Büyü Bozma İşlemi

/ 11 Ocak 2021 / 1.445 / yorumsuz
Büyü Bozma İşlemi

Büyüleri yapılış amaçlarına göre ayırdığımızda pek çok büyü çeşidinin varlığından bahsedebiliriz. Başlıca iki çeşit olarak sınıflandırırsak büyüleri iyi niyetli ve kötü niyetli yapılanlar olarak ayırırız. Bu başlıklar açıldığında fazlaca büyü çeşidiyle karşı karşıya kalırız. Kötü niyetle yapılan büyüler kara büyü olarak nitelendirilmektedir. Medyumlara büyü bozması için başvuran kişilerin üzerinde genelde kara büyü olduğu gözlemlenir. Bu kişiler hayattan bezmiş bir halde medyuma gelerek büyü bozma işlemi kaç günde etki eder sorusunu medyuma yöneltirler ve bu hususta oldukça sabırsızdırlar. Yalnızca bilinmesi gerekir ki kara büyüleri bozma işlemi sabır gerektirir. Zaten işini iyi icra eden bir medyumun en kısa zamanda bunu başaracağını bilirsiniz.

Dünya üzerinde gerçekleştirilen her fiilin bir de karşıtı bulunmaktadır. Bu konu büyüler için de geçerlidir. Öyle ki büyü yapma işleminin karşıtı olarak büyü bozma işlemi uygulanmaktadır. Bazı büyülerin hayat boyu etkisini sürdürdüğü bilinen bir gerçektir. Kişiyi büyük zararlara uğratacak olan bazı büyüler kişiler tarafından fark edilmesi mümkün olan büyülerdir. Etkiler öyle zararlıdır ki kişiyi hayattan bezmiş bir hale sokar ve bu da büyü etkisinde olan kişinin büyüyü fark etmesini sağlar. Bu etkileri bir an önce ortadan kaldırmak isteyen kişilerin aklında büyü bozma işlemi kaç günde etki eder sorusu belirmektedir. Bu ve bunun gibi büyü bozma işlemiyle ilgili aklınızda beliren tüm soruların yanıtını bu yazıda alacağınıza emin olabilirsiniz.

Örneğin; papaz büyüsü gibi etkileri çok güçlü olan büyü uygulamaları kötü niyetle yapıldığından büyü bozma işlemi uygulanmadığı takdirde kişide pek çok olumsuz durumun oluşmasına yol açar. Büyü bozma teknikleri büyünün varoluşundan daha sonra ortaya çıkmış tekniklerdir. Büyü bozma işlemi aslına bakılırsa yapılmış bir büyünün farklı bir yönde evirilmesiyle enerjiyi terse döndürme işlemidir.

Mesela evinizde bir büyü etkisi olduğunu düşünüyorsanız bir medyuma başvurarak büyü bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Büyünün tam zıttı bir işlemi medyum yapacaktır ve ortaya çıkmış olan enerjiyi nötrleyecektir. Bilinmelidir ki medyumun yapacağı büyü bozma işlemi yeterli değildir, aynı zamanda büyü bozulduktan sonra büyüden korunma yollarına da başvurulmalıdır. Medyumun gerçekleştireceği büyüden korunma yöntemleri sayesinde büyünün kötü etkileriyle bir daha karşılaşmayacağınızı göreceksiniz.

Büyü Bozma Süreci Nasıl Gelişir

Büyü bozma işleminin en önemli kuralı istikrarlı olmaktır. İstikrarlı olunmadığı sürece büyü bozma işleminin başarılı olmayacağını göreceksiniz. Bu olay hasta olduğunuzda ilaç alımını aksatmamanız gerektiğiyle bezerdir aslında. Eğer ilaç alımını istikrarlı bir şekilde gerçekleştirmezseniz hastalığınız iyileşmez hatta nükseder. Büyü bozma işleminin mantığı da ilaç alımıyla aynıdır, her iki olayda da en önemli husus istikrarı sağlayabilmektir.

Büyü bozma işlemi yapılırken oluşan süreçler hakkında bilgi vermek gerekirse; büyü bozma işlemi tehlikeli sonuçlar doğurabilecek bir işlem olduğu için işleme başlamadan önce işinin ehli bir medyuma ulaşmanız gerekiyor. Doğru medyum bulunduğunda işlemin en önemli kısmı gerçekleşti demektir. Medyum büyü bozma işlemine başlamadan önce kişinin üzerinde hangi büyünün olduğunu tespit eder. Büyünün varlığını tespit etmek medyum için oldukça kolay bir işlemdir, tek bir bakışıyla dahi medyum büyüyü tespit edebilmektedir. Varlığı tespit edilen büyü medyum tarafından doğru bir işlem uygulanarak çok rahat bir şekilde bozulacaktır.

Büyü tam anlamıyla bozulsa bile etkilerinin tamamen yok olması için belirli bir süre daha beklenmesi gerekebilir. Çok güçlü olan büyülerin etkileri de güçlü olacağından bu etkileri tamamen yok etmek biraz zaman alacaktır. Bu tip büyülerin etkilerini yok etmek bazen hafalar bazen de aylar sürebilmektedir. Tam da bu yüzden büyü bozma işlemi esnasında ve sonraki süreçte sabırlı olmak oldukça önemli bir husustur.

