3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır?

/ 28 Şubat 2021 / 1.935 / yorumsuz
3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır?

3 günde kısmet açma nasıl yapılır? Kısmeti kapalı olan kişiler tarafından araştırılan bir konudur. Kısmetimizin kapalı olduğu zamanlarda birçok maddi ve manevi sıkıntı ile karşılaşmaktayız. Ne yaparsak yapalım nasibimizde artma ve çoğalma görmediğimiz zamanlarda bunun nedenlerini araştırmamız gerekir.

Bazen insanların hayatları yolunda gitmemektedir. Devamlı bir engeller ve sorunlar onların peşini bırakmaz. Ne kadar çabalasalar ve sabırla bekleseler de durumları bir türlü düzelmez. Eğer bu gibi sıkıntılarla iç içe iseniz 3 günde kısmet açma büyüsü ile hayatınızdaki bu olumsuzluklardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Kısmetinizin hangi konularda kapanmış olduğuna bir bakalım isterseniz: Ticaretle uğraşıyorsanız devamlı para ve alışverişle iç içesiniz demektir. Küçük bir iş yeri açmışsanız ve onu daha da büyütmek isterseniz çok çalışmanız gerekecektir.

Gece gündüz çalışmanızın yanı sıra istediğiniz kazancı elde edemiyorsanız ve bunun neden olduğunu anlamlandıramıyorsanız sizin kısmetiniz kapanmış olabilir. Bu durum başkaları tarafından yapılmış da olabilir. Sizin gelişmenizi ve büyük bir firma olmanızı çekemeyen insanlar bunu yapmış da olabilirler. Bu durumda kaderinize razı gelerek beklemek yerine kısmet açma büyüsü yaptırarak kapanmış olan talihinizi geri getirebilirsiniz. Kısmet açma büyüleri arasında bulunan 3 günde kısmet açma nasıl yapılır? Peki bunu kim yapar ve nasıl yapar?

3 Günde Kısmet Açmayı Kimler Yapar?

Bu büyüyü yapmak için işinin ehli ve tecrübeli bir medyumdan yardım almak yapılması gereken doğru davranışlardan bir tanesidir. Gelişigüzel biri ile bu büyüyü yaptırırsanız hem olması gereken sonucu alamazsınız hem de hayal kırıklığına uğrarsınız. Hatta daha kötü sonuçlarla da karşılaşabilirsiniz. Sizin ihtiyacınınız olan doğaüstü yeteneklere sahip ve işinde tecrübeli bir medyumdan yardım almak olmalıdır. İşte o zaman 3 günde kısmet açma tam amacına ulaşır ve sizin de kapanmış olan nasibiniz tekrar geri gelir. Edilen dualar ve yerine getirilmesi gereken rütiellerle birlikte deneyimli bir medyum sizin kapanan kısmetinizi kısa sürede açacaktır.

3 Günde Kısmet Açma Medyum Tarafından Nasıl Yapılır?

Medyumlar bu büyüyü yaparken kendi yeteneklerini kullanırlar. Onların hissi oldukça yüksektir ve diğer alem dediğimiz varlıklarla da iletişim kurabilirler. Medyumların okumuş oldukları bazı duaları mevcuttur. Her işin başı nasıl dua etmekse, onlar da o yöntemi kullanırlar. Bu büyünün tutacağına ve işlerinizin normale gireceğine öncelikle sizin inanmanız gerekir. İnanmadığınız ve şüphe duyduğunuz durumlarda büyü doğru sonuçlar vermeyecektir. Sizin doğaya verdiğiniz pozitif enerji 3 günde kısmet açma büyüsü ile amacına ulaşacaktır. İnanmak ve olmasını istemek yapılması gereken en doğru davranıştır.

Kısmetinizin açılması için izlenecek yol, yöntem ve okunacak dualar medyumlar tarafından size aktarılacaktır. Gerekli malzemeler tedarik edildikten sonra işlem yapılır ve 3 gün içinde kısmetinizin açıldığını fark edebilirsiniz. Oldukça tesirli ve kesin sonuç veren büyüler arasında bulunmaktadır.

