Sevdiğinize Çikolata Büyüsü Yaptırmanın Faydaları

/ 12 Aralık 2021 / 460 / yorumsuz
Sevdiğinize Çikolata Büyüsü Yaptırmanın Faydaları

Sevdiğinize Çikolata Büyüsü Yaptırmanın Faydaları

Sevdiğinize çikolata büyüsü yaptırmanın faydaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor musunuz? Öyleyse merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.  Büyüler, çok eski zamanlardan beri insan hayatında yer alan ritüellerdir. Genellikle medyum hocalar tarafından yapılan bu işlemlerde ruhani varlıklar, tılsımlı sözcükler gibi uygulamalar kullanılmaktadır. Bu büyülerden bir tanesi de bugünkü yazımızda bahsedeceğimiz çikolata büyüsüdür.

Genel anlamda sınıflandırıldığında iki çeşit büyü vardır. Bunlar ak büyü ve kara büyüdür. Çikolata büyüsü ak büyüler sınıfında bulunan bir büyüdür. Çikolata büyüsü olarak adlandırılmasının sebebi ise tamamen iyi niyetle yapıldığı ve içinde kötü niyet barındırmadığı içindir. Adından anlaşılacağı gibi çikolata büyüsünün yapımında çikolata kullanılmaktadır. Öyleyse bu çikolata büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Sizlere izah edelim.

Çikolata Büyüsü Nedir?

Sevdiğinize çikolata büyüsü yaptırmanın faydaları konusunu incelemeden önce çikolata büyüsü nedir? Sizlere bununla ilgili açıklamalarda bulunalım.

Çikolata büyüsü, büyü yaptıran kişinin sevdiği kişiyi kendisine daha yakın hale getirmek için uygulanan bir büyü türüdür. Bu büyü gönül işlerinde kullanılmaktadır ve bu amaçla yapılan büyülere göre çok etkili bir büyüdür. Medyum hocalar bu büyüyü uygularken gizli ilimlerini kullanırlar ve iki kişinin birbirini daha çok sevmesini, aralarında kuvvetli bir sevgi bağı oluşmasını sağlamaktadırlar.  Doğru adımlar ile gerçekleştirildiğinde çikolata büyüsü, çok kısa sürede etkisini göstermeye başlamaktadır. Peki çikolata büyüsünün faydaları nelerdir? Bunu inceleyelim.

 • Karşı tarafın düşüncelerini değiştirmekte ve bitme noktasına gelen ilişkideki kişilerin birbirine daha çok aşık olmasını sağlamaktadır.
 • Kötü giden birlikteliklerin düzelmesine ve kuvvetlenmesine sebep olmaktadır.
 • Küs olan sevgililerinin ya da eşlerin barışmasını sağlamaktadır.
 • Platonik aşıklar da çikolata büyüsü sayesinde sevdiklerine kavuşmaktadır.
 • Aralarında soğukluk olan çiftlerin arasındaki buzları eritir.

Genellikle evli çiftler tarafından tercih edilen bir büyü olmasına rağmen, bu büyüden sevgililer, nişanlılar da faydalanmaktadır. Aynı zamanda bu büyü, aşk büyüsüne çok benzemektedir. Aşk ve ilişki için kullanılan çikolata büyüsünün kalıcı etkisi de bulunmaktadır. Tılsımlı sözcükler öğrenildiği takdirde evde de gerçekleştirilebilecek bir büyüdür. Ancak medyum hocaların yapması büyünün hem etkisini arttıracak hem de etki süresini kısaltacaktır. Bu sebepten dolayı deneyimli ve güvenilir bir medyum hocadan yardım almak önemlidir.

Çikolata Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiğinize Çikolata Büyüsü Yaptırmanın Faydaları
Sevdiğinize Çikolata Büyüsü Yaptırmanın Faydaları

Sevdiğinize çikolata büyüsü yaptırmanın faydaları konusunda sizlerle bilgileri paylaştıktan sonra gelelim bu güzelim büyünün nasıl uygulandığına. Pek çok farklı sebeple icra edilen çikolata büyüsü nasıl yapılır? Merak edenler için açıklanmıştır.

