Boşanma Büyüsü

/ 28 Aralık 2020 / 740 / yorumsuz
Boşanma Büyüsü

Kişilerin artık birbiri ile eskisi gibi olmadıkları, evliliklerinde ve aralarındaki ilişki de mutlu olmadıkları zaman taraflardan birinin bu büyüyü yaptırması muhtemel. Artık birinin eşine eskisi gibi olmadığını, ona karşı bir şey hissetmediğini ve eşinden soğuması, eşinin onu aldatması gibi türlü türlü nedenlerden dolayı da eşlerden biri boşanma büyüsü denilen büyüye başvurabilmektedir

Eşinin boşanmaya yanaşmıyor olabilir. Çünkü birçok kişi de böyle olduğu için boşanma büyüsüne yoğun talep vardır. Bu büyüye başvuran kişilerin çoğunluğunun kayınvalideler olduğu söylenir. Evliliklerinde mutsuz olan kızlarının ya da oğullarının daha fazla üzülmemeleri ve sorun yaşamamaları için bu büyüyü yaptırırlar. Başka bir deyiş de, gelinini/damadını sevmiyor olabilir bu netice sonucunda da evladını eşinden ayırmak için boşanma büyüsüne başvurup bu işlemi yaptırabilir.

Başka bir kişinin, evli çiftler ile ilgili herhangi bir sorunu olduğunu ya da onları sevmemesi, mutlu olduklarını çekememesi durumunda da başka biri tarafından boşanma büyüsü yaptırılabilir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsünü yapmak için bir bardak su alın. “Niyet ettim boşandırmak için bu büyüyü yapmaya. Allah’ım dileklerimi kabul et. Şüphesiz sen kullarının senden ne istediğini bilensin. Şüphesiz sen kullarına karşılık beklemen yardım edersin.” İfadesini tekrar edin. Ardından suya işaret parmağınız ile dokunun. Bu sayede suya tılsımlı sözcükleri okumuş ve suya büyünüzü yapmanız için gerekli enerjileri göndermiş olursunuz.

Tılsımlı sözcükleri söyledikten sonra suyun bir kısmını için. Kalan kısmını ise başınızdan aşağıya dökün. Saçınızı suyun etkisinin geçmemesi için 3 gün boyunca yıkamayın. 4. Gün saçınızı yıkadığınız sırada yine niyetinizin ne olduğunu tekrar etmeniz gerekir. Büyü etki etmeye kendiliğinden başlayacaktır.  Tabi bu yöntem sizin yapabileceğiniz bir yöntem olarak etkili olması çok da olası bir durum değil. Bu işlem için medyumlardan yardım almanız size daha büyük bir fayda sağlamak ile beraber etkisi de bir o kadar kısa sürede olacaktır.

Başka bir yöntem olarak, Ankebut suresi, Bakara suresi, Burc suresi, Nisa suresi, Fatiha suresi. Boşanma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bu sureleri okuyabilir. Sureleri okumadan önce abdest alın. Abdest almadan önce de niyetinizi dile getirmeniz yeterlidir.

Kuvvetli Boşanma Büyüsü Yaptırmak

Gerçekten kuvvetli, etki eden bir büyü yaptırmak istiyorsanız bu konuda uzman ve derin bir ilmi bilgisi olan medyum hocalardan yardım almanız daha sağlıklı olacaktır.

Evliliğiniz de artık saygı ve sevgi kalmamışsa, eşiniz sizi aldatıyorsa, şiddet uyguluyorsa ya da artık eşinize karşı sevgi, aşk hissetmiyorsanız sorun yaşamadan boşanmak için, eşinizin de rızasının olması için bu büyüyü tercih edebilirsiniz.

Güvenilir bir medyum hocanın yapacağı bu büyü de sabır çok önemlidir. Soğukkanlı bir şekilde büyü etkisini gösterene kadar eşinize bir şey belli etmeden, ona normal davranarak sabretmelisiniz. Eşinize karşı ters bir cümle kurmayın çünkü ona karşı yapacağınız en ufak şey bile büyünün yapılma amacına aykırı olur ve büyü etkisini göstermez.

Boşanma Büyüsü Etki Süresi

Boşanma büyüsünün farklı etki süreleri vardır ve bu süre kişilere göre, büyüyü yapan medyuma göre, ve sizin davranışlarınıza göre değişiklik gösterebilir.  3-4 hafta da etkisini gösteren boşanma büyüleri de vardır. Yani en fazla 4 haftaya kadar etki gösterebilir.

Burada size düşen iş sabredip beklemektir. Büyünün yapıldığı kişi ilk başta boşanma olayına sıcak bakmasa da zaman geçtikçe kabullenerek, eşi tarafından ona karşı sunulan şartları da kabul edecek ve her iki taraf da anlaşmalı olarak boşanma işlemi tamamlanacaktır.

Bu büyüyü yaptırma amacınızda ki niyet çok önemlidir. Eğer ki bu işe kötü niyet ile başlarsanız büyü hiçbir etki göstermediği gibi size de olumsuz geri dönüşleri olabilir. Bu nedenle de sorunsuz bir şekilde boşanmak istiyorsanız, kendinizi tutmalısınız ve karşı tarafı kışkırtacak bir şey yapmamalısınız.

Eğer dualar eksiksiz şekilde okunursa, büyü yapan kişinin bilgisi geniş ise, Büyü yaparken büyüyü kime yapacaksanız o kişinin kişisel eşyaları kullanılmışsa, Büyü sırasında kişi gerekli dikkati büyü üzerine yoğunlaştırmışsa ve inanarak yaptırıyorsa büyü ortalama 3 gün içinde de etki edebilir.

Büyü yapılmak istenilen kişi uzun zamandandır evli ise, eşin karısına karşı hisleri hala devam ediyorsa, evliliklerinden doğan çocukları varsa ve isteyerek evliliklerini gerçekleştirmişlerse büyünün etkisini göstermesi sanıldığından daha da zor olabilir. Bu kişilerin üzerinde yapılan boşanma büyüleri bir aya kadar uzun sürelerde de etkisini gösterebilir.

Boşanma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Elma ile yapılan boşanma büyüsü başkalarının evliliğini etkilemek amacı ile yapılırlar.

  • İğne büyüsü ile iki kişinin arasını açarak boşanmalarına neden olabilirsiniz.
  • Şeker büyüsü kullanarak kendi ilişkiniz için boşanma büyüsü yapabilirsiniz.

Eğer eşinizin size yaptığı kötü davranışlar nedeni ile boşanmak istiyorsanız, terli büyüsü ile boşanma istediğinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kocanızın sizi aldattığını düşündüğünüz için ayrılmak istiyorsanız bez bebek ile boşanma büyüsü yapabilirsiniz. Bu ve buna benzer birçok çeşidi bulunan boşanma büyüleri vardır.

Daha detaylı bilgi için medyumlar ile iletişime geçip onlara merak ettiğiniz konular hakkında sorular sorabilirsiniz. Bu sayede de yaptıracağınız büyü konusunda da daha çok bilgi sahibi olup daha emin adımlar ile hedefe ilerleyeceksiniz.

Tabi bu işlemleri işinin ehli medyum hocalar tarafından yardım almanız daha iyi olacaktır. Çünkü onlar bu işlemi daha önce birçok kez denemiş ve başarılı olmuş kişiler olduğu için onlar ile irtibata geçmeniz halinde istediğiniz işlemi daha kısa sürede ve daha etkili bir şekilde yapacaklarından emin olabilirsiniz.

Büyü yaptırma konusunda herkeste olduğu gibi sizde de birtakım endişe, kaygılar olabilir. Fakat şu bilinmelidir ki, eski zamanlardan beri süre gelen bu büyü geleneği ile sayısız kişinin yuvası kurtulmuş ya da istedikleri şeyleri gerçekleşmiştir. Eskiden beri yapılmakta olup günümüzde de hala devam etmesi zaten yeterince güven sağlıyor olup, güvenilir bir kişiyi de bulduktan sonra gönül rahatlığı ile istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz.

Boşanma Büyüsü Etkileri?

Eğer başkası tarafından size yapılan bir boşanma büyüsü ise büyü etkisi altında olan kişiler eşleri ile anlaşamazlar. Kişilerin gözü dışarıda olur. Eşi konuştuğu zaman onu duymaz, dinlemez. Büyü etkisi altında olan kişi eşine karşı cinsel soğukluk hisseder, onunla aynı yatağı paylaşmayı bile istemez, Büyü etkisi altında olan kişiler kişi başka birine aşık olabilmesi mümkün. Büyü yapılmış kişi eşi ile uzaklaşmaya başlar.

Siz de bu etkiler ile karşı karşıyaysanız büyü etkisi altında olabilirsiniz. Bu büyüyü bozmak için işlemlere hemen başlamalısınız aksi takdirde büyünün bozulması ya da başka bir şekilde çözülmesi zorlaşabilir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eğer büyü yapıldıktan sonra 3 gün geçmişse büyünün etkilerini geri almak ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Eğer büyüyü bozmak isterseniz, büyüyü yaptıktan sonra en geç 2 gün içinde karar vermeniz gerekir. Eğer bu süre uzun olursa büyü bozma etkisini göstermez ve bu durum böylece gider.

Boşanma büyüsü nasıl bozulur? Bu konu hakkında daha fazla ve ayrıntılı bir bilgi almak için büyüyü yaptırdığınız medyum hoca ile iletişime geçmeniz daha yararlı olur. Çünkü büyüyü yapan kişi o olduğu için, yaptığı işlemleri de harfiyen biliyor olup ona göre de bozma işlemini yapabilir.

