Kısmet Bağlılığı Nedir?

/ 21 Aralık 2020 / 20.595 / yorumsuz
Kısmet Bağlılığı Nedir?

Kısmet bağlılığı hem maddi hem manevi olarak işlerin yolunda gitmeme durumudur diyebiliriz. Örneğin evlenemeyen bir kişi kısmetinin kapalı olduğunu sürekli dile getirir veya işleri hiç yoğun olmayan kişi yine kısmetinin kapalı olduğunu dile getirir. Bunlar kısmet bağlılığıyla açıklanır. Kısmeti bağlı olan birey hem aşk hem de evlilik konusunda doğru bir adım atamaz. Kısmet bağlılığını kısmet kapalılığı olarak da duymuş olabilirsiniz. Kısmet bağlılığı nedir ve kısmet bağlılığı nasıl açılır sorularına yanıt arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Kısmet kapalılığı en çok gönül işlerinde karşımıza çıkan manevi bir etkidir. Kısmet bağlılığı birçok sebepten dolayı oluşabilir. Belki doğuştan kısmet bağlıdır, belki de sonradan oluşur. Sonradan oluşan kısmet bağlılığı büyü sebebiyle oluşmuş olabilir. Hayatınızda aniden gelişen aşkla ilgili olumsuzluklar gördüyseniz bu kısmetinizin bağlanmasıyla ilgili olabilir. Kısmeti kapalı olan kişilerin karşısına mutlu mesut evlilik yoluna girebileceği bir birey asla çıkmaz, hep bir engelle karşılaşırlar. Eğer evlenme derecesine gelen bir birliktelik oluşursa bile bu noktadan geri dönülecektir, ayrılık olacaktır.

Kısmeti bağlı olan kişiler evlenilecek biriymiş gibi görünmezler, ne yazık ki karşı tarafı iten bir şey hep olur. Hatta kişiler flört etmeye bile yanaşamazlar. Maalesef kısmeti bağlı kişiler hep evlilik hayali kurarlar ama bu hayalden ibaret kalır, bir türlü gerçekleşemez. Bu şekilde durumlardan mustarip olan kişiler problemlerini fark edip bir medyumda çareyi arayabilirler. Bağlı olan kısmeti iyi bir medyumun açması elbette ki mümkündür. Ama bir medyum arayışına girmeden bu problemleri iyi anlamalı, sebebini çözmeye çalışmalısınız ki medyuma doğru ifadelerle sorununuzu anlatabilin.

Kısmet Bağlılığını Anlamak Mümkün Mü?

Kısmet bağlılığını fark etmek tabii ki mümkündür. Olumsuz durumlarla özellikle de evliliklerde ve iş hayatında karşılaştığını gören kişiler kısmetinin bağlı olduğundan şüphelenir. Kısmet bağlılığı kendini belli eden bir durumdur, anlaşılması kolaydır. Pek çok insan bu durumdan mustariptir aslında ama bunu kabullenmek istemeyenler de vardır çünkü kısmet bağlılığı çok acı bir durumdur. Öncelikle hayatlarını en ince detayına kadar incelemelidir kısmet bağlılığından şüphe eden kişiler. Yalnız kendiniz için değil, yakın çevrenizden birisi için de bu durumdan şüpheleniyor olabilirsiniz. Bu durumda da yine o kişinin hayatını dikkatle incelemelisiniz, bu konu önemsenmeyi gerektirir. Bu kişi oğlunuz, kızınız veya eşiniz olabilir. Eşinizin işiyle ilgili sorunları varsa kısmet bağlılığı araştırılmalıdır.

Kısmet kapama/bağlama büyüsünün anlamanın yolu belirtilerini bilmekten geçer. Bu belirtilerle ilgili detaylı bilgilere yazımızda ulaşacaksınız. Yalnız kesin bir şekilde, şüpheye düşmeden anlamanın yolu medyuma başvurmaktan geçiyor. Güvenilir bir medyumdan yardım almazsanız kısmetinizin neden bağlı olduğuna hatta bağlı olup olmadığına dair net bir veriye ulaşmanız mümkün değil., bu konuda emin olabilirsiniz. Bu dertle kendi başınıza savaşmak yerine bir an önce güvenilir bir medyuma başvurunuz.

Öz güveniniz çok düşük ise, iş hayatınızda çok başarılı bir bireyken bir anda işleriniz tersine döndüyse ve başarısız olmaya başladıysanız kısmetiniz bağlanmış olabilir. Eşinizle, nişanlınızla veya sevgilinizle hiçbir sebep yokken ilişkiniz bitme noktasına kadar geldiyse de kısmetinizin bağlanmış olması muhtemeldir. Karşı cinsteki bir bireyle iletişim kurmakta zorlanıyorsanız da kısmet bağlılığının bir belirtisi sizde mevcut demektir. İşleriniz belli bir düzende bereketli bir şekilde ilerlerken bir anda tepe taklak olduysa da yine kısmet bağlılığının bir belirtisi sizde görülüyor demektir.

Kısmet Bağlılığı Belirtileri

Kısmet bağlılığını bazı durumlar görülmeye başladığında anlayabilirsiniz. Aşk hayatıyla ilgili olan kısmet bağlılığı daha çok kişide gözlemlendiği için bu konunun üzerinde duralım.  Bu durumlardan bazıları şunlardır:

  • Zeki, güzel/yakışıklı, bakımlı, başarılı bir birey olmanıza rağmen sizden etkilenen birileri hiç karşınıza çıkmıyorsa,
  • Partneriniz sizi birlikteliğinizin başlamasından çok kısa bir süre sonra terk ettiyse,
  • Uzun süreli ve ciddi bir şekilde ilerleyen ilişki içinde olamamak,
  • Normalinde görücü usulü evlenmek isteyen insanlar kimseyi reddetmezler ama bu kişiler bile artık sizi reddediyorsa,
  • Kendinizi evlenmeye hazır hissediyorsanız, evlenme çağına da geldiyseniz fakat evlenebileceğiniz bir kişi katiyen karşınıza çıkmıyorsa,
  • Karşı cinsten bir bireyle karşılaştığınızda muhabbet kuramıyorsanız, adeta diliniz tutuluyor gibi oluyorsa,
  • Mutlu bir birliktelik sürdürüyorsanız fakat bu ilişki asla evlilikle sonlanmayacak bir durumdaysa,

Bu belirtiler çok ciddidir ve dikkate alınması gerekir. Kısmeti bağlı olan bir kişinin bu bağlılığı açılmadan evlenmesi hatta evlilik yoluna girmek için bir adım atması dahi mümkün değildir. Birliktelikleri hep hüsranla sonlanır veya hiç birliktelik yaşayamaz bile. Kısmet bağlılığı bir anda da ortaya çıkıp hayatınızı alt üst etmiş olabilir. Bu durumda kişiler üzerinde bir büyü veya nazar olduğundan şüphelenmeye başlarlar ve bu düşünceleri bir medyum tarafından çoğu zaman onaylanır. Nazardan mı yoksa büyüden mi kısmetinizin bağlı olduğunu uzman bir medyum kolaylıkla anlayacak ve sorununuzu çözecektir.

Kısmet Bağlılığı Büyüsü Nedir?

Kısmet bağlılığı büyüsü yapılırken kişinin cinsiyetine veya medeni haline bakılmaz, bu özellikleri medyum büyüyü yapmadan önce elbette ki öğrenmek isteyecektir, öğrenecektir de fakat bu özellikler büyünün yapılmasına herhangi bir engel teşkil etmez. Kişi erkek de olsa, kadın da olsa, evli de olsa, bekar da olsa, dul da olsa her şekilde bu büyü uzman bir medyum tarafından kişiye yapılabilir. Yalnız belirtildiği gibi işinde uzman bir medyumun yapabileceği bir büyüdür. Kısmet bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı gibi kişinin kısmetini bağlamaya yarayan bir büyüdür.

Kısmet bağlama büyüsü manevi yetenekleri sıradan insanlara göre çok üstün olan bir medyum tarafından yapılmazsa istediğiniz sonuçları almanız mümkün değildir. İşin ilmini bilen bir medyum her büyüyü kolaylıkla tutturabildiği gibi bu büyüyü de tutturacaktır. Kısmet bağlılığı büyüsü birçok büyü gibi bozulması da mümkün olan bir büyüdür. Medyum hoca tek bir bakışıyla üzerinizde bu büyünün var olup olmadığını çok kolay anlayacaktır. Bu yüzden bu büyüyle ilgili ne yaptırmak istiyorsanız önce büyüyle ilgili biraz fikir edinin ki zaten bu yazı sizin için oldukça yararlı olacaktır bu açıdan. Sonrasında da mutlaka işinin ehli bir medyuma başvurun ve ondan yardım alın. Aradığınız medyuma da bu sayda ulaştığınıza göre yapmanız gereken onunla birebir iletişime geçmektir.

Kısmet Bağlılığı Açılabilir Mi?

İşinin ehli, deneyimli, olağanüstü yetenekli uzman bir medyum bulduğunuz takdirde bu sorunun cevabı kesinlikle evet olacaktır. Kısmet bağlılığının açılabildiğini öğrendiğinizde aklınızda beliren soru kısmet bağlılığı nasıl açılır sorusu olacaktır. Bu yazımızda kısmet bağlılığı nedir sorusunun cevabını bulacağınız gibi kısmet bağlılığı nasıl açılır sorusunun da yanıtını elbette ki alacaksınız.

Kısmet bağlılığının açılıp açılamayacağı konunu birçok insan merak etmektedir. Kısmet bağlılığından kurtulmak bunun etkisinde olan kişiler için tam anlamıyla huzura erişmenin yoludur. Bu bağlılıktan kurtulan insanlara huzurun kapısı açılacak demektir. Uzman bir medyum yardımıyla büyünün etkilerinden kurtulan kişiler kısa zaman içerisinde yıllardır aradıkları aşkı bulacaklar ve evlilik yoluna girecekler. İşlerinde bolluk, bereket olmayan kişiler de bu büyünün etkileri ortadan kalktığında istedikleri bolluğa ulaşmış olacaklar.

Hemen, hiç vakit kaybetmeden bir yuva kurmak isteyen kişiler bu bağlılığı açma yollarını araştırmaya başlarlar. Araştırmalar sonucunda da bir medyumla iletişime geçildiği takdirde bu bağlılığın açılmasının mümkün olduğu kanısına varacaklar. Eski sevgilinizi hala unutamadıysanız ve ayrılma sebebiniz de çok basitse yani aşılamayacak bir sorun değilse kısmet bağlılığı açtırmak için bir medyuma başvurun, sonuçlarına inanamayacaksınız.

Kısmet Bağlılığı Nasıl Açılır?

Kısmet bağlılığını açmak için öncelikle kısmetinizin bağlı olduğundan emin olmanız gerekiyor tabii ki. Kısmet bağlılığı büyüsü kişinin üzerine oldukça olumsuz durumlara yol açar. Evlenme hayaliyle yaşayan insanlar hayallerinin ne yaparlarsa yapsınlar gerçek olamayacağı hissine kapıldıklarında ağır bir depresyon haline girerler. Hatta bazı kişilerde öyle etkiler yaratır ki bu büyü kişiyi intihara bile sürükleyebilir. O yüzden yazımızda paylaşılan belirtileri kendinizde veya bir yakınınızda gördüyseniz mutlaka vakit kaybetmeden bir medyuma danışmalısınız. İş daha çok sarpa sarmadan medyuma danışmazsanız kısmet bağlılığı büyüsü açma işlemi daha zor bir işlem halini alacaktır.

Birçok kaynakta kısmet bağlama/kapama büyüsünün nasıl açılacağıyla ilgili bilgilere ulaşmak mümkündür. Fakat evde kendi başınıza bu bağlılığı açmayı anlatan kaynaklara lütfen itibar etmeyiniz, medyum yardımı almadan bu bağlılığı açamazsınız. İslamiyet ile ilgili kaynaklardan alınan bilgilerle (ki bu bilgilere en çok hâkim olan kişiler medyumlardır) bu bağlılığı açma işlemi yapılmaya başlanır. Kısmetinizi açmak için medyum hoca bu bilgiler ışığında işlemleri gerçekleştirir. Kişiye özel gerçekleştirilecek olan birtakım ritüeller gerçekleştirilir ve işlem tamamlanır.

Elbette ki işinin ehli bir medyum için kısmet bağlılığını açmak ne olursa olsun yapılabilir bir işlemdir, yapılmaz diye bir şey yoktur. Uzman bir medyuma ulaştığınızda sizin yapmanız gereken olayları medyuma dürüst bir şekilde anlatmak olacaktır, sizin anlattıklarınız doğrultusunda ve engin bilgisi, yeteneği sayesinde medyum büyünün varlığından emin olacaktır. Emin olduktan sonra da hemen kısmet bağlılığı açma işlemlerine başlayacaktır. Uzman bir medyum bu konuda ne yapması gerektiğini çok iyi bilir ve her zaman başarılı olur. Büyünün derecesine, kısmet bağlılığının derecesine göre medyum farklı ritüeller kullanacaktır. Medyumla birebir görüşmeye gittiğinizde bağlılığın nasıl açılacağıyla ilgili detaylı bilgiyi anlattıklarınıza göre verecektir.

Kısmet Bağlılığını Kimler Açabilir?

Büyü bozma işlemlerini en verimli şekilde gerçekleştirecek kişiler elbette ki medyumlardır. Diğer becerilerine istinaden büyü bozma işleminin medyumları biraz daha zorladığını söyleyebiliriz. Özellikle etkileri çok güçlü olan büyüleri bozmak biraz daha zorlayıcı olabiliyor. Ama tabii ki işinin ehli bir medyumun bozamayacağı bir büyü nerdeyse yoktur. Kısmetinizin bağlılığı bir büyüye bağlı olmayabilir, bu durumda kısmetiniz doğuştan bağlıdır diyebiliriz. Doğuştan bağlı olan kısmetinizi de işinin ehli bir medyumun açması mümkündür.

Gerçek ve doğru bir medyum kişinin öncelikle derdini dinler, sonrasında çare bulmaya koyulurlar. Kısmet bağlılığını çözmek çok kolay bir işlem değildir, bu konuyla ilgili detaylı bilgiyi medyum size verecektir. Bu işlemi yapabilmek için medyumun ilim sahibi olması çok önemlidir, üstün yetenekli olması çok önemlidir. Medyumun anlattıklarına güvenmeli, inanmalısınız. Burada sizin rolünüz de çok önemlidir çünkü medyuma güvenmez ve inanmazsanız bağlılığın açılmasını engellemiş olursunuz.

Kısmet bağlılığı nedir sorusuna aldığınız yanıta istinaden siz de kısmetinizin bağlı olduğundan şüphe ediyorsanız veya bir yakınınızın kısmetinizin bağlandığını düşünüyorsanız mutlaka bir medyuma ulaşıp çareyi onda aramalısınız. Bu işlemi yaptırmak için bir medyum arayışına girdiyseniz aradığınız medyuma ulaştığınızı belirtmek isterim. Aradığınız medyumu bulduğunuza göre artık ona ulaşmak tamamen sizin elinizde. Kısmet bağlılığı nasıl açılır sorusuna yanıt alıp bağlılığı açtırmak istiyorsanız her daim yanınızda olacak medyum bir telefon kadar yakınınızda.

Tavsiye

Makas Büyüsü Nedir?