Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

/ 28 Aralık 2020 / 17.906 / yorumsuz
Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz yağı büyüsü, kara büyüler kategorisine giren bir büyüdür yani kötü niyetle yapılan bir büyüdür. Domuz yağı büyüsüsün genelde yapım nedeni aileleri veya eşleri birbirinden ayırmaktır. Domuz yağı büyüsü pek çok farklı şekilde uygulaması yapılabilen bir büyüdür. Bu yüzden de domuz yağı büyüsünü yapmaktaki amacın ne olduğu, hangi niyetle yapılacağı oldukça önemlidir. Domuz yağı büyüsü etkisiyle aile fertleri birbirinden öyle nefret eder ve kopar ki birbirlerini tabiri caizse bir domuz gibi görmeye başlarlar. Domuz yağı büyüsünü evine kolaylıkla girebileceğiniz veya en azından eve girmenin bir yolunu bulabileceğiniz bir aileye yapmanız mümkündür.

Domuz yağı büyüsü, kara büyülerin en fazla uygulanan büyülerinden biridir. Domuz yağı ile yapılmasından dolayı etkisi çok kuvvetli olan bir kara büyü çeşididir, sonuç alamama ihtimaliniz neredeyse yoktur. Medyumlar domuz yağı büyüsünün yapımında ruhani varlıklardan yardım alırlar. Domuz yağı büyüsü yapımı için kullanılan ruhani varlıklar şeytani olduklarından dolayı bu verilmiş olan kötü niyetli büyü görevini kolaylıkla ve istekli bir şekilde gerçekleştirirler. Domuz yağı büyüsüsün etkileri eğer bir aksilik olmazsa çok kısa süre içerisinde görülmeye başlar, şeytani varlıklar ciddi bir direnç göstereceği için etkilerini bozmak da bir hayli zordur.

Domuz yağı büyüsü yapımının genel anlamda amacı belli bir düzende olan herhangi bir olayı, ilişkiyi bozmak ve dağıtmaktır. Bu büyü sayesinde düzen bozulurken çok hızlı ve etkili bir şekilde adım adım ilerleyerek sonuca ulaşılır. Tamamıyla kötü niyet üzerine inşa edilmiş bu büyü genellikle domuzun pis parçaları aracılığıyla gerçekleştirilen bir büyü olduğu bilinir.

Domuz yağı büyüsü aynı zamanda nerdeyse tüm Anadolu şehirlerinde de genellikle ayırma büyüsü olarak uygulanan bir büyüdür. Ayırma büyüsü olarak uygulanmasının dışında yani seven insanların arasını bozması dışında bolluk ve bereketi kaçırmak, kazançları azaltmak hatta yok etmek için de uygulanabilen bir büyüdür. Kısacası domuz yağı büyüsü kişilerin iş hayatını, yakınlarıyla olan ilişkilerini, kişilerin psikolojik durumlarını, evindeki huzurunu bozmak için yapılmakta olan bir büyüdür.

Domuz Yağı Büyüsü Yapımı

Domuz yağı büyüsünü hayatında ilk kez duyanlar acaba domuz yağı büyüsü nasıl yapılır diye merak ederler ve araştırmaya koyulurlar. Siz de böyle bir araştırma içerisindeyseniz aradığınız sorunun cevabını yazımızda bulacağınıza emin olabilirsiniz. Domuz yağı büyüsü aşırı yağlı bir hayvan olan domuzun yağından yapılan bir büyüdür adından da belli olduğu üzere. Bu büyü eğer ki erkek bir bireye yapılacaksa erkek bir domuzun kurban edilip onun yağından büyüyü yapmak tercih edilir, bir kadın için yapılacaksa da dişi bir domuzun kurban edilmesi tercih edilmektedir. Dikkat edilmesi gerek bir husus vardır ki o da bu domuz seçimlerinde yavru olanları seçmemek gerektiğidir, yaşlı bir domuzun yağından yapılmalıdır.

Bu büyü domuz yağına bir takım bitkisel malzemeler karıştırılmasıyla hazırlanır. Bu malzemeler üzerinde yapılan işlemler sonrasında medyum hoca şeytani varlıklarla iletişime geçer ve büyü işleminin bir adımını daha gerçekleştirmiş olur. Bu şeytani varlıklar büyü gerçekleştirilmesi için artık görevlendirilmiş olur. Bu görevlendirmeyle birlikte zarar görmesi istenen kişinin kıyafetlerine veya bulunduğu mekâna domuz yağı büyüsü sürülmüş olması gerekmektedir. Böylece büyü ulaşması gereken adrese ulaşmış olur diyebiliriz. Domuz yağı büyüsü yapımı uzman bir medyum için işte bu kadar kolaydır.

