Karanfil Büyüsü

/ 25 Aralık 2020 / 11.113 / yorumsuz
Karanfil Büyüsü

İnsanlar, istedikleri şeyleri elde etmek için keşfinden bu yana pek çok büyü yapmıştır. Bu büyülerin ise pek çok amacı bulunmaktadır. Büyüler kara büyü ve beyaz büyü olarak ikiye ayrılır. Beyaz büyülerden birisi de karanfil büyüsü olmaktadır. Bu büyüye kırmızı büyü denmesinin sebebi ise hem iyilik için yapılabilmesi hem de kötülük için yapılabilmesidir. Büyüyü yapan büyücüler ise bu büyüyü genellikle iyilik için yaparlar. Ancak günümüzde ise bu büyü çok tercih edilmemektedir. Bunun yerine bağlama büyüsü gibi büyüler daha popüler olmuştur. Ancak karanfil büyüsü nedir ve nasıl yapılır soruları da merak uyandıran unsurlardandır.

Karanfil Büyüsü Nedir?

Karanfil büyüsü, genellikle aşk gibi durumlarda tekrar kavuşmak için kullanılır. Gönül işlerinde hayır için yapılan bu büyünün pek çok çeşidi de mevcuttur. Bu büyünün en bilindik çeşidi de gideni geri getirmek için karanfil büyüsü olmuştur. Karanfil büyüsünün bu çeşidi ile ayrılmış iki insan tekrar buluşabilmekte, aşıklar kavuşabilmekte ve sevdiğiniz sizlere geri gelebilmektedir.

İnsanlar duygularına göre hareket eden varlıklardır. Karanfil büyüsünü ise duygularıyla hareket eden bir insan sevdiği kimseyi kavuşmak için yaptırır. Bunun da faydasını hayatlarında görürler. Çok güzel iki ilişki sürdüren bireyler tartışmalar sonucu ayrılabilirler. Başta kimse barışmak istemese de sonrasında ayrıldıkları kişilere düşkünlüğünü anlayıp bu tarz büyüleri yaptırabilir. Çünkü karanfil büyüsünün asıl amacı ayrı iki kişiye tekrardan birleştirmektir.

Karanfil büyüsü kavuşturma büyülerinde en etkilileri arasındadır. Etki süresi, etki kalitesi ve işe yararlığı bakımından sıkça tercih edilen bir büyüdür. Yapan insanların %90’a yakını bu büyüden olumlu etkiler almıştır. Başarı ile yapılan bu büyünün etki etmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle bu büyünün yapılışına da dikkat edilmesi gerekir. Pek çok insan da büyüyü yaparken hangi aşamalardan geçeceğini ve kime güvenli bir şekilde yaptıracağını bilmez. Peki karanfil büyüsü nasıl yapılır?

Karanfil Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karanfil büyüsünü tek başına yapmak fazlasıyla bilgi istemektedir. Bu nedenle internetten araştırmalar doğru bilgiyi veremeyeceğinden bu büyü bir büyücü ya da medyum yardımı ile yapılmalıdır. Ancak yapım aşamasında bilinen temel bilgiler de mevcuttur.

Karanfil büyüsünün yapım aşamasında kesinlikle bilinen yol izlenilmelidir. Aksi takdirde bilinmeyen yollarla yapılan karanfil büyüsü kişiler için olumsuz etkiler oluşturabilir. Karanfil büyüsünün yapım aşamasında 41 adet karanfil gereklidir. Yapımında kullanılan malzeme büyüye adını da vermiştir.

41 Adet karanfil alındıktan sonra her bir karanfil için ayrı ayrı ihlas suresi okunmalıdır. Dua ile yapıldığı için çeşitli ritüeller bilindiğinde tek başınıza da yapabilirsiniz. 41 Adet karanfile ayrı ayrı dualar okunduktan sonra bütün karanfiller bir kaba koyulmalıdır. Bu kabın içerisine ise kişi bir dileğini kağıda yazar. Karanfil büyüsünü yapacak kişi bu işlemden sonra ise tılsımlı sözler okuyup kabın kapağını kapatır. Ağzı kapatılan karanfil kabının 1 gece bekletilmesi gerekir.

1 gece geçtikten sonra büyüyü yapan kişiler kap içerisinden karanfili ve kağıtları çıkarır. Daha sonra ise öncelikle kağıt, daha sonra ise karanfiller yakılır. Bu esnada ise bilinmesi gereken tılsımlı sözler ve dualar okunmalıdır. Yakma işlemi hemen aynı gün bitirilmemelidir. 3 Güne dağıtılmalıdır. Kağıtlar ve karanfiller toplamda 3 gün sonunda yakılır. Böylece karanfil büyüsünün yapım aşaması tamamlanmış olur. Artık kişiler ne zaman etki edeceğini beklemeye koyulur.

Karanfil Büyüsü Hangi Vakitte Yapılır?

