Büyü Yaparken Duaların Önemi Nedir?

/ 17 Haziran 2021 / 1.012 / yorumsuz
Büyü Yaparken Duaların Önemi Nedir?

Büyü yaparken duaların önemi nedir? hangi dualar okunuyor? Araştırması içine girdiyseniz doğru adrestesiniz. Büyü yapımı birçok ritüellerle birlikte yapılan bir bütündür. Büyü malzemeleri, kullanılacak olan nesneler, söylenen tılsımlı sözler, okunan dualar bir bütün olarak her büyüde olması gerekmektedir. Büyü yaptıracak olan kişilerin öncelikle hangi büyüyü yaptırmak istediğine karar vermesi gerekir. Kendisine ya da başkalarına yaptıracağı büyülerde niyet önemlidir.

Büyüler zararsız ve zararlı diye ikiye ayrılmaktadır. Zararsız büyüler ak büyü sınıfında yer alır. İnsanların genellikle kendi hayatında yolunda gitmeyen durumlarda büyü yaptırdıkları görülür. Yani insan kendisi için büyü yaptırabilir. Bazen nasibinin açılması için bazen aradığı aşkı bulabilmek için bazen de evini terk eden eşini geri getirebilmek için büyü yapılabilir. Bunlar bireyleri ya da aileleri dengede tutmak, mutlu bir hayat için kişilerin tercihlerine bağlı olarak yapılmaktadır.

Zararlı büyüler kara büyü sınıfına girmektedir. Başkasının nasibini ve rızkını kapatmak, kişileri birbirinden ayırmak ya da onlara kötülük getirecek olan büyüler kara büyüdür. Kişilerin bu tür büyülerden uzak durması gerekir. Başkalarına zarar vermek için yapılan büyülerden uzaklaşarak kendimiz için yapılacak olan büyülere yoğunlaşabiliriz. Ama yine de büyü yaptırmak bazı kişiler tarafından normal karşılansa da bazıları tarafından yapılmaması gereken bir durumdur. Büyü yaparken duaların önemi nedir? hangi dualar okunuyor? Büyü yaptıracak kişiler için bu duaları sizlere açıklamak istiyoruz.

Büyü Yaptırmak Günah mı?

Kur’an-ı Kerim’de büyü konusunda olumlu düşünceler yer almamaktadır. Başkalarının hayatına karışmak bir nevi Allah’ın işine karışmak ona ortak koşmak anlamına gelir. O yüzden Kur’an büyüyü yasaklamıştır. Fakat günümüzde farklı anlayışlar da mevcuttur. Kimine göre büyü haram değil kimine göre haramdır. Ama yine de büyü yaptırmak istiyorsanız bu düşünce tamamen sizin vicdanınızla alakalıdır. Derin araştırmalar yaparak size doğru olan karara göre ilerleyebilirsiniz.

Vardığınız karar büyü yaptırma yönünde ise; hangi büyüye ihtiyacınız olduğunu düşünüp bulmalısınız. Sevdiğiniz kişi size yakın davranmıyorsa, eşiniz sizi sevmiyorsa ya da birine aşıksanız fakat onun haberi yoksa aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. İşleriniz rast gitmiyorsa, mesleğinizde ilerleyemiyorsanız ya da evlenmek isteyip de evlenemiyorsanız kısmet açma büyüsü yapılmalıdır. Sevgilinizin ya da eşinizin sadakatinden şüphe duyuyorsanız, size olan ilgisinin azaldığını düşünüyorsanız o zaman da bağlama büyüsü yaptırmanız gerekir. Bunlar gibi daha birçok büyü çeşidi bulunmaktadır.

Büyü Yaparken Dua Okunuyor mu?

Büyü yaparken duaların önemi nedir? hangi dualar okunuyor? Dua etmek ve bazı dualar okumak günlük hayatımızda oldukça fazla yer almaktadır. Kişiler kendi bildiği duaları bazı istek, dilek ve talepleri olunca okurlar. Bu durum kişilerin kendi maneviyatı ile ilgilidir. Yapılan ibadetlerin peşi sıra da dua edildiğini ve birçok ayet ve sure okunduğunu biliyoruz. Düzenlenen mevlit organizasyonlarında da Kur’an-ı Kerim’den sureler okunmakta mevlide gelen kişiler onları dinlemektedir. Yani dua hayatımızın her anında edilen ve okunan birçok surelerle yapılabildiği gibi; kişiler içinden geçenleri Türkçe olarak söyleyerek de bazı dualar edebilmektedir. Bunları günün her anında içimizden ya da dışımızdan edebiliriz. Kötülüklerden korunmayı ve isteklerimizi Allah’tan dileyebiliriz.

