En Kolay Aşk Büyüsü

/ 1 Mart 2021 / 2.042 / yorumsuz
En Kolay Aşk Büyüsü

En kolay aşk büyüsü, zahmetsiz ve kısa sürede yapılan bir büyü çeşididir. Bu büyü ile sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Gerekli olan malzemeler tedarik edilir ve usulüne uygun yapılırsa sevgilinizi sonsuza kadar size bağlamanız mümkündür. Evli çiftler de eşlerine yaptırarak aşk dolu bir hayat geçirebilirler. Ayrıca nişanlı olanlar partnerine yaptırdıklarında nişanlınızın gözü sizden başkasını görmeyecektir. Mutlu evlilikler ve huzurlu bir evlilik hayatına sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Amaç kişilerin arasına muhabbet ve aşk duygusunu vermektir. Aşk büyülerinin bütün çeşitleri beyaz büyü sınıfına girer. Yani kişilerin iyiliği gözetilerek yapılmaktadır.

En kolay aşk büyüsü yapmak oldukça kolaydır. Nasıl yapıldığını öğrenerek kendinizin yapabileceği gibi bir medyumdan da yardım talep edebilirsiniz. Kendiniz yaparsanız bazı eksiklikleriniz ortaya çıkabilir. Medyumların yapmış oldukları aşk büyülerinde herhangi bir hataya ya da eksikliğe maruz kalmazsınız. Kısa sürede bu büyüyü yaptırarak sonuçlarını görmeye hazır mısınız? Sevdiğiniz insanın sizin gibi aynı duygulara sahip olarak mutlu beraberlikleri yakalamak bu büyü ile mümkündür.

En Kolay Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırmalıdır?

Neden aşk büyüsü yaptırmam gerekli diye bir soru kafanızı meşgul edebilir. Yaptırmak ya da yaptırmamak tamamen sizin tercihinizle ilgili bir durumdur. Kimse sizi yaptırmanız için zorlayamaz. Ama bazı durumlar vardır ki insanlar sorunlarına kendisi çözüm bulamaz. Bir destek almaları gerekir. Bu destek de bilirkişilerden alınmalıdır. Ehil olan kişiler size yardım edebilecek kişilerdir. En kolay aşk büyüsü yaptırmak için nedenlerinizi aşağıda sıraladık. Eğer kendinizden bazı özellikleri herhangi bir maddede yakalamışsanız bu büyüyü yaptırmanızda fayda bulunmaktadır.

 • Karşılıksız aşk içerisindeyseniz
 • Sevgilinizin size olan aşkından emin değilseniz
 • Eşinizin size karşı soğuk davrandığını fark ediyorsanız
 • Nişanlınızın size sadık olmasını istiyorsanız
 • Eşiniz evine bağlı olmayıp gözü dışarılarda ise
 • Sevgiliniz sizi terk etti ve hala onu seviyorsanız
 • Eşiniz evi terk etti ve size aşık olarak geri dönmesini istiyorsanız

Yukarıda belirtilen durumlardan birini ya da birkaçını kendinizde gördüyseniz en kolay aşk büyüsü yaptırmanızda fayda bulunmaktadır. Kendiniz evde yapmak isterseniz onun için de bazı tarifleri size sunacağız.

En Kolay Aşk Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Evde en kolay aşk büyüsü yapmanız mümkündür. Ama bunun için çok dikkatli olmalısınız. Yapacağınız bir hata ya da yanlış sıralama büyünün amacını değiştirebilir. Yanlış sonuçları ortaya çıkarabilir. O yüzden medyumdan yardım almanız gerektiğini sizlere tavsiye olarak vermiştik. Ama yine de evde denemek isteyenler için kolay bir tarifi sizlere sunacağız. Evde yapılan büyülerde bazı malzemeler gerekecektir. Bunlar: nohut, karabiber, salatalık ya da kurşun gibi nesneler olabilir. En kolay aşk büyüsü için sizlere birkaç örnek verelim:

Öncelikle 41 adet nohut alınız. Her bir nohuda 41 defa İhlas suresini okuyunuz. Nohutları tek tek yakınız. Size aşık olmasını istediğiniz kişi ile ilgili niyette bulununuz. Nohutların küllerinin üzerine basmayınız. Bu işlemden 2 ya da 3 hafta sonra sevdiğiniz kişi size sırılsıklam aşık olacaktır. Böylelikle evde en kolay aşk büyüsü yapmış olacaksınız. İhlas suresini sizin için hatırlatmak isteriz.

Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Kul hüvellâhü ehad
2- Allâhüssamed
3- Lem yelid ve lem yûled
4- Ve lem yekün lehû küfüven ehad

En Kolay Aşk Büyüsü

 Evde Salatalık İle En Kolay Aşk Büyüsü

Salatalık ile evde kolay bir şekilde kendiniz aşk büyüsü yapabilirsiniz. Ancak bunun öncesinde bir medyuma danışmanız gerekir. Çünkü okunacak duaları onun size söylemesi gerekir. Ayrıca tılsımlı sözler de gereklidir. Bu duaları bir kağıda yazdıktan sonra bir adet salatalık ile en kolay aşk büyüsü işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle abdest almalısınız. Salatalığı alarak loş bir odaya geçiniz. Yönünüz kıbleye dönük olmalıdır. Medyumun size vermiş olduğu duaları ve tılsımlı sözcükleri salatalığa okumalısınız. Daha sonra onu gömmeniz gerekir. Gömerken de bazı duaların okunması gereklidir. Bunları da medyum size söyleyecektir. Böylelikle de kendiniz en kolay aşk büyüsü yaparak amacınıza ulaşabilirsiniz. İsterseniz sevgiliniz isterseniz de kocanız size aşık olacak ve bir ömür mutlu olacaksınız.

En Kolay Aşk Büyüsü Uzaktaki Sevgiliye Yapılır Mı?

Aşk büyüsünün yapılması için sevdiğiniz kişinin yanınızda olmasına gerek yoktur. Uzaklarda olan kişilere de aşk büyüsü yapılmaktadır. Bunun için bir fotoğraf ya da kişinin özel eşyası yeterlidir. Medyumlar en kolay aşk büyüsü ile birçok kişiyi birbirine kavuşturmuştur. Evli olan kişilerin de yuvaları kurtulmuştur. İyi amaçlar güdülerek yapılan bu büyüler iki kişinin kavuşması amacı ile yapılmaktadır.

Uzaktaki birine yapılan aşk büyüsünde, büyü yapılacak kişiye ait bir adet resim istenir. Resim üzerinde bazı simgeler çizilir. Aynı zamanda dualar okunur. Medyumlar cinler ve ruhani varlıklardan yardım alarak büyüyü gerçekleştirirler. Böylelikle farklı şehirlerde bulunan kişilere aşk büyüsü yapılmış olur. Bunun etkisini bir iki hafta içerisinde görürsünüz. Aşık olduğunuz kişinin sizi araması, sizi düşündüğünü söylemesi ya da sizin yanınıza gelmek için can atması büyünün en çok görülen belirtileri arasında yer almaktadır.

En Kolay Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

En kolay aşk büyüsü sonucunda karşı tarafta bazı etkiler görülmektedir. Bu belirtiler gözle görünecek kadar belirgin olmaktadır. Gördükleriniz sizi oldukça mutlu edecektir. Artık sevdiğiniz kişiyle bir gelecek hayali kurabilirsiniz. Onun da size aşık olması yüksek bir ihtimaldir. En önemli belirtileri şunlardır:

 • Büyü yapılan kişi toplum içinde gergin ve mutsuz tavırlar sergiler.
 • Diğer insanlarla iletişiminde kopukluklar yaşar.
 • Sadece sizinle birlikte mutlu olduğuna inanır.
 • Yanınıza gelemediği zamanlarda sık sık telefon ve mesajla hal hatır sorar.
 • Evli değilseniz evlilik hayalleri kurar.
 • Evli iseniz hep evinde ve sizin yanınızda olmak ister.
 • Çevresindeki insanlardan kurtulmak ve size koşmak ister.
 • Aklında, hayalinde, düşüncelerinde devamlı siz yer alırsınız.

En Kolay Aşk Büyüsü Çeşitleri Var Mıdır?

Medyumlar tarafından yapılan aşk büyüleri farklı isimlerle yer alırlar. Bu isimler kullanılan malzemelere ve yapılış şekillerine göre değişir. Bir medyum öncelikle kişinin amacını öğrenir ve ona göre hangi büyüyü yapması gerektiğine karar verir. Bekar bir kişinin sevdiğine kavuşması için yapılan aşk büyüleri ile, evli bir kişinin eşine kavuşması için yapılan aşk büyüleri farklıdır. Amaç iki kişiyi birleştirmek ve aralarına sıcaklık vermek olsa da aşk büyüleri farklı isimlerle anılmaktadır. En kolay aşk büyüleri de yapılan işlemlere göre değişik isimler almaktadırlar. Örnek vermek gerekirse;

 • Nohutla yapılan aşk büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • Saç teli kullanılarak yapılan aşk büyüsü
 • Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü
 • Sabunla yapılan aşık etme büyüsü
 • Kilit büyüsü
 • Tuz büyüsü
 • Mercimek büyüsü
 • Kurşun ile yapılan aşık etme büyüsü
 • Karabiber ile yapılan aşk büyüsü

En Kolay Aşk Büyüsü Duaları Nelerdir?

