Kaşık Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

/ 7 Temmuz 2021 / 2.658 / yorumsuz
Kaşık Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Hepsini bu yazıda sizler ile paylaşacağız. Kaşık büyüsü, farklı iki amaç ile kullanılmaktadır. Örneğin bir kişi eğer birini kendine aşık etmek istiyorsa bu büyüden yararlanabileceği gibi, iki kişinin ayrılmasını isteyen biri de bu büyüye başvurabilir. İnsanların kaşık büyüsünün etkilerinden korunmaları mümkün değildir. Çünkü kaşık büyüsünün tesiri oldukça fazladır. Medyum hocalar kaşık büyüsünü yaparken çeşitli tılsımlardan faydalanmaları gerekir. Kaşık büyüsünde kullanılan tılsımlar, büyüyü yaptıracak kişinin amacının ne olduğuna bağlı olarak farklı şekillerde hazırlanmaktadır.

Bu büyünün en önemli noktası tılsımların hazırlanma aşamasıdır. Kaşık büyüsünde kullanılacak tılsımlar eğer usulüne uygun bir şekilde hazırlanırsa, büyü de etkili olmaktadır. Tılsımların hazırlanma aşamasında yapılacak olan küçücük bir hata, bütün kaşık büyüsünün mahvolmasına sebep olacaktır. Kaşık büyüsü yaptıran kişilerin sabırlı olmaları gerekmektedir. Çünkü büyü etkisini biraz uzun bir zaman sonra göstermektedir. Ancak etkileri kalıcıdır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler arasında bir konu da kaşık büyüsü nasıl yapılır? Kaşık büyüsü yapılışı çok kolay ve çok ekonomiktir. Bu sebepten dolayı da bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin de sayısı her geçen gün artmaktadır. Kaşık büyüsünden alınan başarılı sonuçlar da bu büyünün halk arasında yaygınlaşmasını sağlamıştır. Bu büyü ritüelini yapmak için iki farklı boyutta tahta kaşığa ihtiyaç vardır. Ancak bu kaşıkların daha önceden kullanılmamış olması gerekir.  Bu büyüde özellikle dikkat edilmesi gereken nokta kaşıkların yönleridir.

Eğer büyü yapan kişinin amacı, birini kendine aşık etmek ise kaşıkların yönleri mutlaka birbirlerine bakıyor olmalıdır. Eğer bir kişi, iki kişinin ayrılması için büyü yapıyor ise, burada kaşıkların yönleri birbirine ters ve ortalama 5 cm uzakta olmalıdır. Kaşık büyüsünde kaşıklar insanları temsil etmektedir. Kaşık büyüsü yapılırken kaşıkların üzerlerine mutlaka büyülenmek istenen kişilerin adının ve soyadının yazılması gerekir. Eğer bir kişiyi kendinize aşık etmek istiyorsanız, kaşıklardan bir tanesinin üzerine kendi adınızı ve soyadınızı, diğer kaşığa ise aşık etmek istediğiniz kişinin adını ve soyadını yazmanız gerekir. Bu işlemin ardından kaşıklara:

Allahümme, inneke afuvvun tuhibbul afve, fa’fu anna.

Duası okunmalıdır. Eğer kişilerin ayrılmasını istiyorsanız, kaşıkları iki ayrı saksıya gömmeniz gerekir. Eğer birinin size aşık olmasını istiyorsanız, bunun için büyü yapıyorsanız, kaşığın aynı toprağa gömülmesi gerekir.

Kaşık Büyüsü Neden Yapılır?

Kaşık büyüsü neden yapılır? Sorusu merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Kaşık büyüsü yapılma nedenleri aslında her insan için farklılık göstermektedir. Kaşık büyüsü şu sebeplerle yapılmaktadır;

 • İki kişinin evliliklerinin kurtulması
 • İş hayatında rakipleri olan kişilerin rakiplerin gücünün sonlandırılması
 • Birinin sevmediği bir kişi varsa o kişiye manevi zarar verilmesi
 • Platonik aşk yaşayan kişilerin karşılıklı olarak aşka dönüşmesi
 • Sevgililer arasında soğukluk varsa soğukluğun giderilmesi
 • İki kişi arasındaki aşk kıvılcımlarının yeniden alevlendirilmesi
 • Kısmeti kapalı olan bir kişinin kısmetinin açılması için yapılabilmektedir.

Kaşık büyüsü yapmadan önce büyü yapacak olan kişinin niyetinin ne olduğunu belirtmesi gerekmektedir. Örneğin bir kişi, evlilikleri bitme noktasına gelen iki kişinin evliliğinin kurtulması için büyü yapıyorsa, “Evliliklerin kurtulması için kaşık büyüsü yapmaya niyet ettim.” Cümlesini 33 kere tekrar etmesi gerekir. Niyetin sesli bir şekilde söylenmesi gerekir. Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Sorusuna kısmen cevap vermiş bulunmaktayız. Aşağıda bilmeniz gereken konulardan da bahsedeceğiz.

