Büyü Bozan Hocalar

/ 10 Aralık 2020 / 2.978 / yorumsuz
Büyü Bozan Hocalar

Büyü insanlık tarihi boyunca başvurulan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Amaçlar doğrultusunda büyünün yöntemi de farklılık göstermektedir. Büyü insanlar tarafından iyi ya da kötü sonuçlar hedeflenerek kullanılmaktadır. Bir tarafa göre iyi olan sonuç diğer taraf için ıstırap verici olabilir. Bu noktada ise kendisine yapılan büyünün kötü etkilerden kurtulmak için çare arayan kişilerin imdadına büyü bozan hocalar yetişmektedir.

Büyülerin insan hayatında etkileri oldukça fazladır. Kötü niyetli insanlar tarafından yaptırılan büyülerin tesiri düşünüldüğünde kişiye vereceği rahatsızlığın boyutunun ne kadar olacağı da anlaşılmaktadır.

Büyü yapılan kişinin hayatında çok ciddi değişimler meydana gelir ve yaşam kalitesi tamamıyla bozulur. Bu yüzden büyünün olumsuz etkilerine maruz kalmış kişileri bu durumdan büyü bozan hocalar kurtarmaktadır.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyü etki derecesi kişilere göre farklılık gösteren bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat genel olarak insanlarda bazı etkileri olmaktadır. Bu etkiler uzun süre gözlemlendiğinde, kişinin durumundaki anormallikler hem kendisi hem de çevresindeki insanlar tarafından fark edilir duruma gelir. Büyü bozan hocalar büyüyü nasıl anlar sorusunun birçok cevabı vardır. Bunlar:

 • Hayvanlar onlarla karşılaştıklarında huzursuz olurlar.
 • Sürekli uyuma isteği olmasına karşın, hiçbir zaman dinlenerek uyanmazlar. Uzun süreli uyku ya da uzun süreli uykusuzluk hali görülür.
 • Büyünün tesirli olduğu ortamda aydınlatmadan bağımsız olarak sürekli bir karanlık çöker. Ortamda farklı bir koku olur fakat bu kokuyu uzman kişiler ayırt edebilir. Bu kokunun keskin bir nem kokusuna benzediği söylenmektedir.
 • Eve aniden ve sebepsiz olarak karınca ve sinek gibi canlılar dolar.
 • Büyü yapılan kişinin eşyaları çok sık kaybolur. Aniden kaybolan eşyalar, yine aniden görünür olur.
 • Büyü yapılan kişide unutkanlık başlar ve zaman geçtikçe vahim bir hal alır.
 • Büyüye maruz kalmış kişi saydam nesnelerin ve suyun olduğu ortamlarda kendini kontrol edemez.
 • Belli bir şey düşünmedikleri halde sürekli dalgın ve düşünceli olurlar.
 • Kişi Kuran-ı Kerim okunduğunda huzursuzluk duyar.

Görüldüğü gibi genel olarak kişilerin yaşam kalitesini bozan bu durum, insanların hayatını yaşanmaz hale getirecek kadar ileri boyutlara varabilir. Buna mahal vermemek adına en hızlı şekilde tecrübeli bir medyumdan yardım alınması en doğru davranış olacaktır.

Büyünün Sebep Olduğu Panik Atak Belirtileri

Büyünün ruhsal olarak yaşattığı olumsuz etkiler zamanla fiziksel olarak da baş göstermeye başlar. En belirgin biçimi ise panik ataktır. Büyü bozan hocalar, kişide meydana gelen bu belirtilere büyünün sebep olup olmadığını ayırt edebilirler. Kişide büyünün sebep olduğu panik atak belirtileri ise şu şekildedir:

 • Baş dönmesi ve baş ağrısı
 • Göğüs bölgesinde sıkışma ve ağrı
 • Sıcak basması, terleme
 • Titreme hali
 • Mide bulantısı, karın bölgesinde ağrı ve şişlik
 • Çarpıntı ve kalp atışının hızlanması
 • Nefes alamama hissi
 • Uyuşma
 • Çevresel faktörlerin değiştiği hissi

Büyü Çeşitleri ve Özellikleri

Büyü birçok farklı kültürde karşımıza çıkmaktadır. Yapılış şekli, kullanılan materyaller ve etki süresi büyünün çeşidine göre değişmektedir. Çok sayıda büyü çeşidi olduğu için etkin bir büyü bozma işlemi için hangi büyünün yapıldığının tespiti oldukça önemlidir. Ancak bu koşulda doğru bir tedavi uygulanabilir. Bunu da ancak işinde çok iyi olan medyumlar başarabilir.

