En Kuvvetli Aşık Etme Duaları

/ 21 Aralık 2020 / 1.683 / yorumsuz
En Kuvvetli Aşık Etme Duaları

 Bu yazımızda sizlere en kuvvetli aşık etme duaları ve okunma süreçlerinden bahsedeceğiniz. Dualar büyüler ile karıştırılmamalıdır. Büyü yapma daha komplike, bilgi ve tecrübe gerektirir. Ancak dua etmeniz için verilen tekniklerle düzenli olarak dua etmeniz ve okumanız yeterli olacaktır. Yazımızda en kuvvetli aşık etme dualarından bahsetmeden önce bilmeniz gereken duayla ilgili bilgileri aktaracağız. Keyifli okumalar..

Dua Nedir?

 Dua kelime anlamı olarak ‘yalvarmak, istemek, çağırmak’ gibi sözcüklere karşılık gelmektedir. Dinlerin varlığından beri dualarda insanlar için araç olmuştur. İnsanların sınırlı olarak elde edebileceği istekleri için sonsuz kudret sahibi olan Allah ile iletişim kurduğu bir yoldur. Dua her yerde edilebildiği gibi her dinde farklı mekanlarda oluşturulmuştur. İnsanlar genellikle dua ettikten sonra ruhsal olarak kendilerini daha rahatlamış ve güçlü hissederler.

Aşık Etme Duaları

 Aşk her insanın yaşamak ve hissetmek istediği bir duygudur. Herhangi birine karşı hissedilen bu sevgi ve bağlılık duygusu herkes için farklı anlamlar içerir. Çoğu zaman tarif edilemeyen bu duygu insanın aklını başından alır diyebiliriz. Ancak işler her zaman filmlerdeki, şiirlerdeki, kitaplardaki gibi olmayabilir. Aşık olduğunuz kişi size aşık değildir, hayatında başka biri vardır yada sizi fark etmiyordur gibi aranızda engeller olabilir. Bir kimseyi platonik olarak yani karşılıksız sevmek yorucu ve zor olabilir. Hayal kırıklığı yaşamak, isteklerinize ulaşmamak hayat kalitenizi düşürecektir. Bunun için kendi yaptıklarınız yetmiyorsa dua etmeniz faydalı olacaktır. Yazımızın devamında aşık etme duaları neler ve nasıl yapılır ince detaylarıyla anlattık.

Aşık Etme Duası Kim İçin Okunur?

Aşık etme duası, birliktelik kurmak istediğiniz karşı cinsteki bireye veya eşinize okunabilir. Bireyin burada bekar olması çok önemlidir. Medyumunuz olarak evli olan kimseye karşı bu duaları okumanızı önermiyoruz. Ancak bozulan evliliğinizde eşinizin size yeniden aşık olmasını istiyorsanız bu duaları okuyabilirsiniz. Aynı zamanda birbirine aşık olmasını ve sevgi bağı kurmasını istediğiniz iki insan için de bu duaları okuyabilirsiniz. Okuduğunuz duaların etkisini büyük oranda ve kısa zamanda göreceksiniz. Allah kendisine ellerini açan, dua eden kulunu yanıtsız bırakmayacaktır.

Aşık Etme Duasında Önce Yapılması Gerekenler

 Dua edilmeden önce abdest almanız gerekir. Abdest ruhsal ve bedensel olarak temizlenmeniz için faydalı olacaktır. Aynı zamanda edeceğiniz duaya ve karşılığını alacağınıza sonsuz bir inanç ve güven duymalısınız. Her şeyden önce dileğinizin kabul olacağına kendiniz inanmalısınız. Harici olarak yapmak isterseniz sadaka da verebilirsiniz. Nereye verdiğinizin bir önemi yok ama niyetiniz oldukça önemli. İhtiyacı olan birine veya bir yere sadaka vermiş olmanız da duanın kuvvetini arttıracaktır.  Eğer duayı aklınızda tutamıyorsanız kağıda yazarak da okuyabilirsiniz. Kağıdı güvenli yerlerde zarar gelmeyecek şekilde saklamanız gereklidir.

Aşk Duaları Hızlı Sonuç Verir Mi?

