Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

/ 28 Aralık 2020 / 671 / yorumsuz
Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Eski çağlardan beri çeşitli amaçlarla büyü yapılmıştır. Gerek sevgi anlamında gerekse ayırmak için insanlar tarafından başka kişilere büyüler yaptırılmıştır. Bu işlem günümüzde de devam etmektedir. Bu büyülerden bir tanesi de bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsü kadınlar tarafından erkeklere kendilerini sevmeleri için yaptırılan bir büyü türüdür. En çok tercih edilen büyüler arasındadır. Eşler arasındaki soğukluğu gidermek için veya platonik aşıkların yaptırdığı bir ritüeldir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi iki kişiyi bir araya getirmek için yapılan bir işlemdir.  Bağlama büyüsündeki amaç iki kişinin arasında sevgiyi ve muhabbeti arttırmaktır.

Bağlama büyüsünden tam anlamıyla fayda görmek için ehli sünnet hocalar, medyumlar tarafından yapılması gerekir. Çünkü bu büyü işlemi özel dualar ve tılsımlar ile yapılmaktadır.

Bağlama büyüsü, genellikle evli kişilerin zamanla aralarındaki sevginin bitmesinden kaynaklı bazı problemlerin sonucunda evine gelmeyen eş için yapılmaktadır. Veya erkek ya da kadının hayatının giren üçüncü kişilerden ayırmak ve kişinin evine bağlanması için yapılır. Bağlama büyüsü farklı şekillerde ve farklı ritüellerle yapılmaktadır. Bağlama büyüsü bazen papaz büyüsü bazen de kara büyü yöntemleri kullanılarak yapılan bir büyü türüdür. Burada niyet ve amaç önemlidir. Çünkü ona göre büyü ve ritüel yapılmaktadır.

Bağlama büyüsü alanında uzman kişiler dışında başka kişiler tarafından yapılamaz. Bu yüzden bu büyüyü yaparken çok dikkatli davranmak gerekir. Oldukça etkili ve tesirli bir büyüdür. Özel büyüler ve tılsımlar ile yapılmaktadır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü, aralarına soğukluk girmiş insanlara yapılmaktadır. Ak büyüler arasında yer alan bağlama büyüsü her ne kadar iyi amaçla yapılsa da yine de uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Özellikle kadınlar tarafından araştırılan bu konu nasıl yapılır incelemekte fayda var.

Bağlama büyüsü yaparken öncelikle niyetin ve amacın ne olduğu öğrenilmelidir. Büyü ona göre yapılır. Bağlama büyüsü yapmak için bazı bilgileri doğru şekilde bilmek gerekir. Bu bilgiler arasında şu maddeler sıralanabilir.

 • Bağlama büyüsü kime yapılacak
 • Bağlama büyüsü yapılacak kişi ile evlilik veya aşk bağı var tespit edilmelidir
 • Bu bilgiler doğru bir şekilde alındığında niyetin ne olduğu belirtilmelidir
 • Belirtilen niyete göre hangi bağlama büyüsü yapılacak ona göre işlem hazırlanmalıdır
 • Bağlama büyüsü yaparken bazı hayvanların bazı takımları bu büyülerdeki karışımlarda kullanılmaktadır. Örneğin domuz, penguen, kurt, akbaba gibi hayvanlarda yararlanılmaktadır.
 • Bu karışımlar ve ritüeller ile hazırlanan bağlama büyüsünde medyum tarafından hangi saatte hangi dua okunacak belirlenir
 • Yapılan bütün bu işlemlerden sonra medyumun verdiği talimatlara uyarak büyünün etki etme süresi beklenir

Bağlama büyüsü ve diğer büyü çeşitleri kesinlikle alanında uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde evde kişinin kendisi tarafından yapılan büyüler ya tutmaz ya da olumsuz sonuçlar yaratır.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Büyü yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konularda birisi de bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusudur. Büyünün çeşidine göre büyüler bazı faktörlere göre farklı zamanlarda etki etmektedir.

Bağlama büyüsü şu kadar günde etki eder gibi bir rakam vermek doğru olmaz. Çünkü bunu etkileyen birçok unsur vardır. Büyü yapıldığında insana hemen de etki edebilir veya süresi uzayıp kısala da bilir.

Burada önemli olan bazı etkenler vardır. Kişilerin arasındaki yıldız uyuşması, niyetin sağlamlığı, bağlama büyüsünü yapan kişi veya medyum tarafından verilen öğütlere uyulması gibi. Bunların hepsi bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabını değiştirmektedir.

