Şirinlik Büyüsü

/ 28 Aralık 2020 / 1.504 / yorumsuz
Şirinlik Büyüsü

Hayatınızda olmasını isteseniz de bir türlü hayatınıza dahil edemediğiniz insanlar olabilir, onları hayatınızın en anlamlı yerine koymayı sevmeyi ve sevilmeyi isteyebilirsiniz. Bu aslında gayet doğal bir durumdur ve bunu istemekten çekinmenize gerek yok. Bu tarz durumların yanı sıra arkadaşlarınız arasında veyahut bir gezide ekibiniz tarafından sevilmek yada iş yerinde sevilen kişi olmak istiyorsanız da büyüyü yapabilirsiniz. En sık kullanım amacı ise eşler arasında oluşan kavgalar veya soğukluğun son bulması içindir ve bu tür konularda bu büyü çok tercih edilir. Sanıldığının aksine bu büyü eş veya sevgilinizin sizi sevmesi için yapılan bir büyü değildir, yani toplum içerisinde kendinize bir yer edinmek isteyebilirsiniz arkadaş çevrenizde sevilmek sayılmak isteyebilirsiniz bu tarz durumlarda da yine şirinlik büyüsü yapabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü ve Muska 

Şirinlik muskası kullanılarak yapılan bir büyüdür. Çevrenizde sevilmek ve daha çok ilgi görmek isteyebilirsiniz. Size gösterilen sevgi ve ilginin artmasını sağlayabilirsiniz ve daha mutlu, huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz. İşinin ehli olan medyum hocalar tarafından bu işlemi doğru bir şekilde yaptırmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır.

Şirinlik büyüsü ile bu büyüyü yaptığınız kişi sizi daha fazla sevecektir size olan ilgisi artacaktır. Aranızdaki kavgalar veya soğukluklar ortadan kalkacak ilgi odağı olacaksınız biraz zaman tanıyarak daha sağlıklı bir şekilde ilerlemenize olanak sağlamış olursunuz. Büyüyü ister tek bir kişiye eşinize yada sevgilinize veyahut çok sevdiğiniz bir arkadaşınıza yapabilirsiniz bunu yapmakla birlikte bir topluma da yapabilirsiniz iş arkadaşlarınız tarafından daha fazla ilgi ve sevgi görebilirsiniz.

Büyü herkes de aynı etkiye sahip olmayabilir, büyüyü başkasına yaptırıyorsanız sürekli bir şekilde göz önüne sizinle olan olaylar gelir ve sürekli o anların ne kadar güzel olduğunu düşünmesine yol açar, eğer ki yaşadığınız bir an yoksa sizi orada düşünür ve ne kadar güzel olacağını aklından geçirir. Büyü yapılan kişide ise özgüvene sebep olur her durumda daha sakin ve alımlı davranır buda ona olan ilgiyi ve sevgiyi artırma isteğini karşıdaki kişiye aşılar. Bu şekilde hızlı bir etki alınır.

Bir toplumda konuşma yaptığınız sırada herkes sizi pür dikkat dinler ve içlerinde size karşı bir sevgi ve yakınlık oluşur, toplumdaki herkes size sevgi dolu gözlerle hayranlıkla bakmaya başlar. Sevdiğiniz kişi ile konuştuğunuz da ve ona bir şeyler anlattığınızda ise sizi sürekli bir şekilde hayal eder dediklerinizi en ince ayrıntısına kadar dinler ve size değer verdiğini sizi sevdiğini size belli eder.

Bu büyüyü yaparken diğer alemden doğa üstü güçleri olan varlıklar ile iletişime geçildiği için büyüyü güvenilir, bu konuda bilgisi üst düzey olan ve tanınan kişilere yaptırmak gereklidir. Büyüyü yapmaya karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmanız gereklidir kendinize bu konuda değer verin ve araştırmanızı derinleştirin hangi medyum hocalardan bu konu hakkında yardım alacağınızı belirleyin. Aksi gerçekleşmesi durumda istemediğiniz durumlar içerisinde olabilirsiniz sevilmeyi hayal ederken daha da kötüye giden ilişkileriniz olabilir bu konuda kendinize çok dikkatli bir araştırma dönemi ayırmanız gerekiyor.

Şirinlik Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Büyünün etkisi yaptıran kişiye niyetine kime yaptığına göre değişkenlik gösterebilir yani sevgilinize karşı yapmanız ve arkadaşlarınıza karşı yapmanız büyünün etki süresini uzatır yada azaltabilir. Ortalama olarak 10 gün gibi bir süre içerisinde etkisini göstermeye başlar, belli bir süre geçtikten sonra tam olarak istediğiniz hale gelir ve etkisini tam olarak yerine getirir. Araştırdığınız ve bulduğunuz işin ehli bir medyum hocasına yaptırmak bu büyünün süresini ve etkisini önemli ölçüde artırır.

Şirinlik Büyüsü Neden Tercih Edilir?

