Ölüm Büyüsü Nedir?

/ 12 Aralık 2020 / 2.694 / yorumsuz
Ölüm Büyüsü Nedir?

Büyü hakkında yıllardan beri birbirinden farklı tanımlar yapılmıştır. Bize sorarsanız büyü, insanların çıkar ve menfaatlerine hızlıca ulaşmalarını sağlayan bir araçtır. Aklınıza gelebilecek her konuda büyü yapılabilir. Büyüler çeşitlerine göre iyi ve kara olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır. Yazımızda aktaracağımız ölüm büyüsü ise kara büyüler kategorisinde sınıflandırılır. En güçlü büyülerden biridir. Yapıldığında net sonuçlar elde edersiniz. Adı üstünde ölüm büyüsü yapılan kişinin hayatını sonlandırarak kişiyi öldürür. Ölüm büyüsü hakkında birçok şeyi merak ettiğinizi biliyoruz. Ancak öncesinde size genel olarak büyünün ne olduğunu, hangi amaçlarla yapıldığını, kimler tarafından yapılabileceğini aktarıp bilinçlendirmek istiyoruz. Büyü hakkında merak ettiğiniz her şey ve ölüm büyüsü en ince detaylarıyla yazımızın devamında…

Büyü

Büyü, insanlık tarihinden beri süregelen her toplumda büyük merak uyandıran bir konudur. Her toplumda bu kadar yaygın olmasının nedeni de toplumlara din üzerinden aktarılmasıdır. Yani büyü, yeryüzünde inanılan tüm dinlerinde bir parçasıdır. İnsanların iyi ya da kötü isteklerine ulaşmaları için tercih ettikleri yollardan biridir. Bu kadar merak uyandırdığından büyü üzerine çalışmalar yapan birçok insan vardır. Çalışmanın yoğun olduğundan kaynaklanan bilgi yoğunluğu da oluşmaktadır. Hatta büyü üzerine tasarlanan filmler ve kitaplar her zaman en çok izlenen ve okunanlar arasındadır.

Büyü insanların hayatını inanılmaz boyutlarda değiştiren bir güçtür. Her büyünün de kendine özel yapılma yöntemi vardır. Peki herkesi bu kadar etki alanına alan büyü kim veya kimler tarafından yapılır?

Büyü Kim Tarafından Yapılır?

 Tarihi çok eskilere dayanan büyünün ilk kim tarafından yapıldığı henüz cevabı bulunmamış bir sorudur. İnsanlar yüzyıllardır yaşadığı hayatın düzenini ve kurallarını anlamak için çaba harcamış ve harcamaya da devam etmektedir. Belki yıllarca bu arayış sürecektir. Evrende var olan enerji akışı herkes tarafından bilinir. Konu üzerine bu kadar çok araştırma yapılması da beraberinde birçok fikir getirmektedir. Büyü ile ilgili araştırma, çalışma ve uygulama yapan kişiler medyum, büyücü, hoca olarak tanımlanır. Ancak burada kilit nokta medyumun bilgi ve tecrübesidir. Bu nedenle herkes tarafından yapılmaz. Yapılsa da aynı etkiyi yaratmaz.

Hayatınızı baştan sona etkileyen büyüler sadece uzman ve gerçekten işini bilen medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu noktada size yıllardır yaptığımız işleri ve danışan memnuniyetimizin ardına sığınarak alanında en iyisi olduğumuzu garanti edebiliriz. Şu zamana kadar karşılaştığımız konulara çözüm bulmak için çalışıyoruz. Danışanlarımızın istek ve taleplerini asla karşılıksız bırakmıyoruz. Eğer isteklerinize ulaşmanın yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kendinizi yormadan etkili, hızlı ve kolay bir şekilde hayatınıza yön verebilirsiniz. Bizimle dilediğinizde iletişime geçebilir, sorularınıza yanıt bulabilir ve medyumluk üzerine danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 İnsanlar Neden Büyü Yaptırma Gereksinimi Duyar?

 İnsanlığın en yaygın eğilimlerinden biri var oldukları dünyayı anlamlandırma çabasıdır. İçinde bulunduğumuz evrenin düzeni nedir? Hayat bize neleri, neden ve nasıl sunar gibi sorular herkesin aklını karıştırmaktadır. Gelecek merak uyandırır. Yarının iyi şeyler getireceğine olan inanç ile beklentiye girerler. Hepimiz biliriz ki beklentiler zaman zaman üzerimizde kaygı, korku ve stres yaratır. Haliyle insanlar bu zor dönemlerinde onlara uzanacak yardım elini bekler. Medet umarlar. Bunun olması için illa kötü bir psikolojiden sıyrılmayı beklemeniz gerekmez. Danışanlarımızın birçoğu da isteklerine kolayca ulaşmak için gelirler. Örneğin; ilişki yaşamak istedikleri birinin dikkatini çekmek, kısmet açmak, para ve mülke sahip olmak gibi pek çok neden sayılabilir. Ancak önce bu isteklerinizin size sunulacağına her şeyden önce siz inanmalısınız.