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Bağlama büyüsünü yaptıranlar arasında genellikle evli veya sevgilisi tarafından terk edilen kişiler yaptırır. Evliliklerinde problem yaşayan çiftler aralarındaki muhabbeti ve sevgiyi arttırmak için bağlama büyüsü yaptırırlar. Ya da sevdiği erkek başka bir kadına gittiyse veya kendisine soğuk davranıyor ise kadınlar bu büyüyü tercih etmektedirler.

Bağlama büyüsü genellikle ya evli erkek veya kadınlar tarafından ya da üçüncü şahıslar tarafından, platonik aşıklar tarafından yaptırılır. Sevgisine karşılık bulmak isteyen kişilerin en çok başvurduğu büyü çeşitleri arasındadır.

Unutulmamalıdır ki bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler kesinlikle uzman bir medyum tarafından yardım almalıdırlar. Evde tek başına yapılan bağlama büyüsü olumsuz sonuçlar doğurabilir veya etkisiz olabilir.

 Bağlama Büyüsü Belirtileri

Her büyüde olduğu gibi bağlama büyüsünde de belirtiler ortaya çıkmaktadır. Yaklaşık bir haftada tamamlanan bağlama büyüsü ilk önce yapılan kişinin zihninde değişiklikler gösterir. Büyü yapılan kişi sürekli olarak büyüyü yaptıran insanı görmek ve onunla vakit geçirmek ister. İyi niyetle yapılan bağlama büyüsünü anlamak oldukça zordur.

Ancak kötü niyetle yapılan bağlama büyüsünde belirtiler farklıdır. Burada ilk olarak büyü yapılan kişinin uyku bozulur ve kişi rüyasında düştüğünü görür ve sıçrayarak uyanır. Aynı zamanda bu kişilerde uykusuzluğa bağlı olarak yoğunluk ve halsizlik görülür.  Bunu yanı sıra ellerde titreme, kulaklarda çınlama, stres, unutkanlık, kekeleme, değişik sesler duyma. Büyü yapılan kişinin bulunduğu ortamda hayvanların huzursuz tavırları, rüyasında hayvanlar tarafından saldırıya uğrama, aynadan kaçma, sinirlilik ve takıntı hali gibi belirtiler ortaya çıkmaktadır.

Bunların yanı sıra bağlama büyüsünün etkisi altına giren kişi büyü yoluyla bağlandığı partnerini hayatının aşkı olarak kabul edip onun mutluluğu için her şeyi yapar. Kendinin ve ailesinin mutluluğundan çok bağlama büyüsü yaptıran kişinin mutluluğu için çaba sarf eder. Aşık olduğu kişi büyünün etkisi altında kalan kişiye fiziki ve psikolojik şiddet uygulasa dahi kişi bu kişiden vazgeçemez. Çok sevdiği çocuklarını, anne ve babasını dahi gözü görmez. Bu dünyada kendisi de dahil olmak üzere aşık olduğu kişi hariç her şey değersiz ve önemsizdir.

Aralarındaki sorunları ve soğukluğu gidermek isteyen kişilerin iyi niyetle yaptırdığı büyülerin belirtileri farklı iken kötü niyetle yapılan bağlama büyüsü büyü yapılan kişinin üzerinde farklı belirtiler göstermektedir.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

 Bağlama büyüsü genellikle önceden bir ilişkisi olanlar ve ayrılma noktasına gelen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Burada partner eskisi kadar ilgi göstermez ve gözü genelde dışarıdadır.

Bu kişilere genellikle bağlama büyüsü yapılır ve bitme noktasına gelen evlilikler kurtarılır. Ya da sözü veya nişanı bozulmuş kişiler birlikteliklerine devam ederler. Çünkü bu arada büyü yapılan kişinin bilinçaltı etki altına alınarak sevgi ve muhabbet arttırılır.

Bu kişiler kendilerine büyü yapıldığını anlamaz. Ancak sürekli olarak büyüyü yaptıran kişi ile yan yana olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak ister.

Burada üstüne basılarak vurgulanması gereken konu yine Havas ilmine sahip medyumlar tarafından bu bağlama büyüsünün yapılmasıdır. Bunun için de detaylı araştırma yapmak ve alanında uzman medyumlara başvurmak gerekir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü, farklı amaçlarla yapılmaktadır. Bu evliliği kurtarma büyüsü olduğu gibi annelerin çocuklarına kendi topraklarının dışına çıkmaması için de yapılan bir büyüdür.

Bağlama büyüsü insanların isteklerine göre yapılmalıdır. Basit bir büyü değildir ve kesinlikle Havas ilmine sahip kişiler tarafından yapılmalıdır. Hafife alınmaması gereken bir büyüdür.

