Dilek Büyüsü Nedir?

/ 21 Aralık 2020 / 1.779 / yorumsuz
Dilek Büyüsü Nedir?

Her insanın ömrü boyunca en az bir tane dileği olmuştur mutlaka. Dilek, hayatta gerçekleşmesini istediğimiz şeylerdir. Dilekler insanlık tarihinin başladığı ilk günden beri hayatlarımızda yer edinmiştir. Bazen bu dileklerin hayalden ibaret olduğunu, gerçekleşmesinin imkansız olduğunu düşünürüz. Bazen de dileklerimiz o kadar kolay ulaşılabilirdir ki istediğimiz anda hemen oluverir. Gerçekleşmesine ihtimal dahi verilmeyen dileklerin gerçekleşebilmesi için dilek büyüsü olanak sağlar, bu sayede dilekler artık hayal olmaktan çıkar. Aynı zamanda dileklerin gerçekleşmesi için birtakım dualar, tılsımlar, vefkler, celbler de medyumlar tarafından uygulanmaktadır. Bunlarını işini iyi bilen medyumlar kolaylıkla uygular ve dileklerinizi gerçekleştirirler.

Dilek ve isteklerin gerçekleşmesi için medyum hocalar tarafından yapılan her türlü işleme dilek büyüsü denebilir aslına bakarsanız. Dileklerin gerçekleşmesi için birçok etkili yöntem vardır. Bu yöntemleri en iyi medyumlar bilir. Dilek ve isteklerin ucu bucağı yoktur ve bu yüzden de dilek büyüleri de çok çeşitlidir. Bu çeşitli büyülerden faydalanılabileceği gibi dualar aracılığıyla da dileklerinizi gerçekleştirmek mümkündür.

Yıllardır gerçekleşmesinin hayalini kurduğunuz dileğiniz varsa ve bu dileğin artık hayalden ibaret kalmamasını istiyorsanız dilek büyüsüne ihtiyacınız var demektir. Bir platonik aşkınız varsa ve onunla sevgili olmayı diliyorsunuz bu büyü sizin için idealdir. Elbette ki büyülerin sınırı yoktur, size uygun olan büyüyü medyum seçecektir. Fakat dileği olan kişiler için bu büyünün de tercih edilebilir olduğunu belirtmek isterim.

Dileklerin Kabul Olması için Büyü

İnsanlar dilek dilemeyi oldukça fazla sever, gerçekleşmesini de büyük bir ümitle bekler. Bir yıldız kayması mesela saatlerce beklenir sırf dilek dileyebilmek için çünkü yıldız kaydığında dilediğimiz dileğin gerçekleşeceğine inanırız. Doğum günümüzde pastadaki mumları üflemeden de dilek dileriz bir ümitle. Dilek dilediğimizde de bu dileği kimsenin öğrenmesini istemeyiz, gizleriz. Çünkü insanlar öğrendiğinde büyüsünün bozulacağına inanırız. Dilekler genelde belli başlı şeylerden oluşur. Bunlardan bazıları: kişi bekarsa evlenme dileği, işsizse iş sahibi olma dileği, zengin olma dileği, evi kiraysa ev sahibi olma dileği, araba sahibi olma dileği, hastaysa şifa bulma dileği vb. Örneklerden anlaşılacağı gibi dilekler maddi veya manevi olabilir, bir sınırı yoktur.

Dilekleriniz eğer şanslıysanız gerçek olur, şanslı değilseniz de ne yazık ki hayal kırıklığına uğrarsınız. Hayal kırıklığına uğradığınız anda sizi hayallerinize kavuşturmak için bir medyum devreye girmelidir. Medyuma ulaşıp onunla dileğinizi paylaştığınızda gerekli olan dilek büyüsü medyum tarafından size özel bir şekilde, kusursuzca hazırlanacaktır. Şansın sizden yana olmadığını hissettiğiniz, umutsuzluğa kapıldığınız anda bir medyuma ulaşmanız sizin için en doğrusu olacaktır, şansın dönmesini bekleyerek vakit kaybetmek istemezsiniz. Medyumlar dileğinizi onlarla paylaştığınızda sizin için vefk, dua, tılsım vb. şeylerle dileklerinizin gerçek olması için size yardım edeceklerdir. Yardımların sonuçlarını bir hafta kadar sürecek çalışmalar sonucunda görmeye başlayacaksınız.

