Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

/ 13 Ocak 2021 / 2.427 / yorumsuz
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyalar, kişiler uyku halindeyken gerçekleşen, duyguları kapsayan olgular bütünüdür.  Rüyada eski sevgiliyi görmek aslında sıkça merak edilen konular arasında yer alır. Hemen hemen her insan rüya görebilir ama rüyaların hepsini hatırlamak zor bir durum. Çünkü rüyaların büyük bir çoğunluğu ya da hepsi uyandıktan sonra kısa bir süre içinde hafızamızdan silinebiliyor.

Rüyada eski sevgiliyi görmek aslında gün içinde yaşadığımız olaylar ile rüyada aynen ya da benzer şekilde karşılaşmamız mümkündür. Çünkü rüyaların bilinçaltına etkisi vardır. Rüyalarımızda hem gerçekleşmesi mümkün normal durumlar hem de olağanüstü olup gerçekleşmesi mümkün olmayan durumlar ile karşılaşabiliriz. Birçok sırrı çözülebilen rüyaların halen gün yüzüne çıkmayıp sırrını saklamasına devam etmektedir.

Biten ilişkiler insanları olumlu ya da olumsuz etkiler. İlişkilerin bitmesinin ardından özlem duyulan kişi ile geçen güzel ve eski günler anılır. Bunun sonucunda yaşantımızın bilinçaltına yansımasından kaynaklı olarak rüyalarımızda ilişkilerimiz ile ilgili kesitler görebiliriz. Rüyada eski sevgili görmek kişilerin sık sık karşılaştığı bir rüya olgusudur. Rüyada eski sevgili farklı yerde, farklı şekilde görülebilir. Bu yüzden her bir rüya alimlerce  kendine has şekilde yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi görmek konusunu ele alalım:

Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada eski sevgili görmek, rüya sahibi için aşk hayatında yüzünün nihayet güleceğine alamet eder. Hayırlı bir eş ile yolları kesişen kişi evlilik yolunda ciddi adımlar atar, ömrünü sevdiği ile huzurla geçirir. Hayatına girecek olan eşi, kendisine hayatında yaşayabilecek en güzel mutlulukları yaşatacağına delalet eder. Bir başka rüya alimleri ise rüyada eski sevgili görmeyi kişinin hayatına bir düzen getirecek, hayatını istediği şekilde yönlendirmesine vesile olacak müjdeli havadisler alacağına delalet eder. Eğer kişi evli değil ve hayatında birisi var ise ilişkisinin kötü bir şekilde sonlanacağına işarettir. Bu yorumu evli kişi üzerinden yapan rüya alimleri ise kişiyi sevindirecek güzel haberler alacağına rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevgili ile Barışmak

Rüyada eski sevgili ile barışmak, kişinin uzun zamandır görüşemeyip haberini alamadığı arkadaşı ile bir yerde karşılaşıp ondan gelecek güzel haberlere delalet eder. Kişinin geçmişte sergilediği bilinçsiz davranışlar ya da yaptığı hatalar ona ilerde büyük bir pişmanlık olarak geri dönmüştür. Bu durum onda uzun süreli devam eden çaresizlik ve stresli yaşam getirmiştir. Başka rüya yorumu yapan kişilerce geçmişte yaşanıp hüsranlık getiren olayların tekrardan dilden dile dolaşıp kulaktan kulağa yayılacağına yorulur. Kişi bunu öğrendiğinde içine kapanır ve kederli günler geçirir.

Rüyada Eski Sevgili ile Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada eski sevgili ile kavga ettiğini görmek, uzun bir süreden beri hayatında duygusal anlamda kimsenin olmayıp yalnızlık çeken kişinin aşk kapılarını aralayarak mutluluğu yakalayacağına rivayet edilir. Mutluluğu yakalayan rüya sahibi, kendini iyi hissettirecek yeni arkadaşlar edinecek. Bu sayede mutluluğunun ikiye katlanacağı iması yapılır. Başka bir rüya yorumu yapan kişilere göre ise rüya sahibinin ihanete uğrayacağına delalet eder. Sevdiği kişi tarafından ihanete uğrayan bu kişi hayatındaki en büyük talihsizliklerden birini yaşayacağına ima edilir.

Rüyada Eski Sevgili ile Barışıp Tekrar Küsmek

Rüyada eski sevgili ile barışıp tekrar küsmek, genel olarak kişi için iyiye yorulur. Uzun süredir peşine düşüp yakalamak istediği mutluluğun beklemediği bir anda ayaklarına kadar geleceğine rivayet edilir. Şansı yaver giden rüya sahibinin istediği her şey gerçekleşir. Geçmişte yaptığı ve halen yapmaya devam ettiği hataları tekrarlayan kişi kısa sürede hatalarının farkına varır ve onlardan ders çıkarır. Gelecek yıllarda hayatını kötü etkileyebilecek durumlara karşı temkinli davranır. Ayrıca kişinin hayatına girecek olan kişi ile mutlu mesut bir hayat yaşayacağı manasına da gelir.

