Kemik Büyüsü Nedir?

/ 1 Eylül 2021 / 1.354 / yorumsuz
Kemik Büyüsü Nedir?

Kemik Büyüsü Nedir? Etkileri Nelerdir?

Kemik büyüsü nedir? Etkileri nelerdir? Soruları uzun yıllardır birçok kişi tarafından, sayısız kere sorulmuştur. Genellikle büyü kavramıyla etkileşim kuran çoğu kişi kemik büyüsüne mutlaka rastlar. Eğer siz de bu büyü hakkında araştırma yapıyorsanız, hazırladığımız bu yazı tam size göre. Yazımızın içerisinde bu büyü ile ilgili en çok sorulan ve merak edilen şeyleri, siz değerli okuyucularımız için anlatacağız.

Kemik Büyüsü Nedir?

Kemik Büyüsü Nedir?
Kemik Büyüsü Nedir?

Bu büyü, eski zamanlardan beri yapılan ve tesiri oldukça yüksek olan bir büyü çeşididir. Herkes hayatının aşkına kavuşmanın hayalini kurar. Ancak, bazen bu düşlerin gerçekleşmesi pek olası değildir. Bu durumda kişilerin hayata küsmek ya da pes etmek yerine çözüm yolları aramaları gerekir. Büyü kişilerin karşısına tam bu nokta da çıkar. Bu şanssızlığın düzeltilmesi ve kişilerin mutluluğu bulabilmesi için birkaç küçük büyülü dokunuşa ihtiyaç vardır.

Ezelden beri tüm küçük kızlara aşk hikayeleri anlatılır. Genelde prensesler, yakışıklı prenslerine kavuşmadan önce birçok sıkıntı çekerler. Lakin tüm masallarda iyi kalpli bir peri anne bulunur. Yaptığı büyüler ile kahramanların mutlu sona ulaşmalarına yardımcı olur.

Gerçek hayatta aynen bu hikayeler gibidir. Kişiler mutluluğu yakalayabilmek için, medyumlardan yardım alabilirler. Yaptırdıkları büyüler sayesinde aradıkları aşka ve saadet dolu ömre kavuşabilirler.

Kişilerin bu huzura kavuşmasında en etkili yollardan biri de kemik büyüsü olarak adlandırılan aşk ve bağlama büyüsüdür. Bu büyü sayesinde hızlı bir şekilde aşık etme ya da birini bağlama işlemleri gerçekleştirilebilir.

İyi niyetli büyülerden olan bu büyünün yüksek tesirli olması ve etkisini çok çabuk göstermesi onu diğer aşk ve bağlama büyülerine oranla daha cazip hale getirir.  Asırlar boyunca birçok kişi bu büyüyü yaptırmış ve harika sonuçlar almıştır.

Kemik Büyüsü Etkili Midir?

Bu büyü, tesirinin yüksek olmasıyla bilinir. Yapıldıktan en fazla 23 gün sonra etkilerini göstermeye başlar. Bu etkileri birkaç gün içerisinde şiddetlenir ve büyünün vermesi gereken tüm tesir kısa zamanda verilmiş olur. Bu hızı sebebiyle aşk ve bağlama büyüleri arasında sık sık tercih edilir. Herhangi bir kişiye, doğru şekilde yapılan büyünün tutmama ihtimali yoktur. Tutan büyü de doğal olarak tesirlerini göstereceği için büyünün etkisiz olacağından korkmamak gerekir.

Kemik Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kemik büyüsü nedir? Etkileri nelerdir? Bu büyünün sayısız güzellikte etkisi bulunur. Yaptıran, hemen hemen herkesin memnun kaldığı bu büyünün en önemli püf noktası doğru yapılmasıdır. Büyü doğru yapıldığı takdirde kişiler muhakkak istedikleri sonucu alacak ve mutlu olacaktır.

Büyünün en bilinen etkileri şöyledir:

