Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

/ 10 Aralık 2020 / 691 / yorumsuz
Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

İnsanlık bugüne kadar birçok duygu ve düşünceyi keşfetti bunlardan tartışmasız en özellerinden biri de aşk. Aşktan bahsetmek gerekirse aşk zaten tüm toplumlarda, tüm kültürlerde bulunur. Her zaman mevcuttur ve neredeyse herkesin hayatında en az bir kez yaşadığı evrensel bir duygusal durumdur. Aşk sadece basit bir duygu değil, aynı zamanda muhteşem bir şeydir. Yakınlık, bağlılık, güven, saygı ve sevgi gibi duyguları beraberinde getirir. İnsanlar aşık oldukları insanlarla birlikte olmak isterler aynı duyguları karşı taraftan da beklerler. Bu nedenle de aşık etme duası onların başvurduğu yollardan biri olur.

Tek taraflı aşka platonik aşk denir onu da kısaca açıklamak gerekirse şöyle söylemek mümkündür: Platonik takıntı kavramı, zorlayıcı aşk, aşk bağımlılığı veya kişilerarası bağımlılık olarak kabul edilir. Uzmanlara göre obsesif aşk, gerçek ya da ulaşılamaz bir aşka takıntılı olmak ve ona hayatları boyunca rehberlik edecek kişiye göre güçlü duygular yaşamak olarak tanımlanmaktadır. Aynı zamanda karşı taraftan aynı duyguları alamayınca böyle yöntemlerle onları kendilerine bağlamaya çalışırlar bu duanın yapım nedeni de budur

Neden Birini Kendimize Aşık Ederiz?

Aşık olmanın cazibesinin birçok nedeni var.  Tabii ki birini kendimize aşık etmenin yolu pek çoktur fakat bunlar her insanın bildiği kolay ve çoğu zaman işe yaramayan şeylerdir. Özellikle sevdiği kişiden gereken sevgi ve ilgiyi göremeyenler büyüye başvurur. Sevdikleri insanları kendilerine bağlamak için aşık olma büyüsünü de kullanırlar. Bununla birlikte, bir evlilikte sevgi ve saygı azaldığında, özellikle koca karısına artık gerekli sadakati göstermediğinde aşık etme büyüsü kullanılabilir. Bu şekilde kocanın eve ve karısına olan bağlılığı artar. Büyüyü yapmadan önce, niyetinizi belirlemelisiniz. Niyetin yolu çok önemlidir. Bununla birlikte, medyum tarafından hazırlanan tılsım, sihrin hızını korumada da önemli bir rol oynar.

Dua Nedir?

Dua kelimesi kelimenin tam anlamıyla ‘yardım iste’ anlamına gelir. İnsanlar arasında ‘küçükten büyüğe, aşağıdan yukarıya ihtiyaçlar ve mazeret’ olarak da adlandırılır. Öte yandan dini bir terim olarak dua, kişinin Allah’a dönmesi ve ona maddi ve manevi arzularını göstermesi anlamına gelir. Arapça’ da kullanılan edata göre, aynı zamanda bir kişi için dua veya beddua anlamına gelmektedir.

Dua temel amacı kendi durumunu Allah’a bildirmek ve Allah’a dua etmek olduğu için namaz, kul ile Allah arasında bir diyalog türüdür demektir. Bunu yapabilmek için öncelikle Allah insanlara varlıklarını bildirir ve insanlar kullandığı yüce güç karşısında huşu ve ümit duyar, böylece üstleriyle iletişim halinde olma ihtiyacı hissederler. Bu temasın sonucu, duanın bir yandan kişinin ihtiyaçlarını ve eksiklerini telafi etmek, diğer yandan da daha mükemmel bir hedefe ulaşmak olan bir diyalog aracı olmasıdır.

Başka bir deyişle dua, sonsuz ve sınırsız güce sahip Allah ve sonlu, sınırlı ve çaresiz kişiler tarafından inşa edilen bir köprüdür. Bu nedenle insanlık hiçbir tarihsel dönemde namazdan ve duadan uzak olmamıştır. Dua kabulü şart olmasa da aslında bazı biçimsel unsurlar gözlenmiştir. Bunlar esas olarak namazın zamanı, yeri ve şekli ile ilgilidir. Tarih boyunca her yerde namaz kılınabilse de, çeşitli dinler özel ibadet yerleri belirlemiş veya bu yerlerde namazın daha etkili olacağına inanmıştır. Cemaatle birlikte dua etmek ve namaz kılmak için yapılan tapınakların yanı sıra yayla, kayalık ve dağ gibi yerler çeşitli vesilelerle Tanrı’nın gücünün gösterildiği bazı ağaçlarda popülerdir. Kişiler başta olmak üzere her an namaz kılmak mümkün olmakla birlikte, namazın etkinliğini artırmak için belirli zamanların seçilmesine özen gösterilmiştir. Namaz ve ibadet zamanın ve doğal ritmin belirlenmesinde çeşitli dini ve tarihi olaylar rol oynar.