Büyü Bozmanın Etkileri Nelerdir?

Büyü bozma işlemi yapılan kişilerde yan etkinin pek görülmediği bilinmektedir. Hatta kişiye yapılmış olan büyünün olumsuz etkileri zamanla azalarak oluşan negatiflik ortadan kalkacaktır. Negatiflik ortadan kalktıkça kişinin hayatında olumlu değişiklikler meydana gelecektir. Kişinin hayata olan bağlılığı ve yaşama enerjisi bir anda artmaya başlayacaktır. Bu yaşama enerjisinin artışıyla kişi kendini toparlamaya yavaş yavaş başlayacaktır ve hayatı kısa zamanda eski haline dönecektir.

Büyü bozma işleminin sonrasında kişi duygusal kararlar almamaya özen göstermelidir, duygusal ilişkiler de kurmamalıdır. Bu süreç tamamlanmadan kişinin duygularıyla hareket edip o yönde kararlar alması istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Kişinin sonradan pişman olmaması adına bu süreçte kendine hâkim olabilmesi çok önemlidir. Yavaş yavaş üzerinden kaybolan büyü enerjisi sayesinde kişi kendine hâkim olmayı kolay bir şekilde başarabilecektir.

Büyünün kesin bir şekilde bozulduğunu anlamak için denenen yollardan en güvenilir olanı kesinlikle medyuma başvurup onun görüşlerini almaktır. Büyüler ritüel tabanlı olgular olduğu için sıradan bir birey tarafından bozulup bozulmadığının anlaşılması mümkün değildir, bu işi ancak medyumluk sıfatına sahip kişiler halledebilir. Bu hususta kişilerin kendi kendine fikir yürütüp emin olmaya çalışması pek de doğru olmayacaktır. Büyünün etkilerini yavaş yavaş ortadan kalktığını fark eden bireyler bazen yanılgıya düşebilirler, kesin bir kanıya varamazlar. O yüzden kişi büyü bozma işleminin tam anlamıyla gerçekleştiğine emin olana kadar önlemlerle yaşamanı sürdürmelidir.

Büyü Bozulmadığı Takdirde Ne Olur?

Her büyü belirli bir amaç uğruna ve belli niyetlerle yapılmaktadır. Tam da bu sebepten ötürü büyü bozulduğunda ortaya çıkacak şeyin bir bilinmezlik olmadığını söyleyebiliriz. Kişinin beliğiyle alakalı yapılmış büyüler kişinin karakterinde, davranışlarında ve düşüncelerinde değişikliğe yol açacaktır, büyü bozma işlemi de bu değişiklikleri ortadan kaldırmayı hedefleyen bir işlemdir. Büyü bozma işlemi uzman bir medyum tarafından gerçekleştirildiğinde hedeflenen amaç mutlaka yerine gelecektir.

Aşk büyülerinde durum kişinin benliğine yapılmış olan büyülere göre biraz farklılık göstermektedir. Bu tip aşk büyüleri kişilerde deliler gibi âşık olma dışında büyük bir etki yaratmayacaktır, bu yüzden büyü bozulduğunda da yalnızca kişide görülen farklılık aşk duygusunun bitmiş olacağıdır. Böyle bir durumda büyü yapma işlemi felaket doğurmadığından ortadan kalkması gereken feci bir durum yoktur. Kısacası birine zarar vermek amacıyla yapılan büyülerle aşk büyüleri birbirinden çok farklı büyülerdir. Kötü niyetle yapılmış büyülerde kişi benliğini kaybedecek, farklı bir birey haline dönüşecektir. Bu sebepten kötü niyetle yapılmış büyüleri bozmak aşk büyülerini bozmaya nazaran daha zordur.

Kötü niyetle yapılmış büyülerde kişi kendinde büyü olduğunun dahi farkına varamayabilir, öylesine etkilenmiştir. Böyle zamanlarda olağanüstü hislere sahip medyumlar kişilerin imdadına koşacaktır. Medyumlar tarafından veya dışarıdan etkileri gören bir başkası tarafından büyü varlığı fark edilmediği sürece kişinin kendisine büyü yapıldığını fark etmesi neredeyse imkansızdır. Büyü bozma süreci başladığında kişide ufak ufak değişiklikler görülmeye başlayacaktır. Büyünün bir gün içinde bozulması mümkün değildir, birkaç gün belki birkaç ay beklemek gerekir.