Kaşık Büyüsü Yapıldığının Belirtileri Nelerdir?

Kaşık büyüsü yapmak isteyen kişiler bu konu ile ilgili bazı soruları araştırırlar. Bizler de yazımızda kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Onunla ilgili meraklarınızı gidermeye yardımcı olmaktayız. Peki kaşık büyüsü hakkında öğrenmek istediğiniz bilgiler arasında kaşık büyüsü yapıldığının belirtileri nelerdir? Yok mudur? Öyleyse bunu sizler için cevaplayalım.

Kaşık büyüsü yapıldıktan sonra belirtileri hemen ortaya çıkmaktadır. Ancak bu belirtiler büyünün etkisi altında olan kişiler tarafından değil de kişilerin çevresinde bulunanlar tarafından anlaşılmaktadır.  Çünkü büyü yapılan kişi çoğu zaman büyünün etkisi altında olduğunu anlayamaz.

 • Eğer kaşık büyüsü birinin bir kişiye aşık edilmesi için yapılmışsa, kişi çok hızlı bir şekilde o kişiye aşık olmaktadır.
 • Büyünün etkisi altında olan kişilerde çok kısa zaman içinde büyük değişimler meydana gelmektedir.
 • Kaşık büyüsünün etkisi ile kişiler gerçekliklerden uzaklaşırlar ve kendi içlerine kapanmaktadırlar.
 • Eğer kaşık büyüsü bir kişinin zarar görmesi için yapıldığıysa o kişinin hayatında büyük terslikler meydana gelmektedir.
 • Etki altında olan kişilerin içlerinde huzursuzluk olur.
 • Büyü yapılan kişi endişe, kaygı gibi bazı olumsuz duygular hissetmektedir.
 • Bu kişiler kendi içlerinde bir takım ruhsal çatışmalar yaşamaktadırlar.
 • Büyünün etkisi altına girmiş kişiler ne iş hayatlarına ne de özel hayatlarına dikkat edemezler. Bu sebepten dolayı da hayattan koparlar ve başarısız olurlar.
 • Sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirler. Sağlık problemlerinin boyutu kişinin ne kadar güçlü bir büyü etkisi altında olduğunu göstermektedir. Güçlü bir büyünün etkisi altına giren kişilerin sağlığı büyük oranda bozulmaktadır. Eğer yapılan büyünün etkisi çok değilse büyülenmiş kişi grip, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklar yaşamaktadır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kendine ya da çevresinden birine kaşık büyüsü yapıldığını düşünen kişiler genellikle kaşık büyüsü nasıl bozulur? Diye araştırmaya girmektedirler. Kaşık büyüsü bozma işlemi tek başına yapılamamaktadır.  Büyünün etkilerini ortadan kaldırmak için mutlaka bir medyum hocadan destek alınması gerekir. Çünkü   kişinin kendi başına yapacağı bazı işlemler sonucunda insanlar zarar görebilir.  Öyle ki bu büyüyü yapan kişi bile büyüyü kendi bozmak isterken zarar görebilme ihtimali vardır. Kaşık büyüsünü bozmak isteyen kişiler 1 hafta boyunca evlerine girer girmez:

Rabb’iğfir verham, ve ente hayrur’rahimin.

Duasını tekrar tekrar okumalıdırlar. Ayrıca bu duanın bir kağıda mavi mürekkepli bir kalem ile yazılması ya da duanın çıktısının alınması gerekmektedir. Ardından dua üçgen şeklinde katlanılmalıdır. Daha sonra büyük bir kabın alınması ve içine 3 su bardağı sirke dökülmesi gerekir. Sirke olarak elma sirkesinin kullanılması daha iyi olacaktır. Muska haline getirilen dua sirkeli suyun içine atılmaktadır. Yaklaşık olarak 15 dakika bekledikten sonra kağıt sirkenin içinden alınmalıdır. Sirkeli sudan çıkarılan muska şeklindeki kağıdı kişi uyuduğu odada kurutmalıdır. Bir sonraki gün kağıt kuruduktan sonra kağıdın tamamının yakılması gerekir. Kağıdın külleri dışarıya atılır. Bu işlemden sonra yaklaşık olarak 15 gün içerisinde büyü bozulacaktır.

Kaşık Büyüsü Yaparken Hangi Dualar Okunabilir?

