Rüyada Kol Saati Görmek

/ 25 Aralık 2020 / 1.203 / yorumsuz
Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyanızda bir kol saati görüyorsanız hayatınızda sıkıntı üzüntü ve olumsuzluklarla karşılaşmayacağınız anlamına gelir. Kol saati görmek ailenizle birlikte bundan sonraki hayatınızda yaşayacağınız mutluluk şeklinde yorumlanır. Kol saati kişinin kendini önemsediğine hayatını en verimli şekilde yaşayacağını haber vermektedir. Kol saati kişinin çok dakik ve programlara uymada hassas olduğunu işaret eder.

Rüyada saat görmek hayırlı olabileceği gibi bazen de ailenizden veya işinizden kötü bir haber alacağınıza olumsuz durumlarla karşı karşıya geleceğinize delalet edebilir. Yorumun içeriği rüyayı nasıl gördüğünüzle alakalıdır. Genel manasıyla saat tıkır tıkır işleyen bir hayatı temsil ettiği için rüyayı gören kişinin hayatının düzenli ve akışında olduğuna bundan dolayı da toplumda hatırı sayılır bir mevkie geleceğine iş hayatında başarıya saygın olmaya işaret eder. Aynı zamanda zamanın kıymetini bilen ve ona göre hareket eden sözünde duran emin bir kişi olacağına işaret eder.

Kol Saatinin Çalışmadığını Görmek

Çalışmayan kol saati görmek pek hayra yorulmaz. Kişinin iş hayatını boşladığına işaret eder. Aynı zamanda zor zamanlar geçireceğine işlerinin kötüye gideceğine ailesi ile olumsuz hadiseler yaşayacağına işaret eder.

Kol Saati Hediye Aldığını Görmek

Kişi rüyasında kol saati görürse bu rüya sahibinin iş hayatın da uyarılar alacağını geçmişte yapılan hataların tekrar karşısına çıkacağına delalet ediyor.

 Başkasının Kolunda Saat Görmek

Başkasının kolunda bir saat görmek kişinin sahip olduğu ne varsa değerini kıymetini bilmesi gerekeceğine boş gereksiz ve faydasız davranışlardan uzak durulması gerektiğine ayrıca haramdan kaçması gerektiğine delalet eder.

 Pahalı Kol Saati Görmek

Rüyada görülen pahalı kol saati kişinin iş hayatında ve eğitim hayatında saygın bir insan olacağına yaşamında birçok başarıya imza atacağına delalet eder.

Kol Saati Taktığını Görmek

Rüyada kol saati taktığını görmek, kişinin ömrünün beklediğinden daha güzel ilerleyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında kol saati taktığını görmesi, kişinin zaman konusunda hassas olduğuna kişinin çok dakik bir kimse olduğuna ve işlerine tam zamanında geldiğine buna değer verdiğine işaret eder.

Kol Saati Aldığını Görmek

Kol saati aldığınızı gördüğünüz bir rüya disipline önem veren hayatı hassas yaşayan bir kişi olduğunuza yorulur. Zamanı doğru kullandığınız için de hayatta bir olumsuzluk yaşamayacağınıza ve başarılı olacağınıza delalet eder.

Kol Saati Çaldığını Görmek

Kol saati mi çaldınız rüyanızda. O zaman bu vakit kaybına neden olacak işlere gireceğinize delalet eder. Aynı zamanda maddi sıkıntılarda sizi bekliyor olabilir diye yorumlanır.

Kol Saati Kırdığını Görmek

Rüyanızda kızıp kol saatini mi kırdınız. Eyvah bu iyi kalpli bir kişiyi üzeceğinize delalet eder. Bu aynı zamanda kuracağınız yanlış arkadaşlık ve dostluklar neticesinde mutsuz olacağınıza ve çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizin bozulacağına işaret eder.

Kol Saati Bulduğunu Görmek

Rüyada bulunan kol saati rüya sahibi kişinin hayatında sıkıntıların baş göstereceğine yorulur. Rüyada kol saati bulduğunu görmek rüya sahibinin ailesiyle ve arkadaşlarıyla çeşitli problemler yaşayacağına ve sıkıntılar çekeceğine işaret eder.

Altın Kol Saati Görmek

Rüyanızda gördüğünüz altın kol saati kişinin güveninin sarsılacağına, güzel günlerin yaklaştığına ve kendisini aldatan yalan söyleyen kimselerin varlığına işaret eder. Altın kol saati rüya sahibinin dert ve üzüntülerden ayrı duracağını gösterir. Altın saat iyiye işaret olduğu gibi yararlı ve güzel işlerin olacağına yorum yapılır. Bu yararlı işlerden yararlanabilmek için de doğru yer doğru zamanda alınacak akılcı kararlar sonucu güzel yapacaktır diye yorumlanır.

Altın saat takmak toplumda konumun yükseleceğine saygın bir kişi olacağına müjdeli haberlerle sevineceğine hayal ettiği konuma kavuşacağına yorumlanır. Maddi sıkıntıların biteceğine manevi olarak da huzur ve mutluluğu bulacağına delalet eder.

Gümüş Kol Saati Görmek

Rüyada gümüş kol saati kısa sürede başarıya hedeflerin en kısa zamanda gerçekleşeceğine hayatta başarıdan başarıya koşacağına işaret eder. Bazen de rüya sahibinin rüyasında gümüş kol saati görmesi, kişinin iyi niyetinin başkaları tarafından kötüye kullanılması anlamına gelir. Gümüş saat almak bu kişinin tutumlu biri olduğunu parasını gereksiz şeylere harcamadığını ve bu sayede iktisatlı bir yaşam sürdüğünü bunun için de bereket bulacağını gösterir.

Erkek Kol Saati Görmek

Rüya sahibinin rüyasında erkek kol saati görmesi, kişinin hayallerine kavuşacağına, hayatında hiçbir sıkıntı ile karşılaşmayacağına rivayet eder. Rüyada erkek kol saati görmek, rüya sahibinin her zaman mutlu olacağına ömrünün bolluk bereket ve huzur içinde geçeceğine işaret eder.

Bayan Kol Saati Görmek

Rüyada bayan kol saati görmek de kişinin ailevi sorunlarının olacağına karşısına istenmeyen kötü niyetli kimselerin çıkacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntılar çekmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında bayan kol saati görmesi, kişinin bol kazançlı bir işe gireceğine işaret eder.

Saat Ayarlamak Neye İşaret Eder?

Rüyada saat ayarladığını gören kimse hayatın akışı içerisinde meydana gelecek olumlu ya da olumsuz gelişmelere kendisinin ayar verebileceği anlamındadır. Rüyada saat ayarladığını gören kimse yakın çevresinden kötü haberler alabilir. Ancak kişi hayatına çeki düzen verebilir ve bu gidişatı kendi lehine çevirebilir.

Saat Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saat aldığınızı görmeniz planlanmış işlerinizin yolunda gideceği devlet dairesi ve resmi evraklarla ilgili sorunlarınızın hallolacağına işaret ettiği söylenir. Rüyada kol saati almak sahip olmayı beklediği bir şeye sahip olmaya ve sahip olacağı bu şeyin kendisine çok faydalı olacağına delalet eder.

Hediye Saat Almak Ne Demektir?

Rüyanda birisinden hediye bir saat mi aldın? Bu aldığın hediye sana fayda sağlayacak yardımcı olacak işlerini kolaylaştıracak bir yardımcıya eşe arkadaşa işaret eder. Eski bir saat kalacak miras olarak yorumlandığı gibi hediye masa saati de size destek olacak samimi bir dosta işaret eder. Birine alınan hediye saat yaşanmış sorunların biteceğine işlerin yoluna gireceğine küslerle barışılacağına işaret eder.

Saatin Kaç Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saatin kaç olduğunu görmek kişinin doğru yolda olduğuna ve bu yoldan ayrılmayacağına işaret eder. Rüya sahibi hayatta çok başarılı olur. Kendi işinde bol kazançlar ederek ulaşmak istediği hedefe yaşamak istediği hayata kavuşur. Rüyada kendisine saatin sorulması kişinin her zaman sevilen sayılan bir kişi olacağına saygı göreceğine yorumlanır.

Saat Kırmak

Rüyada saat kırmak rüya sahibinin üzüntü duyacağı bir olayın yaşanacağı anlamına gelir. Yaşanacak bu üzüntülü olayda kişi kendini sorumlu tutabilir diye yorumlanır.

 Rüyada duvar saatini kırmak kötü alışkanlıklardan vazgeçmek anlamına geldiği gibi rüyada masanın üstünde duran saati kırmak en yakınımızdaki kişiyi üzecek incitecek bir davranış sergileneceği anlamına gelir.

Saat Satmak

Rüyada gerçek saat satmak rüyayı gören kişinin işine önem verdiğini yaptığı işlerde kalite ve sağlamlığa değer verdiği kısacası payına düşen görevleri layıkıyla yerine getirdiği söylenir. Rüyada satılan sahte saatte pek hayra yorulmaz.

 Duvar Saati Görmek Neyin Habercisidir?

Rüyada duvar saati görmek mutluluk verici haberler alınacağına dair yorumlanır. Bu kişi yaptığı işlerde başarılı olacak işyerinde hak ettiği mevkie gelebilecektir. Rüyada duvar saati gören kimsenin işleri yolunda gidecek az olan kazancı bereketlenecek aile içindeki sorunlar çözülecek ve istediği huzurlu ortama kavuşacaktır.

Bozuk Saat Görmek Neye İşaret Eder?

Saat zamanı ve dakikliği temsil ettiği için bozuk saat görmek rüya sahibinin yakın zamanda maddi sıkıntılara düşeceği varsa alacaklarını bir sure daha alamayacağı şeklinde söylenir. Bu rüyayı gören kimse uzun olmamakla beraber bir sure aile hayatında ve iş hayatında sorunlar yaşayabilir.

Rüyada Saat Tamir Etmek

Rüyada saat tamir ettiğini gören rüya sahibi yaptığı hatalardan ders alacağına ve bu hataları telafi etmek için uğraşacağına en azından o yolda olacağına işaret eder. Hayatındaki hataları tekrarlamayacağına yorumlanır. Hayatının bugüne kadar yaşanmış kısmını unutup geleceğe umutla bakacak ve aynı hataları tekrar etme yoluna gitmeyecektir.

Rüyanızda Saatinizin Durması Neyin Habercisi?

Rüyada kol saati masa saati ya da duvar saatinin durmuş olduğunu görmek rüyayı gören kişinin zahmetli sıkıntılı ve neticesi karlı olmayan işlerle uğraşmasına delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi zaman ve emek gerektiren zahmetli bir işin sonucunda beklediği sonuca ulaşamayacaktır. Çok uzun sure emek verdiğin işlerin karşılığının boş çıkması sonucunda aile içinde huzursuz bir ortam oluşacaktır. Bu nedenle rüyayı gören kimsenin önüne çıkan fırsatları ince eleyip sık dokuması gerekir diye yorumlanır.

Çalar Saat Hangi Olaylara Delalet Eder?

Rüyada saatin zilinin çaldığını görmek rüyada rahatsız edici ise bu durumda kötü haberler alabilirsiniz demektir. Saatin çaldığını görmek hoş olmayan bir durumla karşılaşabileceğiniz manasına geldiği gibi bu durum karşısında üzüntü ve kaygı duyabileceğiniz anlamına da gelir.

Kol Saatinin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kol saatinin kaybolduğunu görmek rüya sahibi için çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine işaret eder. Sorunlardan ve sıkıntılardan kurtularak feraha kavuşacağına işaret eder.

Saat Camının Çatlaması

Rüyada evdeki saat camının çatlaması bütçenize zarar verecek bir masrafın çıkması anlamına gelir. Bu masraf hesapta yokken doğacak ve sıkıntı olacaktır. Rüyada işyerindeki saat camının çatlaması, işlerin bozulması ile doğacak ıkıntılara işaret eder. Rüyada kolundaki saat camının çatlaması yapılacak işte geç kalmanıza yorumlanır.

Saat Dükkânı Görmek

Rüyada saat dükkânı mı gördünüz? Saat dükkânı görmek rüya  sahibinin kişisel sıkıntılarından kurtulacağının habercisi. Aynı zamanda ticari adımlarda başarılı olacağına da işaret eder. Kısmetinin açık olduğu anlamına da geldiği gibi hayali kurulan hedefe ulaşılacağına da işarettir.

Yeşil Saat Görmek

Rüyada görülen yeşil renk hayırlara yorulduğu gibi yeşil saat görmek de rüya sahibinin hayırlı kazançlar ve başarılar elde edeceğine mal mülk sahibi olacağına işaret eder. Sıkıntılardan en kısa zamanda kurtulacağına hayırlı maddi manevi kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Köstekli Saat Görmek

Rüyada köstekli saat görmek rüya sahibinin kötü bir duruma düşeceğine ve üzüntülü depresyonlu günler yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda sorunlarının yakın zamanda son bulacağına, hayırlı adımlar atacağına ve yeni bir şehirde yeni bir hayata başlayacağına da yorulur. Rüyada köstekli saat almak rüya sahibinin değerlerine bağlı dindar maneviyatı yüksek biri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Saat Ayarlamak

Rüyada saat ayarlamak mı gördünüz? Bu hayatınıza düzen nizam ve intizam geleceğini işaret eder. Hayırlı bir habere güzel günlere ferahlığa işaret eder.  Hayırlı evlada işaret ettiği söylenir kimi yorumlarda.

Saat Kaybetmek

Rüyada saat kaybetmek rüyayı gören kişinin bereketli işler yapıp bol kazanç elde edeceğine saygın ve itibarlı olacağına eş ve dostlarıyla iyi geçineceğine delalet eder.

Benzer Konular
Rüyada Ayı Görmek
Rüyada Araba Sürmek
Rüyada Fare Görmek
Rüyada Kar Görmek
Rüyada Aslan Görmek
Rüyada Arı Görmek
Rüyada Köpek Görmek

Tavsiye

Rüyada Kar Görmek