Dilek Büyüsü Yapılışı

Çaresiz hissettiğiniz ve zor durumda kaldığınız durumlarda aklınıza gelen soru dilek büyüsü nasıl yapılır acaba sorusudur.  Bu sorusunun cevabını ve daha da fazlasını bu yazıda okuyacaksınız. Yalnız yazımızda büyünün yapılışı hakkında genel bilgilere ulaşabilirsiniz, ayrıntılı bilgi için medyuma ulaşmalısınız. Takdir edersiniz ki kişiye özel yapılacak olan dilek büyüsü için net bilgiler aktarılması doğru olmaz. Medyum verdiğiniz bilgiler ve istekleriniz doğrultusunda sizin için en doğru büyü ritüelini seçecektir.

Dilek büyüsünü yapmaya koyulmak için belli bir zaman yoktur, medyumun tercih ettiği saat her zaman doğru olandır. Büyü yapılacak ortam sessiz olmalıdır. Odaklanmak için etraftaki insanları ortamdan uzaklaştırmak gerekir. Ortamın sessiz ve medyumun dikkatini dağıtacak unsurlardan arınmış olduğuna emin olduğunuzda büyü yapılma aşamasına geçilmiş olacaktır. İlk aşama sizin dileklerinizi dürüstçe iletmeniz olacaktır takdir edersiniz ki. Sonraki aşamalar medyumun engin bilgilerine kalmıştır. Kişiye özel uygulanan ritüelleri medyum size aktaracaktır ve sürecin nasıl işleyeceği hakkında bilgi verecektir. Yapmanız gereken her şeyi, uymanız gerek tüm kuralları medyum size anlatacaktır, anlatılanlara uymanız gerekmektedir.

Dilek Büyüsünün Amaçları

Herkes her dileği ve her amacı için dilek büyüsüne başvurabilir. Özellikle aşk büyüleri dilek büyüleri arasından en çok başvurulanıdır. Dilekler ucu bucağı olmayan bir konudur. Dilek büyüleri birçok amacı karşılayabilir, onu yönlendiren yalnızca sizin dilekleriniz olacaktır. Aşık olduğunuz kişinin size aşık olmasını dileyebilirsiniz. Ev sahibi değilseniz ev sahibi olmayı dileyebilirsiniz. Sizi terk eden eşinizi veya sevgilinizi size döndürmeyi dileyebilirsiniz. Dilek büyüsünün tek amacı sizin dileklerinizi gerçekleştirmektir aslına bakarsanız.

Dilekleriniz bazen kötü niyetli de olabilir. Yani beddua niteliğinde dilek dilemeniz de mümkündür. Yalnız bilinmelidir ki kötü niyetle yapılan büyüler bazen tehlikeli sonuçlar doğurabilir, dikkatli olunmalıdır. Evde kendiniz birtakım kötü niyetli dilekler dileyebilirsiniz fakat etkili olup olmayacağı hakkında kesin bir kanıya varamazsınız. Medyum aracılığıyla gerçekleştirmeyi denediğiniz dileklerin olabilirliği çok daha yüksektir, bununla ilgili detaylı bilgileri size medyum verecektir. Kötü niyetli büyüler oldukça dikkatli yapılması gereken büyülerdir ve yaptırmak isteyen kişinin de net kararlı bir şekilde medyuma başvurması gerekir.

