Aşk Büyüsü Çeşitleri ve Kullanılan Malzemeleri

/ 13 Mayıs 2022 / 434 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Çeşitleri ve Kullanılan Malzemeleri

Aşk Büyüsü Çeşitleri ve Kullanılan Malzemeleri

Aşk büyüsü çeşitleri ve kullanılan malzemeleri konusunda araştırmalar yapılmaktadır. Büyüler ilk çağlardan beri uygulanan ritüellerdir. Büyü kültürü içinde birçok kişi bu uygulamalardan olumlu sonuçlar almıştır. İstenilen durumun hemen elde edilmesi için manevi bir yardımın alınması gerekir. Bu yardım da ancak büyü konusunda uzman kişiden sağlanır. İlk zamanlarda yapılan büyüler içinde bolluğun artması, bereketin gelmesi, sağlığın geri kazanılması konularından hariç aşk ve bağlama konularında da büyü yapılmakta idi. Aşk büyüsü o yıllarda da en sık tercih edilen büyü olmuştur. Bugüne kadar da popülaritesini korumuştur.

Yapılmakta olan birçok aşk büyüsü çeşidi bulunur. Bu çeşitler arasında kişi için en uygun olanını seçmek medyum hocanın yüksek kültürü ve bilgisi dahilindedir. İnsanlar kendi tercihleriyle hangisinin yapılması gerektiği kararını veremezler. Her büyüde olduğu gibi aşk büyüsünde de medyumdan yardım almak ve ona istenilen durumu tam olarak anlatmak gerekir. Hiçbir şeyin gizlenmemesi, amacın ve niyetin tam olarak anlatılması önemlidir. Çünkü ona uygun olan çeşit ve kullanılacak gerekli malzemeler temin edilecektir. Bu malzemelerin bazıları genellikle medyumlarda bulunmaktadır. Sizden istenenler de temin edilerek büyünün yapımına geçilir. Sizden istenilen malzemeler genellikle kişisel eşyalar ve büyü yapılacak olan kişinin resmi ya da saçıdır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri ve Kullanılan Malzemeleri
Aşk Büyüsü Çeşitleri ve Kullanılan Malzemeleri

Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüsü Çeşitlerine Neden Başvurulur?

Aşk büyüsü, birine aşık olduğunuz halde onun aşkını kazanamıyorsanız ya da sevdiğiniz kişiyle aranızdaki aşkın bittiğine inanıyorsanız, ikili ilişkileri tekrar canlandıran bir büyü çeşididir. Bazı durumlarda karşılıksız olarak birini seviyor olabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın onun ilgisini çekemediyseniz ve sizi görmüyorsa bu durumda aşk büyüsü tercih edilebilir. Siz müdahalede bulunmazsanız sevdiğiniz kişi gönlünü başkasına kaptırabilir. Bu durum da aşkınızın hüsranla sonuçlanmasına neden olur. Bu, bekar kişilerin içinde bulunduğu durumlar içindir. Aşk büyüleri ve çeşitlerinden sadece bekar olanlar faydalanmaz. Evli olanlar da eşinin aşkını geri kazanabilmek için bu büyüye başvurur. Çünkü ilerleyen evliliklerde aşk duygusu azalmaktadır. Eşler ne yaparsa yapsın bu duyguyu geri kazanamamaktadır.

Aşk büyüsü çeşitleri ve kullanılan malzemeleri evli kişileri daha çok ilgilendirir. Yuvanın yıkılmaması ve ailenin bozulmaması için eşlerden birinin bu büyüyü yaptırdığı görülür. Medyuma durumu bildirdiğinizde sizin sıkıntınıza çözüm getirecek olan çeşit belirlenecek ve gerekli malzemeler temin edilecektir. Evli ya da bekar kişilerin aşk büyüsünden istenilen sonucu alabilmesi için öncelikle büyüsel uygulamalara inanıyor olması gerekir. İçinde şüphe taşıyanlar ya da büyüden uzak kalmak isteyenler aşk büyüsü dahil olmak üzere hiçbir büyüyü yaptırmamalıdır. Neticede büyü dinimizce yasak kılınmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler dinimize göre hoş karşılanmaz. Ama buna rağmen ümidini kaybedenler, başka çıkar yol bulamayanlar, amacına ulaşmak isteyenler büyülerden yardım alır. Sizin büyüsel uygulamalara inancınız varsa aşk büyüsü çoğu zaman fayda sağlayabilir. Eğer yoksa hiçbir faydasını göremeyeceksiniz. Üstelik büyünün olumsuz etkilerine maruz kalabilirsiniz.

Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü çeşitleri ve kullanılan malzemeleri konusunda aşk büyüsünün çeşitlerinden olan nohutla yapılan aşk büyüsü ilk sıralarda tercih edilmektedir. Anlaşıldığı üzere bu büyü türünde nohut kullanılmaktadır. Aslında bazı bakliyatlar büyülerde kullanılır. Bunlara okunan dualar ve tılsımlı sözcükler sonrasında medyum hoca nohutları ne yapmanız gerektiğini size söyleyecektir. Bu büyü türünde genellikle 41 nohut kullanılır. Nohuda yapılacak işlemden sonra el sürülmemesi gerekir. Bir peçete yardımıyla nohutlar alınmalı ve büyü yaptırmak istediğiniz kişinin bahçesine gömülmelidir. Bahçe yoksa evinin gizli bir bölümüne saklanmalıdır ya da nohutlar suya konularak bu su içirilmelidir. İşte hangi yöntemin sizin için doğru olacağını medyum hoca size iletecektir.

