Kilit Büyüsü Hakkında

/ 25 Aralık 2020 / 4.936 / yorumsuz
Kilit Büyüsü Hakkında

Kilit büyüsü çok eski zamanlardan beri farklı ritüellerle ve metotlarla uygulanan bir büyüdür. Çok eski zamanlardan beri yapıldığı için de kilit büyüsü ile ilgili araştırmalar yapıp bilgi sahibi olmak oldukça kolaydır. Kilit büyüsü genellikle insanların eşlerine, sevgililerine, nişanlılarına yaptıkları bir büyüdür. Kilit büyüsünün neden yapıldığını merak edenler için de ilişki içinde olan çiftleri birbirine bağlamak amacıyla yapıldığını söyleyebiliriz. Bu büyünün neden yapılacağı kişinin isteğine göre değişiklik gösterir. Medyumlar kişilerin arzu ve isteklerine göre en uygun işlemi seçip uygulamaya koyulurlar.

Aslına bakılırsa kilit büyüsü adından da anlaşılabileceği gibi insanların bazı özelliklerini kilitleyip ortadan kaldırmak için de kullanılan bir büyüdür. İstemediğiniz, yok etmeye çalıştığınız bir özelliğiniz varsa bu büyü sayesinde onu ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda bazı kişilerin hayatınıza dahil olması sizi rahatsız ediyor olabilir, bu büyü sayesinde o kişileri de hayatınızın dışında tutmanız mümkündür.

Kilit büyüsü birçok değişik yöntemle ve oldukça karışık tılsımlarla yapılan bir büyü olduğundan işinde uzman bir medyum tarafından yapılması gereken büyülerden bir tanesidir. Kilit büyüsü yapılırken ruhani ve olağanüstü varlıklardan yardım alınması gerekir. Bunu yapabilen insan sayısı çok azdır, gerçek medyumlar dışında böyle bir yeteneğe sahip kişi bulamazsınız diyebiliriz. Kilit büyüsü yapılırken kullanılacak olan kilit çok özenli şekilde seçilmelidir. Aksi takdirde kilidi açmak kolay olur ve büyüyü gerçekleştirmiş olmanın hiçbir anlamı kalmaz.

Kilit büyüsü aracılığıyla sevdiğiniz bir insanı kendinize bağlayabilir ve size yoğun bir sadakat duygusuyla yaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunu sağlayabilmek için yapmanız gerek en önemli şey bir medyum bulmaktır. Hangi büyü olursa olsun iyi bir medyuma yaptırıldığı takdirde tutması neredeyse imkansızdır. Kilit büyüsünün birkaç çeşidi vardır, bunlara hâkim olan bir medyum size uygun olanı kolaylıkla seçecektir.

Kilit Büyüsü Yapılışı

Kilit büyüsü elbette ki evde kendi başınıza yapmayı denmemenizi gerektiren bir büyüdür. İstemediğiniz sonuçlar görmemek adına işinde uzman bir medyum bulup kilit büyüsünü ona yaptırmanız gerektiriyor. İyi bir medyuma ulaştıktan sonra yapmanız gerekenleri kendisi size detaylı bir şekilde anlatacaktır, bu yazımızda da size kısaca yapılması gerekenlerden bahsedeceğiz. Kilit büyüsünün yapımına başlamak için önce bir kilit almanız gerekiyor. Günümüzde kullanılan kilitler de yeterli olacaktır fakat eski zamanlarda kullanılan kilitlerle yapılan kilit büyüsünün daha kısa zamanda etki edeceğini bilmek gerekir.

Kilit büyüsü yapım süresi ve etkilerinin görülmeye başlama zamanı kişiye göre değişebilmektedir. Yalnız bilmek gerekir ki kilit büyüsünün etkilerinin çok kısa bir süre içinde görülmeye başlanması isteniyorsa belirtildiği gibi günümüz kilitleri değil de eski zaman kilitleri daha yararlı olacaktır. Ayrıca büyü yapımında kullanılacak olan anahtar tek girişli olmadır, çift yuvalı olan kilitlerle büyüyü gerçekleştirmek doğru değildir. Öyle ki bu konu hakkında yani kilit seçiminizin nasıl olması gerektiği konusunda bir medyumla iletişime geçerseniz o size en doğru bilgiyi verecek, seçimini kolaylıkla yapmanızı sağlayacaktır. Kilit seçimi başlı başına büyünün seyrini değiştirecek atlanmaması gereken bir konudur.

Atlanmaması ve dikkat edilmesi gereken bir konu daha vardır ki o da kilit büyüsü yapımında kullanılacak olan kilidin daha önce başka bir büyü için kullanılmamış olması gerektiğidir. Daha önceden büyü işlemi için kullanılmış olan kilitlerde enerji tılsım ve enerji birikmesi olduğundan tekrar kullanmak tehlikelidir. Çünkü bu tılsım ve enerji birikmesinin neye yol açacağı bilinmez, ters bir etki yaratma ihtimali oldukça yüksektir.