Dilek Büyüsü Etkisi Altında Olma Belirtileri

Dilek büyüsü belirtileri birçok etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Dileğinizi ne kadar içten dilediğiniz önemlidir mesela. Dileğinizin gerçekleşeceğine inanmanız da oldukça önemli bir etmendir.  Dilek büyüsü etkileri güçlü olsun istiyorsanız hem dilediğiniz gerçek olacağına inanmalısınız hem de dileğinizi en içten duygularınızla dilemelisiniz. Aksi takdirde dilek büyüsü etkileri istediğiniz kadar yoğun olmayabilir.

  • Hiç beklemediğiniz bir anda kısmetiniz açılmıştır, hatta evleneceğiniz kişi karşınıza çıkmıştır.
  • Eşiniz, sevgiliniz veya nişanlınız size inanılmaz derecede bağlanmıştır.
  • Dükkanınıza bolluk, bereket, kısmet yağmaya başlamıştır.
  • Yeni müşteriler dükkanınıza çığ gibi yağmaya başlamıştır.
  • İş yerinizde hiç beklemediğiniz bir anda terfi almışsınızdır, maaşınıza zam getirilmiştir.
  • Uzun zamandır iş arıyorsanız aradığınız işi bulmuşsunuzdur.

Dilek Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

  • “Dilek büyüsü yaptırmaya nasıl karar verilir?” sorusu akıllarda bir soru işaretidir. Dilek büyüsü yaptıran kişiler hayatlarında değişikliğe ihtiyaç duyan kişilerdir. Bu kişiler hayatlarında eksik bir şey olduğunu fark ederler ve onu tamamlamak için çabalarlar. Çabaları sonuç vermediği takdirde yeni arayışlar içerisine girerler. Bu arayışlar sonucunda da dilek büyüsünü keşfederler ve bir medyuma başvururlar.
  • “Dilek büyüsü hangi konularda yaptırılabilir?” sorusu da merak edilmekte olan sorulardandır. Bu büyü aşk, kısmet, maddiyat yani zenginlik, huzur gibi aklınıza gelebilecek her konuda yaptırılabilir.
  • Dilek büyüsünün çeşitleri de merak edilen bir başka konudur. Tahmin edileceği üzere pek çok konuda yapılan bu büyünün pek çok da çeşidi bulunuyor. Sevdiğine kavuşmak için yaptırılan aşk büyüsü, evlenme hayaliyle yaptırılmak istenen kısmet açma büyüsü, zenginliğe ulaşmak için yapılan rızık açma büyüsü, yakınlarınıza zarar gelmesini istemiyorsanız koruma büyüsü, sevdiğinizi kendinize bağlamak istiyorsanız yapılan bağlama büyüsü dilek büyüsünün çeşitlerindendir aslına bakarsanız.
  • Dilek büyüsü yaptırmanın günah olup olmadığı da hep merak edilen konulardan biri olmuştur. Dilek büyüsü aslına bakarsanız tam olarak büyü değildir. Dileklerinizin Allah’ın isimlerini ve ayetlerini kullanılarak yine Allah’tan istenmesidir yani bir nevi dua etmek gibi. Bu sebepten dilek büyüsü günah değildir diyebilmemiz mümkün. Dilek büyüsü yaptırmanın günah olup olmadığını merak edenlerin içi rahat etmeli, günah değildir. Hatta ve hatta zikir çekildiği ve bol bol dua edildiği için sevap kazanmış olunur.

Dilek Büyüsünü Bozmak Mümkün Mü?

Her büyünün etkisinin ortadan kaldırılması mümkün olduğu gibi dilek büyüsü etkileri de büyüyü bozarak ortadan kaldırılabilir. Bu büyü insanların isteklerini, dileklerini gerçekleştirmek amacıyla yapılır. Bazı insanlar bu büyüyü kötü niyetle de yapabilir. Komşu, arkadaş, iş ortağı, akraba vs. gibi yakın çevrenizden olan insanlar sizin için kötü niyet besleyip bu büyüyü yaptırabilir. İşinizi bozmak, ailenizi dağıtmak, arkadaşlarınızdan ayırmak gibi dileklerde bulunabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya geldiğinizde elbette ki büyünün etkisinden kurtulmak isterseniz.