İnsanlık tarihi boyunca birçok amaç için büyüye başvurulmuştur. Bazı büyüler ise insanlar tarafından daha çok yaptırılmaktadır. İnsanlar tarafından en çok yaptırılan büyü çeşitleri ve amaçları şu şekildedir:

 • Aşk Büyüsü: Kişilere eşlerini veya sevdiklerini kendilerine bağlama imkanı verir.
 • Bağlama Büyüsü: Evli çiftlerin başvurduğu bir büyüdür ve gözü dışarda olan kişinin eşine bağlanması için yapılır.
 • Papaz Büyüsü: Kişileri aşık etmek ve bağlamak için kullanılır.
 • Kara Büyü: Kötülük edilmek istenen kişilere yapılır. Büyü yapılan kişinin tüm işleri, hayatı altüst olur. Kişinin ölümüne sebep olabilir.
 • Nohut Büyüsü: basit bir aşk büyüsüdür.
 • Soğutma Büyüsü: Evli ya da nişanlı kişileri ayırmak için yapılır.
 • Ayırma Büyüsü: Bu büyü yapılan çift mutlak suretle ayrılmış gözüyle bakılır.
 • Evlilik Büyüsü: Evlenmek isteyenlerin yaptırdığı bir büyüdür.
 • Geri Getirme Büyüsü: Giden kişilerin geri dönmesi için yapılır.
 • Kısmet Açma Büyüsü: İnsanların her konuda kısmetlerinin açılması için yapılır.

Büyü Bozan Hocalar Kara Büyüyü Bozabilir Mi?

Kara büyü çok eski zamanlardan bu yana kullanılan büyü çeşitlerinden biri olarak bilinir. Oldukça tesirli olan bu büyü sonucunda kişilerin hayatı tehlikeye girer.

Kara büyüler yapılış şekli ve kullanılan materyaller açısından diğer büyülerden oldukça farklıdır. Kara büyünün yapımı oldukça zordur. Çok kötü etkileri olan bu büyü kişinin ölümüyle son bulabilir.  Bu yüzden yapılmaması ve yaptırılmaması tavsiye edilir.

Kara büyüler birçok farklı amaçla yapılmaktadır. Temelde kötülük üzerine kurulu olan bu büyülerin yapılması da yaptırılması da çok tehlikelidir. Yapılan ve yaptıran kişiye birden zarar verdiği bilinmektedir.

Genel olarak Süryanice, İbranice gibi dillerin kullanıldığı büyülerin etki mekanizması oldukça fazladır. Kara büyü de bu diller kullanılarak yapıldığından tesiri çok yüksektir. Büyü bozan hocalar bu tarz bir büyü ile karşılaştıklarında, büyüyü bozma işleminin uzun ve zahmetli olduğunu bilirler.

Büyüyü Herkes Bozabilir Mi?

Büyü yapmak kadar bozmak da derin bir ilim ve tecrübe ister. Ne kadar çok amaç varsa o kadar çok büyü çeşidi olduğundan, bozulması için hangi büyünün yapıldığının tespit edilmesi elzemdir. Bu tespiti, işinde çok iyi olan medyumlar yapabilir.

Büyü bozma işi ayrı bir yetenek ve ustalık isteyen bir iştir. Günler hatta aylar süren uğraşlar söz konusu olabilir. Büyü bozan hocalar bu durumu oldukça iyi bildiğinden büyüden kurtulmak isteyen kişiyi ara ara kontrol etmeyi ihmal etmezler. Çünkü etkili bir büyü bozma yönteminde yapılanların işe yarayıp yaramadığının kontrolü yapılmalıdır. O ana kadar yapılan işlemler işe yaramıyorsa tespit edilen büyü türünde bir yanlışlık var demektir.

Büyü bozma konusunda medyumların yeteneğine ve derin ilmine güvenebilirsiniz. Doğru tespit ve doğru uygulama ile sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Büyü Bozulmazsa Ne olur?

Büyüye maruz kalan kişinin yaşadığı olumsuz etkiler her geçen gün şiddetini arttırır. Gittikçe dayanılmaz bir hal alan bu etkilerden dolayı kişiler çok sıkıntı çekmektedir. Bu durumun çözülmesi için en hızlı şekilde büyü bozan hocalar ile iletişime geçilmelidir.

Büyü bozulmazsa kişinin hayatında yarattığı olumsuzlukların yanı sıra, geri dönülmez sonuçlar da doğurmaktadır. Uzun süreli sıkıntı hali vesveseye ve ciddi psikolojik rahatsızlıklara sebep olur. Ruh sağlığı bozulan kişi normal hayatına devam edemez hale gelir.

Büyüden kurtulamayan insanda kişilik bozukluğu meydana gelir. Davranış, duygu ve düşüncelerde sürekli normal dışı durumlar meydana gelir. Kişinin kararları tutarlı olmadığından çift karaktere bürünür. Çünkü bir yandan kendi gibi olmaya çalışırken diğer yandan da büyünün etkisinden dolayı tam tersi davranışlar sergiler.

Büyü bozulmazsa kişi normal bir iş ve sosyal hayata asla sahip olamaz. Bu durum da hayatının tamamen içe dönük bir hal almasına sebep olur, sevdikleri dahil kimseyi istemez. Herkese karşı tepkisiz ve duyarsız olur.