Öncelikle herkesin zamanı farklıdır. Dua ile bu zamanı hızlandırabilir ve garanti edebilirsiniz. Eğer daha kuvvetli ve kesin olmasını istiyorsanız medyumdan yardım alabilirsiniz. Alanında uzman medyumlar isteğinize cevap vererek sizler için farklı hazırlıklar yapacaktır. Hatta bazı duaları sadece medyumların okuması gerekir. Eğer bu konuda hızlı çözüm arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Kuvvetli ve Kesin Aşk Duası

 Bu duayı belirtilen şekilde okuduğunuzda olacaklara inanamayacaksınız. Sevdiğiniz insanla bir ömür geçirmeniz için oldukça etkili bir duadır. Duayı okumadan önce belirttiğimiz gibi abdest almanızda ve içten dua etmenizde fayda var. Kesin tutacak olan bu duayı 44 gün boyunca ve okuyacağınız her gün 44 defa tekrarlamanız gerekir. Zamanın önemi yok aklınıza geldikçe yapabilirsiniz ancak 44 defa olması önemlidir. Duanın okunuşu:

Elem neşrah leke sadrek., Ve vada’na ‘anke vizreke. Elleziy enkada zahreke. Ve refa’na leke zikreke. Feinne me’al’usri yüsren. İnne me’al’usri yüsren. Feiza ferağte fensab. Ve ila rabbike ferğab. şeklindedir.

Hızlı Sonuç Alınan Aşk Duası

Hızlı olarak etkisi görebileceğiniz aşk dualarından birini yazdık. Bu duanın etkisini hızlı alabilmeniz için düzenli ve doğru okumanız çok mühim. Hızlı sonuç alınan aşk duası:

Allahümme inni es’elüke bi esmaikelleti iza duiyet biha ala meğaliki ebvabis semai lil fethi te fettahet ve es’elüke bi esmailekelleti iza duiyet biha alel basevedderai lil keşfi te’keşşefet ve es’elüke bi esmaikelleti iza duiyet biha la ebvabil üsri lil yüsri te’yesseret ve es’elüke bi esmaikelleti iza duiyet biha alel emvati lil nuşiri teneşşeret ecib duana bi rahmetike ya erhamer rahimin vel hamdulillahi rabbil alemin.

Bu duayı her gün düzenli şekilde okuyarak sevdiğinize günler içinde kavuşabilirsiniz. Daha sonrasında ilişkinizi güçlendirmek için medyumunuzdan yardım almayı unutmayın.

Giden Eş Geri Dönsün Diye Okunacak Dua

Sizi bırakıp giden, evliliğinizi yıpratan ve bir daha dönmez diye düşündüğünüz eşinizi yeniden kendinize aşık etmeniz mümkün. Aşağıdaki duayı yine düzenli olarak akşamları uyumadan önce okuyabilirsiniz. Eşinizin geri dönmesi için okunacak dua:

Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî. Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh. Züyyine lînnâsi hubbüş şehevati minen “Senin Adın” nisâi vel benîne vel .Kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb. Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn. Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah.

İmkansız Görünen Aşklar İçin Dua

Hayatınızda ulaşamadığınız şeyler zor olabilir ama imkansız değildir. İstediğiniz şeyi eninde sonunda hayat size sunacaktır. Dualarla bunu destekleyebilir ve hızlandırabilirsiniz. İmkansız olarak gördüğünüz kişi için okunacak dua:

Allahümme fâtırıssemavati vel ardı âlimülgaybi veşşehadeti. Allahümme inni a’hedü ileyke ahden fî hazihil hayatid dünya Inneke entellahü lâ ilâhe illâ ente vahdeke lâ şerike leke ve enne Muhemmeden abdüke ve resûlüke fela tekilni ilâ nefsi darfate aynin feinneke in tekilni ilâ nefsi tukarribüni minneşşerri ve tüba’id jnî minel-hayri ve inni lâ âsiku illâ birah-metike fec’al rahmetike lî ahden indeke tufinihî yev-mel kıyameti inneke lâ tuhlifül-miâd.

Eşler Arasındaki Muhabbeti Arttırma Duası

Eşinizle aranızda anlaşmazlıklar, gerginlikler oluyorsa aranızdaki bağı güçlendirmek için okuyabileceğiniz dualar var. Yazdığımız dua da bunlardan birisidir. Aranızdaki ilişkiyi güçlendirecek ve mutlu bir yuva kurmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda cinsel hayatınızda sorun yaşıyorsanız da okuyabilirsiniz. Eşinizle aranızdaki muhabbeti arttırmanız için okunacak dua:

Bismillahirrahmanirrahim. Vessemai vettarikı. Ve ma edrake mettariku. Ennecmüssakıbü. İn küllü nefsin lemma ‘aleyha hafizun. Felyenzuril’insanü mimme hulika. Hulika min main dafikın. Yahrücü min beynissulbi vetteraibi. İnnehu ‘ala rec’ıhı lekadirün. Yevme tüblesserairü. Fema lehu min kuvvetin ve la nasırin. Vessemai zatirrec’ı. Vel’ardı zatissad’ı. İnnehu likavlün faslün. Ve ma hüve bilhezli. İnnehüm yekiydune keyden. Ve ekiydü keyden. Femehhililkafiriyne emhilhüm rüveyden.

