Büyü Direnci İtemleri

/ 8 Ocak 2021 / 704 / yorumsuz
Büyü Direnci İtemleri

Büyü nedir sorusu yüzyıllardan beridir insan oğlunun hayatında var olan bir olgudur. Tam çıkış tarihi bilinmemekle beraber insanlık tarihi kadar eski olduğu bilinmektedir. Her ne kadar birçok din bu konuda kesin ifadeler kullansa da insanlık yararı için yapılanlar müstesna tutulmaktadır.

Büyü direnci itemleri olarak da bilinen büyü parçaları da büyü tarihi kadar eskidir. Bu parçalar her büyüde farklılık gösterse de hemen hepsinde benzer ürünler var olmaktadır. Büyü kadar eski tarihi olan büyülere karşı direnme, genelde dualar ve tılsımlar ile birlikte mümkün olmaktadır. Bu konuda yapılması gereken tüm işlemleri uzman bir hoca ya da medyumdan yardım alarak öğrenebilirsiniz.

Büyü tarihi insanlık tarihi ile birlikte gelişen ve devam eden bir süreçtir. Bu noktada büyü yapmak ya da bozmak için mutlaka uzman yardım almak gerekmektedir. Aksi takdirde tarih boyunca yaşanan sıkıntıların yeniden yaşanması muhtemeldir. Büyü sırasında yapılacak hatalar basit sonuçlar yerine ciddi ve geri dönüşü olmayan sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle her şeyden önce alanında uzman bir medyum ya da hoca ile görüşmek gerekmektedir.

Büyü Direnci Nedir?

Büyü direnci nedir sorusuna verilecek en basit cevap büyüden korunmadır. Hemen herkes bu tür bir olaya maruz kalmamak için düşünce içerisine girmektedir. Bu nedenle bu konu hakkında yardım almak istemektedir. Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız her konuda olduğu gibi bu konuda da sizlere yardım etmektedir. Gerekli tüm çalışmaları yapacak olan medyum hocamız sizlere gerekli tüm bilgileri verecektir.

Büyüden korunmak için yapılacak en iyi yöntemlerden biri bol bol Kur’an okumaktır. Özellikle Felak ve Nas sureleri bu konuda insanların en büyük yardımcıları konumundadır. Yine medyum hocamız okunacak sureler ve dualar ile ilgili sizlere bilgi verecektir. Sizlerin yapması gereken ise medyum hocamı ile irtibata geçmek ve dediklerini yerine getirmek.

Bu işlem büyü bozma işlemi olmamakta. Gelebilecek tehlikeleri ortadan kaldırmak için yapılan bir işlemdir. Esas olarak tüm insanların günlük hayatlarında yapması gereken işlemler aynı zamanda büyüden korunma yöntemi olarak da bilinmektedir. Çünkü Allah insanların korunması ve türlü sıkıntılardan kurtulması için Kuran’ı göndermiştir.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocaları sizleri bu konuda bilgilendirecek açıklamalarda bulunacaklardır. Çünkü bir sıkıntıya yakalanmamak en iyi korunma yöntemidir. Bu nedenle tedbiri baştan almak en doğru yöntem olacaktır. Sizler de bu durumlara yakalanmamak için medyum hocamız ile irtibata geçebilir ve sıkıntılardan korunabilirsiniz. Bilinmesi gereken en önemli konu ise şudur. Koruyan Allah’tır ve mutlaka ondan yardım istenmesi gerekmektedir.

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü nasıl yapılır sorusunun cevabı da oldukça merak edilen sorulardan biridir. Çünkü büyülerin nasıl yapıldığını bilmek, ondan nasıl korunacağını bilmenin de kapısını açmaktadır. Her büyünün farklı yapılış aşamaları ve parçaları vardır. Bu yapılacak büyünün türüne göre değişmektedir. Örneğin bir büyüde yapılacak kişinin saç teli gerekli iken bazı büyülerde sadece isim ve anne ismi yeterli gelmektedir.

Bu nedenle nasıl yapılacağını bilmek oldukça önemlidir. çünkü nasıl yapılacağı bilinmeden bir işe girişmek geri dönüşü olmayan sıkıntıları beraberinde getirebilir. Bu nedenle bu konularda mutlaka uzman ve ehil kimselerden yardım almak gerekmektedir. Ehil ve uzman kişilerden yardım alınmadan yapılan büyüler geri dönüşü olmayan sorunları beraberinde getirebilir. Bunun yanında büyü aşamaları parçaları da oldukça önemlidir.

 • Büyü yapan kişide ömür boyu sürecek ruhsal sıkıntılar meydana gelebilir.
 • Büyü yapılan kişide olması istenen durumların tam tersi durumlar oluşabilir.
 • Büyü yaptırılan kişide ömür boyu ruhsal problemler meydana gelebilir.
 • Büyü yapan kişide meydana gelen değişimler hayatının alt üst olmasına sebep olabilir.

Tüm bu ve bunlar gibi durumlar yanlış işlemler sonucunda meydana gelebilecek sonuçlardan bir kaçıdır.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız sizlere her konuda olduğu gibi bu konularda da yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken sadece irtibata geçmek ve istenen bilgileri vermek. Geri kalan tüm işlemler medyum hocamız tarafından yerine getirilecektir.

Büyü Aşaması Parçaları Nedir?

Büyü aşamaları da en çok merak edilen konulardan biri durumdadır. Çünkü büyü esas itibari ile farklı aşamalardan meydana gelmektedir. Genel olarak büyü aşamaları şunlardır.

 • Büyü yaptıracak kişi ile görüşülme aşaması ilk aşamadır. Burada amacın iyi niyetli olması gerekmektedir. Örneğin sevdiği insanın geri dönmesi için yapılabilir.
 • Büyü için gerekli bilgilerin toplanması aşaması bu noktada oldukça önemlidir. Örneğin yaptırılacak kişiye ait bir vücut parçası gerekebilir. Bunun için büyüyü yapan kişinin tedarik etmesi gerekmektedir.
 • Alanında uzman ve ehil medyum hocasının yapması gerekenler hakkında bilgi vermesi aşaması en önemli aşamadır. Burada medyum hocası kendi yapacaklarını yerine getirirken, aynı zamanda yaptıran kişiden de belirli işlemleri yapmasını isteyebilir. Bu noktada söylenenlerin tam ve hatası şekilde yapılması gerekmektedir.
 • Yaptıran kişinin yapması gerekenler bu aşamadan sonra yapılmalıdır. Medyum hocası tarafından verilecek dua ve tılsımlar eksiksiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Örneğin sabah ezanında okunması gereken bir duanın o saatte okunması kesinlikle şart olmaktadır. Bunun aksi bir durum olmazsa kesinlikle büyünün tutma olasılığı ortadan kalkacaktır.
 • Büyünün tutması için beklemek ise en sın aşama olarak karşımıza çıkmaktadır. Her büyünün çeşitli nedenlerle tutma süresi farklı olabilir. Bazı büyüler 5 gün gibi bir sürede tutarken, bazı büyüler için 15 gün beklenebilir. Bu süre büyünün türü ve yapılma şekline göre değişmektedir.

Bu aşamaların olması ve büyünün tutması için yapılması gereken uzman ve deneyimli medyum hocalarından yardım alınmasıdır. Bu aşamalar ve daha fazlası için alanında uzman ve deneyimli medyum hocamızdan yardım alabilirsiniz. Uzman ve tecrübeli medyum hocamız sizler için gerekli tüm bilgileri paylaşacak ve sizler için yapılması gerekenleri yerine getirecektir.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Büyü çeşitleri nelerdir sorusu bu alanı merak edenlerin en çok sorduğu sorulardan biridir. Her büyünün farklı bir alanı bulunmaktadır. Bunun yanında genel olarak geri getirme ve aşık etme büyüleri farklı isimlerle aynı amaç için yapılmaktadır.

 • Domuz Büyüsü
 • Aşık etme büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • 41 nohut büyüsü
 • Karabiber büyüsü
 • Hasta etme büyüsü
 • Yumurta büyüsü
 • Öldürme büyüsü
 • Meni ile birlikte yapılan büyüler
 • Voodoo büyüsü
 • Bağlama büyüsü
 • Kilit büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • Kan ile birlikte yapılan büyüler

Bu tür büyülerin dışında daha birçok büyü bulunmaktadır. Bunları yaptırır iken mutlaka ehil ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü aksi takdirde geri dönüşü olmayan durumlar ortaya çıkacaktır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü nasıl bozulur sorusu bir büyüye maruz kaldığını düşünenler ya da onun çevresi tarafından merak edilen sorulardan biridir. Ancak genelde büyü yapılan kişi kendisine büyü yapıldığının farkına varmamaktadır. Bu durum genelde yakın çevresi tarafından fark edilir.

Bu durumda mutlaka ehil ve uzman kişilerden destek alınması gerekmektedir. Çünkü bozma aşamasında yapılacak herhangi hatalı bir işlem geri dönüşü olmayan sorunları beraberinde getirecektir.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız sadece büyü yapma aşamasında değil, aynı zamanda bozdurma sürecinde de sizlere yardımcı olmaktadır. Yapılması gereken tüm işlemler medyum hocamız tarafından yerine getirilecektir.

