Kaşık Büyüsü Nedir?

/ 10 Aralık 2020 / 22.843 / yorumsuz
Kaşık Büyüsü Nedir?

İnsanlar zaman zaman kendileri veya çevresindeki insanlar için iyi ya da kötü büyüler yaptırmak istemektedir. Özellikle bazı büyüler araştırılmaktadır. Bunların başında kaşık büyüsü gelmektedir. Çünkü kaşık büyüsünde amaç bir kişinin kendisine aşık etmek ya da iki kişiyi birbirinden ayırmak olabilmektedir. Çok tesirli bir büyü olan kaşık büyüsünden korunmak neredeyse imkansızdır.

Büyü yapılırken farklı ve çeşitli tılsımlardan yararlanılır. Bu büyüyü diğer büyülerden ayıran en önemli kısım ise tılsımlarımın hazırlanmasıdır. Eğer tılsımlar uygun şekilde hazırlanırsa büyü o kadar etkili olmaktadır. Ancak tılsımlar ne kadar tesirli ve iyi hazırlanmış olsa da burada önemli olan sonucu beklerken aceleci olmamaktır. Etki ettikten sonra ise istenilen niyetin olması kaçınılmazdır. Ancak en çok dikkat edilmesi gereken konu, alanında uzman ve ehil biri tarafından yapılmasıdır. Ehil olmayan biri tarafından yapılan büyü etki göstermezken, istenmeyen sonuçları da ortaya çıkarabilir.

Alanında uzman medyumumuz ile irtibata geçerek istediğiniz büyüleri yaptırabilirsiniz. Ehil olmayan kişiler tarafından yapılmayan büyüler istenmeyen etkiler doğurabileceği gibi, yaptıran kişiye de zarar verebilmektedir. Okunacak dualardan, kullanılacak malzemelere kadar her türlü konuda uzman olan medyumumuz sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı oldukça basittir. Bu nedenle halk arasında kullanımı ve yapımı oldukça fazladır. Ekonomik olması ve yapımının basit olması tercih nedeni olmaktadır. Ancak yapımı basit olsa bile ehil kişiler tarafından yapılması gereklidir. Alanında uzman medyumumuz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Çünkü ehil olmayan kişilerin yaptığı büyüler etkisiz olabilmekte ve olsa bile yanlış sonuçları ortay çıkarabilmektedir.

Büyü için öncelikle farklı boyutlarda 2 adet tahta kaşık gerekmektedir. Kaşıkların önceden kullanılmaması daha yararlı olacaktır. Bu arada kaşıkların yönleri de büyünün tarifi için önemli olan konulardan biridir. Büyü birini kendine aşık etmek için yapılacak ise kaşıklar mutlak suretle birbirine bakmalıdır. Ancak ayırmak için kullanılacak ise kaşıkların yönleri birbirinden farklı olmalı ve aralarında ortalama 5 cm mesafe olmalıdır.

Burada kullanılan kaşıklar insanları temsil etmektedir. Yönleri de bu nedenle önemlidir. Kaşıkların üzerine istenen kişilerin isimleri yazılmalıdır. Eğer aşk amacıyla yapılacaksa kaşıklardan bir tanesine kendi adınızı ve soyadınızı yazarken diğerine aşık edilecek kişinin adı ve soyadı yazılmalıdır.

Sonrasında kaşık büyüsü duası okunur ve kaşıklar saksıya gömülür. Birbirinden ayırmak için yapılan büyü de kaşıklar iki ayrı saksıya gömülürken, aşık etmek amacıyla olan büyüde aynı saksıya gömülür. Burada dikkat edilmesi gereken konu ehil kişilerin işlemleri yapmasıdır. Ehil olmayan kişiler tarafından yapılması veya yanlış işlem yapılması istenmeyen sonuçları ortaya çıkaracaktır.

Kaşık Büyüsü Neden Yapılır?

Kaşık büyüsü kimlere yapılır sorusu da merak edilen soruların bir diğeridir. Ancak bu sorudan önce mutlaka kimler tarafından yapılmalıdır sorusu da önemli konulardan biridir. Çünkü ehil olmayan kişiler tarafında yapılacak büyüler istenmeyen sonuçlar çıkarabileceği gibi, hiçbir etki de gösteremeyebilir.

Kaşık büyüsü kimlere yapılır sorusunun çok fazla seçeneği bulunmaktadır. Öncelikle çiftleri ayırmak için kullanılabilir ancak bu istenen bir durum değildir. Kaşık büyüsü şu amaçlarla yapılabilir.

 • Evliklerin kurtulması,
 • İş hayatından zorlukların üstesinden gelmek için,
 • Sevilmeyen kişinin manevi zarar görmesi,
 • Karşılıksız sevilen birinin karşısındakine aşık olması,
 • Yeniden aşkın ortaya çıkması için yapılabilmektedir.

