Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Öğrenebilirim?

/ 28 Aralık 2020 / 12.860 / yorumsuz
Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Öğrenebilirim?

Eşime büyü yapılmış nasıl anlarım diye medyumlara ulaşan kişiler oldukça fazladır. Eşlere yapılan büyüyü fark etmek çok kolaydır, her gün aynı eve girdiğiniz birindeki değişimleri görmek elbette ki zor olmayacaktır. Büyünün etkisinde olan kişiler genelde bunun farkına varmazlar, çevresindeki kişilerin fark etmesi daha mümkün olacaktır. Eşinizde büyü olduğunu nasıl anlayabileceğiniz konusuna bir açıklık getirelim. Büyünün etkisinde olan kişilerin nerdeyse hepsinde görülen bazı belirtiler vardır. Bu belirtiler:

 • Büyünün etkisinde olan kişinin iştahında azalma görülecektir hatta iştahı tamamen kesilebilir, kişi ağzına bir lokma koyamayacak hale gelecektir.
 • Büyünün verdiği etkiyle kişi insan içine çıkmak istemeyecek, sosyal hayatını neredeyse bitecek hale getirecektir.
 • Büyü yaptıran veya başkası tarafından kendisine büyü yaptırılan kişi kendini hep yorgun hissedecektir.
 • Vücudunun belli yerlerinde özellikle de başında ağrılar görülmeye başlayacaktır.
 • Büyünün etkisiyle kişi kendini eve hapsetmek isteyecektir bu da depresyona gireceğinin bir göstergesidir.
 • Evli çiftlerin birbirine tahammülü zamanla azalacaktır, birbirlerini görmeye dahi tahammül edemeyeceklerdir, yan yana gelmek istemeyebilirler.
 • Büyünün etkisinde olan birey eşine karşı ilgisiz bir hal içine girecektir.
 • Kişinin iç sesi durmaksızın kişiye vesveseler verecek, aklını olumsuz düşüncelerle bulandıracaktır.
 • Eşine olduğu karşı olan ilgisizliği çocuklarına da karşı da görülmeye başlayacaktır.
 • Kişi büyünün etkisiyle ortada hiçbir neden yokken eşinden boşanmak isteyebilir. Hatta boşanmak isteme sebebi sorulduğunda buna kendisi yanıt dahi veremez.
 • Büyünün etkisinde olan kişide iki yüzlülük, çift karakterlik görülmeye başlar.
 • Büyülü eşin içindeki şeytani varlıklar bazen kişide kuruntulara yol açabilir.
 • Kişi etkisinde olduğu şeytani varlıklar yüzünden hiçbir mantıklı açıklama yapmadan evi terk edebilir.

Eşimin Üzerinde Soğutma Büyüsü Olduğunu Nasıl Anlayabilirim?

Eşlerin üzerinde soğutma büyüsü olup olmadığını anlamanın en etkili yolu elbette ki bir medyumdan yardım almaktır. Bunun dışında tahminlerinizi doğrulayabilmek için bazı belirtileri gözlemlemek de etkili olacaktır fakat kesin bilgiye ulaşmak için yeterli değildir. Büyü yapan kişinin kendisindekini değişimleri fark etmesi genelde gözlemlenmez, kişinin çevresindeki insanlar değişimi gözleyebilmektir. Eşinizin üzerinde soğutma büyüsü var ise;