Bazen de abdestli olarak okunması gereken sureler ve ayetler bulunmaktadır. Bunları okurken belli bir düzen içerisinde olmalı, abdest almalı ve temiz bir halde kıbleye yönelmeliyiz. Önce tövbe duaları etmeli sonrasında Kur’an’dan sureler okumalı, daha sonra istek ve dileklerimiz söylenerek Amin denilmelidir. Günlük hayatımızda duaların yeri oldukça fazla olduğu kesindir. İşte büyülerde de birçok dua okunur. Sureler okunur. Büyünün gerçekleşmesi için ruhani varlıklar çağırılır. Onlardan yardım istenir ve büyünün yapımına böylelikle devam edilir. Büyü yaparken duaların önemi nedir? hangi dualar okunuyor? Konusunda büyülerde birçok dua okunduğunu söylememiz doğru olacaktır. Bu dualara da yazımızda yer vereceğiz.

Büyü Yaparken Dua Okumanın Yeri

Dua okumak her an ve her zaman hayatımızın içindedir. Bunu bireysel olarak zaten yapıyoruz. Bazen hayatımızın içinde gerçekleşmesi gereken dilekler bazen de sağlığımızdaki olumsuzluklar yani hastalıklar için dua ediyoruz. Bütün her şeyde dua edildiği gibi yapılan büyülerde de dualar edilmektedir. Her büyü için farklı dualar bulunmaktadır. Büyünün türüne ve yapılış şekline göre duaların çeşidi ve sayısı da değişmektedir. Büyü yaptırırken medyum hocalardan destek almak mutlaka şarttır. Hangi duanın nasıl okunması gerektiği konusu onların tecrübe alanlarında bulunmaktadır.

İşte Büyü yaparken duaların önemi nedir? hangi dualar okunuyor? Konusunda en bilirkişi medyum hocalar olmaktadır. Bizler size bazı duaları paylaşacağız. Ama bunları kendiniz değil medyum aracılığı ile okunmasını sağlamalısınız. Ancak o zaman içinde bulunduğunuz durumlarla ilgili kesin sonuçlara ulaşırsınız. Büyüyü evde kulaktan dolma bilgilerle yapmamalısınız. Çünkü büyü yapmak oldukça ciddi bir iştir. Büyük sıkıntılar içerisine girmek istemiyorsanız bilinçsizce büyü yapmamanız gerekmektedir. Büyü terse gidebilir, size zarar verebilir, işin içinden çıkamayacağınız sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Büyü Yaparken Okunan Dualara Örnekler

Büyü yaparken hangi dualar okunuyor? Sorusu hep merak konusu olmuştur. Bu dualar oldukça fazla ve çok olduğu için sizlere bazı örnekler de sunmak isteriz. Bu örnekler yapılan büyülerle göre ayrıştırılarak sizlere sunulmuştur. İncelemenizi ama duaları okutmak için medyumdan yardım almanızı bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Aşk Büyüsünde Hangi Dualar Okunur?

Aşk büyüsünde karşınızdaki kişinin size aşık olması için “Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu zilzaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeka evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştat eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkane hazel mekani insarüfi hatta akdi haceti. Bismillahirrahmanirrahim. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.” Okunmaktadır.

Bağlama Büyüsünde Hangi Dualar Okunur?

Bağlama büyüsünde sevdiğinizin ya da eşinizin size bağlanması için” Bismillahirrahmanirrahim.

“Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin*inneke alâ külli şey’in kadîr.”“Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an ma’siyetike ve bi fadlike ammen sivâk.”

“Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr.”

“Yâ Hayyü Yâ Kayyûm. Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente

”Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bedi’essemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm.

“Allâhümme innî es’elüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bedi’essemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm.

Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd, lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym.

Elif Lâm Mîm,Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî es’elüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bedi’essemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm” okunur.

