Aşk Büyüsü Hangi Günlerde Yapılmalı?

/ 10 Aralık 2020 / 1.385 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Hangi Günlerde Yapılmalı?

Büyü, insanlık dışı gizli güçlerle ilişki kurulan, kendilerinde gizli güçler olduğuna inanılan ve bazı nesneler kullanılarak faydalı, zararlı veya koruma amaçlı sonuçlar elde etmek için yapılan işler şeklinde açıklanabilir. Büyüler insanlığın varoluşundan beri vardır. Eskiden insanlar, sorunlara çözüm bulamadıklarından dolayı ilim alanında kendilerini geliştirmişlerdir. Medyum olarak adlandırılan ve özel yetenekleri olan bu kişiler, başka insanların iradesini etkisi altına alabilmeleri mümkündür. Bu sayede sizlere yardımcı olabilir, aşk büyüsü gibi çalışmalarla her türlü sıkıntılarınızı çözebilirler.

Büyüler, çok farklı sebeplerle yapılıyor olabilir. Büyü ve büyücülük, genel olarak reçeteler ve formüllere dayanır ve bunlara değişik anlamlar yükleyerek kendi yorumlarıyla biçimlendirilen bir tekniktir. Büyü ve büyücülük, Gespar Peucer’in yazmış olduğu Falcılar adlı kitapta; “Büyücülük, şeytanı tanımaya yarayan bir sanattır.” olarak açıklanmıştır. Büyücü, medyum veya hoca olarak adlandırılan kişilerin aracılığı ile çağrılan şeytan ve yardımcıları kendilerini gösterirler ya da kendilerini göstermeyip onlardan istenilen işleri yerine getirebilirler. Büyü, ruhani alem ve doğa üstü güçler aracılığı ile yapılır. Tarihte birçok kez büyü ile ilgili olaylar sık sık yaşanmıştır.

Büyü geçmişten günümüze dek yaygın olan bir uygulamadır. Eskiden büyü yapanlara büyücü ya da cadı denirdi günümüzde ise bakımcı, klirvoyant, medyum gibi isimler kullanılmaya başlamıştır. Yapılan işlemler genellikle aynıdır veya birbirine benzer olsalar da her büyünün, aşk büyüsü gibi özel isimleri olur. Büyülerin tarihi insanlığın varoluşundan bu yana oldukça yaygın bir şekilde insanlar arasında kullanılan bir durum olarak bilinmektedir. İnsanların kültürleri ile oluşturdukları her dini ve ilahi inanışlarda büyüler de yer alır.

Her kültür ve din için ayrı ritüellerle ayrı aşamalarla büyüler yapılmaktadır. Kuşkusuz bu büyüler insanlığın yararına olduğu kadar zararı için de kullanılabilir. Oldukça tehlikeli ve karışık olan büyü ve büyücülük her insan tarafından uygulanmamalıdır. Hayat’ta bazı isteklerimiz hep gerçekleşmeyebilir ve işler yolunda gitmez. Sürekli engeller ve sorunlar peşimizi bırakmaz. Uzun uğraşlar versek bile bu durumlar bir türlü düzelmeyebilir. Bunun gibi durumlar içerisindeyseniz belki de bu işi yapan kişilerden yardım istemelisiniz.

Büyüler birçok çeşide ayrılır. Kötülükleri yok etmek, kötü ruhları kişiden ve kişilerden arındırmak için yapılan uygulamalar ak büyü olarak adlandırılır. Kırmızı büyü ise kara büyüye benzer başka bir büyü çeşididir. Kırmızı büyü yapılması durumunda, ruhlar ve şeytanlar kişi veya kişileri ölüme kadar sürükleyebilir. Geçmiş zamanlarda ortaya çıkan hastalıklar bir günah yüzünden ya da cinlerin işi olarak görülüyordu. Bu nedenden dolayı “ermiş, büyücü, hoca” gibi kişilere danışılarak onların aracılığıyla veya belirli nesnelere başvurarak, dinsel çalışmalarla ve dualarla hastalığı geçirmeye çalışırlardı.

Büyüyü en başarılı ve güvenli şekilde uygulayan kişiler medyumlardır. Bilgi birikimi ve beraberinde tecrübe ile büyüler uygulanmalıdır. Aksi taktirde pek çok kötü sonuçla karşı karşıya kalınabilir. Büyü, doğanın en etkili güçleri sayesinde insanları ve çevreyi etki altına alır. Eğer sizlerde büyü yaptırmak istiyorsanız bu işi yıllarca yapan uzman kişilere bırakmanız tavsiye edilir. Büyü, dünyanın neresi olursa olsun yaygın bir şekilde yapılmaktadır. Kültürlere ve dinlere göre yapılışları farklı olsa bile genel olarak birbirleriyle benzer olurlar.

Büyünün Zamanı Var Mıdır? Aşk Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır?