Şeytani varlıklar domuz yağının üzerinde olacak şekilde görevlendirilmiştir ve böylelikle de kişinin üzerinde inanılmaz bir etki yaratırlar. Domuz yağı kişinin üzerinden silinmiş veya temizlenmiş olsa dahi bu işlem şeytani varlıklara etki etmeyecektir. Yani kısacası şeytani varlıklar silinme işlemi sonrasında da varlıklarını sürdürmeye devam edeceklerdir. Domuz yağı büyüsü için hane içine girmek işi oldukça kolaylaştıracaktır fakat eve girilmeden büyü kesinlikle gerçekleşmez diye bir şey yoktur. Bazı işinin ehli olan medyumlar bu büyüyü şeytani varlıkların da yardımıyla uzaktan gerçekleştirebilirler, eve giremeyecek kişilere şeytani varlıklar yardımcı olmuş olur.

Domuz yağı büyüsü yapımı için mutlaka bir medyumdan yardım almak gerekmektedir. Şeytani varlıklarla sıradan insanlar iletişime geçemezken olağanüstü yetenekli medyumlar kolaylıkla iletişime geçebilmektedir. Şeytani varlıklar eğer ki görevlendirilmezse büyünün gerçekleşmesi mümkün değildir, tek başına domuz yağı asla yeterli değildir. Öyle ki şeytani varlıklardan yardım alınmazsa temizlenen lekeyle birlikte büyü tamamıyla ortadan kalkmış olur.

Domuz Yağı Büyüsü Etkileri

Domuz yağı büyüsü etkileri, kadın veya erkek kişiye yapılması fark etmeksizin oldukça kuvvetli etkilerdir. Kişileri manevi açıdan tam anlamıyla ele geçiren bir büyüdür ve bu gizli bir şekilde gerçekleşir. Büyünün etkileri öyle kuvvetlidir ki insanın ele geçirildiğini fark etmesi bile nerdeyse imkânsız hale gelecektir. Sadece ilim sahibi, hisleri inanılmaz derece kuvvetli medyum hocalar bu büyünün varlığını anlayabilirler. Domuz yağı büyüsünün bazı etkileri:

 • Büyünün etkisinde olan kişiler oldukça mutlu bir şekilde süregelen evliliklerini sonlandırmak isteyebilirler.
 • Domuz yağı büyüsü etkisiyle kişiler sevdikleri insanlardan bir anda soğumaya başlar ve sürekli kavga veya tartışma çıkartmaya başlarlar.
 • Büyünün tesir ettiği kişi sevgi dolu bir insan olsa bile artık kalbindeki sevgi yok olacaktır.
 • Domuz yağı büyüsünün bir diğer etkisi de hanesindeki bereketin kaçmasıdır.
 • Kara büyülerden olan domuz yağı büyüsü etkisiyle kişinin kazancında çok ciddi azalmalar olacak hatta zarar etmeye başlayacak diyebiliriz.
 • Kişiler zarara uğramaya başladıklarında bu zararın etkisiyle bir borç batağına gireceklerdir.
 • Kimi insanlar büyünün etkisindeyken kavga etmek yerine sessiz sakin bir şekilde çevresindeki yakınlarıyla bağlarını koparabilmektedirler.

Domuz Yağı Büyüsü Belirtileri

Her büyünün kendine has belirtileri olduğu gibi domuz büyüsünün de birçok belirtisi vardır elbette. Aslına bakılırsa bu belirtileri görseniz bile kesinlikle üzerimde bir domuz yağı büyüsü var şeklinde net bir yargıya ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Yalnızca işinin ehli bir medyum tek bakışıyla muhteşem derecede kuvvetli hisleri sayesinde büyünün varlığından emin olabilir. Manevi yönden bu kadar kuvvetli bir güce sahip olmayan kişiler de bu büyünün belirtilerini fark edebilir sadece emin olmak için bir medyum yardımı almak zorundadırlar.

Domuz yağı büyüsünün olduğunu fark etmek giysiler, evdeki herhangi bir eşya, evin duvarları, evin kapıları, kişinin kullandığı şahsi eşyalar yardımıyla mümkün hale gelir. Öyle ki domuz yağı kıvamlı bir yapıda olduğu için kolaylıkla herhangi bir nesneye bulaştırma işlemi gerçekleştirilebilir. Eşyalarda leke ve iz bırakan bir yapısı olduğu için de büyüyü fark etmek kolay olacaktır. Bir nesnenin üzerinde yağ lekesi gören ve domuz yağı büyüsünün etkilerini kendinde ya da hanesinde gören kişiler üzerinde domuz yağı büyüsü olduğundan şüphe edebilirler. Yalnız bilinmelidir ki iyi bir medyumun yaptığı büyünün fark edilmesi neredeyse imkansızdır, onların oldukça iyi gizleme yöntemleri vardır.

