Düğüm Büyüsü

/ 12 Aralık 2020 / 2.654 / yorumsuz
Düğüm Büyüsü

Büyü, doğaüstü ve paranormal yöntemlerle yaşanmış veya yaşanacak olan olayları, varlıkları ve insanları etkisi altına alan sistemler bütünüdür. Yüzyıllardır var olan, neredeyse yaşamış bütün toplumlar tarafından farklı şekillerde varlığı ve gerçekliği kabul edilen bir olgudur. Geçmiş zamanlarda savaşlar dahi sadece cephelerde geçmiyordu. Ordular tarafından dahi büyüye başvurulduğu ya da halkın destek amaçlı büyüye yöneldiği bilinmektedir.

Çeşitli milletlerin mitolojilerinde, bahsi geçen efsanelerde, bazı peygamber hikayelerinde büyülerden bahsedildiği sık sık görülmüştür. Büyüler, bir takım materyaller kullanılarak ve büyülü sözcükler eşliğinde, bazen de çeşitli semboller kullanılarak yapılır. Normal şartlarda aşılamayan doğa kanunları büyüler ve kara büyüler sayesinde aşılabilir. Genelde medyum hoca tarafından yapılan büyülerde kimi zaman cinler de işin içine girebilir, aracılık ettirilebilir. Ancak bu iş son derece tehlikeli ve zor olduğu gibi sadece ne yaptığını bilen kişilerden yardım alınmalıdır. Aksi halde kişinin kendisi de etkilenebilir, kendi eliyle kendi hayatını terse çevirebilir.

Bazen de kişiyi temsil eden nesneler ve hayvan yağı gibi malzemeler kullanılır. Büyü yapan kişiler ise medyum hoca olarak adlandırılır. Farklı amaçlar için yapılan birçok büyü çeşidi vardır. Bunlardan biri de 41 düğüm büyüsü olup, en çok bilinen büyüler arasındadır.

Düğüm Büyüsü Nedir?

Bu büyü bilinen en tesirli büyülerden biridir. Kelime anlamı olarak bakıldığında bağlama, gidişatı bozma, olumsuzluklar ortaya çıkarma gibi durumları içerir. İş hayatı, aşk hayatı, sosyal hayat, maddi ve manevi kısmet ve evlilik hayatı gibi birçok önemli konuyu da büyük ölçüde etkileyebilir.

Halk arasında 41 düğüm büyüsü olarak da bilinen bu büyü, kara büyüler arasında yerini alır. Yapılan kişinin hayatında olumsuzluklar yaratmak amacıyla yapılır. Kuvveti oldukça büyük olduğu gibi etkisi de kolay kolay geçmeyen bir büyüdür. Genel itibarıyla birinin yaşam standardını bozmak, elini attığı her işte başarısız olmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Büyünün etki etme süresiyle büyünün adından dolayı sanıldığının aksine 41 gün değildir. Büyü yapıldıktan sonraki 14 – 50 gün içerisinde etkisini gösterir.

Bu büyüye düğüm büyüsü adı verilmesinin nedeni, kişinin çalışma ve sosyal hayatının olabilecek en fazla şekilde etkilemesidir. Büyü yapılan kişi, iş hayatında sürekli sıkıntı ve aksilik yaşar. İşe gidip gelmek bile eziyet haline gelir. Sosyal hayatı neredeyse tamamen biter. Kendini bütün arkadaş çevresinden soyutlar. Kendi içine kapanarak son derece yalnızlaşmaya başlar. Bu durum zaman içerisinde depresyon, anksiyete, bunalım gibi hallere dönüşür. Hatta bu dönemin uzun sürmesi sonucunda akıl ve ruh sağlığını kaybetmeye kadar giden sonuçlar ortaya çıkar.

Her hoca kolay kolay bu büyüyü yapmayı kabul etmez. Ortaya çıkabilecek şeyler deneyimsiz kişilerin göze alabileceği sonuçlar değildir. Usta medyum hocalar dahi son çare olarak büyüyü yapmayı kabul ederler ve işe koyulurlar.

Bu büyü birçok değişik amaç için kullanılabilir. İş ve sosyal yaşamı kısıtlamanın yanı sıra, karşınızdaki kişiyi kendinize aşık etme, bağlama amaçları ile de kullanılabilir. Yani sevilmeyen bir kişinin yaşam şeklini değiştirmenin yani sıra, sevdiğiniz birini kendinize aşık etmenin yolu da bu büyüden geçmektedir. Büyü yapılırken atılan her bir düğüm, amaca bir adım daha yaklaşmak anlamına gelir.

41 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yapmak, öncelikle oldukça zor ve büyük dikkat gerektiren bir iştir. Özellikle kara büyü sınıfına giren düğüm büyüsü gibi büyüleri yapmak daha da zordur ve ekstra bir bilgi birikimiyle deneyim gerektirir. Hem yaptıran, hem de yapılan kişi için büyük sonuçlar doğurabilecek olan bu büyüyü yaparken de yaptırırken de çok dikkatli olmak gerekir.