Uzun yılların verdiği tecrübe ile birlikte işlemleri yerine getirecek olan medyum hocamız sizler için yapılması gereken her türlü işlemi yerine getirecektir.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü yaptırmak ve bozdurma gibi büyü belirtileri nelerdir sorusu da en çok merak edilen sorulardan biridir. Büyü belirtileri her büyüye göre farklılık göstermektedir. Bunların başında büyü yapılan kişinin ruhsal sıkıntılar yaşaması gelmektedir. Ruhsal bunalım ile beraber yakınlarından uzak durmak da diğer belirtiler arasında yer almaktadır.

Genel olarak var olan belirtiler şu şekilde olmaktadır.

 • Büyü yapılan kişide depresyon ve bunalım gibi ruhsal sıkıntıların olması,
 • Büyü yapılan kişinin ailesi ve çevresinden uzaklaşması,
 • Hastalık büyüsü yapılan kişilerde belirsiz bir hastalığın ortaya çıkması,
 • İşin bozulması için yapılan büyülerde, kişinin aniden işlerinin ters gitmesi,
 • Ayırma büyülerinde, birbirini çok seven eşlerin bile bir anda ters düşmeye başlaması,

Bu ve benzeri durumlar büyülerin belirtileri arasındadır. Bu belirtiler genel olarak büyü yapılan insanların çevresi tarafından fark edilmektedir. Bununla beraber aşık etmek veya bağlama büyüsünde, büyü yapılan kişi kendisine büyü yapıldığını kabul etmez ve bu durumu dile getirenlere çok sert tepki vermektedir.

Sizler de bu tarz bir durum ile karşılaştığınız zaman alanında uzman ve deneyimli medyum hocamızdan yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece medyum hocamız ile irtibata geçmek ve belirtiler bildirmek. Geri kalan tüm işlemler medyum hocamız tarafından yerine getirilecektir. Özellikle okunacak dua ve sureler hakkında bilgi vererek sizlere gerekli tüm işlemleri anlatacaktır.

Büyü Tarihi Nedir?

Büyü tarihi en çok merak edilen sorulardan biridir. Çünkü yapılacak tüm işlemlerin yerine gelmesi ve bu işlemleri anlamak için buna bakmak gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış şekilde işlemler yapılabilir ve geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bu nedenlerden dolayı işlemlerin başında büyü tarihi ile ilgili bilgileri bilmek önemlidir. Ancak burada bilmesi gereken kişi büyü yaptıracak kişiler değil, alanında uzman ve deneyimli medyum hocalarıdır. Çünkü büyünün tarihi ve evrimini anlamadan bir işleme başlamak ciddi sıkıntılara neden olabilmektedir.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız sadece büyü yapmak ya da bozmak konusunda değil aynı zamanda yaptığı büyülerin en tür değişimlerden veya gelişmelerden geçtiğini bilmektedir.

Burada bilinmesi gerekli olan büyü tarihinin önemi şurada ortaya çıkmaktadır. Büyü hüddamları ile irtibata geçildiği zaman hüddamın nasıl bir yapısı oluğunu bilmek ve ona göre davranmak gerekmektedir. Bunun yolu da tarihini bilmekten geçmektedir.

Alanında Uzman Hocamız

Alanında ve konusunda uzman medyum hocamız sizler için yapılması gereken tüm işlemleri sırası ile ve profesyonellik ile yapmaktadır. Sizlerden istediği bilgilerin tamamı büyü yapmak veya bozmak için kullanılmaktadır. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde hocamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Alanında deneyimli ve profesyonel hocamız kısa sürede büyülerin tutması için gerekli çalışmaları sizler için yapmaktadır. Ancak her büyünün tutma süresi farklıdır. Bu nedenle hocamız sizi bu konuda bilgilendirecektir.

Hocamız hemen her büyü konusunda tecrübeli ve bilgilidir.

 • Domuz Büyüsü
 • Aşık etme büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Hasta etme büyüsü
 • Yumurta büyüsü
 • Meni ile birlikte yapılan büyüler
 • Bağlama büyüsü
 • Kilit büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • Kan ile birlikte yapılan büyüler
 • Geri getirme büyüleri
 • Karabiber büyüsü

Bu büyüler hocamızın uzman olduğu konulardan sadece birkaçıdır. Bu tür büyüler ve daha fazlası için hocamız ile irtibata geçebilir ve kısa sürede isteklerinizin yerine gelmesini sağlayabilirsiniz.