Cin Büyüsü

/ 13 Ocak 2021 / 2.182 / yorumsuz
Cin Büyüsü

İnsanlık varoluşundan çok geçmeden çeşitli uğraşımlar sonucu büyüyü, tılsımı ve daha pek çok şeyi yapmaya başlamıştır. Büyü günümüze kadar da gelen ve en çok kullanılan kültürel sistem olmuştur.  Bu büyülerden birisi olan cin büyüsü pek çok medyum ya da büyücü tarafından yapılmaktadır ve kişilerin hayatına önemli derecede etki etmektedir. Büyü yaptırmak isteyenlerin danıştığı medyumlar bu büyüyü cinler aracılığıyla yapmaktadır.

Ayrıca bu büyünün yapılmasında farklı alemdeki varlıklardan yardım alınması büyüyü zor ve tehlikeli yapan durumlardan birisidir. Çünkü cinler insanların alt aleminde olduğu için yanlış bilgiler verebilir ya da yanlış iletişimler kurulabilir.

Bu nedenle cin ile yapılan büyülerde mutlaka uzman ve güvenilir bir medyuma danışılmalı ve tek başına bu büyü yapılmamalıdır. Aksi takdirde kişinin istemeyeceği durumlar olabilir. Güvenilir medyumu bulmak için de çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Cin büyüsü ile pek çok büyü yapılabilir. Cinler ile aşk büyüsü de yapılabilmektedir. Peki cin büyüsü nedir?

Cin Büyüsü Nedir?

Cin büyüsünün kapsamı çok geniştir. Özellikle ise aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi işlemlerde cinler kullanılabilmektedir. Cinler özellikle Kuran’da Hz. Süleyman ile birçok şekilde anılan ve güçlerinden faydalanıldığı belirtilen ruhani varlıklardır. Ancak cin büyüsü denildiğinde cinlerin hemen hemen her büyüde kullanılabildiği akla gelir. Ve cinler kullanıldığı büyüde pek çok görev üstlenebilirler. Bu kimi zaman koruyucu kimi zaman ise görevli olabilir. Bu nedenle yanlış bir durum olmaması için medyumlara danışılmalıdır.

Cin büyüsü, cinleri olan medyumların büyü yaparken kullandığı en etkili büyüdür. Büyü yapmak için bir medyuma danışan birey büyünün cinler ile yapılmasını istediğinde medyumlar bu yol ile büyü yaparlar. Daha doğrusu yapılan büyü cin büyüsüyle birleştirilerek yapılır ve medyumun ne kadar fazla cini var ise büyü o kadar etkili olur.

Bu büyü çok geniş kapsamlı olduğundan dolayı hemen hemen her türlü büyü cinler ile birlikte yapılabilmektedir. Ayrıca büyü yapılırken büyünün yapıldığı ortamda enerji değişimi olur. Bu nedenle vefk makamı iyi olmayan hocalara danışılmamalıdır. Cin büyüsü kara büyü grubunda yer aldığı için çok olumsuz yönü bulunmaktadır ve bilgili, güvenli bir hocayla iş yapılmalıdır.

Cinler ile Yapılan Büyüler

Cinler ile yapılan büyüler düşünüldüğünde akla bütün büyüler ve muska gibi işleri kapsayan bir perspektif düşünmek gerekir. Ayrıca cinler ile büyü yapıldığında cinlerin ne oranda ve hangi işte kullanıldığı da çok önemlidir. Bu nedenle cinler ile yapılmış olan büyüler genellikle kara büyü olsa da beyaz büyülerde de cinler kullanılabilir.

Ayrıca medyumlar aileden gelen yeteneklere sahip olduğundan dolayı hizmetçi cinlere sahip olabilirler. Bazı durumlarda da kimileri yaptığı büyülerde davet kullanıp cinlerden bu şekilde faydalanabilirler. Böylelikle cinler ile neredeyse her büyü yapılabilir. Ancak bunlardan en çok bilineni ve en kapsamlıları bulunmaktadır.

 • Cin büyüsü ile yapılan büyülerin en sık kullanılanı papaz büyüleridir. Papaz büyüleri hemen hemen her zaman cinler ile yapılan büyü türünden oluşmaktadır.
 • Cinler ile yapılan bir başka büyü türü de kara büyülerdir. Kara büyüler kötülük amaçlı kullanılır ve bu durumda devreye cinler de dahil edilebilir.
 • Cin büyüsü mezar büyüsü işlemlerinde de çok sık kullanılır. Çünkü büyülerde doğaüstü güçlerin katkısının olduğu bilinen bir gerçektir.
 • Bir başka cin büyüsüyle yapılan büyü türü ise bağlama büyüsü ve aşk büyüsü gibi işlemler olmuştur.
 • Bu büyü aynı zamanda ayrıma büyüsü gibi büyülerde de kullanılabilir ve işin etkisi yine bir hayli fazla olacak şekilde arttırılabilir.