3 Günde Kısmet Açma Kimlerin Yaptırması Gerekir?

İşinde hak ettiği başarıyı yakalayamamış ve gayret gösterdiği halde yükselememiş kişiler bu büyüyü yaptırabilir. Onun haricinde evlenme yaşına gelmiş fakat karşısına istediği gibi bir bayan ya da erkek çıkmamış kişiler de yaptırabilirler. Evlenmek isteyen kişiler karşılarına kendilerinin seveceği adaylar çıksın diye beklerler. Onların arasından seçim yapmak kendilerini tercih edilen birisi olarak görmelerini sağlamaktadır. Evlenme zamanı gelmiş fakat hiçbir talibinin çıkmadığını gören kişiler umutsuzluğa kapılır ve evlenemeyeceğini düşünürler. Aslında öyle düşünmenize gerek yoktur. 3 günde kısmet açma büyüsü ile en kısa zamanda bir eş adayına sahip olabilirsiniz.

Güzel bir yuva kurmak ve çocuklarının olmasını istemek oldukça mantıklı ve güzel bir olaydır. Mutlu bir yuvaya sahip olmak isteyenler bu büyüyü yaptırabilirler. Bunun için işini iyi yapan bir medyum sizlere yardım edecektir. Öyleyse hemen araştırmaya başlayarak kendinize güvenilir ve tecrübeli bir medyum bulmalısınız.

3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır?

Kısmetinizin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Kısmetinizin kapanmış ya da kapatılmış olabilir. İşlerinizin ne kadar çabalasanız da yolunda gitmiyorsa, oldukça güzel ve iyi huylara sahipseniz ve hala evlenemiyorsanız sizin kısmetiniz kapanmış demektir. Ne kadar çabalasanız da kısmetinizde bir gelişme sağlayamazsınız. Ayrıca büyünün tesirinde olan kişiler çevresindeki insanlarla anlaşamazlar. Onlarla devamlı tartışırlar. Yani huysuz ve aksi bir hal aldığınızı düşünüyorsanız da kısmetiniz kapanmış demektir. Eşiniz, sevgiliniz ve yakın çevrenizle ilgili problemler yaşıyorsanız size yapılmış olan büyünün tesirinde kalmışsınız demektir.

Nasip kısmet denilen olay eğer kapalı kalırsa sizlere zor günler yaşatabilir. Bu olumsuzluklar sizin psikolojinizi etkileyeceği gibi maddi kayıplara da sebep olacaktır. Kendinizde bu gibi olumsuzlukları gören kişi en kısa zamanda bir medyumu ziyaret etmelidir. Kısmet açma büyüsü ile kapanmış olan nasibinizi tekrar açtırabilir ve eski mesut, güzel günlerinize kavuşabilirsiniz. En hızlı ve kesin sonuç veren 3 günde kısmet açma ile kapanmış olan nasibinizi açtırabilirsiniz.

3 Günde Kısmet Açma Duaları Nelerdir?

Duaların hayatımızdaki yeri oldukça fazladır. Farklı amaçlar ve dilekler için birçok dua ederiz. Kısmetimizin açılması için de faydalı olan dualar bulunmaktadır. Öncelikle abdest almak, niyet etmek ve duamızın gerçekleşmesi için Allah’a yalvarmak gerekir. “Allah’ım nasibimde ve kısmetimde bağlılık varsa sen onu aç ve kısmetimi önüme çıkar. Hakkımda hayırlı olan işi ve eşi sen bana nasip eyle. Kısmet kapılarını açarak benim o bollukta yürümemi sağla. Senin yardımına sığınıyorum. Kapanan kısmetimi ancak sen açabilirsin. Ettiğim duaları kabul et. Amin”

3 günde kısmet açma nasıl yapılır? Hangi duaları okumalıyım? Birlikte inceleyelim…

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Lillezine ahsenul husna ve ziyadeh ve la yerheku vucuhehum katerun ve la zilleh ulaike ashabul cenneh hum fiha halidun.”

