Evde Ya Da İşyerinizde Muska Bulursanız Ne Yapmalısınız?

/ 7 Temmuz 2021 / 41.493 / yorumsuz
Evde Ya Da İşyerinizde Muska Bulursanız Ne Yapmalısınız?

Evde Ya Da İşyerinizde Muska Bulursanız Ne Yapmalısınız? Bu durum ile karşı karşıya kalan kişilerin çok sık olarak merak ettiği bir konudur. Peki bu durumda ne yapmak gerekir? Siz değerli okurlarımıza açıklamalarda bulunalım. Eğer evde muska varsa belirtileri nedir? Bu konuyu ilim ve irfan sahibi medyum hocaların açıklamalarından öğrenelim.

Eğer evde ya da işyerinizde muska bulursanız öncelikle muskayı abdestsiz açmamanız gerekir. Bu durumda ilk önce abdest alın ama eğer zaman dilimi gece vaktiyse muskayı açmayı erteleyin. Çünkü muskanın gündüz açılması ve güneş görmesi gerekir. Muskalar gündüz açılınca etkisini kaybetmektedir. Bu muska büyü ile yapılmışsa denize ya da bir akar suya atılması muskayı bozacaktır.

Eve Ya Da İş Yerine Neden Muska Konulur?

Evde ya da işyerinizde muska bulduğunuzda yapmanız gerekenleri tüm ayrıntıları bu yazımızda sizler için ele aldık. Örneğin temizlik esnasında ya da şans eseri evinizde ya da işyerinizde bir yere saklanmış, genellikle üçgen şeklinde bir korunmanın içerisinde bulunan ve bu korunmanın içerisine katlanarak konulmuş içerisinde dua ya da tılsım yazılı kağıdın bulunduğu nesneler muska olarak adlandırılmaktadır. İnsanlığın var oluşundan bu yana düşmanlık var olan bir durumdur ve olmaya da devam edecektir. İnsanlar bir başkasının mutlu evliliğini, başarı durumunu ve maddi durumunu çekemeyebilir. Bu yüzden de bu düşman kişiler tarafından evinize ya da işyerinize muskalar yerleştirilebilir. Bu muskalar genellikle size, evinize ya da işyerinize yapılmış olabilir.

Evde ya da işyerinizde bulduğunuz bu büyüler bazen evliliğinizi yıkmaya, bazen evinizde huzurun kaybolmasına bazen işlerinizin bozulmasına, bazen de cinlerin size musallat olmasına neden olmaktadır. Eğer evinizde ya da işyerinizde köşelere veya sizin göremeyeceğiniz bir yere saklanmış bir muska bulursanız bu konuda kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Bu şu anlama gelir ki size karşı yapılan büyüyü fark etmiş ve bu büyüyü bozmak için bir şans yüzünüze gülmüş demektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınız zaman güvenilir ve Havas ilmine sahip medyum hocalardan yardım alarak bu muskanın bozulmasını sağlamalısınız.

Evde Ya Da İşyerinde Muska Bulunması Belirtileri Nelerdir?

Evde ya da işyerinizde muska bulursanız ne yapmalısınız? Başlıklı konumuzda size bununla ilgili bilgiler aktarırken, bir de evde ya da işyerinde muska bulunması belirtileri nelerdir? Onları bir inceleyelim.

Büyü yapımında genellikle muskalar yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı evinizde yaptığınız aramalarda muska bulmadınız ancak evinizde, eşinizde ya da sizde herhangi bir tuhaflık sezdiyseniz size büyü yapılmış olabilir. Bu yüzden evde ya da işyerinde muska bulunması belirtileri nelerdir?  Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak, sizlere büyü yapılıp yapılmadığı hakkında fikirler verecektir. Evinizde ya da işyerinizde muska olduğunu anlamak için aşağıda verilen maddeleri değerlendirebilirsiniz.

 • Sizin eşinize karşı ya da eşinizin size karşı olan sevgisinin nefrete dönüşmesi
 • Eskisinden farklı olarak eşe ve çocuklara katlanamama durumunun gözlenmesi
 • Eşiniz ile cinsel ilişkinin bitmesi
 • Altın, para, gümüş gibi değerli eşyaların ve diğer maddi değeri yüksek ev eşyalarının yok olması
 • Aile huzurunun bozulması
 • Bekar kızların evden dışarıya çıkmak isteğinin olmaması
 • Evlilik yolunda ilerleyen gelin ya da damadın eş adayına karşı duygularının azalması ya da bitmesi
 • Göğüs sıkışması,
 • Eklem ağrısı

Eğer sizlerde üzerinizde bu gibi belirtiler hissediyorsanız, bunu kesinlikle ciddiye almanız gerekmektedir. Bu gibi belirtiler sizde, eşinizde ya da ailenizin diğer üyelerinde gözlendiğinde evinizde ya da işyerinizde en dip köşelerde bile muska aramaya başlamanızın vaktinin geldiğini göstermektedir.

Evde Ya Da İşyerinde Bulunan Muskayı Kimler Koymuş Olabilir?

Sizlere evde ya da işyerinizde muska bulursanız ne yapmalısınız? Konusunu detaylı bir şekilde açıklamaya çalışıyoruz. Peki bu muskalar nereden geldi, kim koydu hep merak konusu olmuştur. Evde ya da işyerinde bulunan muskayı kimler koymuş olabilir? Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan kişilerin akıllarına ilk gelen sorulardan bir tanesidir bu soru.  

Evde ya da işyerinizde bulduğunuz ya da bu durumdan şüphe edip de bulamadığınız muskaları kimin koyduğunu anlamak bazen mümkündür. Nasıl mı? Bunu anlamanın yolu muskayı evinizin ya da işyerinizin neresinde bulduğunuzdur. Buna dikkat ederek muskayı koyan kişi ya da kişileri en azından tahmin etmeniz mümkündür. Örneğin bildiğiniz bir düşmanınız var evinizdeki muskayı onun koyduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu kişi evinize girip çıkmadığı sürece muskayı koyan kişinin bir başkası olduğu gerçeği ile yüzleşebilirsiniz. Evinizde veya işyerinizde tesadüfen bulduğunuz ya da bir şüphe üzerine arayıp bulduğunuz muskaları sizinle vakit geçiren ve evinize ya da işyerinize gelerek sizi ziyaret edebilecek kadar yakın olan kişilerden başkası olmayacaktır. Bunlar akrabalarınız, arkadaşlarınız ve müşterileriniz olabilir. Şüphe etmeniz gereken kişiler arasında bu kişiler yer almalıdır.

Evde Ya Da İşyerinde Muska Nerelerde Saklanır?

Kendine büyü yapıldığını düşünen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de bu büyülerin nereye saklandığıdır. Evde ya da işyerinizde muska bulursanız ne yapmalısınız? Konusunu ele aldığımızda aklımızda soru işareti bırakan bir durum da evde ya da işyerinde muskalar nerede saklanır.

Evinde ya da işyerinde muska olduğundan şüphelenenler ve onu bularak etkisiz hale getirmek isteyen kişiler evde ya da işyerinde muska nereye saklanır sorusuna verilen yanıta göre bu yerlerde arama yaparak yapılan muskayı kolaylıkla bulabilirler. Muskalar genelde normal şartlarda kişi dikkat ederek bakmayacağı, göz önünde olmayan ve sık kullanılmayan bölgelere saklanmaktadır.  Bu yerlere örnek olarak;

 • Koltuk altları
 • Halı altları
 • Kapı eşikleri
 • Kapı pervazları
 • Süpürgelikler
 • Denizlikler
 • Size ait olmayan ev eşyaları
 • Yastık içleri
 • Dolaplarda yer alan elbiselerin astarları

Evinizde ya da işyerinizde büyü yapılan muska bulunduğunu düşünüyorsanız eğer aramalarınızı bu bölgelerde yoğunlaştırmanız gerekecektir. Eğer gerçekten size muska yapılmışsa bu bölgelerde muskayı bulma ihtimaliniz oldukça yüksektir.

Muska Çeşitleri Nelerdir?

Kadim kitaplarda verilen bilgilere göre iki çeşit muska vardır. Peki bu muska çeşitleri nelerdir? Kadim kitaplarda geçen muskalar, şeytani ve rahmani olarak ikiye ayrılmaktadır. Her iki muskanın da etkileri farklıdır. Örneğin rahmani muskalar insanları kazadan, beladan, nazardan, kötü olaylardan korumak amacıyla yazılır ve korunma muskası olarak bilinir. Bu muskaları kişi üzerinde taşıyabilir. Bir diğer muska çeşidi olan şeytani muskalar ise büyü muskası olarak da bilinmektedirler ve kişiye büyü yapıldığını gösterir. Bu yüzden de bulunduklarında, zaman kaybetmeden yok edilmeleri gerekir.

Evde Ya Da İşyerinde Bulunan Muska Açılır Mı?

Evde ya da işyerinizde muska bulursanız ne yapmalısınız? Sorusunun yanı sıra da insanların akıllarını kurcalayan bir soru daha vardır. Evde ya da işyerinde bulunan muska açılır mı?  Yukarıda rahmani ve şeytani olmak üzere 2 çeşit muska varlığından bahsetmiştik. Burada şu açıklamayı yapabiliriz. Rahmani olarak yazılan muskalar açıldığında etkisinin kaybetmektedir. Ancak burada kafa karıştıran şeytani olarak yazılan muska açılır mı açılırsa ne olur? sorusudur. Örneğin evinizde aramanız sırasında size ait olmayan bir muska bulduğunuz bu muskayı açmamanız gerekir. Çünkü yazılan muskaların da çeşitleri var ve muskayı açmanız halinde büyü size yapılmamış olsa bile cin ya da şeytan gibi varlıkların size musallat olma ihtimali vardır.

Muskada Yazan Yazıların Anlamları Nelerdir?