Evet dua ne olduğunu anlattım fakat dua ile benzer fakat tüm dinlere göre haram ve yasaklanmış olan başka bir yönteme daha değineceğim. Bu yönteme de büyü denir.

Büyü Nedir?

Bu, tüm dinlerin yasakladığı doğaüstü ve korkunç bir yöntemdir. Bu yöntem, kendilerine zarar vermeye çalışan kişiler tarafından alınır. Tarihi insanoğlununki kadardır ve ilk başta onu kim yaptığı hala bilinmemektedir. Tüm göksel dinlerde büyü yapımı yasaktır. İslam’da büyü(sihir) yasaktır ve tekeri lanetli. Büyü(sihir), geçmişten günümüze kadar korunmuş bir uygulamadır. Geçmişte sihir yapanlara büyücü ya da cadı deniyordu, artık savunucular ve medyumlar gibi isimler kullanılmakta. Yapılan işlemler genellikle aynıdır. Başkalarının yararı için daima başka insanlara zarar verilir. Bazı durumlarda, bir kadının veya kocanın kendisine kısıtlama büyü yaptığı görülebilir, ancak bu aynı zamanda bir günahtır, bu nedenle kesinlikle yasaktır.

Medyumluk Nedir?  

Medyum; belirli bir doğal zihinsel yeteneğe sahip olan ve cinlere manevi düzeyde doğrudan veya dolaylı olarak iletişim kurabilen kişiye denir. Yani başka bir anlatımla, aslında herkesin sahip olduğu altıncı his ve sezgiye sahip kişidir ve daha ciddi bir beceridir. Yine başka bir deyişle, ruhun altıncı hissi çok gelişmiştir. Aynı zamanda insanlar arasında iç göz olarak da adlandırılır, yeteneği ruhun gözü veya ruhsal bilimde üçüncü göz olarak tanımlanır.

Yaşadığımız maddi dünyayı yani insan dünyasını aşabilir ve bu manevi alemlerle etkileşime girebilir. Varlıklarla doğrudan iletişim kurabilir. Ama tabii ki de her ihtiyacımızı giderirken para harcadığımız gibi medyum para ile bu işi yapmaktadır. En güvenilir medyum yüksek oranda başarılı olanlardır. Cinlerle iletişime geçebilirler ve belirli konulardan cinlerden yardım alabilirler. Bir günlük bağlama sihri, dili bağlama sihri, erkekliği bağlama sihri, kendi kendin bağlama sihri, evlilik sihri, aşk sihri, restorasyon sihri, sadakat sihri, muska gibi yüzlerce işlemle başı belada olan insanlarla yardım ediyor. Falcılık, nohut büyü ve sabun büyü. Tabii ki, bu prosedürler bu insanları yaptığı tek şey değil. Bu uygulamaların yanı sıra pek çok sorunu da kullanarak tılsım hazırlar ve insanların tüm sorunlarını olabildiğince çözmeye çalışırlar. Medyum olmak için birçok farklı disiplin hakkında bilgi öğrenmek gerekir. Bu insanlara medyum deniyor ve hayatlarının çoğunu bilim ve bilim yoluyla Kuran’ın kalbini okuyarak, anlayarak, tercüme ediyorlar.

En Sık Yaptırılan Büyüler Nelerdir?

Pek çok sihir türü vardır. Bugünlerde, sanki sihir yapan insanları teşvik ediyorlarmış gibi her şeyi düzeltebileceklerini söyleyen bazı insanlarla tanışıyoruz. Genel olarak, bir çıkmazsa son çare olan sihir fikrinin tüm toplumda yaygın olduğunu görüyoruz.

Araştırmalarıma göre en çok yapılan büyü türleri şunlardır:

 • Bir insanı büyü kullanarak kendine aşık etmek
 • Kadının veya kocanın birbirine bağlanması
 • Karı ve kocanın boşanması
 • Bekar bir insan evlenmesine mani olmak için
 • Kadın veya erkeklerin kısır kalmaları için
 • Bir insanın hasta olması veya ölmesi için
 • Hayvanların sütten kesilmesi için
 • Bir kişinin işinin bozulması için
 • İnsanların arasını bozmak için
 • Bir insanın tarlasının mahsul vermemesi için

En sık kullanılan büyü baktığımızda, genelde inanlar için kötü olduğunu görürüz fakat bunların dışında iyi büyü var. Mesela karı koca arasındaki ilişkiyi iyileştirmek gibi iyi nedenlerle de kullanıldığını görebiliyoruz.