Çikolata büyüsünü yapmak için öncelikle çikolata ya da benzeri tatlı yiyeceklerin temin edilmesi gerekir. Bu malzemeler temin edildikten sonra ardından tılsımlı sözcüklerin ve bunlarla birlikte ayet ve duaların okunması gerekir. Evde icra edilen çikolata büyüsü için tılsımlı sözcükler ya medyum hocalardan ya da büyü kitaplarından öğrenilebilir. Bu tılsımlı sözcüklerin neler olduğunu öğrendikten sonra bunlarla beraber ayetler ve dualar çikolatanın ya da benzeri tatlı malzemelerin üzerine okunmalıdır. Bu işlem tamamlandıktan sonra 7 gün süreyle diyet ile beraber 700 kere çikolata büyüsü ile ilgili Esmanın okunması gerekir.

Bu Esmanın hangisi olduğu kitaplardan ya da medyum hocalardan öğrendikten sonra okunması gerekir. Çikolata büyüsünde 700 kere okunması gereken Esma, her gün günde 100 kere olmak kaydı ile okunmalı ve 7 günde toplam sayısı 700 olmalıdır. Bu Esmayı okuduktan sonra büyüyü yapan kişi, sevdiğinin insanın adını söyleyerek, karşı tarafın gönlünün ve kalbinin kendisinden yana olmasını dilemesi gerekir. Bütün bu aşamalar tamamlandıktan sonra çikolata ya da benzeri tatlı maddelerden hangisinin üzerine büyü yapıldıysa bunun büyü yapılan kişiye yedirilmesi gerekir.

Çikolata Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Yazımızın üst kısımlarında sevdiğinize çikolata büyüsü yaptırmanın faydaları nelerdir? Bahsettik. Ama çikolata büyüsünü yapmayı ya da yaptırmayı düşünen kişilerin, bu büyü hakkında merak ettiği pek çok soru da daha vardır. Örneğin çikolata büyüsü kaç günde etki eder? Gibi. Öyleyse sizlere bununla alakalı bilgilerimizi paylaşalım.   

Her ne kadar yapılışları birbirine benzemese de amaçları açısından çikolata büyüsü ve aşk büyüsü birbirine çok benzemektedir. Ak büyüler sınıfında yer alan çikolata büyüsü, eğer doğru adımlar takip edilerek ve eksiksiz bir şekilde uygulanırsa 15-20 günde etkisini göstermektedir. Aşk büyüsü de eğer kötü bir niyet ile yapılmadıysa o da etkisini 15 gün içerisinde göstermektedir. Çikolata büyüsünde etki süresi belirtilen bu süreden daha kısa ya da daha uzun olabilir. Büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra karşı taraf büyüyü yapan kişiye eğer herhangi bir duygu beslemiyorsa aşık olacak, eğer daha önceden aşık ise ona daha çok bağlanacaktır. Bu büyünün neticesinde de iki kişi mutlu bir ilişkiye başlayacaktır.

Çikolata Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Çikolata büyüsü ile ilgili insanların merak ettiği bir diğer soru da çikolata büyüsü belirtileri nelerdir? Sizler için bu sorunun cevabını aşağıda maddeler halinde sıralayacağız.

Çikolata büyüsü yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 15-20 gün içerisinde etkisini göstermektedir. Ancak tam etkisini göstermeden de karşı taraftaki belirtileri gözlemleyerek büyünün etki edip etmediğini anlayabilirsiniz. Her büyüde olduğu gibi çikolata büyüsünde de bazı belirtiler ortaya çıkmaktadır. Peki bu belirtiler nelerdir? Açıklayalım. Bu belirtiler kişiden kişiye farklılık gösterebileceği gibi, belirtiler büyünün yapılmasından hemen sonra da ortaya çıkabilir ya da etki etme süresine yakın da ortaya çıkabilir.

