En Etkili Aşk ve Bağlama Duaları

/ 7 Temmuz 2021 / 823 / yorumsuz
En Etkili Aşk ve Bağlama Duaları

En etkili aşk ve bağlama duaları, birini seviyorsanız onun da sizi sevmesi ya da bağlanması için okunması gerekmektedir. Sevdiğiniz biri varsa onun da sizi sevmesini istemeniz doğal hakkınızdır. Çünkü aşklar karşılıklı yaşanınca uzun ömürlü ve daha coşkulu olur. Bunun için de dua ediyor olmanız yapmanız gerekenler arasındadır. Aşk ve bağlama dualarını tek tek inceleyeceğimiz gibi ikisini bir bütün olarak da inceleyebilmemiz mümkündür. Çünkü aşık olduğunuz kişinin size aynı aşkla bağlı olmasını istemeniz ve gözünün sizden başkasını görmemesi arzu ettiğiniz bir durumdur.

En etkili aşk duaları eden kişiler, her zaman sevgililer olmayabilir. Evlenen çiftler arasında zamanla aralarındaki aşkın azaldığını düşünen kişiler de aşk duaları edebilirler. Böylelikle daha mutlu ve uzun evlilikleri sürdürebilirler. Bazen kadın bazen de erkek aşk dualarına başvuran taraftır. Karşınızdaki eşinizin size olan davranışlarında soğukluk ya da ilgisizlik hissederseniz aşk duaları ederek onun aşkını tekrar kazanabilirsiniz. Çiftlerin dua etmesi için birçok nedeni vardır. Bazen aile birliğinizi devam ettirmek bazen de evliliğinizdeki heyecanı artırmak için dualar etmeniz gerekir.

En etkili bağlama duaları yapacak olan kişiler, sevdiği insanın kendisine bağlı bir partner ya da eş olmasını hedeflemektedir. Sadakat ikili ilişkilerde oldukça önemli bir konudur. Sevdiği kişiye sadık kalan insanlar karşısındaki insanı mutlu ettikleri gibi; harama bakmayarak günahtan da uzaklaşırlar. Bağlama dualarını sevgiliniz, nişanlınız ya da eşiniz için edebilirisiniz. Hatta sizi terk edip giden eski sevgili ya da eşler için de bağlama duaları ederek onun size tekrar bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Tabi ki onun size geri dönmesini istiyorsanız…

En Etkili Aşk ve Bağlama Duaları Nasıl Edilmelidir?

En etkili aşk ve bağlama duaları etmek için bazı durumlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Öncelikle bu duaların neler olduğunu öğrenmelisiniz. Onların sayılarına ve okunma vakitlerine dikkat etmelisiniz. Dua edeceğiniz zamanlarda içinizden geçenleri de söylemelisiniz. “Allah’ım edeceğim aşk ve bağlama dualarını sevdiğim kişinin bana aşık olması ve bağlanması için ediyorum. Sen duamı kabul et ve onun da beni sevmesini, bana bağlı olmasını nasip et” şeklindeki temennilerinizden sonra duaya geçmeniz daha doğru olacaktır.

En etkili aşk ve bağlama duaları ederken sessiz ve sakin bir ortamı tercih etmeniz iyi olacaktır. Abdest almanız edeceğiniz dualardan önce önemli bir durumdur. Niyetinizi belirttikten sonra duaları okumak ve sonunda Amin demek gerekir. Her duaya başlarken de besmele çekmeyi unutmamalısınız. Dualarınızın öncesinde ya da sonrasında hacet namazı kılmak, edeceğiniz duaların daha da makbul olmasını sağlayacaktır. Gerekli temizlik kurallarına ve kaidelere göre edilen dualar vakti zamanı gelince kabul edilecek ve etkili sonuçlarını görmenizi sağlayacaktır.

En Etkili Aşk Ve Bağlama Dualarını Kimler Etmektedir?

İnsanlar kendi kendilerine istedikleri zaman diliminde dua edebilirler. Niyete bağlı olarak değişen duaların edilmesi hocalar tarafından da uygulanan bir ritüeldir. İnsanlar birçok isteklerinin yerine gelmesi için farklı dualar etmektedir. Aşk ve bağlama duaları da bunlardan birisidir. Ayrıca zengin olmak, evlenmek, hastalıklara şifa bulmak ya da kısmetin açılması gibi birçok dua türü de bulunmaktadır. Bunların neler olduğunu öğrenerek bazı kuralları yerine getirerek dua edebileceğiniz gibi medyum hocalar aracılığı ile sizlere dua edilmesini de sağlayabilirsiniz.

En etkili aşk ve bağlama duaları isimleri ve okunma şekilleri hocaların yakından bildiği bir konudur. Günümüzde birçok kişi içinde bulunduğu durumlara çare getirebilmek için kendisine ya da yakınlarına dua okutmaktadır. Hatta bu dualar yazılarak kişilerin evinde ya da kıyafetinde bile saklanmaktadır. Sizler de iki yöntemden birini kullanabilir ve sevdiğiniz kişi için aşk ve bağlama duaları edebilirsiniz. Dualar sonucunda karşınızdaki kişinin hal ve hareketlerinde değişiklikler de göreceksiniz.

En Etkili Aşk Duaları Nelerdir?

