Aşk Büyüsü Bozulunca Ne Olur?

/ 26 Şubat 2021 / 1.413 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Bozulunca Ne Olur?

Aşk büyüsü bozulunca ne olur? Büyü yaptıran kişiler tarafından merak edilmektedir. Büyüler, kara büyü ve beyaz büyü olarak ikiye ayrılırlar. Kara büyüler kötülük için yapılırken beyaz büyüler iyilik için yapılır. İki insan mutlu olmak için büyü yaparsa beyaz büyüdür. Ancak iki insanın ayrılması için büyü yapılırsa kara büyü olur.

Bu büyülerin özellikle beyaz büyü türü sıklıkla kullanılmaktadır. Beyaz büyülerin en bilinenlerinden olan aşk büyüsü ise sık kullanılan bir büyüdür. Kavuşamayan iki kişiyi kavuşturmayı, birbirini sevmeyen iki kişiye birbirini deli gibi aşık etmek gibi daha pek çok konuda işe yarayan aşk büyüsü bazı durumlarda fark edilip bozulabilir.

Bu durumda ise kafalarda aşk büyüsü bozulunca ne olur gibi sorular oluşur. Çünkü bazı büyülerin bozulmasında yaşanılacak şeylere katlanmak ve tehlike oluşmaması için dikkat edip uzman bir medyumla konuşmak gerekir.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü, beyaz büyülerin en çok yapılan büyülerindendir. Eğer büyü yaptıracak kişi kendisini sevmeyen birisine deliler gibi aşıksa onu kendisine aşık etmek için bu yöntemi kullanabilir. Eğer iki kişinin arası bozuksa yine bu büyüye başvurularak kişiler birbirine daha çok aşık olabilir. Eğer birbiriyle alakasız kişilerin birbirine aşık olması isteniyorsa da bu büyü kullanılabilir.

Medyumlar tarafından çeşitli ritüeller ve tılsımlı sözcükler ile dualar kullanılarak yapılan aşk büyüsü hemen hemen her zaman sonuç verir ve kişilerin mutluluğunu sağlar. Birbirine aşık insanlar da bu büyüyü kullanırsa ömür boyu bozulmaz bir ilişkiye sahip olurlar. Aşk büyüsü bozulunca ne olur?

Eğer büyü yapmak için yeterli bilgiye sahip olunmuşsa bile bu büyü evde yapılmamalıdır. Çünkü tek bir hatada bile eskisinden daha kötü bir durum ile karşı karşıya kalınabilir. Bu nedenle aşk büyüsü nedir gibi büyü hakkındaki soruların tümü bilinse de tecrübeli ve uzman medyumlar ile görüşmek gerekir.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü yapıldığı fark edildiğinde zaten büyüyü yapan insandan bir soğuma hissiyatı gelir. Çünkü kişiler beraber olmak istediği insan ile beraber olmak için yasak bir yola başvurmuş sayılır. Her ne kadar beyaz büyülerin günah olmadığı söylense de akla ilk gelen durum bu olacaktır.

Bu nedenle büyü yapıldığını fark eden kişi büyünün etki ettiği kişiye bunu inandırırsa olayın halledilmesi için en önemli sorun ortadan kalkacaktır. Zaten büyü yapıldığını fark ettirmek de en zor kısımdır. Büyünün etkisi altındaki bireylere büyü yapıldığına ikna ettirmek çok emek ister. Bu durumlarda eğer doğal yollar etki etmezse büyüyü bozmak için de yine medyumlar işe girer.

Büyü yapan medyumlar büyünün bozulmaması için özen gösterse de büyü bozan medyumlar ise tüm bu yolları bozmayı bilir ve büyüyü bozmak için uğraş gösterir. Peki aşk büyüsü nasıl bozulur?

Aşk büyüsü bozmak fazlasıyla özen gösterecektir. Çünkü bir kişiyi sevdiğinden koparmak hemen hemen imkansızdır. Bu işin içine büyü de girerse iş daha çok imkansıza yakın olacaktır.

Ancak büyü yapıldığından emin olunduysa bir medyuma danışıldığı takdirde büyü bozulması için zorlu süreç başlayacaktır. Büyü profesyonel yapıldıysa bozulması da zor olacağından bu süreçte büyüyü bozdurmak isteyen kişi de medyuma bazı konularda yardım etmelidir.

Büyü bozulması için gerekli işlemler, ritüeller ve daha pek çok şey yapıldıktan sonra büyünün bozulması için belirli bir rutinle medyumun ilettiği adımlar uygulanır. Böylece büyünün bozulması için her şey tamamlandığı takdirde artık iş zamana kalmıştır.

Büyü bozulması için yapılacak durum asla evde yapılmamalıdır. Büyüleri bozmak büyü yapmaktan daha tehlikelidir. Bu nedenle bu konuda profesyonel ve tecrübeli medyumlar ile çalışmak yine daha profesyonelce olacaktır.