 • Büyünün etkisinde olan eşiniz sizinle aynı yatağı paylaşmak istemeyebilir.
 • Eşiniz gayet normal bir yaşam tarzına sahipken tuhaf, hiç ona yakışmayacak davranışlar sergilemeye başlar.
 • Eşiniz üzerinde soğutma büyüsü var ise sizi görmezden gelecek, yokmuşsunuz gibi hayatını devam ettirecektir.
 • Eşinizin durup dururken sürekli tartışma veya kavga çıkartması, kavga çıkartmaya eğilimi olması da soğutma büyüsü etkisi altında olmasının bir belirtisi olabilir.
 • Eşlerde artık birbirini beğenmeme görülmeye başlar, aşkın zamanla yok olduğu görülür.
 • Kişiler birbirlerinin yüzlerine olumsuz özelliklerini vurup eleştiriler savurarak kırıcı olmaya başlarlar.
 • Çiftler eskiden birbirleriyle vakit geçirmekten inanılmaz keyif alırken artık hiç birlikte vakit geçiremez, bundan hoşlanmayan bir hal alırlar.
 • Evli çiftler birbirlerinden öyle soğurlar ki artık kendilerine uygun başka birilerinin bulmak için arayışa girerler.

Eğer bu belirtilerden bir veya birkaçını eşinizde ya da kendinizde gördüyseniz vakit kaybetmeden bir medyuma başvurmalısınız. Büyü ikinizin üzerinde de olabilir, sadece birinizde olabilir. Büyü eğer iki kişiye birden uygulandıysa etkileri daha da yıkıcı olabilir ve iki kişi de büyü etkisinde olduğu için kendilerinin büyü etkisi altında olduklarını fark etmeleri zorlaşacaktır. Büyünün etkileri olabildiğince kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılmalıdır. Büyü ne kadar uzun süre kişinin üzerinde kalırsa etkileri o kadar güçlenecektir o yüzden kötü niyetle yapılan büyülerin bir an önce bozulması gerekir.

Eşlere Yapılan Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

İnsanların evlilik hayatları çok mutlu ilerlerken, aralarından su sızmayan bir haldeyken çiftler bir anda birbirlerinden soğumaya başlayabilirler. Çoğu insan ilişkisinin/evliliğinin bozulma sebebini anlayamaz. Çevredeki bazı insanlar kötü niyetli, kötü fikirli, fesat insanlar olabilir ve bu kişiler mutlu ilişkilere imrenerek bakarlar. Bu imrenmenin sonucunda mutlu ilişkilerden rahatsız olup onları çekemedikleri için bir medyum hocaya başvururlar ve çevresindeki insanların huzurlarını bozmayı hedeflerler.

Bu tip kötü niyetli insanlar genelde soğutma büyüsüne başvurarak insanların ilişkilerini bozarlar. Bu büyünün etkisi de eğer ki uzman bir büyüye yaptırıldıysa oldukça kuvvetli olacaktır. Büyü fark edilmediği sürece bozmak da mümkün olmaz bu yüzden büyüyü fark edebilmek her zaman için bir avantajdır. Soğutma büyüsünü bozma işlemi tamamıyla iyi niyetli bir işlemdir. Öyle ki kötü niyetle yapılmış bir büyünün etkileri ortadan kalkmış olacaktır.

Soğutma büyüsünü size yapan kişi en yakınım dediğiniz kişi bile olabilir, büyü bozdurma işlemi yapacağınız zaman çevreye karşı çok dikkatli olmalısınız. Soğutma büyüsü kötü niyetle yapılmış çok güçlü bir büyü olduğundan bozdurmak için bir medyuma mutlaka ihtiyaç vardır. İlişkinizde aşılamayacak sorunların içinde sıkışıp kaldıysanız ve bu durum bir anda hiçbir sebep yokken gerçekleştiyse vakit kaybetmeden bir medyuma başvurmanız gerekiyor demektir.

Soğutma büyüsünü sıradan bir kişinin evinde kendi kendine bozmaya çalışması hiç akıl karı bir iş değildir. Her büyüyü bozmak için bir medyuma ihtiyaç duyacağınız gibi soğutma büyüsünü bozmak için de bir medyuma ihtiyaç duyacaksınız. Büyü bozmak ilim gerektiren bir işlemdir. Yalnızca işin ilmine bilmek büyü bozmak için yeterli bile değildir. Olağanüstü bir yetenek gerektiren büyü bozma işlemi ruhani varlıklarla iletişime geçebilen medyumların yapabileceği bir iştir.