Eşinizle ilişkinizi sağlamlaştırmak için okuyacağınız bu dua her gün düzenli olarak okunmalıdır. Hatta partneriniz de ilişkinizdeki muhabbetin artmasını ve ilerlemesini istiyorsa onun da okuması faydalı olacaktır. Bu duaların her gün okunmasının ardından bazı önemli günlerde de okuyabilir. Bu önemli günler dini bayram geceleri, kadir gecesi, kandil geceleri, cuma günleri ve perşembe gecesidir. Bu günlerde duayı içtenlikle okumaya özen göstermelisiniz.

Sevdiğine Kavuşma Duası

Bir kimseye karşı platonik olmak ve derin duygular beslemek herkesin başına gelebilir. Sevdiğiniz kişi sizden uzakta ve kavuşamıyor da olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye kavuşmanız ve  aşık etmeniz için okuyacağınız dua aşağıda yer alıyor. Dua etmeden önce abdest almayı unutmayın. Bedenen ve ruhen temiz olmanız çok mühim.

İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti.

Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti.

Cuma Günleri Okunan Aşık Etme Duası

Mübarek gün olarak geçen cuma günleri okunan duaların etkisi diğer günlere nazaran daha fazladır. Bu nedenle danışanlarımızda cuma günlerine ayrı olarak yazdığımız aşık etme duaları vardır. Bunlardan biri de aşağıdaki gibidir. Bu duayı cuma günleri 3 kere okuyabilirsiniz. Kafanız sakinken ilk uyandığınızda ya da gece uyumadan önce okumanızı tavsiye ederiz.

Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan. Ve fil kıyameti şefian. Ve minen naristiran ve hicaban. Birahmetike ya erhamerrahimin. La ilahe illallahül melikül kahhar. La ilahe illallahül melikül cebbar. Ya Allah, hasbiyallah.

Allahümme innî es’elüke yâ âlimel hafiyye ve yâ men-is-semâu bikudretihi mebniyye ve yâ men-il-erdu biizzetihi mudhıyye ve yâ men-iş-şemsü vel-kameru binûri celâlihi müşrika ve mudıyye ve yâ mukbilen alâ külli nefsin mü’minetin zekiyye ve yâ müsekkine ra’b-el-hâifîne ve ehl-et-takıyye yâ men havaicul-halki indehü makdıyye yâ men necâ Yûsüfe min rıkk-il-ubûdiyye yâ men leyse lehü bevvâbün yûnâdî velâ sâhibun yağşa ve lâ vezîrun yu’tî ve lâ gayruhu rabbün yud’a ve lâ yezdadu alâ kesretil-havaici illâ keremen ve cûden ve sallallahu alâ Muhammedin ve âlihi ve a’tini süâli inneke alâ külli şey’in kadîr. Estağfirullah. Estağfirullah. Estağfirullahe’l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve’l-hayyü’l-kayyûmü ve etûbü ileyhi, tevbete abdin zâlimin li-nefsihî, lâ yemlikü li-nefsihî mevten velâ hayâten velâ nüşûrâ. Ve es-elühü’t-tevbete ve’l-mağfirete ve’l-hidâyete lenâ, innehû, hüve’t-tevvâbü’r-rahîm. Yâ Settere’l uyûb, Yâ gaffare’z-zünûb! “Amentü billâhi ve melâiketihî ve kütübihî ve Rusulihi ve’l-yevmi’l-âhiri ve bi’l-kaderi, hayrihî ve şerrihî minellâhi teâlâ ve’l-bâsü bade’l-mevt. Hakkun, eşhedü en lâ ilâhe illâllah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû» ve Resûlüh.

Danışanlarımızın birçoğuna yazdığımız ve okumalarını tavsiye ettiğimiz en kuvvetli aşık etme duaları yazımızın tamamında yer alıyor. Tüm bunların dışında danışman istediğiniz konulardan medyumunuz olarak bizden yardım alabilirsiniz. Yukarıdaki dualardan size uygun olanı mutlaka deneyin sonuç alacağınızı garanti ediyoruz.

Tavsiye

Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?