En etkili aşk duaları 7 gün üst üste okunmalıdır. Çünkü niyetin oluşması 7 günün sonunda kendini gösterecektir. Geceleri okumanız daha etkili olacaktır. Dualarınız sonucunda karşınızdaki kişi size aşık olacaktır. Sizlere örnekler sunacağımız aşk dualarını okuyarak sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.

Bismillahirrahmanirrahıym. Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti.

71 ve 101 defa okunması gereken aşk duaları da bulunmaktadır. Her gün bu sayıda okutarak sevdiğiniz kişinin aşkını elde edebilirsiniz. İnna halaknel insane min nutfetin emşacin nebtelihi kezalike nebtelihi emşacin keza ila mehabeti keza el-acele 2 es-saate 2 el-vahan 2. Barekellahü fiküm ve aleyküm

En Etkili Aşk Duaları İçinde Salat-I Tefriciye

En etkili aşk duaları içinde Salat- Tefriciye’nin yeri oldukça fazladır. Aynı zamanda bağlama duası olarak da bilinmektedir. Bu duayı 4444 kere okumak makbuldür. Platonik olarak aşık olduğunuz, sevip de karşılık bulamadığınız kişilere ya da eşinize okuyarak onun aşkını kazanabilirsiniz. Size bağlı bir eş ya da sevgiliyi bu dua ile elde edebilirsiniz.

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.

Salat-ı Tefriciye anlamı şu şekildedir:

Allahım bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.

En Etkili Bağlama Duaları Neden Edilir?

En etkili bağlama duaları, sevdiğiniz kişinin size bağlı olması için edilmektedir. Sizin üzerinize düşmesi ve sizden başkasını hayal etmemesi üzerine edilmektedir. Bazen eşinizin ya da sevgilinizin size olan bağlılığından şüphe duyarsınız. Özellikle onun yanında olmadığınız zamanlarda bu şüphe içinizi daha da rahatsız etmektedir. Aklınıza gelebilecek birçok olumsuz düşünceden kurtulmak için bağlama duaları edebilirsiniz. Böylelikle o, başka şehirlerde olsa bile size sadık bir eş olarak size kavuşacağı günü bekleyecektir.

Bağlama dualarını karşınızdaki insanın size bağlanması için edebileceğiniz gibi sizin ona bağlı bir eş olmanız için de okuyabilirsiniz. Şöyle ki; şeytan her zaman içinize vesvese verecektir. Kadın ya da erkek olun gerçekten sevdiğiniz kişiyi göz ardı ederek farklı hayallere dalarak yanlışlar da yapabilirsiniz. Kendinizden emin değilseniz ve sevdiğiniz kişiye bağlı olarak yanlışlar yapmak istemiyorsanız bunu niyetinizde belirterek dua etmeye başlayabilirsiniz. Böylelikle nefsiniz sizden uzaklaşarak, sizi sevdiğinize yaklaştırır ve ona karşı sadakatli olmanızı da sağlar.

En Etkili Bağlama Duaları Nelerdir?

En etkili bağlama duaları nelerdir öğrenerek onları etmeye başlayabilirsiniz. Bu duaların etki süreleri farklıdır. Bazıları 3 günde etki ederken bazıları 7 günde etki etmektedir. En hızlı ve en kısa sürede etki eden bağlama duaları ile karşınızdaki kişinin size bağlanması mümkündür. Bu duaların neler olduğunu merak ediyor musunuz? Aşağıdaki duayı 3 gün boyunca okumanızı tavsiye ederiz:

Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn.

7 gün devamlı okumanız gereken bağlama duası:

Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti.

En Etkili Aşk ve Bağlama Dualarının Hayatınızdaki Yeri

En etkili aşk ve bağlama duaları hayatının içinde özel bir yere sahip olan sevdiğiniz kişinin size bağlanması için edilmektedir. Oldukça önemli bir yere de sahiptir. Dua ederek birçok konuda Allah’tan yardım dilediğiniz için aşk ve bağlama konusunda da ondan yardım istemeniz mümkündür. Sizi seven ve sizi önemseyen bir sevgili ile mutlu olduğunuzu hissedeceksiniz. Bazı durumlarda onun aşkını kaybettiğiniz zamanlarda da bu dualar sizin imdadınıza yetişecektir. Ümitsizliğe kapılarak ondan ümidi kestiğiniz zamanlarda edilen dualarla onun aşkını tekrar kazanabilirsiniz. Bu dualar kimler için edilmelidir?

  • Sevgiliniz için
  • Sözlünüz ya da nişanlınız için
  • Eşiniz için
  • Sizi terk edip giden eski sevgili ya da eski eş için
  • Delice aşık olduğunuz ama sizin aşkınızdan haberi olmayan kişiler için

En etkili aşk ve bağlama duaları yukarıdaki kişiler için edilebilir. Size sunduğumuz duaların haricinde daha birçokları da bulunmaktadır. Bu konuda uzman olan kişilerden yardım talep edebilirsiniz. Onların sizi yönlendirmesiyle hareket ederek amacınıza daha kolay ulaşabilirsiniz. Medyum hocalar dua konularında danışacağınız bilirkişilerdir. Birçok dua uygulamaları ya da büyüsel yöntemler hakkındaki bilgileri onlardan alabilirsiniz.