Yaprak Büyüsü Nedir? Yaprak Büyüsü Neden Yapılır?

/ 14 Temmuz 2021 / 2.589 / yorumsuz
Yaprak Büyüsü Nedir? Yaprak Büyüsü Neden Yapılır?

Yaprak Büyüsü Nedir? Yaprak Büyüsü Neden Yapılır?

Yaprak büyüsü nedir? Yaprak büyüsü neden yapılır? Sorusu pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Bu yazımızda sizlere kuru yaprak büyüsünden bahsedeceğiz.

Yaprak büyüleri, pek çok amaca yönelik uygulanabilmektedir.  Kuru yaprak büyüsü de yaprak büyüleri arasında yer alan güçlü çalışmalardan bir tanesidir. Kuru yaprak ile yapılan büyülerin tesirlerinin ve yapılan kişiler üzerindeki etkilerinin çok güçlü olduğu bilinmektedir. Kuru yaprak büyüsü genellikle aşk büyüsü olarak uygulanmaktadır. Bu büyüden olumlu sonuç alabilmek için mutlaka ilim ve irfan sahibi bir medyum hocadan yardım almak gerekir. El yazması büyücülük kitaplarında geçmiş yüzyıllarda bu büyünün sık olarak tercih edildiği net bir şekilde belirtilmiştir.

Oldukça güçlü etkilere sahip olan bu büyü, etkilerini gören kişileri şaşırtmaktadır.  Büyü yapılan kişinin, aşık olduğu kişiye baktığı zaman kalbi hızlı atar, aklındaki düşünceleri durduramaz ve doğru kişinin o olduğunu düşünür. Kuru yaprak büyüsü çok güçlü etkilere sahiptir, ruh ve beden ile yüzde 100 uyum sağlamaktadır. Kadim büyü kitaplarında açıklanan bilgilere göre eğer birini kendinize aşık etmek istiyorsanız kuru yaprak büyüsü başvurabileceğiniz güçlü ve tehlikesiz büyülerin başında yer almaktadır. Öyleyse bu büyünün etkileri, nasıl yapıldığı konusunda sizlere detaylı bilgiler aktaralım.

Kuru Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yaprak Büyüsü Nedir? Yaprak Büyüsü Neden Yapılır?
Yaprak Büyüsü Nedir? Yaprak Büyüsü Neden Yapılır?

Bu yazımızda yaprak büyüsü nedir? Yaprak büyüsü neden yapılır? Ele aldık. Genellikle birini kendine aşık etmek için yapılan bu büyünün nasıl yapıldığı merak konusudur. İlgilenen kişiler için kuru yaprak büyüsü nasıl yapılır? Bu kişilerin meraklarını giderelim.

Bu konu hakkında araştırma yapan her insanın aklını bu soru kurcalamaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken şey kişilere ait bilgilerin ve büyünün uygulanabilmesi için gerekli olan malzemelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde temin edilmesidir.  Ayrıca bazı uygulamalarda kişilere ait özel eşyalara da ihtiyaç duyulmaktadır. Aynı zamanda büyünün uygulanabilmesi için kişilerin yaşlarının ya da doğum tarihlerinin kesin olarak bilinmesi çok önemlidir. Çünkü kuru yaprak büyüsünün yapılışı esnasında, kişilerin yaşı kadar yaprağa ihtiyaç duyulacaktır. Yaprak sayısının eksik ya da fazla olması büyünün doğru ya da etkili sonuç verememesine sebep olacaktır.

Yaprak büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır. Bu büyünün yapılışı esnasında kullanılan yapraklar numaralandırılır ve bu numara sisteminin de kullanılması çok önemlidir. Bu yüzden de işlemi yaparken çok dikkat edilmesi gerekir. Ancak bu işlem belirli bir dönem pasif durumda kalır. Bu pasif dönem boyunca da yaprakların doğru ve zarar görmeyecek bir şekilde korunması gerekir. Yaprak büyüsü ritüeli yaklaşık olarak 13 günde tamamlanmaktadır. Bu süre zarfında kişinin sabırlı olması ve yaptığı işlemden olumlu sonuç alınacağına inanması gerekir.

Bütün aşk büyüsü ritüellerinde olduğu gibi, bu işleminde sonuç vermesi için metafizik uygulamalarına yer verilmektedir. Metafizik uygulamaları sonucunda iki kişi birbirlerine yaklaştırılmaktadır ve işlemin tamamlanması ile bu birliktelik etkin hale gelmektedir. İster iyi niyetli isterse de kötü niyetli büyüler olsun, bütün bu büyülerin Havas ilmine sahip medyum hocalar tarafından yapılması gerekir. Eğer sizlerde kuru yaprak büyüsünden etkili sonuç almak istiyorsanız kesinlikle bir medyum hocaya başvurmanız gerekir.

Kuru Yaprak Büyüsü Kaç Günde Etki Eder? Kalıcı Mıdır?

Yaprak büyüsü yaptırmayı düşünen kişiler, bunun kaç günde etki ettiğini merak etmektir. Peki şöyle bir soru sorabilir miyiz? Kuru yaprak büyüsü kaç günde etki eder? Kalıcı mıdır? Bu soruları sizler için açıklayalım.

İçerisinde metafizik ve medyumluk ilmini içeren konularda, şu kadar süre içerisinde etki gösterecek demek mümkün değildir.  Yukarıda da belirttiğimiz gibi kuru yaprak büyüsü ritüelinin tamamlanması yaklaşık olarak 13 gün sürmektedir. Bu işlemin sonuç verme süresi, gereken aşamaların tamamlanmasından sonra geçen günler üzerinden hesaplanmaktadır. Bu işlemlerden sonuç alan kişilerin yaptığı geri dönüşler incelendiğinde, yaprak büyüsünün ortalama 13 ila 19 gün arasında sonuç verdiği bilgisine ulaşılmıştır. Ancak bu süre zarfı daha kısa olabileceği gibi çok daha da uzayabilir. Burada bilinmesi gereken konu ise kuru yaprak büyüsü işleminin aynı gün içinde sonuç vermeyeceğidir. Bunun sebebi ise büyü yapılırken yönlendirilen manevi enerjinin etkin hale gelebilmesi için zamana ihtiyaç vardır. Bu da her zaman için bir günden daha uzun bir zaman dilimidir. Başlığımızda yaprak büyüsü nedir? Yaprak büyüsü neden yapılır? Konusunu merak edenler için ele aldığımızı belirtmiştik.  Konuyu sizler için biraz daha açıklığa kavuşturalım.

Pek çok büyü işlemi bir ömür boyu sonuç vermesi amacı ile uygulanmaktadır. Dünya genelinde yapılan büyü işlemlerinin yüzde 90’nı kalıcı etki göstermesi amacı ile yapılmaktadır. Geriye kalan yüzde 10’luk kısım ise geçici işlemlerdir. Ancak yaprak büyüleri, yüzde 90’lık kısma giren kalıcı işlemler arasında yer almaktadır. Bu büyü bozulma işlemi yapılmadığı müddetçe kişi ve kişiler üzerinde etkisini ve gücünü göstermeye devam edecektir. Bu sebepten dolayı da eğer yaptırmış olduğunuz büyüden pişmanlık duyuyor ya da bozulmasını istiyorsanız kesinlikle alanında uzman bir medyuma giderek büyü bozma işlemini başlatmanız gerekir. Kuru yaprak büyüsünün hiçbir olumsuz yan etkisi yoktur. Ancak büyünün zaman içerisinde kendiliğinden etkisini kaybetmeyi beklemek zaman kaybından başka bir şey olmayacaktır.

Kuru Yaprak Büyüsünün Erken ve İleri Evre Belirtileri Nelerdir?

Yaprak büyüsü nedir? Yaprak büyüsü neden yapılır? sorusuna merak edenler için aşk büyüsü yapımında kullanıldığından bahsetmiştik. Ancak büyülerin nasıl yapıldığı kadar merak edilen bir nokta da büyülerin etkileridir. Öyleyse merakınızı gidermek için kuru yaprak büyüsünün erken ve ileri evre belirtileri nelerdir? Onlardan bahsedelim.

Bütün işlemlerde olduğu gibi yaprak büyülerinin başlangıç etkileri büyü yapılan kişilerin manevi enerjileri üzerinde değişimler meydana getirmeyesin. Ancak bunlar geçici ve genel etkilerdir. Bunlardan bazıları şu şekilde açıklanabilir;

 • Büyü yapılan kişilerin yeme içme düzeninde değişiklerin gözlemlenmesi (aşırı iştah ya da iştah kaybı olarak görülebilmektedir)
 • Bu kişilerin uyku düzenleri bozulur (genellikle geceleri uyuyamazlar ve gündüzleri de geç saatlere kadar yataktan çıkmazlar)
 • Kendilerini yorgun ve halsiz hissederler. Bu durumu da yeterince uyuyamadıklarına bağlarlar.
 • Akılları karışır ve zamanı doğru bir biçimde değerlendiremezler
 • Bu kişilerde unutkanlıklar ve dalgınlıklar görülebilmektedir.

Bahsettiğimiz bu etkilerin kişiler üzerinde kalıcı yönü yoktur. Manevi enerjinin tam anlamıyla oturmasından sonra gözlemlenen bu etkiler ortadan kalkmaktadır. İşlemin ileri evre belirtileri ise kalıcıdır ve ulaşılmak istenen sonuca yakındır. Büyü yapılan kişilerin frekansları, metafizik uygulamaları sonucunda ortak aralığa çekilmektedir ve kişilerin üzerinde aşağıda verilen etkiler gözlenir.

 • İki kişi birbirlerine yakınlaşır
 • Devamlı olarak birbirlerini düşünürler ve merak ederler
 • Bu aşamada kıskançlıklar gözlenebilir
 • İki kişinin beraber geçirdiği vakitler son derece önemli ve değerlidir
 • Birlikte yapmadıkları etkinlikler kendilerine o kadar da zevkli gelmez
 • Zaman içerisinde birbirlerine çok aşık olurlar
 • Her ikisi de mutlu bir ailenin hayalini kurmaya başlarlar
 • Bu konu da düşünceleri ciddileşir
 • Bu kişilerin ilişkisini çekemeyen ya da onaylamayan insanların dışarıdan olumsuz yönde etkilemeleri mümkün değildir
 • Ayrıca kişilerin birbirlerine karşı olan pozitif düşüncelerini bozmak imkansızdır.

Yaprak büyüsü etkisi altında olan kişiler birbirlerini çok sevdikleri halde eğer bir türlü evlenemiyorlarsa, bunlar evlilik büyüsü işlemine de başvurulabilirler. Kadim büyü kitaplarında verilen bilgiye göre kuru yaprak büyüleri ve evlilik büyüsü çalışmaları bir arada kullanılabilen çok nadir işlemler arasında yer almaktadır. Bu çalışmaların birçoğunun sonuç vermesini sağlamak için ise kişinin üzerindeki büyülerin bozulması gerekir.  Ancak bu durum yaprak büyüleri ve evlilik büyülerinin bir arada kullanıldığı uygulamalar için geçerli değildir. Bu çalışmalar çok nadir bir şekilde yapılmakta ve inanılmaz sonuçlar vermektedir. Bu iki büyü çeşidinin yapıldığını anlamak mümkün değildir. Bunu sadece profesyonel medyum hocalar fark edebilir.

Kuru Yaprak Büyüsü Bozulabilir mi? Kaç Günde Etkisi Geçer?

Yukarıda yaprak büyüsü nedir? Yaprak büyüsü neden yapılır? Aklınızı kurcalayan sorulara yanıt vermeye çalıştık. Ama bu büyülerin etkisi altında olup bunu fark eden kişilerin araştırdığı konular arasında yer alan bir diğer soru da kuru yaprak büyüsü bozulabilir mi? Kaç günde etkisi geçer.

Aşk büyülerinin hepsinde olduğu gibi, kuru yaprak büyüsünde de etkilerini ortadan kaldırmak için bazı ritüeller uygulanmaktadır. Bu cevaba şöyle bir açıklık getirebiliriz; yaprak büyüleri bozulabilir ancak bu sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Tıpkı büyü yapımında olduğu gibi büyü bozma işlemleri de hemen sonuç vermemektedir. Kuru yaprak büyüsü bozma uygulamaları belli bir süreci takip eder ve bu süre zarfında da büyünün tüm etkilerinin birer birer ortadan kaldırılır. Bu şekilde çalışmanın tüm etkilerini ortadan kalkması için işlemin belirli bir zaman aralığına yayılması gerekir. Bu işlem medyum hocalar tarafından kişilere zarar vermeden gerçekleştirilmektedir. Çünkü bazen büyüyü aniden bozmak kişide kalıcı birtakım etkiler yaratacaktır. Bunlar olumlu olabildiği gibi olumsuz da olabilirler. Daha önceden ne tür etkiler gözlemleneceği bilinmediği için büyü bozma işlemini zamana yaymak daha mantıklı olacaktır.

Büyünün ortaya çıkardığı etkileri yok etmek yaklaşık 1 ay kadar sürmektedir. Büyülenmiş kişiler, büyünün tesirinden her geçen saniye biraz daha kurtulmaktadır. Kuru yaprak büyüsü bozulduktan sonra kişiler tamamen büyünün etkilerinden kurtulabilirler. Burada önemli bir nokta vardır ki, o da büyünün etkilerinin ortadan kalkmasının ardından kişilerin sevgi ve birliktelikleri sonlanmaz. Böyle bir durumda her iki kişi de ilişkilerini tekrardan gözden geçirerek devam edip etmeme kararı alabilirler. Ayrıca büyünün etkileri ortadan kalktıktan sonra kişilerin birbirlerine karşı duydukları sevgi ile hayatlarına devam ettikleri de çok sık karşılaşılan bir durumdur. Ancak büyü bozulduktan sonra bu ilişkiler, dışarıdan müdahalelere karşı savunmasız hale gelirler ve olumlu ya da olumsuz olarak etkilenebilirler.

Büyü ile Aşık Olanlar Mutlu Olur Mu?

Pek çok kişi sevdiğine kavuşmak için aşk büyüsüne başvurmaktadır. Bu büyünün pek çok çeşidi vardır. Bunlardan bir tanesi de yazımızda bahsettiğimiz yaprak büyüsü çeşididir. Artık yaprak büyüsü nedir? Yaprak büyüsü neden yapılır? Konusu hakkında fikir sahibisiniz. Ama insanların akıllarına takılan çok önemli bir soru vardır. Büyü ile aşık olanlar mutlu olur mu?

Daha önceden kuru yaprak büyüsü yaptıran kişilerin aldığı sonuçları olumlu yöndedir. Aynı zamanda büyü ile aşık edilen kişilerin de mutlu ve huzurlu aileleri vardır. Ancak işlemlerden kesin ve olumlu sonuç almak isteyen kişilerin mutlaka doğru ve gerçek, güvenilir bir medyum hoca bulmaları ve işlemlerini ona yaptırmaları son derece önemlidir. Kişilerin kendi kendilerine büyü çalışması yapması fazla önerilmez. Çünkü olumlu sonuçların yanı sıra olumsuz sonuçlarla da karşılaşabilirler.