Karanfil büyüsü kafaya esen herhangi bir zamanlarda yapılmamalıdır. Yapılması için belirli bir zaman mevcuttur. Tabii ki herhangi bir zamanda yapılması etkisini kaybedeceği veya geçersiz olacağı anlamına gelmez ancak belirlenen zamanda yapılınca etkisi çok daha hızlı görünür.

Bu vakit ise perşembeyi cumaya bağlayan gecedir. Bu zamanda karanfillerin yakılma işlemi tamamlanmalıdır. Kişiler büyüyü buna göre ayarlamalıdır. Bunun dışında ise 3 Cuma günlerinde karanfillerin yakım işlemi yapılıp tamamlanmalıdır. Medyumların tecrübesine göre bu iki zamanda büyüyü yapmak hemen o gün bile büyünün etki etmesini sağlayabilir.

Karanfil Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Karanfil büyüsünün etki süresi de tercih edilmesinde büyük rol oynar. Genellikle eskilerde sürekli kullanılan bu büyü %90 etki etmesini de büyünün yapımından kısa bir süre sonra gösterir.

Her büyünün etki süresi farklıdır ve kesinlik bildirmez. Bu nedenle büyülerin etki süresine kesin yanıt verenlere itibar etmemek gerekir. Ancak yapılan gözlemlere göre karanfil büyüsü yaklaşık olarak 2 hafta gibi bir sürede etki eder. 2 Hafta sonrasında etkileri yavaş yavaş görülür ve sevenler tekrar kavuşmaya başlar. Büyü yapıldıktan sonra insanları 2 hafta içerisinde mutlu eder. Yine de bu süre kesin değildir. Süre daha aza da inebilir daha çoğa da çıkabilir.

Karanfil büyüsü, genellikle medyumlar yardımıyla yapıldığında etki süresi azalır. Çünkü medyumlar her büyü için özel tılsımlar ve ritüeller bilirler. Bu nedenle bu büyü daha çabuk etki etsin diyenler güvenilir bir medyuma danışmalıdır.

Karanfil Büyüsünün Diğer Yapılışı

Elbette karanfil büyüsü yalnızca 41 karanfile 41 ihlas okuyarak yapılmaz. Yapımı için başka bir yöntem daha vardır. Aslında yöntem tamamen aynıdır. Yalnızca karanfil ve ihlas sayıları farklıdır.

Karanfil büyüsü aşk büyüsü olarak da anılabilir. Uzak mesafedeki aşıkların bile kavuşmasını sağlar. Uzak mesafedeki bir aşık da büyüyü 40 karanfile 40 ihlas okuyarak yaptırabilir. Bu da yapılışının başka bir türüdür ancak genellikle yapılmaz. Medyumlar da 41 ile yapılanını tavsiye eder. Bu nedenle yine de medyuma danışılmalıdır. Çünkü 40 karanfile 40 ihlas okuyup birkaç tılsım ezberlemekle ve okumakla büyü gerçekleşmeyebilir. 41 karanfile 41 ihlas okumak gibi 40 karanfile 40 ihlas okumadan sonra da yapılması gereken işlemler ve zorlu ritüeller vardır. Medyumların duası Allah’ın yüzü suyu hürmetine daha çabuk kabul olur ve zorlukların üstesinden daha kolay gelirler.

Bu nedenle bu zorlu ritüelleri medyumlar daha doğru şekilde ve daha etkili olacak şekilde yaparlar. Bu durumda ise internet vb. Yerlerden güvenilir bir medyum bulunup karanfil büyüsünün yapımı kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Karanfil ve Celb

Karanfil büyüsünü celb ile beraber yapmak da bu büyüdeki en merak uyandıran konulardandır. Medyumlar ise bu büyüyü çok daha etkili yapmak için celb kullanırlar. Celb havas ilminde çokça kullanılan vefk ve celb konularındandır. Karanfil ile celb yapıp bu büyüyü gerçekleştirmek ise daha zordur ancak daha etkilidir. Celb duruma göre hazırlanır. Büyünün yapılacağı amaç için hazırlanan celb de karanfiller ile yakılır. Bu sırada ise yine tılsımlı sözler okunur. Celb de yakıldığında büyü çok daha etkili bir hale bürünmüş olur. Çok güçlü bir büyü olur ve etki seviyesi çoğalır.

Karanfil Büyüsünün Bilinmeyen Amacı

Karanfil büyüsü çoğunlukla ayrı iki kişiyi birleştirmek, uzak mesafeli sevgileri kavuşturmak gibi işlemlerde kullanılır. Ancak bilinmeyen bir amacı ise sevgilileri birbirine daha da bağlamaktır. Birbirini seven kişilerin ilişkisini güçlendirmede de bu büyü rol alır.