Medyumlar tarafından yapılan bütün büyülerde dualar okunmaktadır. Duaların her zaman yeri büyüktür. Kendiniz büyü yapmak isteseniz de medyuma yaptırsanız da mutlaka yapılan büyüye uygun olan duaların okunması gerekir. Eğer hangi duayı okuyacağınızı tam bilmiyorsanız kendiniz büyü yapmaya kalkışmamalısınız. Bu durumda kötü sonuçlarla karşılaşırsınız. Duaların okunma sırası, kaç adet okunacağı ve hangi nesneye okunması gerektiği medyumlar tarafından bilinmekte ve uygulanmaktadır. Sizlere en kolay aşk büyüsü dualarından bazı örnekler sunmak istiyoruz.

Resimle yapılan büyülerde genellikle şu dua okunmaktadır: Bismillahirrahmanirrahim izeşşemsu kuvviret  Ve izel-eshâru batalet Ve izennucumunkederet. Ve izel-eshâru batalet Ve izelcibalu suyyiret. Ve izel-eshâru batalet Ve izel’i|3aru ‘uttylet Ve izel-eshâru batalet Ve izelvuhuşu huşiret Ve izel-eshâru batalet Ve izelbiharu succiret  Ve izel-eshâru batalet Ve izennufusu zuvvicet Ve izel-eshâru batalet Ve izelmev’udetu suilet  Ve izel-eshâru batalet

101 Defa okunan dua: Bismillahirrahmanirrahim*Ennî messeniyeş-şeytânü bi nusbin ve azâb* Ve nünezzilü minel kur’âni mâ hüve şifâün ve rahmetlin lil mü’minîn ve lâ yezîdüz-zalimîne illâ hasârâ*Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi min.

Geceleri okunan dua: İnna halaknel insane min nutfetin emşacin nebtelihi kezalike nebtelihi emşacin keza ila mehabeti keza el-acele 2 es-saate 2 el-vahan 2. Barekellahü fiküm ve aleyküm.

4444 defa okunan Tefriciye duası: “Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Kilit büyüsünde ve birçok büyüde okunan Ayetel Kürsi: Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Rum Suresi 21.Ayet: Vemin âyâtihî en halaka lekum min enfusikum azvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeh (Rahmeten),İnne Fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn.

En Kolay Aşk Büyüsünden Sonuç Almak

En kolay aşk büyüsü sonucu almak kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Ama 1 ya da 2 hafta içerisinde sonuç alınan kuvvetli büyüler sınıfında bulunmaktadır. Sevdiğinizin aşkını kazanmak için elinizden geleni yaptıktan, Allah’a yalvardıktan sonra aşk büyüsü yaptırmak ya da yaptırmamak sadece sizin kararınıza bağlıdır. Bu konuda kimse size baskı uygulayamaz. İsteyen kişiler aşk büyüsü yaptırmak için medyum arayışına girer, istemeyen kişiler de sevdiği insanın kendisine aşık olmasını sabırla bekler. Şunu unutmamalısınız ki her şeyin sonucunu ve sizin için hayırlı olanı Allah tayin eder. Medyumlar sadece kendi yeteneklerini kullanarak insanlara yararlı olmasını sağlarlar.

En kolay aşk büyüsü yaptırmak isteyenler medyumla iletişime geçerler. Hangi türde aşk büyüsü yapılacağı kararlaştırılır. Gerekli malzemeler tayin edilir. Uygun olan dualar okunur. Dünyevi olmayan varlıklardan da yardım istenir. Sonra sonucu beklenir. Bu süre sabırla beklenilmesi gereken bir süreçtir. Aceleci davranmak ve hemen olmasını istemek kişileri psikolojik bunalıma sokabilir. Büyü yaptırmak bazılarına ters gelebilir. Ama büyü ve büyücülüğün yüzyıllardan beri süregelen bir adet olduğunu da unutmamak gerekir. Birçok kavimlerde ve imparatorluklarda büyü yapan özel kişilerin varlığı insanlara birçok güzellik de katmıştır. Her zaman büyü yapabilen kişiler özel insan olarak görülmüştür.

Bu özel insanlar günümüzde medyum ismi ile anılmaktadır. Onlar insanlık için güzel ve mutluluk sağlayan olayları harekete geçirmek için saba sarf eden kişilerdir. Yapılan dualarla istenilen olayın Allah’tan olması dilenmektedir. Sonucuna yine Allah karar verecektir. Hiçbir şey Allah’tan üstün değildir. Hiçbir güç de O’nun gücünü geçemez. O halde en kolay aşk büyüsü yaptırmak ve sonuçlarını görmek sizin tercihinizle ilgili bir durumdur.