Bağlama büyüsü çeşitleri arasında şu alt başlıklar sıralanabilir;

 • Aldatan eşi bağlama büyüsü
 • Resimle yapılan bağlama büyüsü
 • Eşler arasındaki soğukluğu gidermek için yapılan bağlama büyüsü
 • Erkeğin başka kadınlar ile cinsel isteğini kesmek için yapılan bağlama büyüsü
 • Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Evlatları anne babaya sadık hale getiren bağlama büyüsü
 • Gelini ya da kayınvalideyi birbirine sadık hale getiren bağlama büyüsü
 • Evli ya da bekar erkek ya da kadını kendine bağlamak için yapılan bağlama büyüsü

Görüldüğü gibi bağlama büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Ama kesinlikle kişinin kendisi veya alanında uzman olmayan kişiler tarafından yapılmamalıdır. Çok etkili bir büyüdür ve medyumlar dışında başka kişiler tarafından yapıldığında olumsuz sonuçlar olabilir.

Bağlama Büyüsü Etkisi Nasıl Tespit Edilir?

Bağlama büyüsünü tespit etmek için kalp gözü açık ve bu gibi manevi konulardan anlayan kişilere başvurmak gerekir. Bu kişiler genellikle ya doğuştan ya da sonradan büyüklerinden el alan medyumlardır.

Bağlama büyüsü tespiti yaparken hocalar bazı durumları göz önünde bulundururlar. Alanında uzman medyumlar bağlama büyüsü etkisini hemen fark edebilirler. Ve bu gibi durumlarda yapılması gereken ne ise onu söylerler.

Bir kişinin hal ve hareketlerine, yaşam tarzı veya düşüncelerine dikkat ederek bağlama büyüsü etkisi altında olup olmadığını tespit etmek mümkündür.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü nasıl bozulur diye baktığımız da yine bu büyünün var olduğunu tespit etmek ve bozdurmak için uzman medyum tarafından destek alınması gerekir. Bağlama büyüsü hangi amaç ile yapılmış olursa olsun kesinlikle bir uzman medyum tarafından büyü bozma işlemi yapılmalıdır. Yoksa büyü bozma işlemi ters tepki ederek daha kötü sonuçlara sebep olabilir.

Bağlama büyüsü oldukça güçlü bir büyüdür ve bozma işlemi diğer büyülere nazaran biraz daha zordur. Nedeni ise içinde iyi niyet barındırmasıdır. Çünkü dağılmakta olan yuvaları kurtarmak için veya küsleri barıştırmak için yapılan bir büyü türüdür. Bağlama büyüsü iki şekilde bozulmaktadır. Bunlardan biri ayrılık büyüsü yaparak bağlama büyüsünün etkisini tersine çevirmektir. Bir diğeri ise vefk işlemi ile bağlama büyüsünü bozmaktır.

Bağlama büyüsünü bozmak için büyüyü bozacak medyumun bu konularda tecrübeli olması gerekir. Çünkü bağlama büyüsü iyi niyetle yapılmış ise bozulması oldukça zor olacaktır.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Bozulur?

Rahmani amaçla yapılan bağlama büyüsü bozma süresi uzun olabilir. Çünkü en etkili büyüler arasında yer alır ve hemen bozulmayabilir.

Eğer büyüyü yapan medyum büyü yaparken farklı bir yol izlemiş ise büyüyü bozacak olan medyum bu konuda biraz zorlanma yaşayabilir. Büyünün ne zaman yapıldığı ve ne kadar süredir bağlama büyüsünün etkisi altında olduğu bağlama büyüsü bozma işleminde etkilidir. Aynı zamanda kötü amaçlar ile yapılan bağlama büyülerinin bozma işlemi daha uzun süre sürmektedir.

Bazı etkenlere göre bağlama büyüsü bozulma süreci değişmektedir. Uzman medyum tavsiyelerine uyarak süreci hızlandırmak mümkündür.

Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama büyüsünde okunan özel dualar vardır. Bu dualar sevdiği kişiyi etkisi altına almak isteyen kişiler tarafından da okunabilir. Ancak Havas ve metafizik bilgisine sahip medyumlar tarafından okunması oldukça etkili olacaktır.

Bağlama büyüsü duaları ile insanlar sevdiklerini etkileyebilir. Ama bu dualar medyum hocalar tarafından okunduğu zaman etki alanı daha geniş ve etkisi daha hızlı olacaktır.

Alanında uzman ve güvenilir medyum hocaları internet üzerinden araştırıp kendileri ile iletişime geçmek mümkündür.

Sonuç olarak bağlama büyüsü dualar ve tılsımlar ile yapıldığından ve bozulduğundan daha garantili bir etki için medyumlardan yardım almak da fayda vardır.