Görüldüğü gibi büyü bozulmazsa insan hayatında çok ciddi sıkıntılar ortaya çıkar ve şiddeti giderek artıp o kişinin hayatını tehdit edecek noktaya varabilir. Bu yüzden büyü varlığı söz konusu ise ya da şüphe duyuluyorsa tecrübeli bir medyuma başvurulmalıdır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Çok eski tarihlerden bu yana kullanılan büyünün birçok farklı çeşidi ve materyali mevcuttur. Bu yüzden bozulması konusunda çaresiz kalma ihtimali dahi olabilir. Bu noktada büyü bozan hocalar imdada yetişmektedir. Sahip oldukları tecrübe ve okudukları dualar ile gidilecek yolu en doğru şekilde uygulamaktadırlar.

İnsanlar bazen şüphe duyduklarında ilminden emin olmadıkları kişilerden dahi medet umar hale gelebilirler. Fakat bu noktada işinin ehli olan bir medyumdan yardım alınması her zaman kesin çözüm olacaktır.

Her büyüye yönelik farklı yöntem ve dua mevcuttur. Tecrübeli medyumlar kendileri bu duaları okumalarının yanı sıra size verdikleri talimatlar doğrultusunda bu sorundan kurtulmanızı sağlarlar. Verilen talimatlara harfiyen uyulması, sonucun istenen şekilde olması açısından oldukça önemlidir.

Büyü bozmak tecrübe ve emek isteyen bir iştir. Büyünün varlığı tespit edildikten sonra emek verilecek bu süreçte büyü bozan hocaların günler süren uğraşları söz konusu olmaktadır. Basit bir iş olmadığı gibi oldukça zahmetli olduğu da söylenebilir.

İşinde uzman olan büyü bozan hocalar, sizi içinde bulunduğunuz durumdan kurtarmak adına gerekli olan tüm adımların eksiksiz yerine getirilmesini sağlarlar. Böylece büyünün hayatınızdaki ıstırap verici etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Büyü Kendiliğinden Bozulur mu?

Yapılan bir büyü asla kendiliğinden bozulmaz. Büyü yapılmasının temelinde musallat durumu söz konusu olduğundan, büyü bozan hocalar müdahale etmediği sürece büyü bozulmaz.

Bir defa büyü tesiri altına giren kişi inanan biri olmasa dahi büyünün olumsuz etkilerine maruz kalır. İnanmadığı için etkilenmeyeceğini hatta yapılsa bile kendiliğinden geçeceğine inanan insanlar bu konuda yanılmaktadırlar.

Büyü basit de olsa kara büyüler gibi kuvvetli de olsa uzman medyum müdahalesi olmadan bozulmaz. Çünkü büyü bozma işi zaman alan ve emek harcanması gereken bir iştir.

Birçok kişi büyüyü kendim bozabilir miyim diye düşünmektedir. Kişi zaten zayıf olduğundan büyünün tesirini etkin bir şekilde hissetmektedir. Bu yüzden büyü bozma için gerekli güce ve ilme sahip olmadığı anlaşılmaktadır.

Kişinin böylesi bir yanılgıya düşüp çaba göstermesi, kısmen ilim sahibi ise belki rahatlatıcı etkiler yaratabilir. Fakat büyünün bozulması için yeterli değildir. Bundan dolayı bu sorunla karşılaşan kişi zaman kaybetmeden uzman bir medyumdan yardım almalıdır.

Çözüm yolu arayan kişilerin zaman kaybetmesi, büyünün olumsuz etkilerinin şiddetli bir şekilde devam etmesine sebep olur. Problemler gittikçe artar ve hayatı yaşanılmaz kılabilir. Kalıcı hasarlar yaşanmaması adına bu gibi durumlarda hızlı hareket etmek çok önemlidir.

Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

Kişinin üstündeki büyü bozulmuşsa, önceden yaşadığı sıkıntılar ortadan kalkmaya başlar. Tüm eziyetler son bulur. Kişide meydana gelen vesvese gittikçe kaybolur. Baş ağrısı, uyku problemleri ortadan kalkar.

Büyünün tam olarak bir bozulma süresi olmamakla birlikte kişiye ve yapılan büyüye göre değişiklik göstermektedir. Büyü çözülmeye başladığında olumlu etkiler kendini göstermeye başlar. Fakat düzelme var diye erken bırakılmamalıdır. Tam olarak bozulması için devam edilmesi gerekmektedir.

Büyü bozulduktan sonra kişinin hayatı normale döner. Eski huzurlu mutlu günlerine kavuşur. Büyü bozan hocalar büyüleri etkin bir şekilde bozmak konusunda oldukça yetenek sahibi kişilerdir. Sıkıntıya düşen kişileri bu karanlıktan kurtarmaktadırlar.