Boşanma büyüsünü bozmak için elinize 2 parça ip alın. İplerin en az 25 cm uzunluğunda olması gerekir. İplerden bir tanesi çiftlerden kadın olanı diğeri ise erkek olanı temsil eder. İplerden biri sizin temsiliniz de olabilir.

Eğer büyüyü yapan kişi, kendi ilişkisi hakkında bu büyüyü yapmış ise, o halde iplerden bir tanesini tamamen kırmızıya boyamalıdır. Ardından sizin haricinizde bir kişiden iplere düğüm atmasını isteyin. İplere düğüm atan kişinin kesinlikle büyü amacı ile düğüm attığını bilmiyor olması gerekir.

Daha sonra düğümlenmiş olan ipi alın ve niyetinizi söylemeye başlayın. Ardından düğümlenmiş olan iplerin düğümünü çözün. Bu sizin büyüyü bozduğunuzu temsil edecektir.

Siz bu yöntemi kendiniz uygulayabilirsiniz ama yine de medyum hocadan yardım almanız daha akıllıca bir yöntem olup işin uzmanı kişilerin bu büyüyü bozması da daha kolay ve etkili bir uygulama olacaktır.

Herkesin Üzerinde Etki Eder Mi?

Son 40 gün içinde evinden cenaze çıkmış kişiler, doğuştan görme engeli olan kişiler, din adamları ve Kuran hafızlarına büyü yapılmamalıdır, yapılsa bile hiçbir etki etmez. Bu kişiler haricindeki bütün herkese boşanma büyüsü etki eder ve bu büyü etkisini gösterip büyüyü yaptıran kişi de amacına ulaşır.

Eğer ki bu büyü yanlış bir kişi üzerine yapılmışsa büyüyü yapan kişiyi birtakım sorunlar ile karşı karşıya bırakabilir; aşırı bir mide bulantısı, baş dönmesi, ağlama krizleri, intihar etme isteği, artık hayattan tat almama, çevresindekilere karşı saldırgan bir tutum sergileme gibi sorunlara maruz kalınabilir.

Bu nedenle büyüyü yapmadan önce kendinizce çok iyi düşünün ve yanlış bir karar almayın. Yaptığınız veya yaptıracağınız işlemi de sırası ile titiz bir çalışma ortamında yapın veya yaptırın, bu konuda güvenilir kişiler ile çalışmanız doğrultusunda isteğinize ulaşacaksınız.

Boşanma Büyüsü Yaptıran Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Boşanma büyüsü işlemi için başvuran kişilerin mutlaka büyüyü kimin üzerinde yaptıracaksa o kişi hakkında bilmesi gereken bazı bilgiler vardır. Bunlar, büyüyü kimin üzerinde yapacaksa o kişinin adı soyadı, doğum tarihi büyüyü yapacak medyum hocaya iletilmelidir.

Büyüler, genel olarak insanlığın daha iyi hale gelmesi, kişiler arasındaki huzurun, sevginin sağlanması için yapılır.  Huzuru sağlamak için insanların mutlu olması gerekir. Bunun için çok sayıda kişi büyülere başvurur ve çoğunlukla olumlu gelişmeler ile sonuçlanan bu büyülerin yapılması sanılanın aksine zor bir iştir. Bu iş için güvenilir medyum bulmak, kişilerin büyü yaptırmadaki ilk adımları olmalıdır. Sonrasında niyetinin iyi olması, iyi niyetler ile bu büyüyü yaptırması büyünün etkili olması konusunda çok önemli bir önem taşımaktadır.

Boşanma Büyüsü Dualar

Boşanma büyüsü dualar, vefkler, tılsımlar ve çeşitli uygulamalar ile yapılır. Bu uygulamaların yapılış süreçlerine hakim olan kişiler medyum hocalardır. Sırası ile bu işlemi eksiksiz bir şekilde tamamlamaları sonucunda büyü etkisini gösterir ve büyüyü yaptıran kişi amacına ve isteğine ulaşmış olur.

Sizler de eşiniz ile sorunlar yaşıyorsanız, bu sorunlar yüzünden zarar görüyorsanız, eşinizin size karşı olan tutumunu beğenmiyorsanız, artık evliliğinizde saygı, sevgi bir his kalmamış ise bu evliliğinizi sorunsuz bir şekilde bitirebilmek, eşinizin sorun çıkarmaması ve buna razı gelmesi için boşanma büyüsü için başvurmanız sonucunda istediğiniz hedefe ulaşacak ve eşiniz bu olaya razı gelecektir. Boşanmanızın ardından hayatınızda sorun olarak nitelendirdiğiniz hiçbir şey kalmamış olacak ve mutlu bir yaşam süreceksiniz.