Her büyünün, duaların, tılsımın ve muskaların kendine has ve büyü yapılan insana göre saatleri, günleri, geceleri, ayları ve mevsimleri vardır. Bu iyi amaçlı yapılan büyüler ve kötü amaçlı yapılan büyülere göre değişiklik gösterebilir. Büyü yaptıran ya da yaptırılan kişilerin vasıflarına, burçlarına, mizaçlarına ve tabiatlarına göre seçilir ve isteğe göre tılsımlar ve muskalar seçilip yapılır. Büyü genellikle gece yarısına doğru yapılır. Ayrıca büyünün cinsine göre gün olarak zamanı ayarlanır. Ara açmak, ayırmak, düşman etmek amaçlı yapılan büyüler ay küçülmeye başladığı zaman yapılır. Bağlamak, aşık etmek amaçlı yapılan büyüler ise ayın hilal halinden on beşine kadar, yani ay büyürken yapılması mümkündür.

Aşk Büyüsü Nedir?

Yapılan bu aşk büyüsü işleminde asıl amaç insanlara fiziki veya manevi anlamda zarar vermeden, sadece büyü etkisinde olan kişinin düşüncelerini değiştirmektir. Bu büyü sayesinde, kişinin bilinçaltını kontrol altına alarak, partnerine karşı duyduğu hisleri ve bağlılıklarını kuvvetlendirmektir. Sevdiği kişiye kavuşmak ve mutlu bir hayat yaşamak isteyen kişiler tarafından çok sık tercih edilir. Aşk büyüsü, kişinin kendisine ve diğerlerine âşık olmasını sağlamanın bir yoludur. Heyecanını yitiren bir evliliği kurtarmanın tek yoludur.  Ayrıca aşk büyüsü sayesinde istediğiniz bir kişiye de âşık olabilmeniz mümkündür. Bir aşk büyüsünden istediğiniz sonucu alabilmek için, bu işlerde uzman olan medyumlara danışmanız tavsiye edilir.

Aşk Büyüsü Doğru mu?

Bu büyü hakkında pek fazla bilgisi olmayanlar, genellikle yapılan bu uygulamaların aslında istenen sonucu vermeyen çözümler olduğunu düşünebilir. Aşk büyüsü yaptıran ve karşılığında olumlu sonuç alabilen birçok kişi bulunmaktadır. Aşk büyüsünün özellikleri ve çeşitleri olarak, hocalara danışanların özelliklerine ve ellerindeki malzemelere bakılır ve büyü çeşitlerini seçerler. Canbar aşk büyüsü en etkili yöntemlerden birisidir. Bunun dışında mum büyüsü, papaz büyüsü, sabun büyüsü, karabiber büyüsü gibi birçok büyü çeşitlerinin arasından en uygun olan yöntemi hocalar seçer.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyünün hangi yöntemle yapılacağına, medyumlar karar verir. Genellikle, büyünün yapılacağı kişinin özel eşyaları ya da tırnak, saç teli gibi kişiye özel nesneler kullanılarak büyü işlemi gerçekleştirilir. Aşk büyüsünün yapım süreci, sonradan okunan dualar ve yapılan birkaç yardımcı uygulamalarla bu süreç tamamlanır. Yapılan bu işlemlerden sonra büyü, etkisini en kısa zamanda gösterecektir. Aşk büyüsü işlemini yapacak kişi olan medyum, büyünün etkisine kapılmak istenen kişiye ait olan eşyaları ister. Talep edilen eşyalardan sonra bunları kullanarak özel büyüler oluşturur. Medyuma danışan kişiler kendisine aşık etmek istediği kişinin bir parçasından büyüler yapılmaktadır. Saç, deri parçası ya da tırnak parçaları, fotoğraf gibi özel eşyalarından alınarak büyülerin yapılması mümkün olabilir.

Okunması gereken sözleri, muskaları, tılsımları ve özel uygulama zamanları bulunur. İşinin uzmanı olan medyum, kendisine danışan kişiye göre en etkili aşk büyüsü çözümünü bilir ve bu konuda danışan kişiye yardımcı olur.  Büyü önemli bir bilim olduğu için, medyumun bilgisi yetersiz olursa, bu bilim yarardan çok zarar verebilir.

Özellikle, büyüden anlamayan insanlar tarafından aşk büyülerinin yapılması gibi önemli bir konuda yardım istemek, büyü yapılmak isteyen insana iyilikten çok daha fazla zarar verir ve acı çekmesine neden olabilir. Bunun için aşk büyüsü gibi özel ve zor büyülerin her zaman kişiye özel olarak ve uzman kişilerin desteğiyle yapılması gerekir. Bu tür zararlardan etkilenmek istemeyen ve sevdiklerine sevgi büyüsü ile kavuşmak isteyenlere bu işlerde ustalaşan ve deneyimlerini diğer insanlara kanıtlayan medyumlar yardım edebilir. Etrafınızda sevdiklerinden yanıt alamayan onlara kavuşamayan insanlar olabilir. Hatta bunu hayatınız boyunca yaşamış bile olabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Etkisinde Olan Kişide Belirtiler Nelerdir?