 • Yapılan çikolata büyüsünün etkisine girecek ya da girmiş olan birinin, sevdiği kişi ile arasında yaşanan sıkıntılar sona ermekte ve bu ikili yavaş yavaş tekrardan mutluluğu yakalamaktadır.
 • Çikolata büyüsünün birbirini seven insanların arasındaki ilişkiyi güçlendirdiği görülür.
 • Eğer birbirine aşık kişiler küsmüşse ve aralarındaki diyalog tamamen bitmişse çikolata büyüsü sayesinde bu ikili tekrardan birbiriyle konuşmaya başlayacaktır.
 • Ayrıca daha önceden aralarında kavga geçmiş ise, çiftler birbirlerine karşı daha ılımlı olacaktır.
 • Aynı zamanda platonik aşıklar üzerinde de etkisini göstermektedir. Bu durumda karşı taraf seven kişiye karşı ilgi duymamaktadır. Ancak büyüden sonra sürekli onu düşünmeye başlar. Bu durumda büyünün etkisini göstermeye başladığı anlamına gelmektedir.

Çikolata Büyüsü Ne Kadar Süre Etki Eder?

Sevdiğinize çikolata büyüsü yaptırmanın faydaları konusunda bunu merak edenler için açıklamalarda bulunduk. Ancak insanlar sevdikleri kişiler ile bir ömür boyu mutlu olmak ister. Bu yüzden de çikolata büyüsü ne kadar süre etki eder? Sorusu ortaya çıkmaktadır.

Eğer çikolata büyüsü doğru ellerde ve doğru adımlar izlenerek yapılırsa bir ömür boyu etki etmektedir. Ancak bu duruma büyünün bozulması dahil değildir. Çünkü her büyüde olduğu gibi çikolata büyüsü de bozulduğu zaman etkisini kaybedecektir. Ama büyü bozulmadığı takdirde kişilerin mutlulukları bir ömür boyu devam edecektir. Çikolata büyüsü yapılan kişiler büyü bozulmadığı sürece büyünün etkisinden çıkarmayacaktır. Çünkü bu büyü çok kuvvetli ve etkilidir.

Çikolata Büyüsü Bozulabilir mi?

Sizler sevdiğinize kavuşmak ya da eşinizin size daha çok aşık olması için çikolata büyüsüne başvurdunuz. Ancak her büyü çeşidinde olduğu gibi çikolata büyüsü de fark edildiği zaman bozulmak istenecektir. Peki çikolata büyüsü bozulabilir mi? Her ne kadar ak büyüler sınıfında yer alsa da bu büyü türü de insanlar tarafından bozulmak istenen bir büyüdür. Nedeni ise büyü ile yaşanan her duygunun ve olayın yapay olmasıdır. Bu yüzden de insanlar büyünün etkisinden kurtulmak isterler. Büyüler genellikle medyum hocalar tarafından bozulmaktadır. Bu nedenle büyüyü fark eden kişilerin bir medyum hocaya başvurması gerekecektir. Çünkü çikolata büyüsü çok etkili ve kuvvetlidir, bu yüzden de bozulması çok zordur. Bu büyüyü ancak işin ehli, deneyimli medyum hocalar bozabilir.

Çikolata Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sevdiğinize çikolata büyüsü yaptırmanın faydaları nelerdir? Sizleri bununla ilgili bilgilendirdik. Bir o kadar önemli bir soru olan çikolata büyüsü nasıl yapılır? Onu da açıkladık. Ak büyüler kategorisinde yer alan bu büyü ne yazık ki fark edildiği zaman bozulmak istenmektedir. Öyleyse merak edenler için çikolata büyüsü nasıl bozulur? Ondan bahsedelim.  

Büyü yapımında olduğu gibi büyü bozdurmak isteyen kişilerin aklına medyum hocalara gitmek gelir. Ancak büyü bozma da en etkili yöntem dua ve ayet okumaktadır. Medyum hocalar da büyü bozmak için bu dualar ve ayetlerden faydalanmaktadır. Ayrıca kendilerine has uyguladıkları bazı yöntemler de bulunmaktadır. Ancak yapılan büyülerin bozulması için Allah’ın rızası olması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı da Kur’an-i Kerim’den ayetlerin okunması büyü bozmada en etkili yöntem olarak bilinmektedir. Büyülerin bozulması için pek çok ayet ve dualar bulunmaktadır. Bunlar okunduğu takdirde çikolata büyüsü tek başına bozulabilir.

Büyülerin bozulmasında en etkili yöntemin Kur’an-i Kerim’den dua ve ayetlerin okunması gerektiğinden bahsettik. Büyünün bozulması için başvurulması gereken bir diğer yöntem de medyum hocalara başvurmaktadır. Büyü yaptırmak için medyum hocalara başvurmak her ne kadar caiz olmasa da her türlü büyüyü bozdurmak için medyum hocalara başvurmanın hiçbir sakıncası yoktur. Bu sebepten dolayı medyum hocaların hazırladığı bazı dualar ve ayetler, tılsımlı sözcükler, ritüeller ve bazı farklı yöntemler ile büyüyü bozabilirler.

Bu iki yöntemden başka büyüleri bozmak için kullanılan bir yöntem daha vardır. Merak edenler için bununla da ilgili bilgileri aktaralım. Her ne kadar bu yöntem çok fazla kullanılmasa da büyü bozmada yine de etkili sonuçlar gösterdiği kanıtlanmıştır. Burada büyü bozdurmak isteyen kişiler büyücülere başvurabilirler. Yalnız bu büyücüler alim olmalıdır. Bunlar büyüleri bozmak için yeni bir büyü yaparlar. Yapılan bu yeni büyünün amacı ise büyülenmiş kişinin eski büyünün etkisinden kurtulması ve hayatının yeniden normale dönmesidir.

Ancak bu uygulama medyum hocalar tarafından çok tavsiye edilen bir yöntem değildir. Dualar ve ayetler ile, aynı zamanda medyum hocaların yardımı ile diğer büyülerin bozulduğu gibi çikolata büyüsü de bozulacak ve büyünün etkisi altında olan kişi normal hayatına dönecektir.

Çikolata Büyüsü Bozulduktan Sonra Ne Olur?

Bu yazımızda son olarak çikolata büyüsü bozulduktan sonra ne olur? Onu inceleyelim.

Kuvvetli bir etkiye sahip olan çikolata büyüsünün bozulması bazen hemen gerçekleşebildiği gibi, bazen de çok büyük uğraşlar gerektirmektedir. Bunu etkileyen etken ise çikolata büyüsünün ne kadar iyi yapıldığıdır. Ancak ne kadar iyi yapıldığının bir önemi olmaksızın büyü bozulabilir ve sonucunda da büyülenmiş kişiler üzerinde birtakım belirtiler gözlenir. Bu durumlar kişiden kişiye farklılık gösterse de herkes de gözlenecek bazı durumlar vardır. Bunlar ise şu şekilde bildirilmiştir;

 • Büyü yapıldıktan sonra aile ve arkadaşları ile bağlarını koparan kişiler, tekrardan onlarla bir araya gelecektir.
 • Bu ak büyü sınıfında bir büyü olduğu için ve büyünün etkisi altındayken karşı taraf ile güzel günler geçiren kişi, büyünün etkisinden kurtulunca üzgün olabilir. Hatta öyle ki bu kişiler ilk başlarda depresyona bile girebilirler. Ama daha sonrasında yaşanan ilişkideki duyguların yapay olduğunu kabul eder ve normal hayatlarına dönebilirler.