Şeker Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

/ 8 Ocak 2021 / 3.327 / yorumsuz
Şeker Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Şeker büyüsü yaptırmaya ihtiyaç duyan herkesin nedeni farklı olabilir. Bunlardan bazılarını sayalım:

 • Terk eden sevgiliyi geri döndürmek isteyenler bu büyüyü yaptırabilir.
 • Kısmeti kapalı olan bireyler şeker büyüsü yaptırıp kısmetini açmak isteyebilirler.
 • Evli olan çiftlerde şeker büyüsünün çocuk sahibi olma isteği uyandırdığı bilinir, bu nedenle eşi çocuk sahibi olmayı reddeden kişiler şeker büyüsü yaptırabilirler.
 • Partneriyle arası hali hazırda iyi olan çiftler daha da iyi olması için şeker büyüsü yaptırmak isteyebilirler.
 • Arkadaşıyla, evladıyla, eşiyle, nişanlısıyla, sevgilisiyle, annesiyle, babasıyla veya kardeşiyle kısacası çevresindeki herhangi biriyle küs olan kişiler bu küslüğü bitirebilme isteğiyle şeker büyüsü yaptırabilirler.

Şeker büyüsü yaptıran kişilerin aklında beliren soruların başında şeker büyüsü kaç günde etkisini gösterir sorusu gelmektedir. Bu konuda sabırlı olmak gerektiğini bilmekte fayda vardır. Büyünün kaç günde etki edeceği hakkında net bir cevap vermek mümkün değildir fakat bu yazımızda etkenlere bağlı olarak değişen süreci detaylı bir şekilde öğreneceğinizi söylemek yanlış olmaz. Bazı bireyler büyüyü yanlış şekilde yaptığından veya yaptırdığından dolayı maalesef büyünün etkilerini gözlemleyemeyebilir. Doğru medyuma ulaştığınızda bu sorunun ortadan kalktığını göreceksiniz. Doğru bir medyum hoca büyünün bakımlarını, ne zaman yapılmasının doğru olduğunu ve nasıl uygulanması gerektiğini çok iyi bildiği için bu şartlar altında büyünün etkisini görmeme ihtimaliniz neredeyse yoktur.

Şeker Büyüsünün Belirtileri Hakkında Bilgiler

Şeker büyüsü belirtileri genel itibariyle aslında aşk büyüsüne çok benzeyen belirtilerden oluşuyor. Büyüyü kullanma amacına bağlı olarak elbette belirtiler değişkenlik gösterecektir. Şeker büyüsü büyü etkisi görülmesi istenen kişiye yedirme işlemi yapılarak uygulandığından dolayı çok kuvvetli bir büyüdür dolayısıyla belirtileri de çok etkili olacaktır. Aşk büyüsüne benzer olan bazı belirtilerden bahsedelim;

 • Öncelikle büyü işlemi yapıldıktan sonra kişide zihinsel değişimler görülmeye başlar, zihnini kurcalayan şeylerde değişim görülür.
 • Zihinde oluşan değişimlerle birlikte kişi devamlı olarak sevdiğini düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünce sürekli olarak sevdiği kişinin yanında olma isteğini, onunla sürekli vakit geçirme isteğini ve sevgisini hep dillendirme isteğini beraberinde getirecektir.
 • Zihinsel düşünceler aradan kısa bir süre geçtikten sonra kişinin hal ve hareketlerine yani davranışlarına yansımaya başlayacaktır. Artık kişi düşünmekle yetinmeyecek, zihninden geçenleri icraata dökmeye başlayacaktır. Örneğin sürekli olarak sevdiği kişiyle vakit geçirmek sadece arzu ettiği bir şey iken artık fiilen bunu gerçekleştirmek istediğini dile getirecek ve buna ulaşmak içinden elinden gelen her şeyi yapacaktır. Aynı şekilde kişiyi sevdiğini dile getirmek isterken artık bu isteği gerçekleştirmeye başlayıp kişiye devamlı olarak onu sevdiğini söyleyecektir.
 • Eğer ki büyünün etkisinde olan kişi büyüden etkilenmeden önce kıskanç bir yapıya sahipse büyü bunu tetikleyecek ve sevdiği kişiye karşı duyacağı kıskançlığı tetikleyecektir.
 • Büyü etkisinde olan kişi sevdiği bireyle tartışma haline girerse bu hali hemen sonlandırmak istediği için sürekli alttan alacak ve sevdiğinin her dediğine olumlu bakacaktır.
 • İlişkinin üçüncü kişiler tarafından bozulması kesinlikle söz konusu olamaz, kişiler arasında çok sağlam bir bağ zamanla oluşacak ve gün geçtikçe daha da kuvvetlenecektir.
 • İlişkinin yürümesi için olumsuz yönde etki eden sebepler ilişkiyi bozamaz hale gelecektir. Bu maddiyat olabilir, sadakatsizlik olabilir veya saygısızlık olabilir. Bu tip olumsuz etkenler ortadan kaybolacaktır.
 • Bazı bireylerde büyünün yan etkiler görülebiliyor. Bu yan etkilerden bir tanesi olan unutkanlık her büyü yapılan kişide görülecek diye bir şey yoktur, kimi insanlarda görülmeyebilir.