Cinler ile Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, bir bireyin başkasıyla beraber aşık bir şekilde yaşaması için yapılan bir büyüdür. Mutlu mesut bir şekilde sevdikleri kişiyle yaşamak isteyen bireyler, kavgalı bireyler ve daha pek çok eş aşk büyüsü yaptırmaktadırlar. Aşk büyüsünün içine cinler de kimi zaman dahil olmaktadırlar.

Cinler ile yapılan aşk büyüsü oldukça etkili olur. Doğru bir medyum ile doğru talimatlar üzerinde yapılırsa da etkisi daha fazla arttırılır. Aşk büyüsü cinler ile yapıldığında iyi sonuçlar verebilir. Ancak düzgün yapılmazsa kötü sonuçlar da doğurabileceğinden cinler ile yapılan aşk büyüsünde de medyumlara danışılmalıdır.

Cinler ile bu büyü yapıldığı zaman bu işlemler genel anlamıyla profesyonellik ve yüksek ilim ister. Ayrıca cinler ile aşk büyüsü içinde papaz büyü yani kara büyü yöntemleri en çok kullanılan işlemdir. Aşk büyüsü cinler ile yapıldığında kesin sonuç göstermektedir ve kesin çözümler sunmaktadır.

Ancak yine de %100 etki oranına sahip olduğu hiçbir büyü hakkında söylenemez. Çünkü sonuç olarak büyüyü geçerli kılacak olan da Allah’tır. Büyüler ise kader çizgisi ile çelişmiyorsa kabul edilir. Bu nedenle cinler ile yapılan aşk büyüsü mutlaka geçerli olacak diye bir beklentiye girilmemelidir. Ancak çoğunlukla cin büyüsü ile yapılan aşk büyüsü en etkili ve iyi sonuçları verir. Peki cin büyüsü nasıl yapılır?

Cin Büyüsü Nasıl Yapılır?

Cin büyüsünü yapmak yüksek bir ilim ister ve yüksek ilim sahibi olmayan bireyler bunu yapamaz. Bu sebepten dolayı cin büyüsünü evde yapmak mümkün değildir. Çünkü cinler ile iletişime geçmek için Hüddamlık makamı yüksek olmalıdır ve bu medyumların başarısı çok daha fazla olacaktır. Bu önemli bir husustur.

Büyü yapan medyum hocalar büyüyü yaptıran insanlar için önemli bir rol oynar. Çünkü büyü yapmak için bildikleri özel ritüeller ve tılsımlı sözler vardır. Cin büyüsü yaparken de bu ritüeller ve tılsımlı sözlerin kullanımı söz konusudur. Ancak bu tılsımlı sözler ve ritüeller en doğru şekilde yapılsa bile ilim yoksa büyü geçersiz olur.

Bu büyüyü yapmak içinde çeşitli ritüelleri ve yöntemleri kullanan medyumların nefesi kuvvetli, tesir gücü ise yüksek olmalıdır. Böylece cin büyüsünü yapmak daha kolay olacaktır.

Cin Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü yapan medyumlar büyünün fark edilmemesi için yoğun çabalar sarf eder. Çünkü büyüsü fark edilmeyen hocaların büyüsünün bozulması da o kadar zor olur ve büyüyü yapan medyumun işinde ne kadar başarılı olduğu belli olur.

Ancak gerçek bir medyum büyüler ne kadar iyi yapılırsa yapılsın her türlü o büyüyü bozmayı bilmelidir. Büyüyü bozamayacak medyumlar zaten gerçek medyum değildir. Bu nedenle en doğru medyum bulunduktan sonra büyü bozulma işlemine de başlanabilir.

Büyüyü bozmak için büyüyü bozdurmak isteyen kişi medyum ile beraber hareket etmelidir. Medyumun da verdiği görevler olacaktır ve bu görevleri büyüyü bozdurmak isteyen kişi de yapmalıdır. Büyüyü bozmak için kişiye yapılacak başka bir işlem de nas, felak, fatiha, ihlas ve ayetel kürsi gibi duaları kişiye üfleyerek okumaktır. Bu da büyülerin bozulmasına yardımcı olur. Sonrasında yapılacak iş ise medyuma kalmıştır. Peki cin büyüsü yapıldığından nasıl emin olunur ve cin büyüsü belirtileri nelerdir?

Cin Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Cin büyüsü ne kadar kuvvetli olursa belirtileri de o kadar az anlaşılır. Ancak dikkatli ve ilim sahibi bir göz ile bakıldığında kişiye büyünün yapılıp yapılmadığı anlaşılabilir. Bu nedenle büyü yapılıp yapılmadığını fark etmek için de yine uzmanlara danışılmalıdır.