Rüyada Eski Sevgili ile Yemeğe Çıkmak

Rüyada eski sevgili ile yemeğe çıkmak, kişi için hem iyiye hem de kötüye yorulur. İş yaşamında bir müddet uğursuzluk yaşayan bu kişi, ardından içini kıpı kıpır edecek güzel haberler alacağına yorulur. Mevkice yükselen rüya sahibi git gide hem maddi yönden hem de manevi yönden rahata kavuşur. Bu sayede mal ve mülk varlığı gün geçtikçe katlanır. Hayat şartları iyileşen kişinin karşısına gönlünün istediği gibi, onu mutlu edebilecek, onunla mutlu olabilecek bir hayat arkadaşı çıkacağına yorulur. Bu kişi ile huzurlu bir yuva kuracağını belirtir. Kişinin ufak bir tartışmadan dolayı dargın olduğu arkadaşı ile tekrardan eski bağlarının kurulacağına yorulur. Birbirlerine karşı vefalı olan bu iki arkadaş, iyi ve kötü günlerinde birbirlerinin destekçisi olur. Arkadaşı ile yeniden bir araya gelen kişinin çekmiş olduğu sıkıntıların yerini kalıcı mutluluklar alacaktır. Ayrıca kişinin düşmanları ve hayatına negatif enerji dağıtan herhangi bir kötülüklerin ona yaklaşamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevgili ile Kahve İçmek

Rüyada eski sevgili ile kahve içmek, rüya sahibinin iş yaşamında hedef gösterdiği başarılara sorun yaşamadan alnının akıyla çıkacağına yorulur. Maddi ve manevi yönden rahata eren kişi hayırlı ve mutlu bir hayat sürer. İş yaşamında makam olarak yükselen kişi şöhret olma yolunda ilerler. Başka bir yorum olarak ise iş hayatında aksaklıklar yaşayacağına yorulur. Yanlışlar yapan kişi işleri çıkmaza sokar. Bunun sonucunda geri dönüşü olmayan yollara sapar. Diğer bir yorumu ise çevresinde bulunan, onu olumsuz etkileyen insanlara karşı saygısını hiç kaybetmeden onların kötü ve kırıcı davranışlarını bile iyilik ile karşılayacağına yorulur.

Rüyada Eski Sevgili ile Evlenmek

Rüyada eski sevgili ile evlenmek, kişinin eğer bir ilişkisi varsa aşk hayatında bir takım talihsiz olaylar yaşayacağına eğer kişi evli ise evliliklerinin boşanma raddesine geleceğine rivayet edilir. Kişinin bilinçsiz hareket ederek her şeyden medet umması, mutlu olmak uğruna çevresindeki kişilere zarar vermesine ima eder. Ayrıca kendine hayır getirmeyeceğini bildiği halde yanlış seçimler yapmasının ardından hayatının çıkmaza girmesine yorulur. Bilinçsizce hareket eden bu kişi çevresindeki kişilere yüklü bir miktarda borçlanır. Onun için kederli günler başlar.

Rüyada Eski Sevgili ile Telefonda Konuşmak

Rüyada eski sevgili ile telefonda konuşmak, rüyayı gören kişinin yolları ayrıldığı sevgilisine olan sevgisinin devam ettiğine yorulur. İlişkisinin bitmesinin ardından pişmanlık yaşadığı ve eski günlere duyduğu özleme delalet eder. Ailesi ile arasında sıkı ilişkiler olan rüya sahibi ailesinden ya da yakınlarından müjdeli bir haber alacak. Uzun süredir yaşadığı daha çok maddiyattan kaynaklı olan zorlukları aşacak olan bu kişi huzur ve esen içinde yaşamını sürdürecek. Yaşadığı bazı olaylar sayesinde beynindeki negatif düşünceleri atarak hayata olumlu bakmaya başlayacak.

Rüyada Eski Sevgili ile Sarılmak

Rüyada eski sevgili ile sarılmak, farklı kişilerce hem olumlu olarak hem de olumsuz olarak yorumlanır. Yeri geldiğinde zorluklar yaşayıp yeri geldiğinde yüzünde güller açacak olan bu kişinin yolun sonunda en güzel duyguları tadacağına yorulur. Beklemediği anda gelen müjdeler, yüzünün gülmesine vesile olan hayırlı haberler sayesinde mutluluklar katlanacağına rivayet edilir

Rüyada Evli Olan Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada evli olan eski sevgiliyi görmek, evlilikte yaşanacak anlaşmazlıklara, zıt görüşlere delalet eder. Fikir ayrılığı yaşayan çift sürekli olarak yeni sorunlar meydana getirirler. Her fırsatta kavga haline olup evliliklerini sonlandırma aşamasına gelebileceğine rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevgili ile Tokalaşmak