Bu dikkatin en büyük payı doğru kişiyi bulmaktır. Büyüyü yapacak olan kişinin, bilgili, deneyimli, işinin ehli bir kişi olması gerekir. Medyum hoca olarak bilinen ve kabul edilen kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu kişiler, büyünün her türlüsüne hakim, ne yaptığını bilen, oldukça tecrübeli kimselerdir. Oldukça büyük ve ciddi etkileri olan bu büyüyü hatalı yapmanın sonucunda, ömür boyu sürecek aksilikler ve olumsuzluklar zinciri oluşturulabilir. İşlerin bozulması, yalnızlık ve hatalı adımlar silsilesi ortaya çıkabilir.

Büyüyü evde kendi başınıza yapma ihtimaliniz yoktur. Bazı kaynaklarda yazan bir takım malzeme ve tılsımlı sözcükler ile yapılabileceği iddiası kesinlikle yanlıştır ve asla tavsiye edilmez. Yanlış denemeler sonucu büyü sizin için kötü sonuçlar doğurabilir. Düğüm büyüsü bir kara büyüdür. İşini bilen bir medyum tarafından yapılması haricinde bir ihtimal söz konusu bile değildir. Etkileri oldukça büyük olduğundan, yanlış bir uygulama sonucunda sadece yapılan kişiye değil, yapan kişiye de zarar verir.

Bu büyüyü yaptırmak için en doğru adım öncelikle konusunda uzman, tecrübeli bir medyum bulmaktır. Daha sonra medyum hoca tarafından istenecek, büyü yapılacak kişiye ait bir takım malzemeleri temin etmek gerekir. Buradan sonra yaptıran kişiye düşen görev sona erer. Malzeme temininden sonra bütün iş hocadadır. Büyü yapılacak kişinin bağlamları ile beraber, gerekli dualar ve tılsımlı sözcükleri de kullanarak büyü nihayete erdirilmiş olur.

Bazı kaynaklardan edinilen bilgiler ışığında, evde kendi imkanlarıyla yapabileceğini düşünen bir kesim mutlaka olacaktır. Ancak bu kesinlikle mümkün değildir. Bu büyü bir kara büyü çeşididir ve sonuçları çok büyük olacaktır. Bu nedenle görülen ve okunan yapılış şekilleri tamamen kurmacadır.

Medyum hocanın talimatları doğrultusunda yapılacak ilk iş herhangi bir mezardan medyumun talebi doğrultusundaki toprağı temin etmektir. Fakat bu sizin yapacağınız bir iş değildir. Medyum hocanın kendi taleplerini karşılayabilecek yetkinlikte yardımcıları bulunmaktadır. Kara büyünün size düşen kısmı ise büyünün hedefi olan kişinin belirgin olduğu bir fotoğraf veya kişinin temasının olduğu, ona ait olan bir özel eşyayı medyum hocaya temin etmektir. Tüm bunlar muska ve celbler sayesinde işe yarar hale getirilecek, bağlayıcı unsur görevi görecektir.

Deneyimli hocalara başvurulmasının zorunlu oluşu büyünün gerektirdiği şartların son derece spesifik oluşu ve özen gerektiriyor olmasıdır. Toprağın ne kadarının esas alınacağı, yazılacak muskalar için gerekli olan yağlı kağıtların hazırlanması, temsili düğüm için seçilen özel iplik gibi detaylar el becerisi, ustalık ve ruhani ölçüde bir bilinç ister. Söz gelimi bunlardan biri veya birkaçının yanlış olması durumunda büyünün geçerliliği tehlikeye girer ya da hiç gerçekleşmez. Bundan dolayı tercih edilen medyum hocaya dikkat edilmeli, yanlış kişilerden medet umulmamalıdır. Büyünün ayrıntıları gibi özel konular kağıt üzerinde anlatılması pek mümkün olmayan konulardır. Gerekli bilgiyi medyum hoca ihtiyaç duyduğu halde size verecektir.

41 Düğüm Büyüsü Size Yapılmışsa Ne Yapmanız Gerekir?

41 düğüm büyüsünün nasıl ve kime yaptırılabileceğinden bahsettiğimiz gibi bu büyünün yapıldığı kişi ne yazık ki siz de olabilirsiniz. Şansınız ve kaderinizle ilgili bir türlü yoluna girmeyen olaylar, özel hayatınızdaki belirsizlikler ve aksiliklerin hep sizi bulması belki de yaşanması gereken hayatınız değildir. Peki hangi durumda şüphelenmeli, hangi durumlarda yardım almayı düşünmelisiniz?