Nohutla yapılan aşk büyüsü uzun yıllardan beri kullanılır. Sonucu tam olarak kişilere verir. Bazı insanlar nohut alarak ona çeşitli dualar okumakta ve evde büyü yapmaya kalkışmaktadır. Manevi gücü bulunmayan kişilerin büyü yapmak gibi bir becerisi olamaz. Çünkü ruhani varlıklardan da yardım alınması gerekir. Kişiler bu varlıkları çağırıp onlarla iletişim kuramayacağına göre büyü de gerçek sonucuna ulaşmayacaktır. Üstelik bu ruhani varlıkları üzerinize musallat edebilir ve sakıncalı durumların yaşanmasına da neden olabilirsiniz. Aşk büyüsünde uzman ve Havas ilmine sahip olan medyum hocalardan yardım alarak büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü çeşitleri ve kullanılan malzemeleri arasında kişinin resmi oldukça fazla tercih edilir. Çünkü büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafını bulmak oldukça kolaydır. Yakınınızda olan birinin resmine çok kolay bir şekilde ulaşabildiğiniz gibi size uzak olan kişilerin resimleri de farklı yollardan temin edilebilir. Resimle yapılan aşk büyüsünde medyum hoca resmin üzerine isimlerinizi yazar. Bazı dualar okur. Ruhani varlıklardan yardım alınarak büyünün tutması için dileklerde bulunur. Bu tür büyü hemen hemen her medyum tarafından yapılmaktadır. Sonuçlar genellikle olumludur. Dikkat edilmesi gereken konu garantili sonuçları size veren güvenilir medyuma ulaşmaktır. Ona ulaştığınızda uygulama sırasıyla yapılacak ve büyünün tutması için gerekli olan süre beklenilecektir.

Tüm büyü çeşitlerinde yapılan bir yanlış vardır. Kişiler büyü yapıldıktan sonra onun hemen tutacağını düşünür. Bu düşünce yanlıştır. Çünkü her büyünün bir tutma süresi olur. Bu süre dolmadan büyünün etkisi görülmez. Evli olanlar eşinin resmini medyuma ilettikten sonra büyünün yapılmasını sağlayabilir. Sonrasında beklemek ve sabretmek gerekir. Beklemeniz gereken süre size söylenecektir. Aşk büyüleri genellikle 7 ila 30 gün arasında sonuç verir. Etkiler ortaya çıktığında karşı tarafta farklılıklar gözlemlenir. Kişinin size daha düşkün olduğu, siz olmadan mutlu olmadığı ve hep sizin yanınızda olmak istediği belirtiler arasında bulunur. Böylelikle yıkılmak üzere olan evlilikler kurtulabilir. Aile içinde muhabbetin olması sağlanabilir. Ama tabi ki bunların olması için büyüsel uygulamalara inancın bulunması gerekir.

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü çeşitleri ve kullanılan malzemeleri konusunu anlatırken uzaktan yapılan büyülerin varlığından da bahsetmek gerekir. Uzaktan yapılan uygulamalara çoğu zaman başvurulur. Örnek vermek gerekirse; sevdiğiniz kişi yani aşkını kazanmak istediğiniz kişi sizinle aynı şehirde olmayabilir. Bu durum ona büyü yapılmasına engel değildir. Farklı yerlerde olan kişilere de büyü yapılmaktadır. Medyum hocanın bilgisi, kabiliyeti ve tecrübesi uzaktan büyü yapmaya yeterlidir. Önemli olan bu konuda uzman olan bir medyumdan yardım almaktır. Ancak o zaman uzaktan yapılmış olan aşk büyüsünden istenilen sonuç alınabilir. Birçok kişi bu yönteme başvurmaktadır. Olumlu sonuçların alındığı da görülmektedir. Evli ya da bekar kişiler başvurabilir.

Uzaktan yapılması gereken aşk büyülerine bir örnek daha vermek istiyoruz. Büyü yaptırmak istiyorsunuz ve bu konuda uzman olan medyum sizlerden çok uzak mesafede bulunuyor. Bu durumda ona gitmeniz ve isteğinizi anlatmanız da oldukça zor olacaktır. Siz nerede olursanız olun kilometrelerce uzakta olan medyumdan manevi yardımlar alabilirsiniz. Öncelikle o medyumla iletişime geçmeniz gerekir. Durumunuzu anlatınca internet üzerinden görüntülü konuşma da yapabilirsiniz. Sizin için uygulanacak olan büyünün malzemelerinin işlem bittikten sonra size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu uygulama uzak yerlerde olanlar tarafından onlara kolaylık sağlamaktadır. Mesela yurt dışında yaşayan birçok gurbetçimiz ülkemizde bulunan medyumlardan uzaktan yardım almaktadır.

Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü çeşitleri ve kullanılan malzemeleri arasında kilit de kullanılır. Bu tür oldukça etkilidir. Büyü yaptıracağınız kişinin kalbinin kilitlenmesi ve sadece size açık olası sağlanır. Kilit büyüsünde işinde uzman medyum bulunmalıdır. Bulduğunuz zaman etkili sonuçlarını görebileceksiniz. Bu büyüde iki ayrı kilit temin edilir. Onların birbirine kenetlenmesi ve kilitlenmesi sağlanır. Bu sırada dualar okunur ve tılsımlı sözcükler söylenir. Kilidin gömülmesi gerekir. Kendiniz kilidi açmaya kalkmamalısınız. Yapılacaklar sizlere medyum tarafından anlatılacaktır. Eğer onun dediklerine uyarsanız istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Saç Teli ile Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü çeşitleri ve kullanılan malzemeleri arasında kişisel eşyaların bulunduğundan bahsetmiştik. Bunlardan bir tanesi de büyü yapılacak olan kişinin saçının telidir. Eğer görüştüğünüz bir kişiye bu tür yapılacaksa saçının temin edilmesi kolaydır. Ama uzakta olan ya da size yakın durmayan birine yapılacaksa saç telini zor temin edebilirsiniz. O zaman başka aşk büyüsü çeşidi tercih etmelisiniz. Medyumunuzun size bu konuda yardımcı olacağını unutmamalısınız. Bu büyüde saç teline düğümler atılmaktadır. Farklı dualar okunmaktadır. Oldukça etkili sonuçların ortaya çıktığı da görülmektedir.

İple Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü çeşitleri ve kullanılan malzemeleri arasında ip de bulunmaktadır. Kullanılan ipin oldukça kalın olması gerekir. Bu ipe düğümler atılacak ve her düğümde dualar okunacaktır. Sevdiğiniz kişinin size aşık olması ve aynı zamanda bağlanması bu büyü ile mümkündür. Sicim büyüsü olarak da bilinmektedir. Düğüm büyüleri arasında kötü amaçlarla yapılanların olduğundan da bahsetmek gerekir. Bazı iple yapılan düğüm büyülerinde kişilerin hayatına olumsuzluklar da getirilir. Gerek iş hayatında gerekse aşk hayatında kişinin nasibinin kapanması bu büyü ile sağlanır. O yüzden iple yapılan büyülerde amacın tam olarak belirlenmesi gerekir. Kötü amaç güden büyülerden uzak durmak da önemlidir.

Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü çeşitleri ve kullanılan malzemeleri arasında kaşık kullanımı dikkat çekmektedir. Bu yöntem de yaygın olarak kullanılır. Etkili olduğu gibi kısa sürede sonuçları da görülür. Bu büyüde tahta kaşık kullanılmaktadır. Kaşıklar üzerine kişilerin isimleri yazılır. Kaşıklar yan yana konulur ve tılsımlı sözcükler söylenir. Dualar okunur. Bu kaşıktan yemek yenmesi büyünün hızlı sonuç vermesini sağlamaktadır. Yapmanız gerekenler size söylenecektir. Eğer evliyseniz ve eşiniz sizi terk edip gittiyse aranızdaki sıcaklığı tekrar geri kazanmak için kaşık büyüsüne başvurabilirsiniz. Eşinizin size geri dönmesi ve size tekrar aşık olması yaşananlar arasındadır.

Aşk Büyüsü Çeşitlerinde Görülen Sonuçlar Nelerdir?

Aşk büyüsü çeşitleri ve kullanılan malzemeleri konusunun ne denli önemli olduğundan bahsettik. Kişiler kendi çabaları ile karşısındaki kişinin aşkını kazanamadıysa aşk büyüsünü tercih edebilmektedir. Hangi türünün yapılacağı konusunda medyum yardımı almak şarttır. İşinde iyi olan güvenilir medyumlardan alınan yardım neticesinde karşıdaki kişide bazı belirtiler görülmektedir. Aşk büyüsü sonuçları genellikle şöyledir:

  • Büyüyü yaptırdığınız kişinin size olan ilgisi artacaktır.
  • Sadece sizi düşünecek ve sizden başkasının yanında mutlu olmayacaktır.
  • Bekar kişiler gelecekle ilgili hayaller kurmaya başlar.
  • Evli kişiler eşinin kıymetini anlar ve ona daha iyi davranır.
  • Evi terk edip giden eş, aşık olarak tekrar geri döner.
  • Büyüye maruz kalan kişi gündüz hayallerinde gece düşlerinde sadece büyü yaptıranı düşünür.
  • İki kişinin arasına muhabbet gelir. Böylelikle uzun süreçli ilişkiler de başlar.
  • Ayrılmak üzere olan kişilerin tekrar bir araya gelmesi muhtemeldir. Bütün bu sonuçları alabilmek için medyum hocalardan yardım alınmalı ve büyü inancının da tam olması gerekmektedir.