Eşimi Büyüden Nasıl Koruyabilirim?

Eşleri büyüden korumak için alınabilecek birtakım önlemler vardır. Eşinizi büyüden korumaya çalışmak alabileceğiniz en müthiş önlemdir. Çünkü bir şey gerçekleşmeden önce ona karşı korunmaya geçmek büyünün gerçekleşmesini engelleyecektir. Öyle ki büyü bu sayede gerçekleşemeyeceği için onun etkilerini de göremeyeceksiniz ve herhangi bir büyü bozdurma işlemi için uğraşmanız da gerekmeyecek. Büyü bozdurma süreci çok zorludur ve yaşamamak için büyülerden korunmanız gerekmektedir

Bizi yaratan yüce Allah büyülere karşı bizlere savunma için kullanılabilecek silahlar göndermiştir. Bu savunma silahlarından en kuvvetli olanlar elbette herkesin de bildiği gibi insanları nazardan da koruma gücüne sahip olan dualar/surelerdir. Bu sureler: Felak Suresi, Nas Suresi ve İhlas Suresidir. Eşimi büyüden nasıl koruyabilirim sorusuna yanıt olarak medyumlar okuyabildiğiniz kadar çok sure okuyun, surelere sığının cevabını verirler. En basiti Maşallah kelimesi bile insanları nazardan koruyacaktır.

Sureler sayesinde çok eski zamanlardan beri insanlar kendilerini korumuşlardır. Öyle ki peygamber efendimize yapılan büyüler bile sureler sayesinde bozulabilir. Hatta birçok insanın bildiği bir rivayete göre surelerin Allah tarafından inmesi peygamber efendimizi korumak amacıyla gerçekleşmiştir. Sureler insanların en çok kendilerini nazardan korumak için başvurduğu bir yoldur. Bir kişinin Allah’a inancı yoksa, dara düştüğünde Allah’a sığınmıyorsa bu kişinin nazardan korunabilme ihtimali oldukça düşüktür. Kendimizi korurken öncelikle inançlı olmalıyız aksi takdirde başarılı olmak mümkün değildir.

Terk Eden Eşi Geri Getirmek İçin Yapılan Büyünün Anlaşılması ve Etkileri

Giden eşi geri getirmek için yapılan büyü etkilerini kısa zamanda gösterebilen bir büyüdür bu yüzden de bu büyünün varlığını anlayabilmek kolaydır. Büyünün etkilerinin ne zaman görülmeye başlanacağı hakkında kesin bir bilgi vermek mümkün değildir. Geri getirme büyüsünün etkileri büyüyü kimin yaptığına, büyünün yapılma tarihine, büyü yapılırken kullanılan malzemelere, büyünün etkisinde olacak kişinin mesleğine, büyünün etkisine girecek olan kişinin üzerinde başka bir büyünün olup olmadığına, büyü yapılırken kullanılan tılsımlı kelimelere ve hangi duaların okunduğuna bağlı olarak değişebilmektedir.

Terk eden eşi eve geri döndürmek için yapılan büyülerin etkileri:

 • Eşiniz eve geri dönmek isteyecektir.
 • Eşinizin aklında eğer büyüyü siz yaptırdıysanız sürekli siz olacaksınız.
 • Kişi büyüyü yaptıran kişiyi düşünmekten kendini alamayacak ve bu sebeple de hiçbir işe odaklanamayacaktır.
 • Büyünün etkisinde olan kişi büyüyü yaptıran kişiye âşık olacaktır, inanılmaz derecede hiç ayrılmayacakmışçasına bağlanacaktır.
 • Büyünün vermiş olduğu etkiyle kişi hep büyüyü yaptıran kişinin yani eşinin hep yanında olmak isteyecektir.

Eşimin Üzerindeki Herhangi Bir Büyüyü Nasıl Bozdurabilirim?