 • Cin büyüsünün etkisi altında olan kişilerin hayatı sürekli kötüye gider ve talihsiz olaylar yaşar. Bunlar kalıcı olduğu gibi etkisini de çabucak gösterebilir. Ancak mutlaka tedbirli olunmalı ve büyü yapıldığı düşünülen kişiye destek çıkılmalıdır. Çünkü büyü gerçekten yapıldıysa ve kişiye destek çıkılmazsa fiziksel ve psikolojik zararlar ortaya çıkabilir. Ancak fark edilirse de büyünün kalıcılığı bozulabilir.
 • Cin büyüsünün en bilinen belirtisi arasında en fazla rastlanan belirti ise huzur kaçmasıdır. Ortada herhangi bir durum yokken sürekli huzursuz, gergin ve sinirli olan bir bireye büyü yapılmış olabilir. Bu kişinin enerjisinin düştüğünü kanıtlar. Belirli bir sürede de kişide hal kalmaz. İşte bu cin büyüsü yapıldığının belirtilerindendir.
 • Cin büyüsünün etkisi altındaki bir bireyde görünen başka bir etki ise kişinin etrafındaki insanlara zarar verebilecek olmasıdır. Cinler büyü yapılan kişiye olumsuz enerjiler aşılar ve büyü altındaki birey de sürekli etrafındaki insanlara saldırabilir. Bu nedenle böyle bir durumda olan bireylere de cin büyüsünün yapılma ihtimali bulunmaktadır.

Bu durumlardan birisi fark edildiğinde güvenilir bir medyumla konuşmak en doğrusu olacaktır. Ayrıca cin büyüsünün başka belirtileri de vardır.

Cin Büyüsünün Fiziksel Belirtileri

Cin büyüsünün fark edilmesine psikolojik etkiler dahil olsa da bazı fiziksel olaylar da cin büyüsünün yapıldığını açığa çıkarabilir. Bu durum için de dikkatli olunmalıdır.

 • Cin büyüsünün verdiği bir fiziksel etki sudan, tuzdan veya sirkeden mide bulanması oluşturmasıdır. Eğer kişinin önceden sudan midesi bulanmadıysa ya da tuzdan, sirkeden midesi bulanmadıysa ancak durup dururken bir zamanda bunlardan midesi bulandıysa cin büyüsünün yapılma olasılığı mevcuttur.
 • Ayrıca bu büyünün başka bir fiziksel belirtisi ise kişinin herhangi bir gün birden ışıktan nefret etmesidir. Eğer kişi durup dururken eve güneş ışığı girmesini istemiyorsa ya da ışıktan rahatsız oluyorsa ona cin büyüsü yapılmış olabilir.
 • Cin büyüsünün hem fiziksel hem ruhsal olarak etkisini kesinlikle gösterdiği bir durum oluşmaktadır. Büyünün yapıldığı birey Müslümansa ve bu birey Kuran sesinden, ezan sesinden rahatsız oluyorsa işte o zaman kesinlikle bu büyü yapılmıştır. Aksi takdirde bir Müslümanın Kuran ya da ezan sesinden rahatsız olmasını gerçekleştirecek bir durum bulunamaz.
 • Ayrıca cin büyüsünün etkisi altındaki bireylerde ses değişimi de söz konusu olmuştur. Bu büyüye maruz kalmış kişilerin sesi ara sıra incelip ara sıra kalınlaşabilir ve anlık ses değişimleri konuşma ortasında meydana gelir. Bu durumdaki bireylere de cin büyüsünün yapılmış olma olasılığı vardır.
 • Bu büyünün başka bir hem fiziksel hem ruhsal etkisi ise kişinin yaptıkları ve konuştukları şeyleri fark etmemesidir. Cin büyüsüne maruz kalan bireyler yaptıkları davranışların farkında olmadan, kaba bir şekilde hayatlarına devam eder ve tabiri caizse ağzından çıkanı kulağı duymaz.

Bu durumların birine maruz kaldıysanız ve kendiniz de fark ettiyseniz mutlaka bir hocaya ya da medyuma danışmanız gerekmektedir. Aynı zamanda başka bir yakınınız için de bu durumlar birden ortaya çıktıysa yine bir hocaya ya da medyuma danışılmalıdır.

Böylece kişilerin büyüye maruz kalıp kalmadığı anlaşılabilir ve kişinin hayatı daha fazla alt üst olmadan büyünün bozulması için adımlar atılabilir. Ayrıca bu süreci hızlandırmak için de kişiye sürekli psikolojik destek verilmeli ve kendisine psikolojik ya da fiziksel zarar vermesinden uzaklaştırılmalıdır. Birey ezan sesinden rahatsız oluyorsa büyü bozulana kadar da birey İslam dininden soğutulmamalıdır.

seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |