti vesiat külle şey’in. La ilâhe illâ ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisn

Türkçe Anlamı: “Ey Vedûd! Ey Vedûd! Ey yüce Arşın Sahibi! Ey kâinatı hiçten ve benzersiz bir şekilde yaratıp bin bir isminin tecellileriyle emsalsiz bir şekilde süsleyen Mübdi’! Ey varlıkları ölümünden sonra yeniden inşa edip dirilten Muîd! Ey dilediği her şeyi yapan! Arşının rükünlerini dolduran Zâtının nûru hürmetine; yarattığın bütün varlıklara hükmeden kudretin hürmetine ve her şeyi kaplayan rahmetin hürmetine istiyorum. Senden başka hiçbir ilâh yoktur. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Bana yardım et. Ey güç durumda olanlara yardım eden ve ummadıkları yerlerden ihtiyaçlarını ellerine veren Muğîs! Bana yardım et!

Evde Edilen Kısa Aşk Duası Var Mıdır?

Evde edilen aşk duaları hangileridir? Araştırması içinde olanlar kısa dualar bularak onları ezberleme ve günün her saatinde okuma düşüncesi içine de girmişlerdir. Sizler için evde edilen kısa aşk duası örneği de sunmak istiyoruz. Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin.

Ya Mucib esması ile aşk duası da edebilirsiniz. Günde 7 defa okunması gerekir. Dua şöyledir: Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.

Evde Edilen Aşk Duaları Okumanın Faziletleri

Evde edilen aşk duaları hangileridir? Bu konu üzerinde birçok bilgi ve duaları sizlere sunduk. Dua okumanın faziletleri oldukça fazladır. Allah’tan isteyip dilediklerimizi dualarla ortaya çıkarırız. Sonuçlarını görmek için de devamlı dua ederiz. Aşk duaları eden kişiler de birçok dua ederek onların gerçekleşmesini beklemektedir. Bıkmadan ve usanmadan dua etmek önemlidir. Dualarla Allah’ a yakın olma durumu içerisine de girmiş oluruz. Bu da duaların faziletini ve sonuçlarını bizlere göstermektedir. Bir niyetinizin gerçekleşmesi durumunda sadaka vermeniz oldukça hoş bir davranış olacaktır. Verilen sadakalar da bir nevi teşekkür niteliği taşımaktadır.

Dualarınızda niyetinizi tam olarak belirtin. Rabbimiz içimizden geçenleri bilendir. Ama onları belirtiyor olmamız daha isabetlidir. Aşk duaları okuyacak olan kişi ellerini açarak içindeki niyeti söylemeli ve edilen dualar sonrasında da Amin demelidir. İşte o zaman Allah bizleri görecek, niyetimize ve isteklerimiz de karşılık verecektir. Ama bunun için de sabırla beklemeniz gerekmektedir.

Evde Edilen Aşk Dualarını Kendimiz Okuyamıyorsak Ne Yapmalıyız?

Evde edilen aşk duaları hangileridir? Bunlar hakkında detaylı bilgiler sunduk. Bazen işlerinizin yoğun olmasından bazen de dua etmek için gerekli ortamı bulamamanızdan dolayı önünüze engeller çıkabilir. Evde kendileri dua edemeyen kişiler bu duaların edilmesi için hocalara başvurmaktadır. Medyum hocalar aşk duaları ve ritüelleri konusunda tecrübeli kişilerdir. Birçok duayı sizin adınıza ve sizin niyetinize okuyarak amacınıza ulaşmanızı sağlayabilirler. O yüzden bilgili bir kişiden yardım almanız her zaman söz konusu olabilir.

Evde edilen aşk duaları hangileridir? Size sunduğumuz örnekler haricinde daha birçok aşk duaları bulunmaktadır. Bunların okunması, kağıda yazılması ya da aşkla ilgili birçok ritüelin uygulanması konusunda medyum hocalardan yardım talep edebilirsiniz. Sizler de aşkı ya da sevdiğiniz kişinin aşkını kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için hemen bizleri arayabilirsiniz.