Büyü Bozulurken Yaşanacaklar

Büyü bozulma işlemi bir anda hemen gerçekleşen bir işlem değildir, zamanını beklemek gerekir. Kişinin aniden eski haline veya bambaşka birine dönüşmesini beklemek bu hususta oldukça yanlış olacaktır. Kişiler büyü bozma işlemi gerçekleşirken ve sonraki süreçte başına nelerin geleceğini merak ederler. Örneğin; büyü bozulma işleminin baş ağrısı yapıp yapmayacağı medyumlara en çok yöneltilen sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun yanıtı da ancak medyumlar birebir görüşme sağlandığında alınabilir çünkü bu durum kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Kısacası büyü bozulurken yaşayacağınız şeyleri ancak medyuma danışarak öğrenebilirsiniz çünkü her büyü farklı etkiyle ortaya çıktığı gibi her büyü bozma işlemi de farklı etkilerle ortaya çıkar.

Mesela eğer ki yapılan büyü işlemi kişiye bir şeyler yedirilerek veya içirilerek gerçekleştiyse büyü bozma işlemi esnasında kişide mide bulantısı ve hatta kusma görülebilir. Kişi üzerinde bir aşk büyüsü varsa kişi büyü etkisi altında olduğu için başı ağrıyor olabilir, büyü bozma işlemi sonrası kişi hem büyünün etkilerinden hem de baş ağrısından kurtulmuş olacaktır. Yalnız bu belirtiler ortadan kalktı diye büyünün kesin bir şekilde bozulduğu çıkarımını yapmamak gerekir, medyum büyünün kesin şekilde bozulduğunu söylemen emin olmamakta fayda vardır.

Büyü Bozulduktan Sonra Yaşanacaklar

Büyü bozma işlemi gerçekleşti diye büyünün tüm etkileri hemen ortadan kalkacak diye bir şey yoktur. Bazı güçlü büyülerin tesiri insanların üzerinden haftalar hatta aylar boyunca çıkmaz. O yüzden büyü bozulduktan sonra insanların ne yaşayacağını net bir şekilde söylemek mümkün değildir. Her büyü insanlarda farklı etkiler yarattığı için bu etkilerin ne şekilde ortadan kalkacağı ancak medyumla birebir görüşme sağlandığında öğrenilebilir.

Örneğin; bazı kişiler büyü bozma işlemi sonrası eskisinden daha da enerjik, daha hayat dolu bir hale gelirken bazı kişiler tam tersi hayattan zevk almayan, eskisinden daha durgun bir hale bürünebilir. Büyünü etkileri ortadan kalkınca olumlu etkiler görülebileceği kadar çok az da olsa olumsuz etkiler de görülebildiği gözlemlenmiştir. Yalnız bu yan etkilerin önceden maruz kalınan olumsuz büyü etkilerine nazaran hiç önemsenmeyecek derecede olduğunu da bilmek gerekir.

Büyü bozma işleminin hallolduğunu medyumdan öğrendiğinizde kendi iç dünyanızda bir ferahlama olduğunu hissedeceksiniz. Büyünün tüm olumsuz etkilerinden kurtulmuş kişilerin çevresiyle olan ilişkisinde değişim gözlenecektir. Kişi eğer aşk büyüsüne maruz kaldığı için büyü bozma işlemi yaptırdıysa büyü yaptıran kişiye duyduğu aşk yitecektir. Eğer kişi üzerinde kara büyü olduğu için büyü bozma işlemi yaptırdıysa da çevresindeki kişilere karşı olan agresifliği son bulacaktır.

Büyü Bozma İşlemini Kimler Yapabilir?

Bu sorunun cevabı kesinlikle işini bilen medyum hocalar olacaktır. Basit tekniklerle yapılmamış büyüleri bozmak her medyumun yapabileceği bir işlem değildir. Hele ki sıradan insanların yani medyumluk sıfatına erişmemiş insanların büyü bozması söz konusu dahi değildir. Büyü bozma işlemi için olağanüstü yeteneklere ve hislere sahip tecrübeli medyumlardan destek alınması şarttır, onlar dışında kimse bu işlemi gerçekleştiremez.

Büyü bozma işlemi için medyum hocaların ruhani varlıklarla iletişime geçmesi gerekir. Bu aşamaya gelindiğinde medyum hocalar bu varlıkları etkisiz hale getirip kişiyi büyünün etkilerden kurtarmaya başlayacaktır. Öyle ki büyü yapma işlemi gerçekleştirilirken de bu ruhani varlıklarla iletişime geçilmiştir. Kötülük için uğraşan bu ruhani varlıklarla iletişime geçmek hatta geçmeye çalışmak dahi sıradan bir insan için oldukça tehlikeli bir olaydır.

Siz de bir büyü etkisinde olduğunuzu düşünüyorsanız veya çevrenizdeki insanlar sizi bu konuda uyarıyorsa bir medyuma danışmanızda fayda vardır. Güvenilir medyumlar hayatlarını insanların dertlerine çare olmak için adamışlardır, bu yüzden büyü konusundaki yardımları da oldukça kıymetlidir. İhtiyacınız olan medyumu bulduğunuza göre ona ulaşmak artık sizin elinizde. Büyü bozdurmak için iletişime geçmeniz gereken medyum bir telefon kadar yakınınızda ve daima hizmetinizdedir. Medyuma ulaşarak aklınızdaki büyü bozma işlemi kaç günde etki eder sorusunu da kendisine yöneltebilirsiniz.