Pek çok insan muskanın içinde ne yazdığını merak etmektedir. Bu yüzden de muskada yazan yazıların anlamları nelerdir? Diye araştırma yapmaktadır. Bunu sizler için şu şekilde açıklayabiliriz; kötü niyetle yazılan bir muska bulursanız, muskayı açsanız dahi içerisinde yazılı muska yazıları ve anlamları size hiçbir şey ifade etmeyecektir. Bu tür kötü niyetli muskaları sadece işin ehli medyum hocalara danışarak içerisinde ne yazdığını öğrenebilirsiniz.

Evde Ya Da İşyerinde Bulunan Muska Yakılır Mı?

Evde ya da işyerinde bulunan muska yakılır mı? Sorusu aslında halk arasında cevabı bilinen bir sorudur. Koruma muskalarının içerisinde yazılı olan dualar ya da herhangi dua yazılı bir kağıt yok edilmek istendiğinde bunu yakarak yok etmek mümkündür. Ancak büyü amacıyla yapılmış muskaları yok etmek için ise ilim ve irfan sahibi bir medyum hocadan yardım almak gerekir.

Evde Ya Da İşyerinde Bulunan Muska Nasıl Bozulur?

Evde ya da işyerinizde muska bulursanız ne yapmalısınız? Sorusunun yanıtı tabii ki de etkisiz hale getirmektir. Diyelim ki size ait bir mekânda muska buldunuz, eminiz ki aklınıza takılan soru şu olacaktır; evde ya da işyerinde bulunan muska nasıl bozulur?  Bulunan muskayı bozmanın 3 farklı yöntemi vardır;

 • İlk yöntemde, bulunan muskanın suyun içerisine koyularak çözülmesi ve ardından toprağa gömülmesi gerekir
 • İkinci yöntemde ise muskayı sirkede çözmeli ve dua okuyarak gömmeli. Ardından çözülen sirkeyi de gömülen toprağa dökmeli
 • Üçüncü yöntem ise muskayı akarsu, göl veya denize atmak
Evde ya da işyerinizde muska bulursanız ne yapmalısınız?
Evde ya da işyerinizde muska bulursanız ne yapmalısınız?

Bulunamayan Muskalar Nasıl Bozulur?

Yukarıda bulunan muskalar nasıl bozulur açıklama yaptık. Öyleyse bulunamayan muskalar nasıl bozulur? sorusunun yanıtına bakalım.  Bunun için Havas ilmine sahip bir medyum hocaya gidilmesi gerekir. Bu kişiler öncelikle kişinin kendisine ya da ailesine büyü yapıldığından şüphe eden insanlara büyü var mı yok mu diye bakarlar. Ardından da;

 • Uzaktan okuma yaparlar.
 • Daha sonra Havas ilmine göre büyü bozma çalışmalarına başlarlar.
 • Havas ilmine göre vefk yazarlar ve kişinin üzerinde taşımasını önerirler.

Üzerlerinde taşıma için belirli bir süre belirlerler ve bu süre geçtikten sonra eve ya da işyerine yapılan büyü bozulacak ve bulunamayan muskanın hükmü ortadan kalkacaktır.

Muska Bulmak İçin Hangi Dualar Okunmalıdır?

Kendi üzerinizde, eşinizde ya da ailenin diğer fertlerinde büyü belirtilerini gözlemliyor ancak yaptığınız aramalar sonucunda da herhangi bir muska bulamıyorsanız kendinize şu soruyu sorabilirsiniz muska bulmak için hangi dualar okunmalıdır? Dua ederek muskayı elinizle koymuş gibi bulma şansına sahipsiniz.  Muskanın yerini bulmak için uygulamanız gereken bazı aşamalar vardır. Yatmadan önce abdest almalı ve Euzu-Besmele çekerek Kevser Suresi’ni okumalısınız.  Bu sayede rüyanızda muskanın nereye konulduğunu göreceksiniz. Bunun sonucunda da uyandığınızda rüyanızda gördüğünüz yerden muskayı alabilir ve bozma işlemleri için adım atabilirsiniz.

Büyü Yaptıran Kişi Nasıl Bulunabilir?

Bu yazımızda sizlere evde ya da işyerinizde muska bulursanız ne yapmalısınız? Sorusunu cevapladık. Ama muskanın bulunmasının önemli olduğu kadar yaptıran kişi de önemlidir. Peki öyleyse şöyle bir soru sorabilir miyiz? Büyü yaptıran kişi nasıl bulunabilir? Bazen çok şanslı olabilir ve evinize, ailenize ve sevdiklerinize büyü yapıldığını öğrenebilirsiniz. Ancak büyü yaptıran kişiyi bulmak çok da kolay değildir. Aşağıda verilen sureler okunarak büyü yapan kişinin yüzünü rüyanızda görebilirsiniz.

 • 41 defa Fatiha Suresi
 • 50, 170 ya da 313 Ayet-el Kürsi dualarını okumanız gerekir.