Ayrıldığın Eşini Eve ve Kendine Bağlama Büyüsü Nedir?

/ 28 Ocak 2022 / 1.730 / yorumsuz
Ayrıldığın Eşini Eve ve Kendine Bağlama Büyüsü Nedir?

Ayrıldığın Eşini Eve ve Kendine Bağlama Büyüsü Nedir?

Ayrıldığın eşini eve ve kendine bağlama büyüsü nedir? Konusu ayrılanlar ama hala eşini sevenler tarafından araştırılmaktadır. Evlenmek oldukça güzel bir durum olduğu gibi ayrılmak da hiç tercih edilmeyen bir haldir. Kişiler karşılıklı olarak ayrılma kararı aldıysa iki taraf da bu durumdan hoşnut demektir. Bazı ayrılıklar tek tarafın istemesi ve ısrarcı olmasıyla gerçekleşir. Ayrıldığı eşini hala seven diğer eş onu geri kazanmak için bazı mücadelelere girebilir. Bunların arasında alınan manevi yardımların yeri büyüktür.

Bağlama büyüsü eşler arasındaki duyguları ve kaynaşmayı sağlamak için yapılırsa iyi niyetler taşımaktadır. Bağlama büyülerinin birçok türü bulunur. Bunlar arasında bazıları kara büyü sınıfına girmektedir. Kişilerin zararına olabilecek bağlama büyüleri bir kara büyüdür. Onların nasibini kapatmak, kısmetine engel olmak, işini bağlamak gibi kötü amaçlar bağlama büyülerinde bulunmaktadır. Ama eşler ve sevgililer için yapılan bağlama türü iyi amaçlar için tercih edilir. Bunların yapılmasında bir sakınca yoktur. Kişi ayrıldığı eşini hala seviyorsa tekrar onunla evlenme isteği duyabilir. Onu kendisine bağlamasıyla bu isteğini de gerçekleştirebilir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı gibi kişileri ya da olayları bağlamak için yapılan bir büyüdür. İki sevgilinin birbirine bağlı olması için yapılacağı gibi kişinin işine bağlı olması için de yapılmaktadır. Burada bağlanmak istenen canlı bir varlık da olabilir bir eylem de olabilir. Bağlama büyüleri genellikle sevgililer ya da eşler için yapılır. Bir kişi karşı tarafa yaptırabileceği gibi üçüncü kişiler tarafından da yaptırılmaktadır. Çocuklarının yuvasının bozulmaması için ebeveynler tarafından da tercih edilir. Ya da sevdiği arkadaşlarının birbirine bağlı kalmalarını isteyen kişiler tarafından da yapılmaktadır.

Bağlama büyüsü yaptırmak için işinde uzman olan bir medyumla görüşmek gerekir. Kişiler kendi çabaları ile bağlama büyüsü yapmaya kalkışırsa birçok aksilikler ve tersliklerle karşılaşacaktır. Bu durum bağlama büyüsünün olumsuz etkilerini de ortaya çıkarabileceği için istenmeyen durumlara sebebiyet verilmesi yüksek ihtimaldir. Ayrıldığın eşini eve ve kendine bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler hemen bir medyuma ulaşarak sıkıntılarını dile getirebilir. Medyuma açık olmak ve ne istediğinizi ona sunmak önemlidir. Amaca uygun olan bağlama büyüsünün yapılması için medyum hemen hazırlıklara başlayacaktır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Ayrıldığın eşini eve ve kendine bağlama büyüsü nedir? konusunu anlatırken bağlama büyüsünün birçok çeşidi olduğundan bahsetmiştik. Eşi eve ve kendine bağlama bunlar arasındaki en güzel ve en masumane çeşit olmaktadır. Diğer bağlama büyüsü çeşitleri nelerdir diye bahsedecek olursak;

 • Sevgiliyi bağlama büyüsü
 • Eşi bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Ağız bağlama büyüsü
 • İş bağlama büyüsü
 • Erkeklik bağlama büyüsü
 • Kısmet bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangileri Sizin İçin Uygun?

Ayrıldığın Eşini Eve ve Kendine Bağlama Büyüsü Nedir?
Ayrıldığın Eşini Eve ve Kendine Bağlama Büyüsü Nedir?

İyi ya da kötü niyetler için yapılan bağlama büyülerinden bahsettik. Bunlar arasında kişiler kendi dertlerine uygun olan büyü konusunda karar verebilirler. Kararı verdikten sonra o konuda uzman olan medyumun bulunması gerekir. Medyumlar her ülkede ve her topraklarda yaşam sürmüş kişilerdir. Ülkemizde de birçok medyum farklı şehirlerde yaşamaktadır. Genellikle içinden çıkılmaz durumlar söz konusu olduğunda medyum yardımı alınır ve hemen arayışa geçilir. Kişiler medyum yardımını bazen gizli bazen de aleni olarak yapmaktadır. Neticede ne yapmak istediği konusu kişide gizli kalmalıdır. Medyumun da bu konuda güvenilir olması gerekir.