  • Her zamanki şeyleri yaptığınız halde işleriniz artık ters gitmeye başlamışsa şüphelenmeniz doğaldır. Eskiye göre aynı şeyleri yaptığınız halde aksi yönde sonuçlar alıyorsanız belki de büyüye maruz kalan kişi siz olabilirsiniz.
  • Gündelik yaşamınızda yapınız gereği çok hareketli, enerji dolu biri olduğunuz halde bir anda kasvetli, durgun birine dönüştüyseniz sebebi size yapılan büyüler olabilir. Sebepsiz sıkıntı, hiç geçmeyen buhranlar, hayata karşı yaşama isteksizliği, bitmeyen depresyonlar görülen belirtilerden bazılarıdır.
  • İş ya da özel hayatınızla ilgili önünüze çıkan teklifleri kendinizde bulamadığınız heves kaybından dolayı reddediyorsanız sebebini kendiniz haricinde arayabilirsiniz. Başarısızlık ya da kariyer istikrarsızlığı her zaman sizden kaynaklanmıyor olabilir.
  • Karşılaştığınız kötü olaylar karşısında duyarsızlık, negatife yatkınlık ve karamsarlık bir büyünün tesiri altında olduğunuza işaret ediyor olabilir. Normalde karşılaştığınızda sizi etkileyecek kötü olaylar karşısında hissizlik ve duyarsızlık insanlarla olan özel bağınızın zarar görmesine yol açar. Bu da gittikçe yalnızlaşmanıza, kendinize kapanmanıza ve sonu gelmeyen kötü hislerin sizi esir almasına neden olur. 41 düğüm büyüsünün de amaçlarından biri budur.
  • İştahsızlık bu kara büyünün tesirlerinden biridir. Sizi yemeden içmeden keserek halsizleşmenize, yaşamdan yavaş yavaş kopmanıza yol açar. Başta fiziksel sonuçlar zamanla ruhani sonuçlara evrilerek sizi kötü hislerin altında ezmeye başlar. Kilo kayıpları meydana gelir ve farklı farklı hastalıklar ortaya çıkar. Anlaşılacağı üzere 41 düğüm büyüsünün etkileri her zaman ruhani veya psikolojik olmak zorunda değildir. Bazen ortaya çıkan etkiler bedensel de olabilir.
  • Hayatınızdaki kişiden, eşinizden ya da sevgilinizden normalde hiç görmediğiniz halde fiziksel ya da psikolojik şiddet görüyorsanız ikinizden birinizin 41 düğüm kara büyüsünün tesiri altında olmanız mümkün olabilir. Bu büyü bilindiği gibi en sakin insanları bile bambaşka biri haline getirebilir.
  • Yolunda giden ilişkinizin ya da evliliğinizin hiç beklenmedik şekilde tersine dönmeye başlaması da işaretlerden biri olabilir. Özel hayatınızda sizin bir etkiniz olmadan ters davranmaya, size kötü davranmaya başlayan karınız, kocanız ya da sevgiliniz de bu kara büyüye maruz kalmış kişi olabilir. Hayatı katlanmaz hale getiren bu büyüden daha fazla etkilenmemek adına medyum hocadan yardım alarak kendinizde ya da sevgiliniz/eşinizde büyü varsa yok edilmesi için yardım alabilirsiniz.

41 Düğüm Büyüsü ve Medyum Hocalar

41 düğüm büyüsü çözülmesi en zor büyülerden biridir. Bundan dolayı çözülmesi için başvurulan hocanın hem işinin ehli hem de uzun süredir kara büyülerle uğraşıyor olması gerekir. Bu büyünün çözülmesinin en zor yanlarından biri de büyünün yapıldığı anın üzerinden ne kadar vakit geçmişse çözülmesinin o kadar zor hale gelmesidir. Öyle ki bir süre sonra çözülmesi imkansız hale dahi gelebilir. Bundan dolayı 41 düğüm büyüsünün size ya da çevrenizdeki birine yapıldığından şüpheleniyorsanız uzman medyum hocaya en kısa zamanda başvurmanız gerekebilir.

Bu tür kara büyüler zor yapıldığı gibi çok da zor şekilde çözülmektedir. Büyüyü hissetmek ve çözmek için yüksek ruhani hislere sahip olmak gereklidir. Günümüzde ortaya çıkan birçok sahte medyum ve hoca bulunmaktadır. Bu insanların tek amaçları sizden maddi kazanç elde etmek, deyim yerindeyse sizi kazanç kapısı olarak görmektir. Kaldı ki sahte medyumların giriştikleri bu işler çoğu kez daha da içinden çıkılmaz hale gelmekte, her şey daha da ters tepmeye başlamaktadır.

Kendinizin ve sevdiklerinizin hayatı, kariyeriniz, iş ya da aşk hayatınız başkaları tarafından sekteye uğratılabilir, her şeyin aleyhinize dönmesi istenebilir. Üstelik hiç haberiniz olmadan. Bu durumu tersine çevirmenin yolu profesyonel ve deneyimli medyum hoca yardımından geçiyor. 41 düğüm büyüsü yanlış kişilerin yardımı istendiği takdirde sizin için çok daha tesirli hale gelebilir. Doğru yerden yardım almaktan ne olursa olsun vazgeçmemelisiniz. Doğru sonuçlar için bizi tercih edebilirsiniz.