Kısmet Açma Tılsımı ve Kısmet Açma Vefki Nedir?

/ 21 Aralık 2020 / 2.383 / yorumsuz
Kısmet Açma Tılsımı ve Kısmet Açma Vefki Nedir?

İnsanlar doğdukları günden itibaren açık ve bol bir kısmet ile dünyaya gelirler. Bütün insanların gelecekte kIsmetleri açıktır. Ancak dünyada çeşitli kötü enerjiler veya başka durumlar sebebiyle birçok konuda insanların kısmetleri kapanabilir. Bu yüzden insanlar bütün konularda kapanan kısmetlerini nasıl açacakları konusunda araştırma yaparlar. Kısmet açma tılsımı ve kısmet açma vefki bu konularda en çok kullanılan yöntemler arasında. Herhangi bir konuda kısmetinin kapandığını düşünen kişiler bu yollarla hayatların da olan problemlerden kurtulma şansını elde edebilmektedir.

Kısmet açmak için tılsım ve vefk kullanacak kişilerin öncelikle havas ilimlerini çok iyi bilen bir medyum hocaya başvurmaları gerekir. Bu hocaların ebced hesabına göre ilgili duaları gerekli nesneye işler ve tılsımlı duaları okur. Bu vefklerin içinde genelde kozmolojik ve geometrik hesaplarda vardır. Kısmet açma vefkleri kişiye özel yapılır ve sadece o kişi adına işlenir. Bu yüzden vefki yapacak kişinin ebced hesabının doğru yapması gerekir. Vefkin işlevini yerine getirmesi için yapılan hesap havas ilmini de içinde barındırmaktadır. Bu iki ilmin ışığında yapılan vefkler kişilerin hayatında kısa bir süre sonra değişmelere yol açacaktır. Kişiler için yapılan tılsımlar ve vefklerin somut sonuçlarının ortaya çıkması kısa bir zaman olabilir. Bu nedenle vefkleri yapan kişilerin sabırlı olması önemlidir.

Kısmet Açma Vefkini Kimler Yaptırır?

Günümüzde tılsımlarla ile birçok konuda vefk yapılmaktadır. Hemen hemen herkes hayatında bir kere vefk yaptırmıştır. Yaptırmayanlara ise mutlaka çevrelerinde ki kişiler tarafından vefkler yapılmıştır. Kısmet açma vefkini en çok yapan bir kesim bulunmaktadır. Bu vefki evlenmek isteyen ama bir türlü evlilik yolu açılmayanlar yapar. Ya da bu vefkleri yapan kişiler vefki yapacakları kişiden izin almadan bu işlemleri yapar. Mesela çocuğunun evlenmesini isteyen bir anne bu işleme başvurabilir. Özellikle yaşı geçmiş kişiler ve evlenmeye sıcak bakmayan kişiler için bu vefkler yapıldığında bu kişilerin kısa süre içinde kısmetlerinin açıldığı görülür. Hem evliliğe sıcak bakarlar hem de evlenmek istemeye başlarlar

Vefk yaptırmak isteyen herkes uzman medyumlar ile görüşüp tılsımlı vefk işlemlerini yapabilirler. Vefk yapmak için çoğunlukla vefk yapılacak kişinin herhangi bir eşyasına gerek yoktur. Vefkler kağıt üzerine belli kurallara göre dizilen dualardan oluşur. Her vefkin yapılış amacı farklı olduğu için kısmet açma vefkleri amacına göre bir dizilişe sahip olabilirler. Vefk yaptıracak kişilerin bunların farkında olmaları gerekir. Eğer iki ayrı kısmet için vefk yaptırmışsa vefklerinin yazılışı ve kuralları kesinlikle farklı olacaktır. Herkes vefk yaptırmak için havas ilimlerine sahip, alim ve bilgili medyum hocalara başvurup çeşitli sıkıntılarından bu sayede kurtulabilirler.

Kısmet Açma Tılsımı ve Vefkini Kimler Yapar?

Tılsım ve vefk büyük ilmi bilgileri isteyen işlemlerdir. Bu yüzden bu işlemleri sıradan insanların yapması doğru değildir. Kısmet açma vefklerini kim yapar sorusunun cevabını isteyen kişiler bilmelidir ki bu işi yapacak kişinin derin bir havas ilmine sahip olması gerekir. Bunun yanında Vefk yazabilmek için geometrik işlemlerin ve sembollerin ne olduğunu ve ne anlama geldiğinin de bilinmesi şarttır. Bu nedenle vefk hazırlayacak kişiler doğaüstü güçlere olan medyum hocalardır. Vefk yapacak kişiler seçecekleri medyum hocaları çok iyi araştırmalıdır. Çünkü vefk yapmak ciddi bir iştir. Bu işi herkes yapamaz. Herhangi bir dolandırıcılık yaşamamak için hocaların sahip olduğu özellikleri bilmekte fayda vardır.