Araları bozulmuş, birbirine deliler gibi aşık veya normal ilişki sürdüren pek çok kişinin ilişkisini güçlendirmek için de karanfil büyüsü yapılabilir. Büyü bu yanıyla bağlama büyüsünü andırmaktadır. Büyü kişileri birbirine daha çok bağlamak için yapıldığında da etki süresi hemen hemen 2 hafta kadardır.

Ayrıca kişiler büyüyü yaparken veya medyumlar büyüyü yaparken mutlaka hangi amaçla yapılacağını dillendirmelidir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar doğabilir. Her büyüde olduğu gibi bu büyüyü yaptıran veya yapan insanlar da bu büyüyü neden yaptığını dile getirmeli ve dua etmelidir. Böylece büyünün amacına ulaşmasındaki temel adım atılmış olur ve büyü bahsi geçen olay üzerinden etki eder.

Karanfil Büyüsü Yapılırken Okunacak Dualar

Karanfil büyüsü 41 ihlas okumak ile bitmez. Büyü yapılırken okunması gereken çeşitli dualar vardır. Bunları 4 temel dua oluşturur. Ayet el Kürsi, Felak Suresi, Nas Suresi ve İhlas Suresi. Bu dualar büyü yapılırken okunan temel dualardandır. Ancak farklı dualar da mevcuttur. Bunlar çeşitlilik gösterdiğinden araştırmalar sonucu bulunmalıdır ve her yazan duaya itibar etmeyip aynı duaya 2 3 sitede rastlanılmalıdır. Böylece doğru duaya ulaşmak daha kesin olacaktır.

Karanfil Büyüsü ile Bir Araya Gelen Çiftler

Kişiler karanfil büyüsüyle bir araya gelmişse veya birisi birisine karanfil büyüsüyle aşık olmuşsa bu aşk normallere göre daha kuvvetli olacaktır. Çünkü iki kalbe yardım eden büyüler de bulunacaktır. Bu nedenle aşk daha uzun süre olur.

Karanfil büyüsüyle bir araya gelen çiftler ömürlük bir aşk sahibi olabilir. Tabii ki ayrılıklar da söz konusu olacaktır. Kesinlikle ömürlük bir büyü olduğu söylenemez. Ancak kişiler de artık birbirlerine bağlanacağından ve büyünün etkisiyle ilişkileri daha kuvvetli olacağından büyünün bir ömür boyu etki etmesi olasıdır.

Karanfil büyüsü her zaman mutlu aşkların temsilcisi olmuş bir büyüdür. Medyumlar da iki kişiyi aşık etmek için bu büyüyü kullanır. Bundan seneler öncesinde en popüler olan büyülerdendir. Halen çok kullanılsa da dünyanın her tarafında eskisi kadar kullanılan bir büyüdü değildir. Zamanla unutulmuştur. Ancak bu büyü ile bir araya gelen çiftler medyumlar tarafından anlatıldığında insanlar kendileri için de hemen karanfil büyüsünü yaptırmak isteyebilir.

Karanfil Büyüsünün Kuvveti

Karanfil büyüsünün kuvveti tartışılmazdır. %90 Civarı etki oranına sahip bu büyü diğer aşık etme, kavuşma, birleştirme ve bağlama büyülerinden çok daha kuvvetlidir.

Bu büyü artık aşkın doruk noktasına ulaştırır. Bir an önce mutlu eder. Özellikle perşembeyi cumaya bağlayan gece yapıldığında bu büyüyle aşık olan kişilerin ayrılması neredeyse imkansız olacak seviyededir. Kolay kolay bozulamayan bir büyüdür. Bozmak için ise çok fazla çaba gerekir. Bu nedenle sevdiğiniz kişiyle ömür boyu mutlu olmak daha garantidir. Karanfil büyüsünün etkisiyle beraber eşinizle konuştuğunuz her kelimede, bakıştığınız her anda birbirinize daha çok aşık olursunuz.

Büyüyü daha da kuvvetlendirmek sizin elinizde olacaktır. Büyünün etkisiyle beraber sizler de sevdiğinize eskisinden daha sıcak, daha samimi ve daha sevecen yaklaşmalısınız. Eskiden fazlasıyla ilgi veriyorsanız daha çok vermelisiniz. Böylece büyü eşlerin de sayesinde güçlenmiş olur.

Karanfil Büyüsü Nasıl Bozulur?

Karanfil büyüsünü bozmak gerçekten zordur. Fark eden ve bozmak isteyen insanların kendi başına bozması neredeyse imkansızdır. Bu nedenle çok iyi bir medyuma gidilmelidir. Çünkü tam zamanında yapılan karanfil büyüsünü bozmak her medyumun yapabileceği bir iş değildir. İşinde çok iyi bir medyum dahi bu büyüyü zar zor bozar.

Ancak gerçek medyumlar yoğunlukla büyü bozma üzerinde çalışır. Bu nedenle bozmak imkansız değildir. Karanfil büyüsü, medyumların yardımıyla beraber çeşitli ritüeller aracılığıyla bozulabilir.