Rüyada eski sevgili ile tokalaşmak, kişiye sunulan avantajları elinin tersiyle iteceği anlamına gelir. Ailesine ne saygı ne de sevgi gösteren kişi ailesini daima görmezden gelerek onlara gereken ehemmiyeti göstermez. Bu rüyanın bir başka yorumu ise kişinin bahtının açılarak bir evlilik yapacağına ve evlendiği kişi ile sorunlar yaşamadan aşk hayatına devam edeceğine yorulur. Kişi kısa zaman içinde bir yere seyahate gidecek .Eğer seyahat esnasında herhangi bir tatsız bir durum ile karşı karşıya gelmemişse kendisine müjdeli haberler verileceğine  işaret eder. Hayata daima olumlu yaklaşan bir kişilik istediği bir işte saygı gösterdiği bir  aile büyüğü tarafından onay alacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgilinin Ölüm Haberini Almak

Rüyada eski sevgilinin ölüm haberini almak, rüya gören kişinin sevindirici haberler alacağına işaret eder. Kişinin uzun süredir görüşmek isteyip görüşemediği babası ile yakın zamanda bir araya gelerek hasret gidereceğine yorulur. Ayrıca bir  süreden beri çekinip açılamayan kişinin nihayet ona karşı olan hislerini itiraf edeceğine rivayet edilir. Geçmişi unutan kişi hayatına yeni birine alacak ve aşk hayatına tertemiz  bir sayfa ile  yeniden başlayacağına ima edilir. Kişinin ikilemde kaldığı bazı konularda istediği sonuçları alacağına yorulur.  Kişinin yaptığı hatalardan geç olsa da  pişmanlık duymasının ardından onları telafi etmek maksadıyla çabalar sarf edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevgiliden Çiçek Almak

Rüyada eski sevgiliden çiçek almak, bu rüya yorumu kişinin aldığı çiçeğe göre değişiklik göstermektedir. Örneğin bu kişinin aldığı çiçek papatya ise mutluluğa, sağlığa ve çok isteyip sürekli andığı  boşa çıkmayan dualara rivayet edilir. Eğer aldığı çiçek kırmızı bir gül ise hayatında onu olumsuz etkileyip sıkıntılara düşüreceği kişileri hayatından uzaklaştıracağına yorulur. Ayrıca giriştiği işlerde ona destek veren kişiler vardır. Daima arkasında olarak değer verip değer aldığı yakınları olacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliden çiçek almak genel anlamda yorumlarına bakalım. Kişiyi yoracak olan, oldukça emek isteyen bir işin hiç zorlanmadan hallolacağına delalettir. Kişi evli ise eşlerin hiç bitmeyen tartışmaları yaşayacağına yorulur. Sürekli sorunlar ortaya atılan bu ailede otorite sorunları yaşanacağına ama ardından bu olayların tatlıya bağlanıp evlilik hayatlarındaki sorunların biteceğine  işaret eder. Başka alimlere göre ise Kişinin aşk hayatının canlanarak sürekli o şekilde kalacağına ve evliliğin sorunsuz olarak sürüp gideceğine delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgili İle Görmek

Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgili ile görmek, Yeni bir aşkın ortaya çıkacağına delalet eder. Eski yaşantılarını geride bırakan rüya sahibi, artık yeni ve sonsuz bir aşka yelken açmak ister. Sıkıntılı günlerini geriye bırakmasının Ardından hayalindeki kişiyle karşılaşır. Rüya sahibi kendisine  sadık kalabilecek  kişiyle evlenip mutlu ve düzenli aşk hayatına adım atar.

Rüyada Eski Sevgili İle Film İzlemek

Rüyada eski sevgili ile film izlemek, kişinin yaşam olanaklarına yorulur. Bazı alimlerce  maddi yönden refaha kavuşmaya delalet eder. İnsanlar arasında saygınlığının artacak şansının devamlı surette yüzüne güleceğine işaret eder. İş hayatında önemli projelere imza atarak bunun sonunda zaferler elde edeceğine yorulur.  Kötü kalpli insanların ona zarar veremeyeceğine sürekli korunacağına işaret eder. Başka yorum olarak ise duygusal bağı olan kişi ile yollarının bir süreliğine ayrılacağına, arkadaşıyla beraber giriştiği bir işten hayır göremeyip bu işten dolayı uğursuzluklar yaşayıp çıkmaza gireceğini yorulur.  Arından kendine yol bularak çıkmaza giren işlerini hayırlı bir şekilde yoluna tekrar koyacağına işaret eder.

 

Benzer Konular
Rüyada Ayı Görmek
Rüyada Araba Sürmek
Rüyada Fare Görmek
Rüyada Kar Görmek
Rüyada Aslan Görmek
Rüyada Arı Görmek
Rüyada Köpek Görmek