  • İlk olarak söylenmelidir ki bu büyü aşık etme amacıyla sık sık kullanılmaktadır. Büyünün aşık edemeyeceği kimse yoktur demek yanlış olmayacaktır. Kırmızı büyüler kategorisine mensup bu büyünün tesiri çok yüksektir. Bu nedenle yapıldıktan kısa bir zaman sonra kişinin deli divane âşık olmasına sebep olur. Büyü yapılan kişinin adeta aşktan gözü döner. Sürekli büyü yaptıran kişinin yanında, yakınında olmak ister. Ondan ayrı kalamaz ve ayrı olduğu zamanlarda devamlı onu düşünür.
  • Büyü bazı durumlarda da istenilmeyen ilişkileri sonlandırma amacıyla kullanılabilir. İşlem uygulandıktan sonra en fazla 1 aylık bir süre geçince etkisini gösterir. Çiftler birbirinden iğrenme derecesine gelir ve bir an önce ayrılma hayalleri kurmaya başlarlar. Her söyledikleri birbirlerine batar. Tüm bu olumsuzluklar yavaş yavaş olmaya başlasa da kısa sürede etkisini arttıracaktır. Sonucunda mutlaka yaşanan ilişkiler bitecektir.
  • Bu büyü kötü niyetler ile yapıldığında kişiye ciddi zararlar verebilir. Özellikle büyük kinler güdülen düşmanlar için birebir bir intikam yoludur. Yapıldığı kişinin aklını kaçırmasına, cinlerle uğraşmasına, nedeni belirsiz fiziksel hastalıklara yakalanmasına neden olur. Bu büyü çok hızlı etki gösterir. Bir ay kadar önce gördüğünde sapasağlam olan bir kişi bir anda yataklara düşebilir. Bu hız, büyünün en belirgin etkisidir.
  • Yine başka bir kötü niyet sonucu kısmet bağlama, bereket bağlama vb. büyüler yapılabilir. Bu sayede kişilerin maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamaları imkânsız hale gelir. Kısa zamanda tüm mallarını kaybederler. İlişki içerisinde olan kişiler yapayalnız kalırlar.

Tüm bu etkiler büyü yaptıran kişi için oldukça olumludur. Çünkü ulaşmak istediği sonuçlara en garanti ve kısa yoldan ulaşmış olur.

Kemik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kemik büyüsü nedir? Etkileri nelerdir? Bu soruların cevabı alındıktan sonra nasıl yapılacağı en çok araştırılan konudur. Bu hızlı ve yüksek tesirli büyü adından da anlaşılacağı gibi hayvan kemikleri üzerinden yapılır. Eğer büyüyü kötü niyetlerle yapma niyetinde iseniz mutlaka avcı kategorisine giren bir hayvanın kemiği kullanılmalıdır. Hayvanın yırtıcılığı ve sahip olduğu öldürme dürtüsü büyünün tesiri için çok önemlidir. Ayrıca muhakkak hayvanın kurban edilmesi gerekir. Bunun için de belirli bir ritüel uygulanır.

Büyü iyi niyetlerle yapıldığında ise av kategorisinden, otçul bir hayvanın kemiği kullanılabilir. Aşk, sevgi, bağlılık gibi güzel sonuçlara hizmet edeceği için kendiliğinden ölmüş bir hayvan olmalıdır.

Bu kemiklerin temini insanlar için zor olabilir. Ancak bu büyü yaptıracak kişiler için bir sorun değildir. Çünkü büyüyü yapmaya karar verdikten sonra anlaşılan medyum, uygulanacak işlemde kullanılan tüm malzemeleri bulacaktır.

Malzeme temininden sonra büyü yapımına geçilir. İşlem sırasında çeşitli ritüeller uygulanır ve dualar okunur. Büyü yapılan mekânda muhakkak tütsü yakılması gerekir. Bu sayede havadaki enerjinin kontrolü daha rahat sağlanabilir.

Okunan dualar ve yapılan ritüellerin neler olduğu medyum olmayan kişiler tarafından bilinmemektedir. Bunlar eski kadim kitaplarda bulunan gizli bilgilerdir. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin muhakkak hakiki bir medyumla çalışmaları gerekir.

Kemik Büyüsü Kimlere Etki Etmez?

Yapılan bu büyü, doğuştan sakat hem yetim hem öksüz kişilerde işe yaramayacaktır. Ayrıca yüksek ilim sahibi din adamları, medyumlar gibi kimseler de büyüden etkilenmeyecektir. Bu kişilerin etkilenmemesi sadece kemik büyüsü ile ilgili değildir. Yapılan hiçbir büyü çeşidi bu kişilerde tutmayacaktır.

Kemik Büyüsü Günah mıdır?

Bu büyü tamamıyla iyi niyetlerden oluştuğu ve sonuçları pozitif yönde olduğu için günah olacak bir durum söz konusu bile değildir. Bu tarz iyi büyüler, zamanında yoldan çıkmış büyücüler tarafından yapılan kara ve kötü büyüler nedeniyle karalanmaya çalışılmıştır.  Oysa her medyum ve her büyü aynı değildir. Nasıl insanların iyi niyetlileri ve kötü niyetlileri varsa büyüler ve büyücülerde aynen öyledir. Yapılan yanlışlar baz alınarak tüm büyüleri yaftalamak haksızlık olacaktır. Örneğin yapılan kemik büyüsü yalnızca kişilerin aşkı, sevgiyi ve mutluluğu bulmaları için yapılır. Doğada var olan hiçbir canlıya zarar vermeyen bu büyünün günah olduğunu söylemek yanlış olacaktır.

Kemik Büyüsü Evde Yapılır mı?