Büyü bozulduktan sonra karşılaşılacak durumlar oluşur. Bu nedenle büyüyü bozmadan önce bunları bilmek daha temkinli ve düzgün hareket etmek için işe yarar. Peki aşk büyüsü bozulunca ne olur?

Aşk Büyüsü Bozulunca Ne Olur?

Büyü Bozulunca Ne Olur?

Aşk büyüsünün bozulması de her beyaz büyünün bozulmasında oluşan durumlar gibi sonuçlar doğuracaktır. Farklı bir ak büyünün bozulması sonucu oluşacak sonuçlar tamamen aynı olmayacaktır. Ancak bazı durumlar ve sonuçlar benzer olacaktır. Bu nedenle sonucu öğrenmek için ilk olarak aşk büyüsü bozulunca ne olur sorusunu yanıtlamak gerekir.

Büyü bozulunca oluşacak durumun %90’ı kişiye göre farklıdır. Örneğin aşk büyüsü ailelerin istemediği kişilerin beraber olması için yapıldıysa kişilerin ailesiyle arası açılmıştır. Ancak büyü bozulduğunda büyünün etkisindeki kişilerin ailesiyle, anneleriyle, babalarıyla, kardeşleriyle, akrabalarıyla ve daha pek çok yakınıyla arası tekrardan ısınacaktır.

Başka bir örnek olarak aşk büyüsü şanssız, ticarette başarısız, yanlış hamleler yapan bir insan ile bir diğer kişinin beraberliği için yapılmışsa bahsi geçen diğer kişinin de işleri rast gitmemeye başlar. Bu nedenle büyü bozulunca dolaylı yoldan bahtsızlık da ortadan kalkar.

Kişiden kişiye değişiklik gösterecek daha pek çok sonuç bulunur. Ancak her büyünün bozulmasında sabit bir duygu bulunur. Bu manevi rahatlama, ferahlama ve yaşam sevincidir. Çünkü büyünün etkisinden kurtulan kişiler büyü her ne kadar ak büyü de olsa tamamen akışında bir hayat yaşadığını bilir. Böylece her şey kendi kaderindeki gibi olduğu için bir ferahlama hissi gelir. Bu his aynı zamanda kendisiyle beraber olmak için bir insanın büyüye başvurduğu durumu da akla geldikçe ortaya çıkacaktır.

Bu durumlar hemen hemen her büyü için geçerlidir. Hatta aradaki bazı durumlar kara büyüler için de geçerlidir. Mesela iki kişinin ayrılmasını istemeyen aileler bireyler ayırma büyüsüyle ayrıldığında çiftlere kızgın ve dargın olacaktır. Ancak büyü bozulduğunda da tıpkı aşk büyüsünde olabileceği gibi aile arasındaki ilişkilerin düzelmesi söz konusudur.

Ancak yalnızca aşk büyüsü bozulunca da ortaya çıkacak kesin ve net olaylar mevcuttur. Bu da kafalara aşk büyüsü bozulunca ne olur sorusunu oluşturur. Her büyüde olduğunun aksine daha farklı sonuç doğuran aşk büyüsü bozulunca ne olur?

Aşk Büyüsü Bozulurken Ne Olur?

Büyü bozulurken iki aşamadan geçilir. Birisi büyü bozulurken oluşacak durumlardır. Diğeri ise büyü bozulduktan sonra yaşanacaklardır. Büyü bozulunca ne olur sorusunun yanıtı alındıktan sonra aşk büyüsü bozulurken ne olur konusuna geçilebilir.

Büyü bozulurken yaşanan durum büyü bozulduktan sonraki durumdan daha karışıktır. Bu nedenle eğer aşk büyüsü yapıldıysa ve siz de bozmak için harekete geçtiyseniz tecrübe ve bilgi edinmek daha kolay bir süreçten geçmeyi sağlayacaktır.

Büyü yapılan kişinin kim olduğu tespit edildiği zaman 3. Kişi büyünün etkisindeki kişinin kaygılar, sıkıntılar ve strese maruz kalacağını görecektir. Eğer 3. Kişi büyünün etkisindeki kişinin yakınıysa bu durumlarda kişiye destek çıkmalıdır.

Kaygılar, sıkıntılar ve strese maruz kalacak olan büyünün etkisindeki kişi büyü bozulurken bazı kabuslar da görebilir. Çünkü birden birisinden kopmak psikolojiyi derinden etkileyecektir ve kötü rüyalar görmeye sebebiyet verecektir.

Özellikle büyünün etkisindeki kişi bu etki altından kurtulurken büyü kuvvetli yapıldıysa sürekli üzülecek ve hüsrana kapılacaktır. Çünkü aşk büyüsü kişilerin birbirine aşırı derecede bağlanması için yapılır. Bu durum birden değişince ve eski normallere dönülünce geçen süreçte üzüntü mutlaka yaşanacaktır.

Hatta kişiler depresyona bile girebilir. Bu nedenle ise mutlaka destek çıkacak birisinin olması gerekir. Zaten büyü bozulduktan sonra işler tamamıyla geçecektir. Bu durumda bu zorlu süreç atlatılmalıdır.