Domuz yağı büyüsünün birtakım belirtileri:

 • Büyünün etkisinde olan kişilerde düzensiz bir uyku hali gözlemlenir. Yani ya çok uyurlar ya sürekli kâbus gördükleri için huzursuzdurlar ve hiç uyuyamazlar.
 • Çevrelerindeki neredeyse her insana ver olaya karşı tahammülsüzlerdir ve bir nefret hali hakimdir.
 • Domuz yağı büyüsünün etkisinde olan kişiler kendilerini hep yorgun hissederler.
 • Sürekli yorgun hisseden kişilerde bir süre sonra depresyon belirtileri de görülmeye başlayacaktır.
 • Kara büyülerden olan domuz yağı büyüsü etkisindeki kişiler gaipten yani gerçek olmayan, bir bilinmezlikten gelen sesler duymaya başlarlar.
 • Büyünün bir diğer belirtisi de kişinin kuruntuları olmasıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsünün etkileri çok güçlü olduğu için bu etkileri ortadan kaldırmak pek de kolay değildir. Fakat işinin ehli olan uzman bir medyumun domuz yağı büyüsü bozma işlemini gerçekleştirmesi elbette mümkündür. Bu etkileri tamamen ortadan kaldırmak için çok güçlü bir manevi kuvvet gerekmektedir. Domuz yağı büyüsüsün kime yapıldığı, yapılma amacının ne olduğu, nasıl yapıldığı büyüyü bozabilmek için bilinmesi gereken detaylardır.

Büyü bozma konusunda oldukça güçlü olan bir medyum hoca kişinin hikayesini dinledikten sonra hemen büyü bozma işlemine başlayacaktır. Domuz yağı büyüsü şeytani varlıklarla yapıldığı için hem büyüyü yaparken hem de bozarken çok dikkatli olmak gerekir. Büyüyü evde kendi kendinize yapmamanız gerektiği gibi bozma işlemini de asla kendi kendinize yapmaya çalışmamalısınız.

Domuz yağısı büyüsü bozmaya çalışırken yapılan en büyük hata domuz yağının silindiğinde büyünün etkilerinin geçeceği sanılmasıdır, bu çok büyük bir yanılgıdır. Büyüyü bozmak ne yazık ki bu kadar basit bir işlem değildir, çokça bilgi ve yetenek gerektirmektedir. Domuz yağı büyüsünün bozulması için bir medyuma mutlaka yardım almak için ulaşmanız gerekiyor, bu gibi büyü bozma işlemlerinde ne yapılması gerektiğini en iyi bilen kişiler medyumlardır.

Domuz Yağı Büyüsü Yaptırma ve Bozdurma İşleminde Medyumların Önemi

Domuz yağı büyüsü şeytani varlıklar aracılığıyla yapıldığı için büyüyü bozma işlemi yapılırken ilk başta bu şeytani varlıkların etkisini ortadan kaldırmak gerekir. Tabii ki şeytani varlıkların etkisini kaldırmak için onlarla önce iletişime geçmek gerekiyor. Tecrübeli ve donanımlı bir medyum sayesinde şeytani varlıklarla iletişime geçmek ve onlara görevden uzaklaşmaları gerektiğini belirtmek gerçekleştirilmesi mümkün olan bir işlem haline gelecektir.

Bazı insanlar büyünün etkisinden yalnızca dua ederek kurtulabileceklerini düşünürler, bu yanlış bir düşüncedir. Dua etmek elbette ki büyünün etkilerini azaltabilir fakat tamamen ortadan kaldırmak için bir medyumun yardımı kesinlikle alınmalıdır. Hem de medyumdan yardım aldığınız takdirde kendi kendinize boşa vakit harcamak yerine bu büyünün oldukça kötü etkilerinden bir an önce kurtulmuş olursunuz.

Büyünün belirtilerini kendinden gören kişilerde bir panik hali hâkim olur ve bu oldukça doğaldır. Kara büyülerin en kuvvetlilerinden olan domuz yağı büyüsünün etkileri kişiyi oldukça sarsacak, hayatı insana zehir edecek derecede kuvvetlidir. Bir medyuma yazıda bahsedilen belirtileri kendinizde görmeye başladığınızda hemen başvurmalısınız, vakit kaybederseniz etkilerin daha da kuvvetlendiğini göreceksiniz, emin olun.

Bir medyuma sadece domuz yağı büyüsünü bozdurmak için değil, yaptırmak için de başvurabilirsiniz elbette. Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır diye merak içinde bir halde okumaya başladığınız bu yazıdan domuz yağı büyüsüyle ilgili merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını almışsınızdır. Büyünün nasıl yapıldığını, belirtilerini, etkilerini, nasıl bozulacağını artık öğrendiğinize göre yapmanız gereken tek işlem iyi bir medyuma ulaşmaktır.

Siz de domuz yağı büyüsü yapımı hakkında öğrendiğiniz bilgiler ışığında bu büyüyü çevrenizdeki bir insana yaptırmak için veya belirtilerini kendinizde/yakınınızda gördüğünüz domuz yağı büyüsünü bozdurmak için bir medyum arayışına girdiyseniz aradığınız doğru adrese şu an itibariyle ulaştınız demektir. Aradığınız tecrübeli, olağanüstü yetenekli, donanımlı, hisleri inanılmaz derecede kuvvetli, ilim sahibi ve içtenlikle dertlerinizi dinleyecek olan medyumla birebir iletişime geçmek artık tamamen sizin elinizde.