Ayrıldığın eşini eve ve kendine bağlama büyüsü için medyuma gidildiğinde bu durum medyum hoca tarafından oldukça doğal karşılanacaktır. Çünkü amaç aile birliğinin tekrar kurulması isteğidir. Bu istek uğruna medyumunuz sizden bazı malzemeler isteyebilir. Özellikle büyü yapılacak kişinin resmi ya da şahsi eşyaları büyü yapımında önemlidir. Bunları medyuma verdiğiniz taktirde size uygun olan büyünün yapımına geçilecektir. Okunacak dualar ve söylenecek tılsımlı sözler büyünün gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Ayrıca yardım alınacak olan ruhani varlıklar büyünün sonucunda önemlidir. Kişiler bütün bu sıralamayı yapamayacakları için medyuma gitmeli ve ondan yardım talep etmelidir. O zaman istenilen sonuçlar elde edilir.

Bağlama Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Yaptırılmak istenilen her büyüde belli bir sonuca ulaşmak gerekir. Aşk büyülerinde amaç karşınızdaki kişinin size aşık olmasıdır. Kısmet açma büyülerinde kişinin kısmetinin açılması sağlanır. Geri getirme büyülerinde ise terk eden kişi geri döner. Bağlama büyüleri iki kişinin birbirine bağlanmasını ve sadakatli kalmasını sağlamaktadır. Büyü yapılan kişiler farklı şehirlerde olsalar bile birbirlerinin arasındaki sıcaklık değişmeyecektir. Bağlama büyüsü sonuçları konusunda şunları söyleyebiliriz:

 • Büyü yapılan kişi sadece büyü yaptıran kişiyi düşünmektedir.
 • Mutluluğu onun yanında bulmaktadır.
 • Başkalarının yanında mutlu olmamaktadır.
 • Bekarsa evlenmeyi hayal ederek mutlu bir beraberlik oluşturmak istemektedir.
 • Evli olanlar sadece eşini düşünmekte ve ondan başka kişiyle mutlu olmamaktadır.
 • Kişinin bir nesneye bağlanması isteniyorsa ona bağlı kalır ve kopmaz.
 • İşine bağlanma ve işini sevme konusunda da yapılan türler bulunmaktadır. Büyü neticesinde kişi işini yapmaktan büyük bir haz almaktadır.

Ayrıldığın Eşini Eve ve Kendine Bağlama Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Ayrıldığın eşini eve ve kendine bağlama büyüsü sonuçları medyumun işindeki başarısına göre değişebilir. Kişiler büyülerden doğru sonuçlar alabilmesi için öncelikle doğru medyum seçiminde bulunmalıdır. Sonrasında da büyünün tutacağına inanması gerekir. İnanmadan yapılan büyülerden olumlu sonuçlar alamazsınız. Doğru adımlar takip edilerek yapılan bağlama büyüleri istenilen sonuçları verecektir. Ayrıldığınız eski eşinizi tekrar kazanabilmek için yaptırmış olduğunuz bağlama büyüsü işinde uzman olan medyum tarafından tam sonuçları verecektir. Bitmiş olan evlilikler büyü sonucunda yeniden oluşabilir. Ayrıldığınız eşiniz sizi eskisi gibi sevebilir. Bütün bunlar kişilerin mutlu olmasını da sağlayacaktır. Yeter ki iyi olan medyumu bulun ve onun gösterdiği yoldan ilerleyin.

Bağlama Büyülerinde Malzemeler Kullanılır mı?

Her büyünün gerçekleşmesi için bazı malzemelere ihtiyaç bulunur. Bunlara dualar okunarak büyünün gerçekleşmesi sağlanır. Bağlama büyüsü malzemeleri konusunda medyumunuz size bilgi verecektir. Şahsi olanlar sizden istenecektir. Gerekli olan diğer malzemeler medyumlarda her zaman olmaktadır. Bazı bakliyatlar ya da nesneler büyülerin olmazsa olmazıdır. Bunlara dualar okunur. Tılsımlı sözler söylenir. Kişiler büyünün yapılmasından sonra onun tutma süresini bekleyeme geçer. Bu süre içinde sabırlı olmak gerekir. Acele davranmak sonuca ulaşmanızı hızlandırmaz.

Ayrıldığın eşini eve ve kendine bağlama büyüsü doğru malzemelerle istenilen sonuçları verecektir. Kişiler böylelikle tekrar eski düzenlerine kavuşabilir. Aile olarak hayatlarına devam edebilirler. Hele bir de çocukları varsa o zaman bu durumdan çocuklar da memnun kalacaklardır. Bağlama büyüsünde malzemelerden başka okunan dualar da önemlidir. Bu dualara da yer vereceğiz.

Bağlama Büyüsünde Dua Okunur mu?

Medyum hocaların yapmış olduğu ritüellerin hepsinde duaların yeri büyüktür. Büyü, vefk, tılsım, celb gibi konularda dualar okunarak yapılan ritüelin tutması dilenir. Bağlama büyüsü duaları konusunda medyum hocalar yeterli bilgilere sahiptir. Onları okuyarak yaptıkları işlemleri sonlandırırlar. Aşağıda bulunan dualar bağlama büyüsünde önemli bir yere sahiptir.

“Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayni İz temşi uhtüke fetekulü helş edüllüküm ala men yekfülühü fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzenve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütuna Yühibbunehüm kehubbillah, Vellzine amenu eşeddü hubben lillah Züyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab kiramen katibine ya’lemune ma yafalun Allahümme heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülaneh.”

Yâ hayrel vârisiyn*Ya erhamer râhimin*Yâ semiy’ad düâ’*Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiy’uyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mu’tiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve ni’mel vekîl.

“Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ münzilet tevrâti vel incîli vel ku’ânil aziym.Yâ men lâ yahfâ aleyhi şey’ün fil ardi ve lâ fis semâ*Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym.Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh.

Yâ men lâ yuhlifül mîâd* Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst* Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym.Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk*yâ men tü’til mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr.

Elif Lam Mim Suresi: Elif lam mim Zalikel kitabü la raybe fıh* hüdel lil müttekıyn. Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun. Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik* ve bil ahırati hüm yukınun Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun

Ayrıldığın Eşini Eve ve Kendine Bağlama Büyüsü Faydaları

İnsanlar zor zamanlarında büyülerden yardım ummaktadır. Hayatlarının düzende olması ve sıkıntılardan kurtulmak için büyü yaptıran birçok kişiye rastlanır. Ayrıldığın eşini eve ve kendine bağlama büyüsü faydaları konusunda öncelikle şunu belirtmek gerekir; kişiler kararında eminse yani eski eşini tekrar geri kazanmak istiyorsa ona bağlama büyüsü yaptırabilir. Büyü yaptırmadan önce kişi ne istediğinden emin olmalıdır. Daha sonrasında isteklerinden vaz geçerse yaptırdığı büyüyü bozdurmak zorunda kalabilir.

Birlikte çalışacağınız medyum yaptırdığınız büyünün faydalarını görmeniz açısından önemli bir yere sahiptir. Güvenilir, işinde uzman ve tecrübeli medyumla çalışmanız istediğiniz sonuçlarla karşılaşmanızı sağlayacağı için hayatınız için birçok faydayı da böylelikle elde edebileceksiniz. İyi bir medyumu bulmak için internette araştırma yapabilirsiniz. Bağlama büyüsünde uzman olan medyum araştırmasında internet sizin işinizi de kolaylaştıracaktır.

Ayrıldığın Eşini Eve ve Kendine Bağlama Büyüsünde Medyumun Önemi

Medyumun önemi tarihin her döneminde tartışılır bir konu olmuştur. Medyumların üstün yetenekleri ve güçleri olduğunu bilinmektedir. Bu güçlerini insanların faydasına olacak uygulamalarda da kullanmaktadırlar. Birçok büyü türleri ile insan hayatına güzel dokunuşlar yapmışlardır. Ancak kendini medyum olarak tanıtan kişilerden de uzak durmak gerekir. Böyle kişiler insanların duyguları ile oynamakta ve onlara faydalı olamamaktadır. Hayal kırıklığı ve hüsranla karşılaşılan durumlar da olabilmektedir. O yüzden bağlama büyüsü konusunda uzman gerçek medyum her zaman sizin işlerinizi kolaylaştırır.

Ayrıldığın eşini eve ve kendine bağlama büyüsü konusunda medyumunuz size uygun olan büyüyü yapacaktır. Siz de bir süre sabırla beklerseniz olumlu sonuçlarına şahitlik edebilirsiniz. Eşinizin size dönmesi ve sizi istemesiyle birlikte onunla bir yuva kurma içerisinde olabilirsiniz. Tabi ki istediğiniz gerçekten buysa…

 

Tavsiye

Şirinlik Büyüsü