Bir çok amacı vardır lakin aslında bir kişi yada toplum tarafından sevilmek için yapılır bu durumlar iş yerinizde ekip içerisinde sevilmek olabilir sevgilinizle ayrılmaya yönelme durumlarında veyahut evlilik düşündüğünüz kişiye karşı yapmak tercih durumları içerisindedir.

Büyüyü doğru zamanda yapmak kesinlikle etkisine ve ne kadar sürede olacağına etki etmekle birlikte sizin de ne kadar iyi hissedeceğinizi değiştirir. Doğru kişi ile bu büyüyü yapmanız gerekir aynı zamanda doğru bir medyum hocası olması da en önemli maddelerden biridir. Bu konulara dikkat etmeniz doğrultusunda bir çok sevgisizlik anlarından kurtulacak artık sevilen ve ilgi gören biri olacaksınız

Sizin de merakınızda olan şirinlik muskası da bir amaçla bu büyünün içerisinde yer almaktadır. Üçgen olan muska şeklinin içine, Kur’an’ı Kerim’de olan ayetlerden yazılarak hazırlattığınız bu şirinlik muskasını da üzerinizde taşıyarak etkisini görebilirsiniz.

Genellikle bu büyüyü taşımak için boyundan geçirilerek muska kısmı sağ koltuk altınıza gelecek şekilde yani vücudunuzu çapraz olarak kesecek şekilde şirinlik muskaları hazırlanabilir. Sizde bu biçime gelecek şekilde takmalısınız daha etkili bir şekilde etkisini gösterir ve daha olumlu anlar yaşarsınız.

Ayrı olarak şirinlik büyüsü için hazırlanmış olan vefkler de çoğu kişi tarafından rağbet görür ve kişiler buna çok başvurmaktadır. Tercih sebebi olmasının arkasında etkisinin olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Sizde tercih edebilir düşünebilirsiniz.

Aynı zamanda bu büyüyü okulda’ da kullanabilirsiniz notlarınızın daha yüksek olmasını isteyebilirsiniz hocaların sizlere karşı daha sıcak ve sevgi dolu davranmasını isteyebilirsiniz bunun içinde yine şirinlik vefklerine başvurabilirsiniz.

İşinin Ehli Medyum Beşir Hoca 

Eşlerin birbirlerinden boşanma gibi bir düşünce içerisine girmesin de bu büyünün yapılması için başta gelen konulardan biridir, eşler birbirlerini eskisi gibi çekici ve alımlı bulmazlar ve soğukluk ile oluşan sevgisizlik ilgisizlik zamanlarında boşanmayı düşünebilirler bunun önüne geçmek içinde yine şirinlik büyüsü yapılabilir. Bu büyü için başvurduğunuz medyum hocalar enerjiler göndererek aranızda oluşmuş soğukluk dönemin atlatmanıza yarar. Aranızda sıkı bir bağ oluşur sevgisizlik yerine sevgiyi ilgisizlik ise yerine ilgi dolu anları bırakır artık eskisi gibi daha çekici göründüğünüz durumlarınız olur ve birbirinize karşı büyük sevgi beslemeye başlarsınız, daha öncesinden daha bağlı ve daha sevgi dolu zamanlarınız olacaktır.

İşinin ehli bir medyum hocası ile birlikte bu büyüyü yapmak ertesi sabaha uyandığınızda hayatın size kucak açtığını artık daha sevilen biri olduğunuzu anlayacağınız bir sabaha uyanmanıza sebep olacaktır. O günden sonra daha sevgi dolu bir hayatınızın olacağınız sizde göreceksiniz. İş yerinde ekipler arasından dışlanmalar yerine bir çok kişiden yanlarında olmanız için teklif alacaksınız. Eşinizle aranızda oluşacak olan kavgalar yerini güzel ve tatlı sözlere bırakacaktır boşanma düşüncesi asla olmayacak bununla birlikte aranızda soğuklukta olmayacaktır. Daha sevgi dolu anlarınız olacak daha saygı dolu günlerinize uyanacaksınız artık sevilen ve sayılan birisiniz.

Şirinlik Büyüsü Aşamaları Nelerdir?

İlk olarak büyüyü yaptıran kişi iyi bir araştırma sonucu bulduğu işinin ehli bir medyum hocasını bulacak ve ona giderek ebced hesabını yaptırmalıdır. Ebced hesabını yaptırdıktan sonra ulaşılan bilgiler doğrultusunda medyum hocası şirinlik büyüsünün adımlarını kişiye uygun olacak bir şekilde gerçekleştirir.

Bu sayede medyum hocanın yaptığı size özel vefki ya da büyüyü evinizde saklamanız gerekiyor ve 1 hafta içinde de büyüyü yaptırma amacınızda ki istediğiniz her kimse bu bir kişide olabilir bir arkadaş gurbuda olabilir, daha ılımlı ve sevgi dolu görünmeye başlayacaksınız.