Anlamı; Onlar için Ahsenül hüsna (Allah’ın Zat’ına ulaşmak) ve ziyadesi (daha fazlası, Allah’ın cemalini görmek) vardır. Onların yüzlerini bir keder kaplamaz ve bir zillet (küçük düşme, hakirlik) yoktur. İşte onlar, cennet halkıdır. Onlar, orada devamlı kalanlardır.

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Ve ezin fin naşi bil hacci ye’tuke ricalen ve ala külli damirin ye’tine min külli fecin amik.”

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Rabbi, inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru”

Anlamı; Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım.

3 Günde Kısmet Açma Etkileri Nelerdir?

3 günde kısmet açma nasıl yapılır? Etkileri nelerdir? Kısmeti açılan kişinin bunun sonuçlarını görmesi oldukça kolaydır. Hemen fark edilen, kişinin işlerinin yolunda gitmesidir. Bir işe başvurduysa kabul edilir. Şu an yapmakta olduğu ticarette zarar ediyorsa kara geçer. Özel şirkette çalışıyorsa yüksek mevkie yükselir. Çocuğu olmuyorsa evlat sahibi olur. Parası bereketsizse hemen bereketlenir. Bir türlü evlenemiyorsa yeni birisiyle tanışır. Yani hayatında olumsuz giden her şey olumluya dönüşür. Bu durum da kişinin moralinin düzelmesine ve kendini iyi hissetmesine neden olur. Kendini mutlu hisseden kişiler de hayata daha güzel bakarlar.

Şansında, bahtında ve talihinde şansızlıklar gören kişiler 3 günde kısmet açma ile bir anda hayatında olumlu gelişmelerle karşılaşırlar. Bunları gören kişinin de Allah’a daha fazla yaklaşarak şükretmesi gerekir. Verilen nimetlere şükretmek kişilerin yapması gerekenleri arasında bulunmaktadır.

Evlenmek İçin 3 Günde Kısmet Açma Duası

Gençler evlenme yaşına gelince hayalini kurdukları eşe ve eve sahip olmak isterler. Bunun için yeni tanıştıkları karşı cinse farklı gözle bakmaya başlarlar. Hoşlandıkları kişi ile evlenmek isterler. Ama nasibi kapalı olan gençlerin bunu açtırmaları gerekir. Bunun için de bazı duaları okumanız gerekecektir. Okunacak olan duaların hangileri olduğunu bilerek hareket etmeniz gerekir. Yanlış okunan dualar nasibi açmak yerine tamamen kapanmasına neden olabilir. O yüzden bilinçli olmanız ve mümkünse medyum hocalardan yardım talep etmeniz daha doğru olacaktır.

3 günde kısmet açma nasıl yapılır? Evlenmek için hangi duaları okumalıyım? Öncelikle abdest almalısınız. Niyet etmelisiniz. Allahümme, inneke afuvvun tuhibbul afve, fa’fu anna dedikten sonra 77 kere euzü besmele çekmelisiniz.

İş İçin 3 Günde Kısmet Açma Duası

Yaptığınız iş devamlı ters gidiyorsa ve bir türlü başarılı olamıyorsanız ya da yaptığınız işlerde hep zarara uğruyorsanız nasibiniz kapalı demektir. Nasibinizi açtırarak işlerinizin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle iş yeri kiranızı ödeyebilir, çalışanların ücretini ödeyebilir ve bolluk yaşayabilirsiniz. Özel şirkette iseniz yükselebilirsiniz. Bunun için okumanız gereken dua “Sübhaneke lâ ilâhe illâ ente’l eman’ül emân, neccina minennâr.” İş yerinizi açarken her gün bu duayı okuyabilirsiniz.

3 Günde Kısmet Açmak İçin Sureler

Kısmetinizin hızlı bir şekilde açılması için Ahzab suresinin büyük önemi vardır. 73 ayetten oluşan bu sureyi her gün okuyarak kısmetinizin açılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Furkan suresinin 74-76. Ayetlerinde der ki:

(74) Onlar, “Ey rabbimiz!” derler, “Bize mutluluk getirecek eşler ve çocuklar bahşet; bizi günahtan sakınanlara öncü yap!”