Yaptığı vefkin yerini bulmasını isteyen kişiler medyum hocalardan yardım istemelidirler. Onlar havas ilmine hakim olmak ile birlikte geometri ilmini de iyi bilirler. Vefkleri yapmak için Kur’an’dan ve dini kitaplardan hangi tılsımlı duaları okuyacaklarını, bu duaların nerede ve zaman olunacağına nail olmuş insanlardır. Uzman medyum hocalar ayrıca vefklerin hangi kurallara güzel yazılacağını çok iyi bildikleri için yaptıkları vefkler kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Bu nedenle vefkler için kesinlikle dış alemlerle iletişimi kuvvetli olan medyum hocalar tercih edilmelidir. Kısmet açma tılsımları ile bu hocalar Vefk yapmak isteyenlere yol göstereceklerdir. Medyum hocalar özel yetenekleri sayesinde günümüzde birçok insana ışık olmuştur. İyi niyet üzerine yaptıkları vefkler milyonlarca insanın huzura kavuşmasını sağlamıştır.

Kısmet Açma Vefki Hangi Konular İçin Yapılır

Günümüzde birçok insan kısmetinin kapandığını dile getirir. İnsanların kısmeti en çok aile hayatı ve dünya ki mutlulukları için kapanır veya kısıtlanır. İnsanların kısmetlerinin kapanması onları psikolojik olarak derinde etkilemektedir. Hayatlarında sürekli ters giden işlerini düzeltmek için insanlar kısmet açma tılsımları ve vefklere başvurmaktadır. Kısmet deyince evvela herkesin aklına evlilik hayatı gelmektedir. Ancak kısmet evlilik ile sınırlandırılmayacak kadar geniş bir konudur. Mesela hekimlik sonuçlarına çok iyi çalışan ancak bir türlü bu imtihanlardan geçemeyen kişilerinin kısmeti kapanmış olabilir, ya da bir yere seyehat etmek için sürekli hazırlıklarda bulunan ama bir türlü gidemeyen kişinin de kısmeti bu yönden kapanmış olabilir. Bu kişiler bir vefk ile bu konularda kapanan kısmetini açabilirler.

Kısmeti kapanan birçok kadın ve erkek vefkler yardımıyla kısmetlerini açtırabilmektedir. Birini çok seven bir kişi sevdiğine kavuşamıyorsa kısmeti kapanmış olabilir. Ya da sevdiği kişinin kısmeti de kapanmış olabilir. Bu kişiler medyum hocalara başvurup kısmet açma vefkleri ile birbirlerine kavuşabilirler. Uzakta olan bir kişi içinde kısmetinin kapandığını düşünen insanlarda yine tılsım ve vefk işlemine başvurup bu uzaklığı ortadan kaldırma şansını belde edebilirler. Kısmet acama vefkleri birçok konuda insanlara yarar sağlayan işlemlerdir. Vefk konusunda kişilerin imanı vebiyi niyeti çok önemlidir. Vefk yaparken iyi niyetle ile yapan kişilerin vefkleri hızlı bir şekilde etkilerini göstermektedir.

Bol Kazanç İçin Kısmet Açma Tılsımı ve Vefki

İnsanların bu hayatta en önemli verdiği şey hiç şüphesiz kazançlarıdır. Bütün insanlar bol kazançlar sağlamak için sürekli çalışmaktadır. İnsanların çoğu küçük yaşlardan çalışmaya başlar ve ölene kadar çalışmaya devam ederler. Ancak çoğu zaman çalışmalarının karşılığını anlamazlar. Böyle insanların genellikle kazanç açısından kısmetleri kapanmıştır. Ya da birçok insan çok çalışır ama ailesini kıt kanaat ancak geçindirebilecek kadar kazandırır. Çok çalışıp az kazanan insanlar kısmet açma vefkleri ile çalıştıklarının karşılığını alabilirler. Çünkü yer yüzündeki herkes iyi bir kazanç elde etmeyi hak eder. Bu dünya da iyi bir yaşam sürmenin tek yolu bol kazanç sağlamaktan geçiyor. Çocuklarına iyi bir gelecek bırakmak isteyen kişilerin iyi kazanmaya ihtiyaçları vardır.

Bol kazançlarının olmasını isteyen ve bu konuda kısmetlerinin kapandığına inan kişilerin çok iyi bir medyum hoca ile görüşmeleri gerekir. Kazançları azalan veya bir türlü istediği kazancı elde edemeyen kişiler medyum hocaya durumlarını anlatır. Ne iş yaptıklarını, ne zaman beri yaptıklarını ya da ne kadar süredir kazanamadıklarını hocaya anlatır. Medyum hoca gerekli bilgileri aldıktan sonra kısmet açma vefki hazırlama işlemlerine başlar. Havas ilmi ışığında gerekli işaretleri çizer. Vefkin üzerine tılsımlı dualar işlenir ve bu dualar okunur. Ardından medyum hoca kendi özel yöntemlerinde varsa eğer gerekli tılsımlı duaları vefki yapan kişinin de okumasını ister. Medyum hocanın direktifleri doğrultusunda kişi vefki yanında taşır ya da gerekli yere bırakır. Bu andan sonra vefk işleme girer ve vefki yapan kişinin işleri kısa bir zamanda düzelmeye başlar.