Aşk büyüsü yaptırdıktan bir hafta veya on gün sonra büyünün belirtileri gözükmeye başlar. Büyü etkisinde olan kişide sürekli düşünme hali, sıkıntılı ruh hali, büyüyü yaptıran kişiyi sık sık rüyada görme ve bir türlü aklından çıkartamama gibi durumlar görünür. Kişiyi arzulamak ve istemek de sıklıkla rastlanan belirtilerden birisidir. Hocanın söylediklerine dikkat ederek ve dinleyerek, büyü yaptıran kişinin, büyü etkisinde olan kişiyi sık sık takip etmelidir. Aşk büyüsü etkisinde olan kişi, bir süre sonra kafa karışıklığına girer ve sinir sisteminde bozulmalar oluşur. Ardından halsizlik, dalgınlık gibi belirtiler yaşanır. Büyü etkisinde olan kişi sürekli düşünmeye başlar ve artık büyü yaptıran kişiye âşık olur, onsuz yaşayamaz hale gelir. Aşk büyüsü etkisi bir ömür boyu sürer.

Aşk Büyüsünün Gücü

Yapılan bu işlemler oldukça zordur fakat etkileri de bir o kadar fazladır. Bu işlem sayesinde kişinin bilinçaltını ve düşüncelerini kontrol altına alabilir ve onu seven kişiye âşık olmasını sağlayabiliriz. Vefk uygulamasının yapılması 7 gün sürebilir. Büyüyü yaptıranlar, kişiye özel olarak oluşturulan vefki, 40 gün boyunca üzerlerinde taşımaları ve medyumların verdikleri duaları her gün 1 defa okumaları gerekir. Ayrıca her gün aynı saatte abdest almak da yapılması gerekenlerden arasında yer alır. Bu 40 günlük süreç içerisinde kesinlikle alkol almamak gerekir.

Aşk büyüsü fiyatı genellikle sabit olur ve medyumlar elde ettikleri sonuçları sürekli olarak yakından takip ederler. Aşk vefki yaptıran kişiler sadece bu işlemin etkisine güvenmemelidir aynı zamanda kendileri de fiziksel olarak sürekli uğraşlar vermeleri gerekir. Ancak bu şekilde olumlu sonuçlar elde edilebilir. Geçmiş zamanlarda yapılmış olan aşk vefki örneklerine bakıldığında bu işlemlerin ne kadar güçlü ve etkili olduğu anlaşılabilir. Bu nedenle medyumlar, aşk hayatında istediklerini elde edemeyen kişiler tarafından sürekli olarak bu uygulamalar hakkında bilgiler ve talepler alırlar.

Medyumlara Mutlaka Danışın

Ülkemizde genellikle medyum denince herkesin aklına büyü yapan, fal bakan ve geleceği gören kişiler gelir. Her insanda, altıncı hissini ve sezgilerini kullanma gibi yetenekler vardır. Medyumluk ise bu yeteneklerin ne kadar kullanıldığıyla alakalı bir durumdur. Ruhçuluk bilimine göre medyumluk sadece gelecekten bilgi almak demek değildir.

Medyumluk eterik dünya ile bizim yaşadığımız dünya arasında bağlantıları olan kişilerdir. Medyumlar bu bağlantıyı kurarken trans yöntemini de kullanırlar.  Söz konusu olan bu trans yöntemi ise tüm yoğunluğunu verip, beyin enerjisini aklındaki konuya odaklayarak, karşısındaki kişinin bilinmeyen hallerini anlamaya çalışmaktır. Medyumlar bu uygulamalar dışında olan birçok konuyu da kullanarak tılsımlar muskalar hazırlar ve insanların aşk büyüsü gibi mümkün olduğunca tüm sorunlarını gidermeye çalışırlar. Medyum olmak için birçok farklı konularda bilgi sahibi olmak gerekir.

Medyum olarak geçen ve bilinen bu şahıslar hayatlarının büyük bir bölümünü okumakla, anlamakla, çevirmekle kuranın iç yüzünü anlamakla kısacası ilim ve bilimle geçirirler. Birçok medyum özel yeteneklerle doğmuştur. Özel yetenekler ile doğmayanlar olsa bile birilerinden yardım alarak bu yeteneğe sahip olmuşlardır. Medyumlar yetenekleri sayesinde başarılı olur.

En güvenilir hocalar genellikle en başarılı olan kişilerdir. Cinlerle irtibata geçip onlardan belirli konularda yardım alabilmeleri mümkündür. Aşk büyüsü, Dil bağlama büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü, kendine bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, vefk, muska, kısmet açma, nohut büyüsü, sabun büyüsü gibi yüzlerce işlemi kullanarak sıkıntıda olan kişilere yardımcı olurlar.

Medyum, ruhlar alemiyle iletişime geçer, zaman ve mekân fark etmeden, hiçbir objeye ihtiyaç duymadan canlılar ve ölüler arasında iletişim kurabildiğini iddia eden kişilere denir. Boyutlar arası iletişime geçme olayı ise bazen kişinin kendi isteğiyle, bazen de kişinin isteği dışında gerçekleşir. Medyumlar, günümüzde genellikle “falcılar” olarak tanınırlar. Ancak bu durum medyumları çok rahatsız etmektedir. Ruh bilimciler medyumluğun gelecekten bilgi alan kişiler olarak bilinmemesi gerektiğini savunurlar.

Tavsiye

Şahmeran Duası Nedir?