Geri Döndürme Büyüsünde Hangi Dualar Okunur?

Geri döndürme büyüsü, evini terk eden eş ya da sizi terk eden sevgili için yapılmaktadır. Bunu yaparken de bazı dualar okunmaktadır. Buna örnek;

La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis semiıs-seriıl mücibil kahiri allahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-anke ve la galibü leke ilahül alihetü ve rabbü külli seyin ve ente ala külli seyin kadir.Eselüke bil ismillezi azze fi’len ve celle fe’huz bin nevasi ve enzil mines siyasi ve ismikel a’zamüz zatillezi sehharte bihil bahri li musa bin imran fenfelaka fekane bil ismillezi elente bihil hadide li davude tenühu muzillün külli azizin ve mutiın külli samihın. Ve eselüke allahümme bima kane mektuben ala hatemi Süleyman ellezi kane lehü ayetün kübra Allahü Allahü vahyen vahyen ve mehmehübin ahızin bin nevasi vel kulübi vel ızamin nehırati.

Eselüke bima ev haytehü ila habibike muhammedin sallallahü aleyhi ve sellem. Elfatihıl hatemi hine dena fetedella fekane kabe kavseyni evedna fe sehharte lehül kulübü infialen kahriyyen fela tükaısi an taatihi illa men hacebe an müsahedeti envarihi en tü sahharali keza. Ve nasıyetihi hatta etesarrafü fihi kema üıbbü minhü ve hüve melhuzü bi cemiı ru’bi ver rehbi ya ehadü ya ehadü ya ehadü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ce ala kaffeti rasulihi ecmeine ve selemle teslimen kesira.

Büyü Yaparken Dualar Nasıl Okunur?

Büyü yaparken duaların önemi nedir? hangi dualar okunuyor? Konusunu anlatırken bu duaların nasıl okunması gerektiği de merak edilmektedir. Öncelikle medyum hocalar bu duaları büyü sırasında okumaktadır. Büyü bittiğinde evde okumanız gereken dualar da bulunmaktadır. Onların da okunma vakitleri ve sayıları sizlere bildirilecektir. Bu dualar genellikle abdestli ve sessiz bir yerde okunmalıdır. Niyette bulunmanız da oldukça önemlidir. Çünkü her duayı ederken ve bitirdiğinizde niyetinizi söylemelisiniz.

Duaların okunuş şekli ve yapmanız gerekenleri öğrendikten sonra onları her gün okursanız isteklerinizin yerine gelmesi için beklemeye geçmeniz gerekir. Bu da belirli bir süre sonra olacaktır. İstek ve dileklerin hemen gerçekleşmesi imkansızdır. Burada sabırlı olmak oldukça önemlidir. İnanmak ve sabretmek büyülerde ve genel yaşantınız içinde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Kötü Büyülerden Korunmak İçin Hangi Dualar Ya Da Sureler Okunur?

Kötü büyüler insanların hayatlarını olumsuz yönde etkileyen türde olanlardır. Bu büyülerle insanların sağlıkları ya da yaşantıları olumsuz yönde etkilenir. Kişilerin kendini büyülerden koruması için bazı duaları okumaları uygun olacaktır. Bazı sureler bunun için uygundur. Özellikle Fatiha, İhlas, Nas ve Felak sureleri sizleri kötülüklerden ve kötü büyülerden koruyacaktır. Günün her anında bu sureleri okuyabilirsiniz.

Fatiha: Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

İhlas: Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

Nas: Kul e’ûzü birabbinnâs Melikinnâs İlâhinnâs Min şerrilvesvâsil hannâs Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi Minelcinneti vennâs

Felak: Kul e’ûzü birabbil felak Min şerri mâ halak Ve min şerri ğasikın izâ vekab Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad

Büyü yaparken duaların önemi nedir? hangi dualar okunuyor? Konusunda sizlere detaylı bilgiler sunarken, kötü büyülerden korunmak için de bazı sureler tavsiye ettik. Birçok sure bizi kötülüklerden koruduğu için onları okunmanız korunmanızı da sağlayacaktır. Ayrıca Ayetel Kursi okumak da sizleri bin bir türlü musibetten koruyacaktır.

Tavsiye

Hurma Büyüsü Nedir?