Bu belirtiler dışında bilinmesi gereken bir konu da şeker büyüsünün diğer aşk büyülerine nazaran neredeyse hiç yan etkisinin bulunmadığıdır. Bir büyüyü diğerlerinden önde tutacak özelliklerden bir tanesi de takdir edersiniz ki yan etkisinin az olması veya hiç olmamasıdır.

Şeker Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işlemi aslına bakılırsa büyü yapma işleminden daha çok uğraş gerektiren ve biraz daha zorlayıcı olan bir işlemdir. Bu zorlayıcılık tabii ki şeker büyüsü için de geçerlidir. Şeker büyüsünün bir nevi aşk büyüsü hatta bağlama büyüsü olduğunu belirtmiştik. Bu büyü yüzyıllardır medyumlar tarafından uygulanır ve gerektiğinde bozulur. Uzman bir medyumun büyü yapması ve bozması gerektiği de yüzyıllardır süregelen tecrübeler sayesinde sabitlenmiştir.

Büyünün nasıl bozulacağına karar vermek elbette ki uzman bir medyumun işidir. Olağanüstü yeteneklere sahip olmayan bir bireyin büyü yapma işlemini gerçekleştiremeyeceği gibi büyü bozma işlemini de gerçekleştiremeyeceğini bilmekte fayda vardır. Medyumluk sıfatına erişememiş kişiler büyü yapmayı veya bozmayı denediğinde her seferinde sonucun hüsran olduğunu görmüşlerdir bu sebeple macera aramaya hiç gerek yoktur, medyum desteği alınıp işi garanti altına almakta fayda vardır.

Büyünün ne niyetle ne şekilde ve kim tarafından yapıldığı şeker büyüsü bozma işleminin nasıl gerçekleşeceği konusunda yönlendirici niteliktedir. Bu yüzden medyuma şeker büyüsü bozdurma işlemi için başvurduğunuzda öncelikle büyünün hikayesini anlatarak işe koyulmasını sağlayabilirsiniz. Sizden hikayenizi anlatmanızı isteyen bir medyuma kolaylıkla güvenebilirsiniz, samimi yaklaşımıyla doğru medyum güven kazanmayı kolay bir şekilde başaracaktır.

Şeker Büyüsü Etkileri

Şeker büyüsü etkileri çok net bir şekilde görülmesiyle dikkat çeken etkilerdir. Büyünün etkisinde olan kişiyle karşılaşan ve onu yakından tanıyan herkes kolaylıkla kişinin büyü etkisi altında olduğunu fark edebilecektir. Şeker büyüsü etkileri hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;

 • Şeker büyüsü yapılan kişinin aklını sadece sevdiği insan kurcalar, kişi bir süre sonra ondan başka hiçbir ey düşünemez hale gelir.
 • Şeker büyüsü etkilerinden bir tanesi de kişinin hayatının çılgınlıklarla dolu bir hale dönüşmesidir. Hatta bu durum zamanla öyle bir hal alır ki çevresindeki insanlar kişiye hayretle bakmaya başlar.
 • Büyünün etkileri arasında kişinin kilosuyla ilgili değişiklikler yaşaması da vardır. Buna kilo almak da zayıflamak da dahildir, bu durum kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Kişinin iştahının bir anda çok açılması veya iştahının bir anda kapanması/kesilmesi büyünün oldukça yaygın görülen etkileri arasındadır.
 • Büyülenmiş olan birey herkesten uzaklaşmak, yalnız kalmak isteyebilir. Bu yalnızlığında yalnızca sevdiği kişiyi düşünerek kendini iyi hissedecektir. Yalnızlaşma isteği sevdiğiyle birlikte olduğunda tabii ki son bulacaktır, hayatının geri kalan tüm zamanını onunla birlikte geçirmek için can atacaktır.
 • Şeker büyüsünün bir diğer önemli etkisi de kişiyi hiç aklında olmayan bir kişiye bir anda aşık edip bağlamasıdır. Kişinin normalde asla âşık olmayacağı bir bireye âşık olması şeker büyüsünün en belirgin ve en kıymetli etkisidir. Bu etkinin büyü yüzünden olduğunu büyü etkisi altında olan kişi fark etmemelidir, eğer ki fark ederse büyüyü bozdurmak isteyecektir ve bu istenmeyen bir durumdur.

Şeker Büyüsü Etkilerini Ne Kadar Sürede Gösterir?

Şeker büyüsünün ne kadar sürede etki edeceğini hikayenizi dinlemeden söylemek ek de mümkün değildir. Yalnızca tahmini bilgiler aktararak bilgilendirme yapılabilir. Öyle ki hikayeniz ne olursa olsun aşağı yukarı yapılan tahminler çok da değişmeyecektir, hemen hemen aynı sürelerde etki göreceğinizi bilmelisiniz. Eğer ki şeker büyüsü yapımında büyü yapılacak kişiye ait kişisel eşyalar kullanılıyorsa büyünün etkisi diğer yöntemler uygulanarak yapılmasına nazaran daha kısa sürelerde görülmeye başlanır. Bu sürenin yirmi dört saat ile yetmiş iki saat arasında değişkenlik göstereceğini söyleyebiliriz.