Yapımı kolay ama tesiri çok olan bu büyü, medyum olmayan kişiler tarafından yapılamamaktadır. Tarihi çok eski zamanlara dayandığı için yapımıyla ilgili bilgiler farklı dillerde mevcuttur. Bu nedenle eski dilleri bilmeyen kişiler kadim kitaplardaki sırların bilgisine erişemezler. Büyünün herhangi bir aşaması eksik ya da yanlış yapıldığında büyü tutmayacak ya da ters tepecektir. Bu tatsız sonuçlardan kaçınmak için, kişilerin kendi başlarına büyü yapmamaları gerekir. Anlaşacağınız deneyimli bir medyum, istediğiniz büyüyü kolayca yapacaktır.

Kemik Büyüsü Zararlı mıdır?

Bu büyü, yapana yapılana ya da yaptırana herhangi bir zarar vermez. Ancak hatırlanması gereken önemli bir nokta vardır. Büyü mutlaka işinin ehli ve medyum sıfatını kazanmış kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü büyüler, incelik gerektiren işlerdir. Dikkat edilmesi gereken bu önemli noktalar, sıradan kişiler tarafından bilinemez. Bu da kişilerin yanlışlar yapmalarına, sonucunda da çeşitli zararlar görmelerine neden olur.  Yani cahil cesaretiyle karşılaşılan bu iş, kişilerin bu oldukça masum büyüden bile kötü etkilenmelerine, amaçlarına ulaşamamalarına sebep olur.

Kemik Büyüsünden Nasıl Korunma Sağlanır?

Bu büyüden korunmak için öncelikle Allah inancı yüksek olan bir kişi olmak gerekir. Kendisini koşulsuz şartsız Allah’a teslim eden kişinin her sabah kalktığında şu sureyi okuması gerekir:

  • Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıy munas salate ve mimma razak nahüm yünfikun, Vellezine yü ’ minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, ilahüküm ilahüv vahıd la ilahe illa hüver rahmanür rahıym, İnne fı halkıs semavati vel erdı vahtilafil leyli ven nehari vel fülkilletı tecrı fil bahri bima yenfeun nase ve ma enzelellahü mines semai mim main fe ahya bihil erda ba’de mevtiha ve besse fıha min külli dabbetiv ve tasrıfir riyahı ves sehabil müsahhari beynes semai vel erdı le ayatil li kavmiy ya’ kılun, Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum la te’ huzühu sinetüv vela nevm lehu ma fis semavati ve ma fil ard men zellezı yeşfeu ındehu illa bi iznih ya’ lemü ma beyne eydıhim ve ma halfehüm ve la yühıytune bi şey’ im min ılmihı illa bi ma şa’ vesia kürsiy yühüs semavati vel ard ve la yeudühu hıfzu hüma ve hüvel alıyyül azıym, La ikrahe fid dıni kad tebeyyener ruşdü minel ğayy fe mey yekfür bit tağuti ve yü’mim billahi fe kadistemseke bil urvetil vüska lenfi same leha vallahü semıun alım, Allahü veliy yüllezıne amenu yuhri cühüm minez zulü mati ilen nur vellezıne keferu evliya ühümüt tağutü yuhricunehüm minen nuri ilez zulümat ülaike ashabün nar hüm fıha halidun, Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi mir rabbihı vel mü’ minun küllün amene billahi ve melaiketihı ve kütübihı ve rusülih la nüferriku beyne ehadim mir rusülih ve kalu semı’na ve eta’na ğufraneke rabbena ve ileykel masıyr, La yükellifüllahü nefsen illa vüs’aha leha ma kesebet ve aleyha mektesebet rabbena la tüahızna in nesına ev ahta’na rabbena ve la tahmil aleyna ısran kema hameltehu alellezıne min kablina rabbena ve la tüham milna ma la takate lena bih va’fü anna vağfir lena verhamna ente mevlane fensurna alel kavmil kafirın.

Bu sayede, tam olarak kesinliği olmasa da kişi büyüden yüksek oranda korunmuş olacaktır.

Kemik Büyüsü Bozulur mu?

Kemik büyüsü nedir? Etkileri nelerdir? Konusundan sonra büyünün bozulması da önemlidir. Bozum işlemi çok zor olsa da deneyimli medyumlar tarafından yapıldığında başarılı olacaktır. Yine de bu çok tesirli büyüyü yaptırmadan önce birkaç kez düşünmekte fayda vardır. Bozum işlemi gerçekleştiğinde bile etkisini hemen göstermeyecektir. Uzun süre boyunca büyü kalıntıları kişilerde kendini gösterecektir.

Kemik büyüsü bozum işlemi için de muhakkak bir medyuma ihtiyaç vardır. Aynı büyü yapımı gibi bozumu da ciddi ve zor bir iştir.

Tavsiye

Medyum Beşir Kimdir?