Kilit Büyüsü Etkileri

Kilit büyüsü etkileri kısa bir süre içinde görülmeye başlayan etkilerdir. Büyünün yapıldığı ilk günlerde kişide unutkanlık görülmeye başlar ve bununla beraber kişide bir duygusallık hâkim olur. Kişilerde bir tutarsızlık da gözlemlenir yani bir anı bir anını tutmama durumu mevcuttur. Kişiler mutlu olmak yerine hüzünlü ve depresif bir hal içinde olurlar. Çok keyif alarak yaptığı aktivitelerden keyif almamaya başlar. Kafası dağınık olan kişi değerli eşyalarına dahi sahip çıkamamaya başlar. Büyünün etkisinde olan kişi eskiden çok konuşkan, hiç susmayan biri olsa bile büyünün etkisiyle suskun bir kişi olacaktır.

Büyüyü yaptıran kişi büyünün yapıldığı kişide olumsuz bazı etkileri gördüğünde büyüyü bozdurmak isteyebilir ama bu tavsiye edilmez çünkü büyünün bu yan etkileri dışında istediğiniz etkilerin görülmesi göz ardı edilmemesi gereken bir şeydir. Öyle ki olumsuz etkiler herkeste görülecek diye bir şey yoktur ve bu olumsuz etkiler bir süre sonra ortadan kalkacaktır. Bu olumsuz etkiler ortadan kalktığında olumlu olan, gerçekleşmesinin istediğiniz etkiler halen görülmeye devam edecektir. Bu yüzden olumsuz etkileri görmeye başlayınca hemen büyüyü bozdurmak düşünülmemelidir, bunlara katlanmak ve biraz sabırlı olmak gerekir.

Kişiye özel olarak hazırlanacak ritüeller ile kilit büyüsünü yapmak oldukça basittir tabii ki durum işinin ehli bir medyum için geçerlidir. Kilit büyüsü etkileri genellikle büyü yapıldıktan 7-10 gün sonra görülmeye başlar. Bu süre her büyüde olduğu gibi kişiden kişiye değişebilen bir süredir, uzayabilir veya kısalabilir. Büyünün etkisinde olan kişide birçok değişim gözlenir ve bu değişimler gözle görülebilir şekilde net olacaktır. Kişinin sevgilisine/eşine olan bağlılığı günden güne artacaktır. Kilit büyüsü etkileri 1. aydan sonra çok net görülür ve kilitlenme tam anlamıyla gerçekleşmiş olur. Kişinin karakteristik özelliklerinde değişim olacaktır, düşündüğü tek şey de kilitlendiği kişi olacaktır.

Kilit Büyüsü için Gerekenler

Kilit büyüsü işleminin gerçekleşmesi için yapmanız gereken en önemli şeyin iyi ve doğru bir medyum bulmak olduğundan bahsetmiştik. Bunun dışında yapmanız gereken bir başka şey de kilit büyüsü yaptırmak istediğiniz kişinin bazı bilgilerine ulaşıp bunları medyuma iletmenizdir. Kilit büyüsü aracılığıyla kendinize bağlanmasını istediğiniz kişinin annesinin adı, ikamet ettiği şehir, fiziksel ve kişilik özellikleri, doğum tarihi, tahsil derecesi medyumun bilmek isteyeceği bilgilerdir. Elbette bunlar kişiye göre değişen özelliklerdir ve büyüler kişiye özel olarak uygulandığı için bu bilgilerin bilinmesi oldukça önemlidir.

Medyum istediği bilgilere ulaştıktan sonra kişiye uygun yöntemleri gerçekleştirmeye başlayacaktır. Öncelikle aldığı bilgileri bir vefk kağıdına yazarak işe başlayacaktır. Kuvvetli etkileri olacak bir büyü yapılmak isteniyorsa bu bilgiler çok dikkatli ve düzenli bir şekilde kâğıda geçirilmelidir. Kadın ve erkek için ayrı ayrı kağıtlara vefk hazırlanması gerekmektedir. Medyum vefk hazırlarken beyaz bir bez parçasından yardım alabilir, bu bez parçasının kumaşı da büyü tutması için bir etkendir. Bilgilerin bu bez üzerine hangi mürekkeple yazılacağı bile önemlidir. Bu kuralları işinin ehli bir medyum çok iyi bildiği için hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Kilit Büyüsü Çeşitleri

Kilit büyüsüsün birçok çeşidi vardır. Yalnızca kişileri birbirine kenetlemek için yapıldığını söylemek yanlış olur. Aşk için yapıldığı gibi para ve muhabbet konularında da kilit büyüsü yapılabilmektedir. Kilit büyüsünün kötü niyetle yapılan çeşitleri bile bulunmaktadır. Örneğin bir kişiyi yatalak olmaya sürüklemek de kilit büyüsünün bir çeşididir. Ayrıca bir kişinin kısmetini kilitlemek yani kapatmak için de kilit büyüsü yapılabilir. Medyumlardan bu tür çeşitleriyle ilgili ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz.