Diğer aşık etme büyülerinde de olduğu gibi büyünün etkilerini güçlü bir şekilde gözlemlemek isterseniz bekleme süresi yedi gün ile yirmi beş gün arasında değişkenlik gösterecektir. Eğer şeker büyüsü yaptırma amacınız terk eden birinin size geri döndürmek ise bu süre biraz daha uzayarak yirmi beş güne hatta bazen kırk beş güne kadar çıkabilmektedir. Şeker büyüsü yalnızca aşk büyüsü olarak kullanılmaz yani pek tercih edilmese de şeker büyüsünün zenginlik için yapıldığı da bilinmelidir. Şeker büyüsü daha çok aşka dair konularda kullanıldığı için zenginliğe de etki edebileceğini bilen kişi sayısı azdır. Zenginlik için yapılan şeker büyüsü etkileri için de ortalama kırk beş gün beklenmelidir.

Şeker büyüsü yapma işlemini pek çok kez uygulamış ve olumlu sonuç almış bir medyum büyünün etkilerinin görünmesi beklenen tarihi birebir görüşme sağlandığında kolaylıkla kişiye söyleyecektir. Yalnız net bir gün ve saat vermek yine pek doğru olmaz çünkü kişiyi ümitlendirmek onun hayalleriyle oynamakla da sonuçlanabilir. O yüzden ortalama bir tarih vermek her zaman daha doğru olacaktır. Çünkü bilinmelidir ki büyünün etkisi süresini değiştiren birden fazla etken vardır ve bunları dikkate alıp hesaplama yapmak hiç kolay değildir, bu etkenler sürekli olarak değişim gösterirse büyünün etki süreci de bununla beraber değişecektir.

Şeker Büyüsü ile Kısmet Açma

Şeker büyüsü aşk büyüsü olarak tanımlandığından kısmet açma konusunda oldukça başarılı bir büyüdür. Bu büyü sayesinde insanlar hayatlarına kendileri için hayırlı olacak kısmetleri alacaktır. Bundan önceki ilişkilerinde hayırsız kişilerle karşılaşan insanlar şeker büyüsüne başvurduklarında yüzlerinin güleceğini gözlemleyeceklerdir. Şeker büyüsünün bağlama büyüsü niyetiyle uygulamak istediğinizi medyuma belirtirseniz sevdiğinizin size bağlandığını göreceksiniz.

Eğer ki medyumun hazırladığı büyüyü kapıya dökerseniz kısmetinizin çok açıldığını ve taliplerinizin bir anda arttığını göreceksiniz. Şeker büyüsünü içirme işlemi yaparak gerçekleştirecek olursanız da medyumun hazırlamış olduğu şeker büyüsü karışımını etkilenmesini istediğiniz kişiye içirdiğinizde o kişinin gözünün sizden başka kimseyi görmeyeceğini, size taparcasına âşık olacağını gözlemlersiniz. Son yöntem olarak şeker büyüsünü serpme işlemi uygularsanız da âşık olduğunuz veya sevdiğiniz kişinin size onlarca hediye almasını, sizi mutlu etmesini sağlayabilirsiniz.

Şeker Büyüsü Yaptırmak ve Bozdurmak için Doğru Medyum

Her büyüyü yaptırmak veya bozdurmak için ihtiyacınız olan en önemli şey doğru medyuma ulaşabilmektir. Hatta ihtiyacınız olan tek şey doğru medyuma ulaşmaktır bile diyebiliriz çünkü doğru medyuma ulaştığınızda büyü hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgilere de ulaştınız demektir. Aradığınız doğru medyuma an itibariyle ulaştığınıza göre artık yapmanız gereken şey birebir iletişime geçmektir. Şeker büyüsü kaç günde etki eder sorusunun yanıtı olarak kaba taslak bilgilere yazımızda ulaştınız. Bu kaba taslak bilgileri kafanızda daha da netleştirebilmek için medyumla birebir iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Oldukça samimi ve içtenlikle size yaklaşacak olan medyuma hikayenizi anlatırken hiç çekinmezsiniz ve bu sayede vermiş olduğunuz doğru bilgiler ışığında medyumun işini kolaylaştırmış olursunuz. Medyumun işini kolaylaştırmak sizin için de çok kıymetlidir, ne de olsa büyü işlemi sizin iyiliğiniz için yapılıyor olacak. Siz de şeker büyüsü yaptırmak için veya size yapılmış olan şeker büyüsünü bozdurmak için güvenilir bir medyum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Medyumun güvenilirliği tecrübelerle sabitlenmişse oldukça sağlam demektir. Bu hususta güvenilirliğinin ve tecrübelerinin sağlamlığından hiç şüpheniz olmayacak medyum size bir telefon kadar yakındır.