(75) İşte bunlar, zorluklara katlanmalarının karşılığı olarak cennet konağıyla ödüllendirilecek, orada sağlık ve esenlik dilekleriyle karşılanacaklar.

(76) Orada sonsuzca yaşayacaklar. Ne güzel bir yerleşme ve kalma yeri!

İsmi Azam duası da kısmetin açılması için oldukça önemlidir. Okunuşu şu şekildedir:

Eûzü bi’llâhimineş şeytanirracim.Bismillahirrahmanirrahim.”Allâhümme inni es’elüke bi-enni leke’l-hamdü lâ ilahe illâ ente’l-Mennânü,yâ Hannanü,yâ Mennanü,ya Bedi’as-semâvâti ve’l-ard,Yâ zel celali vel ikram.”Ya Hayyu,Ya Kayyûm.Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimin..Allâhümme inni es’elüke bi-enni eşhedü enneke ente’l-lâhü lâ ilahe illâ ente’l-Ehadü’s-Samedüllezi lem-yelid,ve lem yüled,ve lem yekûn lehü küfuven Ehad.Elif Lâm Mim,Allâhü lâ ilâhe illâ Hüve’l-Hayyu’l-Kayyûm.Ve ilâhüküm ilâhün Vahidün lâ ilâhe illâ Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim.Yâ zel celâli vel ikram.Yâ Erhame’r-Rahimin.Allâhümme inni es-elüke bi-enneke ente’l-lahu lâ ilahe,illâ entel Vâhidül-Ehadül Ferdüs Samedüllezi lem yelid ve lem yüled,ve lem yekün lehü küfüven Ehad.Lâ İlâhe illâllahu vahdehü lâ şerike leh,lehü’l mükü ve lehül hamdü ve Hüve ala külli şey’in Kadir.Lâ ilâhe illallahu ve lâ havleve la kuvvete illâ billahil Aliyyil Azim.Es-elüke bismike’l-e’azze’l-ecelli’l-ekrem.Rabbi,Rabbi,Rabbi, Ya Rabbi,Ya Rabbi,ya Rabbi.Lâ ilâhe illallahu Vahdehu lâ şerike leh,lehül mülkü ve lehül hamdü ve Hüve alâ külli şey’in Kadir.Elhamdüli’llâhi ve Sübhan-Allahi ve’l-hamdülllahi ve lâ ilâhe illâllahu v’Allahhu Ekber,ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi’l-Aliyyi’l-Azim.

İsmi Azam Suresinin Anlamı:

“Allah’tan başka ilah yoktur. Ancak, Celil ve Cebbar olan O’dur. O’ndan başka ilah yoktur. Ancak bütün kullarının hallerine vakıf olan ve kusurlarını örtbas edendir. Allah’tan başka ilah yoktur. Gece ile gündüzü halk eden O’dur. Allah’tan başka ilah yoktur. Tektir, şeriki yoktur, tektir ve birdir. Biz O’na hamdü sena ederiz. Allah’tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir, ortağı yoktur. Tek bir Allah’tır. Biz O’na ibadet ederiz. Allah’tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir ve ortağı yoktur. Tek bir ilahtır. Bizler O’na şükrederiz. Allah’tan başka ilah yoktur. Allah tektir, ortağı yoktur, Muhammed O’nun Resuü’dür. Hay ve Kayyum O’dur. Allah’ın rahmeti mahlukatının en hayırlısı olan Muhammedin al ve ashabının ve hepsinin üzerine olsun. Şehadet ederim ki Sen hem Rabbimiz ve hem de Halikimizsin. Allah’ım, beni mağfiret eyle, ey Allah, ey Allah, ey Allah Rahmetinle beni yarlığa Zira Sen merhamet edenlerin en merhametlisisin.”

3 günde kısmet nasıl açılır? Diye araştırma yapan kişilere bu yazımızda neler yapmaları gerektiği ve hangi duaların uygun olduğu anlatılmıştır.