Kilit büyüsünün hem iyi niyetle yapılan hem de kötü niyetle yapılan çeşitleri fark etmeksizin kesinlikle iyi bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Kilit büyüsünün tüm çeşitleri için bir asma kilide ihtiyaç vardır, bu ama kilidin tek yuvalı olması gerektiği de yine tüm kilit büyüleri için geçerlidir. Kilit büyüsü çok eski dönemlerden geldiği için günümüze ulaşana kadar pek çok değişime uğramıştır. Örneğin eski zamanlarda kilitten ziyade daha farklı nesnelerle de bu kilit büyüsü çeşitleri uygulamanın mümkün olduğu biliniyor. Günümüzde kilit büyüsü genellikle sadece kilit kullanılarak yapılmaktadır.

Kilit büyüsünün tüm çeşitleri için kullanılan kilidin mutlaka başkası tarafından açılamayacak bir kilit olması gerekmektedir. Aksi takdirde büyünün tutmayacağını göreceğiniz gibi ters tepen bir büyüyle de karşı karşıya kalabilirsiniz ve bunu asla istemezsiniz.  Büyü tamamlandığında kilit efsunlanmış olur. Efsunlanmış olan bu kilidi iyi gizlemek gerekir aksi takdirde büyünün etkisinde olan kişi bu kilidi bulabilir ve istenmeyen olaylar gerçekleşebilir, kişi kilidi bulduğunda büyüyü bozdurmak isteyebilir. Aynı zamanda dikkat dilmesi gereken bir başka konu da kilit ile anahtarın asla yan yana veya birbirine çok yakın yerlere yerleştirilmemesi gerektiğidir.

Kilit Büyüsü Bozulabilir Mi? Bozulabilirse Nasıl Bozulur?

Kilit büyüsü bozmak iyi bir medyumun kolaylıkla yapabileceği bir işlemdir. Kilit büyüsü etkilerinin büyü yapıldıktan ortalama 10 gün sonra görülmeye başlayacağından söz etmiştik. Bu süre geçtikten sonra etkiler günden güne artmaya başlayacaktır. Büyü yapıldıktan sonra 3 ay geçtiğinde büyünün etkileri tam anlamıyla görülecektir, kişide inanılmaz derecede değişimler görülecektir. Büyünün bozulması için her medyum farklı yöntemler deneyebilir, bu yöntemler büyünün etkisine göre de farklılık gösterecektir. Büyünün bozulması için elbette önce saklanmış olan kilidin bulunup açması için medyuma götürülmesi gerekir. Ancak büyünün etkisinde olan kişiye bir başka büyü yapılırsa büyünün etkileri ortadan kalkacaktır.

Kilit büyüsü pek de bozulması için medyumlara başvurulan bir büyü değildir, çünkü etkilerinde olumlu olan taraf daha ağır basmaktadır. Ama büyünün ters teptiği durumlar da zaman zaman ortaya çıkabilmektedir ne yazık ki.  Bu durumlarda kişiler büyüyü bozdurma isteğiyle bir medyuma başvururlar. Büyü yaptırmada medyumun etkisi ne kadar kıymetliyse büyüyü bozdurmak için de o kadar kıymetlidir.

Kilit Büyüsü Yapımında ve Bozmada Medyumun Önemi

Her büyü yapımında geçerli olan kural elbette ki kilit büyüsü için de geçerlidir. Bu kural kilit büyüsü yapımında da medyumun etkisinin oldukça önemli olduğudur. Kilit büyüsü yaptırmak için atacağınız en önemli adım iyi bir medyum araştırmasına girmektir. Bununla birlikte yaptırmak veya bozdurmak istediğiniz kilit büyüsü hakkında çokça bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Bu iki işlemi artık gerçekleştirmiş bulunuyorsunuz. Çünkü yazımızda kilit büyüsüyle ilgili ulaşmak istediğiniz tüm bilgiler ulaştınız ve aynı zamanda iyi bir medyuma da artık ulaştınız.

Kilit büyüsünü yaptırmak için birçok farklı sebeple kişiler medyumlara ulaşır. Doğru bir medyumun her isteğe uygun olarak gerçekleştirebileceği kilit büyüsü hakkında bilgisi vardır. Kötü niyetle yapılan kilit büyüsü ile iyi niyetle yapılan kilit büyüsü birbirine asla karıştırılmamalıdır çünkü ikisi de farklı yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. İyi bir medyum kilit büyüsü ile ilgili uyulması gereken ne kadar kural varsa hepsine hâkim olandır. Siz de kilit büyüsü yaptırmak veya bozdurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Aramış olduğunuz ilim sahibi, tecrübeli, donanımlı, olağanüstü yeteneklere sahip, hisleri oldukça güçlü olan medyum artık bir telefon kadar yakınınızda ve vakit kaybetmeden hayallerinize ulaşmak sizin elinizde.

Tavsiye

Rüyada Kar Görmek