Burada belirtilmesi gereken konuların başında, yaptıran kişinin niyetinin ne olduğudur. Örnek olarak, evlilik kurtarmak için yapılacak ise “niyet ettim evliliklerin kurtulması için kaşık büyüsü yapmaya şeklinde” niyet edilmelidir. Edilen niyetin 33 kere söylenmesi gerekirken, aynı zamanda mutlaka dışarından sesli olarak söylenmesi şarttır.

Kaşık Büyüsünün Belirtileri

Kaşık büyüsü belirtileri etkili ve doğru bir şekilde yapılmış ise kendini hemen belli etmektedir. Ancak burada etkileri gören kişiler yapılan kişinin çevresi olacaktır. Tüm büyülerde olduğu gibi büyü yapılan kişi kendine büyü yapıldığının farkına varmayacaktır.

Büyü yapılan kişi aşıl olsun diye yapılmış ise kısa sürede istenen kişiye aşık olacaktır. Kısa sürede etkisini gösteren kaşık büyüsü yapılan kişide büyük değişimlere neden olmaktadır. Bu değişimlerden bazıları şunlardır.

 • Büyü yapılan kişi büyünün etkisi ile gerçeklerden uzak yaşamaya başlar ve kendilerini dış dünyaya karşı kapatırlar.
 • Büyü yapılan kişinin zarar görmesi için yapılmış ise, büyü yapılan kişinin hayatında kısa sürede ters durumlar ortaya çıkmaktadır.
 • Büyü yapılan kişide huzursuzluk durumu ortaya çıkmaktadır.
 • Büyü yapılan kişide sıklıkla endişe, korku ve kaygı gibi olumsuz durumlar meydana gelmektedir.
 • Büyü yapılan kişiler kendi iç dünyasına kapanır ve bir takım ruhsal problemler yaşamaya başlar.
 • Bir diğer durum ise, büyü yapılan kişi ne iş hayatında ne de özel hayatında eskisi gibi olabilir. İstenildiği gibi dikkatini veremezler. Bu durum hayattan kopmalarına neden olabilmektedir.

Bu durumların yanında çeşitli sağlık sorunları da ortaya çıkmaktadır. Sağlık sorunlarının büyüklüğü ise büyünün tesirine ve gücüne göre değişiklik göstermektedir. Çok etkili ve tesirli bir büyü yapılan kişinin sağlık sorunları da o denli büyük ve etkili olmaktadır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kaşık büyüsü nasıl bozulur sorusu da merak edilen soruların başında gelmektedir. Ancak bunlardan önce belirtilmesi gereken konuların başında, yaptırmak ve büyüyü bozmak için başvurulacak kişi ehil olmalıdır. Alanında uzman medyumumuz her konuda size yardımcı olacaktır. Ayrıca tek başına yapılan bozma işlemleri ya da ehil olmayan kişilerin yapacakları bozma işlemleri hem istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabilir ve kişilere zarar verebilir hem de bir işe yaramayabilir. Bu nedenle mutlaka alanında uzman olan bir kişiye başvurulması gerekmektedir.

Kaşık büyüsü bozdurmak isteyenler bir hafta boyunca eve girer girmez kaşık büyüsü bozma duası okumalıdır. Dua tekrar edilmelidir. Ayrıca duanın çıktı olarak alınması veya el ile yazılmış olması gerekmektedir. Ancak burada dikkat edilecek husus duanın mavi renkli kalem ile yazılması gerekmektedir. Bilgisayardan alınan çıktı rengi siyah ta olabilir. Bunlardan sonra alınan çıktı veya yazı üçgen şeklinde katlanmalıdır. Bu işlemlerden sonra yapılacak bazı işlemler daha vardır. Ancak ehil olmayan kişiler tarafından yapılması uygun olmayan durumlar ile kişi kendisine veya büyü yapılan kişiye zarar verebilir. İşlemler yapıldıktan sonra büyü 15 gün içinde yavaş yavaş kaybolacaktır.

Kaşık Büyüsü Yaparken Okunacak Dualar

Kaşık büyüsü yapılırken okunan dualar Kuran’dan alınırsa daha iyi olacaktır. Şayet Kuran’dan dua alınmayacak ise ehil birinden yardım alınmalıdır ve onun vereceği dualar okunmalıdır. En çok merak edilen soruların başında ise doğru dualar ile büyü işe yarar mıdır sorusudur. Bu soruya verilecek cevap ise doğru dualar okunursa elbette yararlıdır.

Bunların yanında dua okumak kişi için zaten yararlı bir faaliyettir. Çünkü kişi Allah ile konuşmakta ve dertlerini sıkıntılarını ona aktarmaktadır. Aracı olmadan ve sadece ikisi var iken dua okunmaktadır. Kişinin günahlarına da kefaret olmaktadır. Bu nedenle sadece büyü yaparken değil, aynı zamanda her an dua etmek ve Yaradan’a sığınmak önemli ve güzeldir.