Şirinlik Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Büyünüzü araştırıp bulduğunuz  işinin ehli denilecek bir medyum hocası ile yapmanızın ardından eşinize yaptıysanız eşinizin size daha sıcak ve sevgi dolu davrandığını göreceksiniz, okulda olan arkaşa grubuna yaptıysanız sizi aralarında görmekten daha çok mutluluk duyacaklarını size söyleyecek ve sürekli davette bulunacaklar.

Eğer ki  sevgiliniz için yaptıysanız da bu kişi size yeniden aşık olur ve bu aşk gün geçtikçe daha da artmaya devam ederek hep sizinle kalır.

Bunun dışında şirinlik büyüsünü herkes tarafından sevilmek için yaptıysanız, sonucunda toplumda daha sevilen ve sayılan biri haline gelirsiniz size gösterilen saygı, sevgi ve ilgi yüksek düzeyde artacaktır sizin yanınızda olmak isteyecekler sizinle zaman geçirmek isteyecekler sürekli şekilde hayatlarında size yer ayırmak isteyecekler. Tekrar belirtelim ki bu iş bilindik bir medyum tarafından yapılması takdirinde böyle etkiler gösterebilir.

Boşanma Büyüsünü Kim Bozar

Büyüyü kimin için yaptırıyorsanız o kişinin kişisel bilgileri medyum hocaya doğru ve eksiksiz bir şekilde verilmelidir. Verdiğiniz bilgiler ile medyum hocanız kişiye özel bir muska hazırlayacaktır ve bu şekilde daha etkili ve daha sağlam bir büyü olacağını göreceksiniz.

Şirinlik büyüsünün bozulması için sadece ama sadece büyüyü yaptıran kişiler isterse bunu medyum hoca ile görüşüp bozmak istediklerini belirtebilirler. Bunun dışında kimse kendine yapılan büyünün bozulması için medyum hocaya gidip isteklerini söyleyemez, söylese bile bunun hiçbir faydası olmaz. Bu arada başka bir medyum hocasına gidip bu büyüyü bozduramazsınız büyüyü hangi hocada yaptıysanız o hoca ile görüşme sağlamanız gerekir ve orada bozabilirsiniz bu bilginin kesinlikle aklınızda yer etmesini sağlayın.

Yani eğer ki şirinlik büyüsünü hangi medyum hocaya yaptırdıysanız, ona giderek büyünün bozulma aşamalarını düzgün bir şekilde tamamlamanız gerekir. Medyum hocanız bunun için gerekli olan işlemleri yapar ve kim için ne için yaptıysanız büyünüzün etkisi yok olur.

Başka bir çözüm yöntemi olarak, şirinlik büyüsünün bozulması için her gün okunması gereken dualar vardır. Bu duaları aksatmadan okunması gereken günlerde okunması ile büyü yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlar ve insanların gözüne eski haliniz gelir.

Şirinlik Büyüsünün Bozulmasında Okunması Gereken Dualar;

Ayet-el Kürsi, Abese Suresi, Bakara Suresi, Fatiha Suresi, Nas Suresi, Felak Suresi ‘ dir. Bu süreleri okumanız takdirde büyü yavaş yavaş etkisini kaybedecektir.

Her zaman olduğu gibi yapılan büyülerin etkisini göstermesi için sizin inancınıza da ihtiyaç vardır, büyüyü yaptığınız kişi ve ya arkadaş grubunuzun sizi seveceğine sizi aralarında görmekten mutluluk duyacaklarına inancınızın tam olması gereklidir.

Şirinlik Vefki Çeşitleri

Kadınların ayda erkeklerin eşleri, sevgilileri yada arkadaşları ile muhabbetlerinin, birlikte geçirdikleri vakitlerin ve en önemlisi sevgilerinin artması için yaptırdıkları şirinlik büyüleri ve şirinlik vefkleri genel tarafından çok fazla başvurulan bir işlemdir.

Şirinlik vefki çeşitleri içinde öğrencilerin hocalarına şirin görünmek ve notlarının artması için yaptırdıkları şirinlik vefkleri de vardır.

Büyü yaptırmak bir gelenek halinde çok eski bir geçmişten günümüze kadar ulaşmış ve halende sıklıkla yapılan bir durumdur sevgi ve saygı istemek gibi şirinlik büyüsü adı altında da evli olan kişiler, eşleriyle aralarındaki sıcaklığın artması ve ona sıcak ve samimi gelmek için en

Sorunun çözümü için inanılan bir yöntem olduğu için de günümüzde de birçok kişi işinin ehli medyum hocalara başvurarak sorunlarını dile getirirler. Medyum hocasının büyü yaptıracak kişiye sunduğu şartları kişinin yerine getirme ile birlikte istenen bilgilerde medyum hocasına verilir ve büyü işlemine başlanır kısa sürede etkisini gösterir ve bu süreçte beklemeniz yeterlidir.

Bu işlemin sonucunda da mutlu bir hayatın sizi beklediğine var gücünüz ile inanın.

Tavsiye

Sihir Nedir?