Kaşık büyüsü yaparken hangi dualar okunabilir? Sorusu büyüyü yapmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Kaşık büyüsü yaparken okunacak olan dualar Kuran-i Kerim’den alınırsa eğer daha makbul olacaktır. Kuran’dan dua kullanmak istemeyen kişilerin de medyum hocanın kişiye özel hazırlayacağı duaları okuması tavsiye edilmektedir. Bu soru ile beraber karşımıza bir soru daha çıkmaktadır. O da kaşık büyüsü zararlı mıdır? Sorusu. Buna cevap olarak hem evet hem de hayır cevabını verebiliriz. Çünkü büyü yapımında kullanılacak dualar eğer doğru seçilmezse kaşık büyüsü zararlı olabilmektedir.  Eğer doğru dualar seçilirse büyünün herhangi bir zararı olmaz. Yüce Allah Kuran-i Kerim’de çok dua etmenin iyi bir şey olduğundan bahsetmektedir. Dua okumanın faydaları arasında şu maddeler sıralanabilmektedir.

 • Dua okuyan kişi Allah’a daha yakın olur.
 • Kuran okuyan kişiler kendilerini daha huzurlu hissederler.
 • Dua eden kişilerin evi bereketli olur.
 • Dua okunan evin içine cinler ve iblis giremez.
 • Çok sık dua etmek kişinin ruhunda şükür duygusunun ön plana çıkmasına sebep olur.
 • Allah Kuran’da siz beni anın ben de sizi anayım diyerek insanların daha çok dua etmesini teşvik etmiştir.
 • Sürekli dua eden bir kişi yalnızca Allah’tan bir şey isteyeceğinin bilincine sahip olur.

Kaşık Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler arasında kaşık büyüsü yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Sorusu da bulunmaktadır.  Kaşık büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Eğer bu önemli noktalara dikkat edilmezse yapılan büyüler bazı sorunların ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

 • Kaşık büyüsü aynı anda sadece bir kişi için yapılabilmektedir.
 • Kişinin büyü yapmadan önce iyice düşünmesi gerekir.
 • Büyüde kullanılacak malzemelerinin daha önceden hiç kullanılmamış olması gerekir.
 • Tahta kaşıkların kullanılması gerekir.
 • Büyü yaparken Kuran’dan ayetler kullanıldığı için abdestli olmak gerekir.
 • İşlem esnasında dua okurken kişinin gözleri kapalı olmalıdır.

Kaşık Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Kaşık büyüsü yapanlar ya da yaptırmak isteyen kişiler kaşık büyüsü ne zaman etki eder? Merak etmektedirler. Aslında kaşık büyüsünün etki etmesi için geçen süre, yapılan büyü türüne göre farklılık gösterir.  Kaşık büyüsü türleri arasında en hızlı etki gösteren büyü, pişman ettirme büyüsüdür. Kaşık büyüsü ile pişman etme büyüsü, büyüyü kim yaptıysa o kişinin uyanıp uyanması ile birlikte harekete geçer. Ancak bu büyü türünün yapımı diğer büyülere göre biraz daha zordur. Ayrıca etkisi kısa sürer ve bu yüzden de yeniden tekrar edilmesi gerekir.

Kaşık büyüsü eğer birini kendine aşık etme amacı ile yapılıyorsa etki etmesi için yaklaşık olarak 30 gün beklemek gerekir. Ama amaç iki kişiyi ayırmak ise büyü ortalama 10 gün içerisinde etki eder. Burada önemli olan büyü etkisini gösterene kadar büyü ritüellerinin sürekli tekrar edilmesidir. Kaşık büyüsü türleri arasında en etkili olan kaşık ile bağlama büyüsü için de ortalama 15 gün beklemek gerekir. Ancak bu süreler önemli değildir. Önemli olan yapan kişinin kaşık büyüsünü yaparken dikkat etmesi gereken konulardır. Böylece yazımızda sizlere kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Cevap vermiş olduk.

Kaşık Büyüsü Yapmak Zararlı mıdır?

Bazı büyüler insanlara ciddi zararlar vermektedir. O yüzden de insanlar kaşık büyüsü yapmak zararlı mıdır? Merak etmektedirler. Aslında kaşık büyüsü yapmanın hiçbir zararı yoktur. Bu büyünün zararlı olduğunu düşünen kişiler genellikle kaşık büyüsünü bozmak isteyebilirler. Aslında böyle bir uygulamaya hiç gerek yoktur. Çünkü yapılan büyüyü gereksiz yere bozmak zararlıdır.

Kaşık Büyüsü Tılsımı Nasıl Yapılır?

Buraya kadar kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Sizleri bilgilendirdik. Peki kaşık büyüsü tılsımı nasıl yapılır? Onun hakkında bilgi verelim. Kaşık büyüsü tılsımı yapmak için beyaz renk bir bez kullanmak gerekmektedir. Kaşık büyüsü tılsımı nasıl bozulur? diye merak edenler için de şu cevabı verebiliriz. Bu uygulamada da beyaz bir bez kullanılması gerekmektedir. Beyaz bezin üzerine büyü etkisi altında olan kişinin baş harflerinin yazılması gerekir. Ardından bez 10 gün boyunca gömülü bir şekilde saklanmalıdır. Bu sayede kaşık büyüsü bu 10 gün içinde kendiliğinden bozulacaktır.