Kaşık Büyüsü Zararlı Mıdır?

Tüm büyülerde olduğu kaşık büyüsü zararları da bulunmaktadır. Ancak zararlar kişinin yaptırma amacıyla doğru orantılıdır. Çünkü iyi niyetle ve birleştirme amacıyla yapılan büyülerin zararları olmaz iken, birbirinden ayırmak veya işlerinin kötüye gitmesi için yapılan büyüler karşıdaki kişiye zarar vermektedir. Bu nedenle büyüye zararlı demek yerine yapma amacına bakılmalıdır. Ayrıca yanlış işlemler de kişilere zarar verebilmektedir. Bu nedenle doğru ve ehil kişilerin yapması en doğru yol ve yöntem olacaktır.

Kaşık Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaşık büyüsü yapılırken dikkat edilecekler konusu da önemli bir durumdur. Çünkü bu hususlara dikkat edilmez ise geri dönüşü zor olan sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Ağır sonuçlar ile karşılaşmamak için yapılması gereken ehil ve doğru insanlar ile yapmak olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken konuların başında ise şu konular gelmektedir.

 • Öncelikle iyi düşünülmesi gerekmektedir. İyi düşünülmeden karar vermek kötü sonuçlara yol açabilir. Telafisi olmayan sonuçlar doğurabilir.
 • Büyü yaparken bir defada en fazla bir kişiye büyü yapılabilir.
 • Büyü yaparken kullanılan malzemeler de sıfır ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Kullanılan malzemeler ile büyü yapmak iyi sonuçlar ortaya çıkarmaz.
 • Tahta kaşık kullanılması gerekmektedir. Plastik ya da metal kaşık istenmedikçe tahta kaşık olmalıdır.
 • Kuran’dan ayetler okunacağı için abdestli olunması gerekmektedir.
 • Duaları okurken gözler kapalı olmalıdır. Ancak niyet edilirken gözler açık kalabilir.

Bu hususlar dikkat edildiği takdirde kaşık büyüsü etkisini gösterecektir.

Kaşık Büyüsü Ne Zaman Sonuç Verir?

Kaşık büyüsü etkisi büyünün yapılış şekline göre değişmektedir. Kaşık büyüsü en çabuk etki eden büyüler arasında olduğu için en çok tercih edilen büyülerden biridir.

Büyünün etki etme şekilleri ve süreleri şu şekildedir.

 • Büyü yapan kişinin uyuması ve uyanması ile büyü başlar.
 • Aşık etmek amacıyla yapılmış ise 30 gün içinde etkisini gösterir.
 • İki kişinin ayrılması veya arasının bozulması için yapılmış ise 10 gün içinde etkisini gösterir. Ancak büyünün gerekli işlemleri bu süre içerisinde tekrar edilmelidir.
 • Kaşık büyüsünde en etkili yol olan kaşık ile bağlama büyüsü ortalama 15 günde etkisini göstermektedir.
 • Bu sürelerin geçmesi büyünün tutması için yeterli değildir. Çünkü büyünün etkili olması için gereken hususlar bulunmaktadır

Kaşık Büyüsü Yaptırmak Zararlı Mıdır?

Kaşık büyüsü zararlı mıdır sorusunun cevabı ise büyünün yapılış amacına göre farklılık göstermektedir. Bunun yanında yapılış ve yaptırma şekli de önemlidir. Çünkü yanlış yöntem ve kişiler ile yaptırılan büyü, yapan kişiye de zarar vermektedir. Bu nedenle ehil olmayan kişiler tarafından

Kaşık Büyüsü Tılsımı

Kaşık büyüsü tılsımı büyü yapımı esnasında en önemli konulardan biridir. Özellikle bozdurmak isteyenler bunu merak etmektedir. Beyaz bezin mutlaka kullanılması gerekmektedir. Bez üzerine etki altındaki kişinin baş harfi yazılmalıdır. Daha sonra yapılacak işlemler ile büyü bozulmuş olacaktır.

Tüm bu anlatılanların başarılı ve kesin sonuç vermesi için büyünün alanında uzman ve ehil kimseler tarafından yapılması ilk şarttır. Alanında uzman medyumumuz sizlere bu konuda ve her konuda destek verecek ve sizlerin yanında olacaktır. Yapmanız gereken tek işlem medyumumuz ile irtibata geçmek. Geri kalan işlemler profesyonel medyumumuz tarafından sizler için yapılmaktadır.

Gerekli dua ve malzemeler başta olmak üzere gerekli işlemleri size bildirecek olan medyumumuz kısa sürede büyünün etki etmesi için gerekli tüm işlemleri yapmaktadır. Özellikle korkanların ve zararı var mıdır diyenlerin başvurmaları gereken ehil kişiler olmalıdır. Bu nedenle medyumumuz başvurmanız gerekmektedir. Yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek ve gerekli bilgileri vermek. Geri kalan işlemler sizlerin yerine yapılmaktadır.