Büyünün etkisinden kurtulmak istemek öncelikle bunu fark etmiş olmanızı gerektirir. Hayatınızda olumsuz bir değişiklik hissettiğiniz anda hemen bir medyuma başvurup ona danışmalısınız. Büyünün etkisindeyseniz medyum bunu fark edecek ve çözüm yollarına girecektir. İş hayatınız veya aşk hayatınız fark etmeksizin bir olumsuzlukla karşılaştıysanız bunun farkına varınca medyuma başvurursanız bundan kurtulacaksınız, emin olun. Uzman bir medyum hemen durumu tespit edecek ve dilek büyüsü bozma işlemlerini yapmaya koyulacaktır. Doğru medyumu bulduğunuza eminseniz de sonuç elbette ki başarılı olacaktır.

Dilek Büyüsü Yapımında Medyumun Önemi

Günümüzde insanlarımızın yakındığı pek çok dert vardır. Dertsiz insan bulmanız neredeyse mümkün değildir. Dilek büyüsü yıllardır çare bulamadığınız dertlere çare sunmak için vardır. Dilek büyüsü adından da anlaşılabileceği üzere tamamıyla dileklerinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz bir büyüdür. Çok eski zamanlardan gelen bir büyü çeşidi olan dilek büyüsü işin ilmini bilen bir medyum tarafından yapılmak zorundadır. Yapılmadığı takdirde kötü sonuçlar doğurabilir, dikkat edilmelidir.

Dilek büyüsü etkileri işinin ehli bir medyum tarafından büyü yapıldıysa oldukça kuvvetli olmaktadır. Dilekleriniz gerçekleşmediğinde bunalıma, depresyona girebilirsiniz. Bu bunalım halinden ve depresif halinizden kurtulmak için yapmanız gereken tek şey iyi bir medyum bulup işi ona bırakmaktır. Bir medyuma dileğinizi eksiksiz ve dürüstçe anlattığınızda dileğinizi gerçek olmuş bilin. Bazen çok dua edersiniz, dileklerinizi sürekli Allah’tan istersiniz ama dileğiniz bir türlü gerçek olmaz. Böyle bir durumda belki yaptığınız eksik bir şey olabilir düşüncesiyle medyuma başvurmalısınız. Bir medyum dileğinizi dilerken nerde yanlış yaptığınızı size söyleyecek ve ne yapmanız gerektiğini de size bildirecektir.

Dilek büyüsü yaptırmak için medyum seçimi oldukça önemlidir. Yıllardır gerçekleşmesini beklediğiniz hayalinizin medyum sayesinde gerçekleşecek olduğunu bilmek insana huzur verir. Yalnız eğer ki doğru medyumu bulmazsanız bu huzur tamamen hüsrana dönüşecek ve hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Gerçek bir medyum sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz, aksine hayallerinizi hayal olmaktan çıkartıp gerçeğe dönüştürerek size mutluluk ve huzur verir.

Eğer siz de dilek büyüsü etkileri hakkında biraz fikir sahibi olup bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dilek büyüsü nasıl yapılır sorusuna daha ayrıntılı bir cevap almak istiyorsanız doğru medyum tam karşınızda. Büyünün nasıl yapıldığını, hayallerinize nasıl kolay yoldan ulaşıldığını görmek sizin de hakkınız. Yıllardır gerçekleşsin diye beklediğiniz dilekleriniz bir türlü gerçekleşmiyorsa aradığınız ve ihtiyacınız olan şey dilek büyüsüdür. Hayallerinizi hayal olmaktan çıkartıp gerçeğe dökmek artık çok kolay. Dilek büyüsü yapmak kesin kararınızsa artık iş doğru medyuma ulaşmaya kaldı demektir. Artık doğru medyumu da bulduğunuza göre ona ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan donanımlı, ilim sahibi, olağanüstü yeteneklere sahip, tecrübeli medyum bir telefon kadar yakınınızda bulunuyor.

Tavsiye

Büyü Bozan Hocalar
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |