Papaz Büyüsü Nedir?

/ 10 Aralık 2020 / 20.029 / yorumsuz
Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü, kötü niyetli ve iyi niyetli olarak yapılabilen büyü çeşitlerinden biridir. Genel kullanımı, evli bayanlar tarafından kocalarını evlerine bağlamak için yapılır. Bu büyü ile kocalarının evlerine ve kendilerine bağlanmalarını isterler. Büyüyü yaptırmak ve bozdurmak isteyenler mutlaka ehil kişilerden yardım almalıdırlar. Bu konuda uzman olan medyumumuz ile irtibata geçerek dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Ehil kişilerin yardımının yanında kişiler bu büyüden korunmak için evlerinde veya genel hayatlarında Felak ve Nas surelerini okuyabilirler. Bu sureler ile şeytani varlıkların etkisi azaltılmakta ve büyünün musallat olması engellemektedir. Bu büyü bir kere bozulduğunda tekrar yapılması mümkün olmayan bir büyü türüdür.

Papaz büyüsü ile yaptıran kişi sevdiğini kendisine aşık edilebilir. Bunun yanında onun kendisinden ayrılmamasını sağlayabilir. Bunun yanında papaz büyüsü kötü amaçlar için de kullanılabilir. Karşınızdaki insanın acı ve sıkıntı yaşamasını istiyorsanız papaz büyüsü yaptırılabilir. Bu büyünün etkisi oldukça fazladır. Ancak yapılma şekli ve tılsımlar bu konuda oldukça önemlidir. Yapıldıktan sonra etkisini hemen göstermektedir. Ancak tüm bunların olması için işinde uzman kişilerden destek alınması ilk şarttır. Ehil kişilerden yardım alınarak yapılan büyüler oldukça etkili olmaktadır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü yapımı itibar ile diğer büyülerden biraz farklıdır. Bu noktada ehil kişilerden destek alınması ilk şarttır. Medyumumuz ile irtibata geçerek papaz büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer yapan kişi tecrübeli ve ehil değil ise geri dönüşü olmayan sıkıntılar baş gösterebilir veya herhangi bir etkisi olmaz.

Papaz büyüsünün en büyük özelliği doğa üstü varlıklar ile temasın olması gerekliliğidir. Alanında uzman medyumlar bu konuda cinler ve iblislerin desteği ile bu büyüyü yapmaktadır. Bu nedenle destek alınması ilk şarttır. Şeytani varlıklar ile temas genelde gece 00:00’dan sonra sağlanır ve onlardan destek alınır. Onların da yardımı ile birlikte tılsımlar hazırlanır. Bu nedenle mutlaka ama mutlaka ehil olan kişilerden destek alınmalıdır. Yoksa geri dönüşü olmayan durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bununla beraber bazı çizimlere de ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu cisimler şunlardır.

 • Aşık olmasını istediği kişinin kıl ve saç teli mutlak suretle gerekmektedir.
 • Yine aynı kişiye ait el veya ayak tırnakları da gerekmektedir.
 • Yine kan ve deri örnekleri de gerekmektedir.

Bu malzemelerin mutlaka tam olması ve medyuma veya hocaya verilmesi gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Sonuçları

Papaz büyüsü sonuçları bakımından oldukça ağır biri büyüdür. Papaz büyüsü altında olanlar ruhsal ve psikolojik olarak çöküntü yaşarlar. Bunun dışında karşılaşılabilecek durumlar şunlardır.

 • Papaz büyüsü yapılan kişi bunalıma girer ve intihara kadar süren bir ruhsal çöküntüye girebilir.
 • Yapılan kişilerde konsantrasyon eksikliği görülür. Bunun yanında dikkat eksikliği meydana gelir.
 • Sürekli bir halsizlik meydana gelir.
 • Aşık etmek için yapılan kişiler ailelerini bırakır ve yaptıran kişiye bağlanır. Bunun sonunda ailesi ile bir daha bağlantı kurmaz.
 • Yine aşık etme büyüsünden yapılan kişi sosyal çevresinden uzaklaşır ve sadece yaptıran kişiye bağlanır.
 • Bunların yanında iyi yönlü etkileri de bulunmaktadır. Evli çiftlerde aileye ve eşe bağlanma gibi sonuçları bulunmaktadır.
 • Yapılan kişinin gözü dışarıya kaymaz ve sadece evini düşünür.
 • Evlenecek çiftlerde de ayı durum söz konusu olur ve yapılan kişi dışarıya bakmaz ve evine sadık kalır.

Papaz Büyüsü Etkileri

Papaz büyüsü etkileri rahatlıkla görülebilmektedir. Bu etkiler şu şekilde sıralanabilir.

 • Büyü yapılan kişi hiç sevmediği birine aşık olabilir.
 • Büyü yapılan kişiler rüyalarında kötü durumlar ile karşılaşabilir. Rüyalarına şeytani varlıklar gelerek yapılan kişileri rahatsız ederler.
 • Maddi sorunlar ortaya çıkar.
 • Yapılan kişi geceleri evde yalnız kalmaktan çekinmeye başlarlar.
 • Yapılan kişiler yalnızlık duygusuna girmeye başlarlar. Bu durum karşısında zamanla içlerine kapanık hale gelirleri.
 • Yapılan kişilerde geleceğe dair endişeler meydana gelir.

Bu belirtilerin olması büyünün yapılış şekli ve büyüklüğü ile orantılıdır. Etkilerin fark edilmesi durumunda mutlaka ehil bir hoca veya medyuma başvurulmalıdır. Bu noktada herhangi bir sorun veya belirti ile karşılaşırsanız medyumumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Her türlü konuda sizlerin yanında olacak medyumumuz ile her türlü şikayetinizi paylaşabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Bozma

Papaz büyüsü bozma birçok insan tarafından merak edilen konulardan biridir. Bu büyü bozulabilir bir büyü türüdür. Ancak bozdurmak isteyenler mutlaka medyum veya ehil hocalara gitmelidir. Ehil olmayan kişiler tarafından yapılacak bozdurma işlemi istenmeyen sonuçlara sebep olabileceği gibi aynı zamanda hiçbir işe de yaramayabilir. Öncelikle ehil kişiler büyünün var olup olmadığını kontrol ederler.

Büyü kişi üzerinde var ise ona göre dua ve tılsım hazırlanır. Daha sonrasında büyünün bozulması için niyetlerde bulunulur. Verilen dualar ve tılsımlar her gece yatmadan önce aralıksız bir şekilde 3 kere okunur ve bu işlem 4 gün sürer. Bu dua okumanın sonunda şeytani varlıklar yapılan kişiden uzaklaşır ve bir daha ger gelmezler.

Büyünün bozulmasından sonra, büyü yapılan kişi eski davranışlarına geri döner ve eski hayatı ger gelir. Bunalım ve ruhsal çöküntülerden kurtulmaya başlar. Uykusu düzene girer ve kabus görmeleri biter. Papaz büyüsünden kurtulmak isteyenler için medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Kısa sürede etkilerinin azaltılması ve yok olması için gerekli tüm işlemler medyum hocamız tarafından yapılacaktır.

Papaz Büyüsü Dikkat Edilecek Durumlar

Papaz büyüsü dikkat edilecek konular oldukça önemlidir. Özellikle hangi papaz büyüsüne maruz kalındığı oldukça önemlidir. Bozdurmak istenildiğinde bu durum oldukça önem taşımaktadır. Papaz büyüsü türleri şu şekilde sıralanabilir.

 • En çok yapılan papaz büyüsü türü aşık etme amaçlı olandır. Kişinin bağlanması amaçlanmaktadır.
 • Bunun yanında ayrılık sonrasında geri getirme amaçlı olarak da papaz büyüsü yapılmaktadır.
 • Başarılı kimselerin başarısız olması ve hayatının kötü gitmesi için de papaz büyüsü yapılabilmektedir.
 • Ayrıca bir kişinin sevdiğinden ayrılması için de papaz büyüsü yapılabilmektedir.

Papaz büyüsü bağlama, aşık etme, tekrar geri getirme gibi durumlar için kullanılsa da aynı zaman da ayırma, başarısız olmasını sağlama gibi durumlar için de yapılmaktadır. Ancak amaç ve niyet ne olursa olsun ehil bir medyum ya da hocadan yardım alınması gerekmektedir. Çünkü ehil olmayan kişilerin bunu yapması ciddi sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Medyum hocamız bu konuda sizlere her türlü desteği ve yardımı sağlayacaklardır. Alanında uzman ve profesyonel medyum hocamız sizlerin istedikleri sorulara cevap vereceklerdir.

Papaz Büyüsü ile Aşık Etme

Papaz büyüsü ile aşık etme en çok yapılan büyü türüdür. Bu büyü türü ile karşı tarafın yaptıran kişiye aşık olması hedeflenir. Bu büyü türü için yapılması gerekenler şunlardır.

 • Büyü yapılmadan önce yuvarlak mercek ayna temin edilmelidir.
 • Cuma günü şafak vaktinde, güneş doğmaya bağladığında ayna güneşe tutulmalı ve medyum hocanın verdiği tılsımlar söylenmelidir.
 • Bu işlemin sonucunda büyü hemen etkisini göstermeye başlayacaktır.

Bu büyü ile birlikte tüm erkekler tarafından ilgi çekilen bir kadın olunmaktadır. Her zaman papaz büyüsü ile birlikte güzelliğe kavuşan kadınlara erkekler ilgi duymaktadır. Böylece aşık olunacak bir kadın olarak erkeklerin gözünde yer edinecektir. Böylelikle aşık edilmek istenen erkek ile bir ömür boyu birlikte yaşama olanağı elde edilmiş olur.

Yukarıda verilen işlemlerin eksiksiz bir şekilde yapılmasından sonra papaz büyüsü ile güzelleşen kadınlar, her daim erkeklerin gözünde vazgeçilmez bir konumda olur. Bununla birlikte kadınlar, istedikleri erkekleri kendilerine aşık ederek bir ömür boyu birlikte yaşamak için bir araya gelir.

Papaz Büyüsü Bozma Duası

Papaz büyüsünün etkisinden kurtulmak ve şeytani varlıkların etkisinden çıkmak için okunması gereken papaz büyüsü bozma duası olarak bilinen bazı dualar bulunmaktadır. Hangi duaların büyüyü bozmak için işe yaradığı aşağıda yazmaktadır.

 • Papaz büyüsünün etkisinden kurtulmak için her sabah ve gece Nas ve Felak Sureleri okunmalıdır.
 • Bunun yanında İhlas ve Fatiha surelerinden büyüyü bozmada etkisi oldukça yüksektir.
 • Arıca Necm, Kafirun, Abese duaların da her gün okunursa cinler ve şeytani varlıkların gitmesi kolaylaşır ve kişiler eski hayatlarına kavuşurlar.
 • Ayet el Kürsi okumakta büyünün bozulması için oldukça önemlidir. Sadece büyünün bozulması için değil, aynı zamanda birçok konu için de okumak oldukça iyidir.

Belirtilen dua ve surelerin okunması büyünün bozulması için kısa sürede etkisini gösterecektir. Bu sureler ve duaların okunması ile kısa sürede büyü etkisini kaybedecektir.

Bu okumaların ve medyum hocaların verdiği tılsımlar ile büyünün etkisi 3 saat gibi kısa sürede yok olmaktadır. Ancak burada en çok dikkat edilmesi gereken konu medyum hocalardan destek alınmasıdır. Evde yapılacak bozma işlemeleri istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir.

Papaz Büyüsü Kuvveti

Papaz büyüsü kuvveti oldukça yüksek olan bir büyüdür. Yapıldıktan sonra çok kısa sürede etkisini göstermektedir. Kısa zaman içinde belirtilerini göstermeye başlar. Bu noktada en güçlü büyülerden olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle papaz büyüsü mutlaka ehil kimseler tarafından yapılmalıdır. Ehil olamayan kimseler tarafından yapılan büyüler istenmeyen sonuçları ortaya çıkarabilir.

Papaz büyüsü ile ilgili yardım almak için medyum hocamız ile iletişim kurabilirsiniz. Medyum hocamız gerekli tüm konuları sizler ile paylaşacaktır. Yapmanız gereken medyum hocamız ile irtibata geçmek.

Papaz büyüsü yaptırırken mutlaka medyum hocalara mutlaka doğru bilgiler verilmelidir. Yanlış bir bilgi durumunda büyünün düzeltilmesi zor hatta imkansız olmaktadır. Yapılan hata ile büyünün etkisine giren kişi bir ömür boyu o etki ile yaşamak zorunda kalabilmektedir.

Bu nedenle doğru bilgiler ve tılsımlar eşliğinde yapılmalıdır. Kuvveti yüksek bir büyü olduğu için niyetlerin iyi yapılması gerekmekte ve medyum hocaların dedikleri mutlaka yapılmalıdır.

Papaz Büyüsü En İyi Tutma Vakti

Papaz büyüsü tutma vakti vardır.  Tutma süresi tüm işlemler yerine doğru bir şekilde getirildikten sonra ortalama 3 ile 10 gün içinde etkisini göstermektedir. Bu sürelerin azalması veya artması mümkündür. Bunda hangi niyetle yapıldığı oldukça önemlidir.

Papaz büyüsünün etkisinin artmasında önemli olan büyünün türü ve edilen niyetler ile birlikte kullanılan tılsımlar oldukça önemlidir. Ayrıca okunan dualarda önem taşımaktadır.

Tüm bu durumlar için alanında uzman medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece medyum hocamıza gerekli bilgileri vermek olacaktır. Geri kalan tüm işlemler sizler için hocamız tarafından yerine getirilecektir. Gerekli dualar ve malzemeler sizlere aktarıldıktan sonra büyünün etkileri kendini göstermeye başlayacak ve amaçladığınız konunun gerçekleştiğini kısa sürede göreceksiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası için medyum hocamız sizlere destek vermektedir. Uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlere yardımcı olan medyum hocamız her türlü konuda olduğu gibi papaz büyüsü konusunda da sizlere yardımcı olacaktır. gerekli tüm işlemleri yerine getirdikten sonra kısa sürede istediğinize kavuşacak ve tüm bunlara şahit olacaksınız.