 • Bir büyü bozdurma işlemine başlayabilmek için öncelikle büyünün varlığından emin olmak gerekir. Emin olduktan sonrası için de yapılması gereken en mühim şey işinin ehli olan bir medyum bulmaktır.
 • Büyü bozma işleminde ilim bilmek şarttır bu yüzden ilim sahibi olmayan insanların büyü bozması söz konusu değildir.
 • Büyü bozmanın en önemli yanı şeytani varlıklarla iletişime geçmektir. Ancak ve ancak şeytani varlıklarla iletişime geçebilen kişilerin büyüleri bozması mümkündür.
 • Eşler üzerinde yapılan ayırma büyüsü ve eşler üzerinde yapılan soğutma büyüsü için medyumlar uzun uğraşlar verirler. Bu uğraşlar hakkında ayrıntılı bilgi vermek tamamen medyumların inisiyatifine kalmıştır.
 • Büyü bozmak için medyum hocalar okuma işlemi yapabilirler. Bu işlem sırasında medyumlar şeytani varlıklardan kişileri kurtarırlar. Şeytani varlıkları yok etmek, kişiden uzaklaştırmak bazen çok zor olabilir ama işinin ehli bir medyumun bu işlemi eninde sonunda gerçekleştireceğini bilmek gerekir.

Eşler üzerinde yapılan büyülerde de diğer büyülerde olduğu gibi ruhani varlıklar işin içindedir. Kötü niyetle yapılmış olan bir büyüde şeytani varlıkların etkisi mutlak vardır. Kişilerde bu kötü varlıkların etkisiyle ani değişimler meydana gelir. Bu etkiler karşı tarafı oldukça korkutur ve telaşa sokar. Kişiler eşi için ne yapacağını bilemez hale gelir. Böyle bir durumda medyuma başvurmak kişinin alacağı en doğru karar olur diyebiliriz. Eğer ki büyünün etkilerini vakit kaybetmeden ortadan kaldırmak isteniyorsa medyum hoca size yardımcı olabilecek en doğru kişidir.

Eşler Üzerindeki Büyüleri Anlamada ve Bozmada Medyumun Önemi

Büyüleri tespit etmek aslına bakılırsa bozmaktan çok daha basit bir işlemdir. Öyle ki bir medyum büyünün varlığını tek bir bakışıyla dahi anlayabilmektedir. Büyü bozma işlemi anlamaya göre nispeten daha zordur. Çünkü eşler üzerinde büyü bozma işlemi yapılırken birçok etmeni ortadan kaldırmak gerekir. Yalnız atlanmaması gereken bir konu daha vardır ki büyünün varlığı anlaşılmadan bozmak mümkün değildir. Eşler üzerinde etkili olan büyüyü anlamak da eşler üzerinde etkili olan büyüyü bozmak da işinin ehli bir medyuma yapıldığı sürece çok da zor bir işlem değildir.

Siz de eşiniz üzerinde bir büyü olduğundan şüpheleniyorsanız ve bundan emin olmak istiyorsanız ihtiyacını olan şey uzman bir medyumdur ve an itibariyle ona ulaşmış bulunuyorsunuz. Medyumlara eşime büyü yapılmış nasıl öğrenirim şeklinde sorular çok yöneltilmektedir. Bu soruyu işinde uzman bir medyum kolaylıkla yanıtlar ve bu yazımızda da kendi yöntemlerinizle de nasıl anlayabileceğinizden bahsettik. Aynı zamanda eşime büyü yapılmış nasıl bozarım sorusu da medyumlara çokça yöneltilir yine bu sorunun yanıtını birebir medyumdan almak daha faydalı olur ama yazımızdan da bu konu hakkında fikir sahibi olmuşsunuzdur. Eşim üzerindeki büyüyü bozdurmak ve anlamak istiyorum şeklinde bir isteğiniz varsa doğru medyumun size bir telefon kadar yakın olduğunu belirtmek isterim.

Tavsiye

Büyü Bozan Medyumlar