Elbette meslek grubunun kendine has birden çok malzemesi olduğunu hayatımızın her alanında görüyoruz. Sadece iş değil evde bile otururken misal televizyonu değiştirmek için kumandayı kullanırız. Yemek yerken kaşığa ihtiyaç duyarız tabii ki Medyumluk çeşitli malzemeler kullanılır.

Büyü Yaparken Kullanılan Malzemeler

Hayvanlar

İnsanlar

Bitkiler

Madenler

Çizgiler

Harfler

Tabii ki başka varlıklarla iletişime geçildiği için sadece malzemeler kullanılmaz. Bu nedenle birkaç varlık örneği de verelim.

İnsanlar

Cinler

Hadimler

Peki malzemeler ve büyü tamam yaptık fakat büyü çalıştığını nereden anlayacağız yani büyü belirtileri nedir diye soracak olursanız onu da hemen açıklayayım.

Büyünün Belirtileri Nelerdir?

Büyülenen kişinin pek çok farklı duruma sahip olacağı görülebilir. Davranışlarında ve alışkanlıklarında bu değişiklikleri görürseniz ve şüpheli bir durum veya kişi varsa, büyü tamamlanmış olması muhtemeldir. Büyülü insanlar arasındaki ortak semptomlar:

 • Ruhsal değişiklikler çok ön planda olur yaptığı hareketler sonucunda kişi kendini tanıyamaz duruma gelir.
 • Korku içerikli rüyalar görmeye başlar ve gece birden sıçrayarak uyanmalar başlar.
 • Rüyalarında çok sık şekilde kedi ve köpek gibi hayvanlar görmeye başlar.
 • Herhangi bir hastalığı olmamasına ve rastlanmamasına rağmen göğüs kısmında ağrı ve nefes darlığı olur.
 • İnanılmaz bir şekilde yorulur ve yorgunluk hissi duymaya ve hissetmeye başlar.
 • Tedirgin bir hal alır, uyuşukluk belirtileri meydana gelir ve tembellik hissedilir.
 • Takip ediliyormuş hissine kapılır, gölgesi kendisini takip ediyormuş gibi hisseder.
 • Yalnız kalmaktan korkmaya başlar ve korku duygusu hissetmeye başlar ya da tam aksine yalnız kalmak, tek başına yaşamak ister.
 • Ayağının tabanlarında yanma hissi ve sabahları el ve kol bölgelerinde uyuşma hisseder.

Yukarıdakiler en yaygın semptomlardır. Ayrıca duygularınızda ortaya çıkan aşırı etkiye müdahale etmezseniz, insanların zihinsel sorunları olabilir. Beynin iradesiyle yok edilebilirler ama bu kişinin yardıma ihtiyacı vardır. Ruhsal bozukluğu olan hastalarda yukarıdaki belirtiler normaldir. Büyü (Sihir) benzer bir etki yaratır ve yaşam kalitesini yok etmeyi amaçlar. Yengeç, Aslan, İkizler, Mocap, Kova ve Yay, büyüye daha duyarlıdır. Son yıllarda bu belirtiler çoğu toplumda görülebilmektedir. Nedeni psikolojik faktörlerdir. Durumdan psikolojik olarak zayıflamış kişilerde günlük hayattaki sıkıntılar, bunalmalar, depresyonlar, meşguliyet, ulaşım, iş baskısı gibi görülebilmekte, bu semptomları gören herkes alçıya alınmış gibi hissetmemelidir. Psikolojik destek tedavi ile edilebilirler.

Uyarı!

Şimdiye kadar büyü, büyü çeşitlerini, kısmen de olsa nasıl yapıldığını, yapılırken neler kullanıldığını anlattım fakat size bir tavsiye vermek isterim. Elbette internet sayısız bilginin bulunduğu bir araştırma aracıdır. Fakat internette hangi bilgi doğru veya hangi bilgi yanlış bilemezsiniz, bu konuda anlattığım üzere o kadar basit ve hafife alınacak bir konu değildir. Bu işin ustalığı ve bilinirliği medyumlar tarafından ortaya çıkmaktadır.

Medyum bunca dini kitabı, dua boş yere tabii ki okumadı ve ezberlemedi. Misal okul gibi düşünelim her öğretmen kendi dalında beceriklidir. Matematik bilen bir hocaya, edebiyat sorusu götürürseniz elbette yapamayacaktır doğal olarak. Burada anlatmak ve vurgulamak istediğim şey internette boş bilgilere kulak asmayınız elbette bu işten anlayan medyum danışmanız bence en doğru karar olabilir. Evde internetten bulduğunuz bilgilerle sakın ama sakın bir şeyler denemeyin derim hem sağlığınızdan hem de aile hayatınızdan çok kötü bir şekilde etkilenirsiniz. Dediğim gibi bir bilene sormak her zaman için en mantıklı karardır. Bu nedenle bu işi yapan medyuma gitmenizi ısrarla tavsiye ediyorum.