Eğer kişiler kavgalı olmadan, güzel bir şekilde ayrılırsa sadece kişinin üzüntüsüne derman bulmak yeterli olur. Daha sonrasında büyü yapıldığı büyünün etkisi altında kalmış kişi tarafından öğrenilirse zaten durum düzelir. En önemli nokta büyü bozulurken geçen süreçtir. Bu süreçte büyü etkisindeki kişiye mutlaka bir teselli getirecek dayanak gerekir. Bu süreç atlatıldıktan sonra asıl soru olan aşk büyüsü bozulunca ne olur sorusunun yanıtı yaşanacaktır.

Aşk Büyüsü Bozulunca Neler Oluyor?

Aşk büyüsünün bozulması kişilerde net bir etki gösterdiyse yaşanacaklar da bir o kadar net demektir.

Bahsedildiği üzere etkilerin çoğu kişiden kişiye göre değişse de kişinin yaşamında sabit olacak durumlar yaşanacaktır. Örneğin aşk büyüsü etkisindeki insandan büyünün etkisi kalktığında ve bozulma işlemi tamamlandığında kişi başlarda üzgün olacaktır.

Çok sevdiği bir adamdan ya da kadından ayrılacak olan birey bu durumu kolay kolay atlatamayacaktır. Büyünün bozulma işleminde olduğu gibi bozulduktan sonra belirli bir süre de ayrılık etkisi kuvvetli bir ilişkide yaşandığı için hüzün artacaktır.

Ancak daha sonrasında büyünün etkisinden tamamen kurtulan bireyler daha ferah, özgür ve mutlu bir şekilde yaşayarak gerçekten o kişiyi istemeden sevdiğini anlayacaktır. Hatta birey büyü yapıldığını öğrendiği takdirde ayrıldığı ve büyünün bozulduğu için şükredecektir.

Bazı durumlarda kişiler kendisine büyü yapıldığını fark etmese bile ayrıldığı kişiyi aslında sevmediğini anlayarak doğru bir adım attığını düşünerek kendisini mutlu edecektir.

Böylelikle ise ortaya aşk için bozulan dostluk, aile, akraba ilişkilerinin tekrardan oluşması çıkacaktır. Gerçek aşkından ayrılmadığı duygusu zor da olsa düşünceye yerleşecektir.

Bu durumu atlatacak olan birey eski hayatına dönecek olan birey büyü ile beraberliktense hiç beraber olmamayı yeğleyerek bu durumu benimseyecektir. Özellikle bu olayları çabuk atlatması için onunla beraber olan bir arkadaş çok büyük bir yarar sağlayacaktır.

Bu durumda dikkat edilmesi gereken nokta sürekli büyünün etkisinden kurtulan kişiye destek çıkmak ve onun iyiliği için onu mutlu etmektir. Sevdiği bir dostuyla ya da aile ferdiyle zaman geçirmek büyü ile aşık olduğu adamı unutturacak ve kendisine büyü yapıldığını zamanla fark ettirerek huzurlu bir hayata sürükleyecektir. Böylece aşk büyüsü bozulduktan sonra ne olur sorusunun cevabı da yaşanarak öğrenilir.

Aşk Büyüsü Bozulduktan Sonra Büyü Fark Edildiğinde Ne Olur?

Aşk büyüsü bozulduktan sonra eğer büyü etkisindeki kişi zamanında kendisine büyü yapıldığını öğrenir ve bunu kesinleştirirse başta büyük bir nefret ve sinir besleyebilir. Çünkü kendi menfaatleri için başkasının hayatına müdahale etmek isteyen bir birey ile beraber olduğu için hem büyüyü yapana hem de kendisine kızabilir.

Ancak daha sonrasında bu kişiden ve zoraki ilişkiden, hayattan kurtulan kişi refaha ve mutluluğa ererek daha kaliteli bir hayat yaşayacaktır. Gerçek aşkı ise hayatının başka bir zamanında saf ve kendi duygularıyla bulacağının inancı yaşanacaktır.

Bunla beraber büyüyü bozmayı sağlayan arkadaşa ya da aile ferdine, akrabaya veya başka bir hasıma da büyük bir minnet beslenecektir. Böylece büyü bozulduğunda yapay bir ilişki bitmiş olsa da doğal ve içten bir arkadaşlık, akrabalık ya da aile bağı kuvvetlenecektir. Önemli olan burada büyünün bozulduğu için üzülmeyi atlatıp gerçek duygulara tekrardan erişip mutlu olmaktır. Çünkü kişi kendisine sürekli ‘’ben onu sevmiyordum. O kendisini sevmem için büyüye başvurdu.’’ diyerek kendi duygularından arınmış ve büyü ile aşk yaşamış bir kendisinden kurtularak eski normaline döndüğünü bilmelidir. Aşk büyüsü bozulunca ne olur? Sorunuzun cevapları yazımızda sizlere sunulmuştur.

Tavsiye

Ledünni İlmi Nedir?