Kısmet Açma Tılsımı ve Vefki Ne Zaman Yapılmalı?

Kısmet açma vefki istenildiği zaman yapılan bir işlemdir. Ama öncellikle herhangi bir konuda kısmetinin kapandığına kanaat getiren kişilerin zaman kaybetmeden bu vefki yapması kendileri için hayırlı olacaktır. Çünkü bir konuda kısmeti kapanan kişinin kişisel hayatı oldukça kötü gidebilir. Hayatan hiç zevk almama noktasına gelip intihar dahi edebilir. Bu sebeple kişilerin hızlıca medyum hocalar ile iletişime geçerek bu durumu ortadan kaldırmak için çalışmalara başlamaları önemlidir. Bu tür önemli konularda insanlar ne kadar erken gerekli vefkleri yaptırırsa yaşamları için kadar iyi sonuçlar almaktadır.

Vefk yapmak için hiç kimseye kesin bir zaman bildirilmemiştir. İnsanlar diledikleri zaman vefkleri yapabilirler. Mesela bazı insanlar yeni doğan bebekler için hemen kısmet açma vefkleri yapmaktadır. Çünkü bazen insanlar doğdukları andan itibaren kısmetleri kötü ruhlar tarafından engellenebilir. Ya da kıskanç ve haset içinde olan insanlar yeni bebeği doğan birini kıskandığı için kısmet kapatma büyüsü yapabilir. Bu durumların varlıkları göz önüne alındığında doğum anından itibaren kısmet açma vefklerinin yapılmasının aslında doğru ve yerinde bir işlem olduğu bellidir. Vefklerin hangi vakitlerde yapılacağına ise ancak Medyum Hoca karar verir. Çünkü bu durum artık tamamen medyum hocanın özel yetenekleri ile ilgilidir.

Kısmet Açma Tılsımı ve Vefki Kimler İçin Yapılır?

Vefklerin kimler için yapılacağı konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Vefkler herkes için yapılabilir. Kadın, erkek, yaşlı genç, bebek veya hayvanlar için bile yapılabilir. Vefklerin amacı iyi niyet olduğu için bütün insanlar için yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Özellikle kısmeti kapanan ancak kısmet açma vefki yapmaktan çekinen insanların hiç bir tereddüt yaşamadan vefk yapmalarında bir sakınca yoktur. Vefk yapmaktan çekinen ya da vefkleri nerede nasıl yapacağını bilmeyen insanlar küçük araştırmalar ile uzman medyum hocalara ulaşabilir ve istedikleri tılsımlı vefkleri yapabilirler.

Geçmişten günümüze tılsımlı dualar ve vefkler medyum hocalar tarafından herkes için yapılmıştır. Tarih boyunca bakıldığında dünyaya hükmeden Sultanların vefklerin özel bir şekilde hazırlayan medyum hocalarının olduğu görülmektedir. Yani vefk sınıf ayrımı gözetmeksizin herkes için yapılabilen bir işlemdir. İyi niyet ile vefk yapmak günah değildir. İnsanların hayatının daha iyi gitmesi için yapılan hiç bir işlemin günah olmadığı bilinmektedir. Ancak kötülüklere vesile olacak işlemler günah olabilir. Kara büyüler ya da kara vefkleri yapan medyum hoca sayısı bu yüzden oldukça azdır.

Kısmet Açma Tılsımı ve Vefki Hakkında

Vefkler alemi çok geniştir. Her konuda vefk yapmak mümkündür. Kısmet açma tılsımı ve vefkleri konusu ele alındığında bu vefkler tılsımlı dualardan oluşur ve genel olarak insanların işlerinin yoluna girmesi için yapılır. Vefkler yapıldıktan sonra kişilerin gösterdiği çaba da çok önemlidir. Örneğin bol kazanç için vefk yaptıran bir kişinin oturduğu yerden kazanç sağlaması beklenemez. Kendiside çalışarak vefkin işlevini gerçekleştirmesine yardımcı olmalıdır.

İnsanların yolunu aydınlatan tılsımlı dualar ve vefkler onları kötülüklerden korurlar. Bu işlemleri yapan medyum hocalar kötü ruhların insanlardan uzak durmalarını sağlar. İnsanların kısmetlerine musallat olan bu ruhları ancak bir medyum hoca yapacağı işlemler def edebilir. Kısmet açma vefki ve tılsımlı duaları bu nedenle önemsenmelidir. İnsanları huzura kavuşturacak olan bu işlemlerin düzenli bir şekilde uygulanması gerekir. Bir düzen ve nizama sahip olan vefkler insanlara mutluluk getirecektir.

Tavsiye

Papaz Büyüsü Bozdurma