Hayatın kanunlarından biri de inandığımız şeylerin gerçekleşmesidir. Sonuçta bu kadar kısa ve çabucak geçen hayatımızda kendimizi üzecek vaktimiz yok. Hepimiz çok kıymetli ve biriciğiz. Neden hayatın formülünü çözüp arzuladığımız şeylere kolayca ulaşmayalım? Ya da yaşadığımız sorunlarla boğuşmak yerine işin için sıyrılmayalım? Artık yaşam kalitenizi, yaşayacağınız güzel ve huzurlu günleri ertelemeyin. Hemen araştırmalara başlayarak içinize sinen bir medyum ile çalışmaya başlayın.

Büyü hakkında bilmeniz gereken birçok şeyi yazımızda bir araya topladık. Dahası için bizimle dilediğinizde iletişime geçebilirsiniz. Şimdi gelelim asıl konumuz olan ölüm büyüsü nedir, nasıl ve ne için yapılır? Merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızın devamında yer alıyor.

 Ölüm Büyüsü

 Büyüleri kategorize edecek olursak en başta iyi ve kötü (kara) büyüler olarak ikiye ayırabiliriz. İyi büyüler genellikle kişinin çevresine zararı olmayan yapıldığında kişiye huzur veren büyülerdir. Ölüm büyüsünü ise adından da anlaşıldığı üzere kara büyüler altında sınıflandırılır. Yapıldığında ciddi ve geri dönülemez etkileri vardır. Ölüm büyüsü bildiğimiz tüm büyülerin en güçlüsüdür. Genellikle bir kişinin bir başkasını öldürmek amacıyla yaptığı büyüdür. İsteğe bağlı olarak bazı kişiler üzerinde bıraktığı etki ölümden beter hale de getirebilir. Yani öldürmezse süründüreceğini açıkça söyleyebiliriz.

Ölüm Büyüsü Etkileri

 Etkisi en kuvvetli büyülerdendir ölüm büyüsü. Kim tarafından yapıldığı da etkisi kadar önemlidir. Gerçek ve tecrübeli medyumlar tarafından yapıldığında da bozulması neredeyse imkansız diyebiliriz. Yapıldığı kişi üzerindeki etkisini zaman içinde artarak gösterir. Başta kişide psikolojik bozukluklara sebebiyet verir. Rüyalarında kabuslar, karabasanlarla karşılaşır ve uyku düzeninde bozulmalar yaşar. Sebepsiz korkular başlar. Ardından sürekli takip edilme ve yalnızken bile yalnız olmama hissi dürtüklemeye başlar. Tüm bu sıkıntılar artarak devam ettiğinde kişiyi gerçek dünyadan kopar ve geri dönülmez bir bilinç haline girer. Dünyadan bu kadar uzaklaşan birinin hayatına normal bir şekilde devam etme olasılığı kalmayacaktır. Sonrasında çeşitli hastalıklara yakalanan vücut için süreç daha zor devam eder. Vücut tedavilere cevap veremez, psikoloji tedaviyi kaldıramaz, hastalıklara çare bulunamaz. Tüm bunlar beraberinde kişi ölüme götürür. Büyü etkisini gösterir yapan kişi amacına ulaşır. Ölüm büyüsü yapılma yöntemine ve isteğe göre farklı sürelerde farklı boyutlarda etkisini gösterir. Yaptıran kişi üzerindeki zaman da değişiklik gösterir. Ölüm büyüsü yaptırmak istiyorsanız medyumunuz size tüm sorularınızın yanıtlarını iletecektir.

Aynı zamanda size karşı yaptırılmış bir ölüm büyüsü de olabilir. Yukarıdaki açıklamayı dikkatli okuyarak size karşı yapılan bir büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Üzerinizde bu etkileri taşıyorsanız en kısa sürede bir medyumdan yardım alın. Bana yapılmaz, olmaz demeyin. Her gün karşılaştığımız onlarca danışan son çare olarak size geldim lafını çok kullanır ve hata ettiğini fark eder. İlk olarak bizden yararlanmayı denemiş olsa geçirdiği sıkıntılı dönemin gereksiz olduğunu görmektedir. Unutmayın ki önlemini almadığınız her an sizin aleyhinize işlemektedir.

Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ölüm büyüsü yapmak bildiğiniz tüm büyülerin en zorudur. Birden farklı şekilde yapılma yöntemi vardır. Hangi yolun kullanılacağı danışanımızın uygunluğuna göre seçilir. Karar aşamasından sonra süreç boyunca danışanımızla kol kola ilerleriz. Şunun altını çizerek belirtmek isteriz ki asla sıradan kişiler tarafından yapılmamalıdır. Etkisi bu denli büyük bir büyü de yapılacak ufacık bir hata inanılmaz sonuçlar getirebilir. Bu nedenle ölüm büyüsünün nasıl yapıldığını sizlere buradan aktarmak doğru olmayacaktır. Büyü yapmaya ve büyü bozmaya yıllarını vermiş bir medyum olarak tek başınıza yapmanızı asla önermiyoruz. Hem altına gireceğiniz yükü tek başınıza kaldırmanız da kolay olmayacaktır. Bizim için danışanlarımızın huzuru ve mutluluğu her zaman ön plandadır. Sizleri asla yargılamadan istekleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu süreçte bizden kolaylıkla destek alabilirsiniz. Telefon hattımız randevu ve sorularınız için 7/24 ulaşılabilir halde hizmet vermektedir.

Öldürmezse Süründürür

Üstüne basarak söylemeliyiz ki sadece danışanlarımızın istekleri üzerine hareket ediyoruz. Bu durumda da yapılan büyülerin yöntemi farklılık gösteriyor. Ölüm büyüsü üzerinde uygulanan kişiyi ölüme götürmez ama ölümden beter bir noktaya da getirebilir. Bu tamamen danışanımızın tercihine kalmıştır. İşini iyi bilen, güvenilir bir medyum tarafından yapıldığında da büyünün bozulma ihtimali neredeyse sıfıra yakındır. Bu nedenle kimse yaptıracağınız da fazlasıyla önem arz etmektedir.

Ölüm büyüsü etkisi altına aldığı kişilerde psikolojik hasar bırakmakla beraber farklı hastalıkları da doğurur. Bu kişiler beyin felci, damar tıkanıklığı, kalp spazmı ve sayabileceğimiz pek çok zor hastalıkla karşılaşır. Psikolojik açıdan kötü etkilenen kişi tedavilere cevap veremez. Her hastalığın çözümü başta psikolojik olarak güçlü durmaktan geçer. Diğer tarafta cinler tarafından sürekli olarak rahatsızlık verilmeye başlar. Başta yalnız kalamaz, uyuyamaz, her daim takip edildiği hissiyatını içinde taşır. Kişi korkmaya başladıkça dünya dışı olarak adlandırdığımız varlıklar kendilerini daha da belli etmeye ve rahatsızlık vermeye başlarlar. Bu durumun önüne geçilmediğinde kişinin delirdiği düşünülerek çevresindeki herkes tarafından dışlanır. Eğer üzerinizde bu etkilerin olduğunu düşünüyorsanız acilen yardım almanız gerekir.

Ölüm Büyüsü Nasıl Bozulur

Üzerinde ölüm büyüsü olduğundan şüphe duyan herkesin geç olmadan bir medyum ile çalışması gerekir. Sizi bu denli etkisi altına almış bir durumun başka çaresi yoktur. Günümüzde reddedilse de tıp her şeye çare bulamaz. Ölüm büyüsü yapılması ne kadar zorsa bozulması da o kadar meşakkatli bir büyüdür. Herhangi biriyle zaman harcamak yerine sahiden inandığınız bir medyumla çalışmanız zaman açısından en faydalısı olacaktır. Burada ilk aşama büyünün tespit edilmesidir. Hangi yolla ve amaçla yapıldığı tespit edilmelidir. Eğer fiziki olarak yapıldıysa yeri belirlenmelidir. Sonrasında izlenecek belirli adımlarla büyü bozulur. Bazen büyünün bozulması yeterli olmayabilir. Kişinin arkasından bu büyüyü yaptıranlar zarar vermekten vazgeçmeyebilir. Bu nedenle büyüden korunma yöntemlerine de başvurmasını öneririz. Büyüden nasıl korunacağınız yazımızın devamında yer alıyor.

Büyüden Korunmak İçin

Yaşadığınız tüm sıkıntılı süreçleri aştığınızı varsayalım. Üzerinizdeki ölüm büyüsü bozuldu. Yeniden iyileşmeye başladınız. Ancak bu büyünün size kim tarafından yapıldığını anlamanız kolay olmayacaktır. Tekrarlanmayacağını hiç kimse garanti edemez. Sıkıntılı süreçleri atlatmışken geri dönmek isteyeceğinizi sanmıyoruz. Bu nedenle ölüm büyüsü bozulduktan sonra bu can sıkıcı durumla bir daha karşılaşmamanız için büyüden korunmanız gerekir. Büyüden korunmak büyü bozma işleminden sonra yapıldığı gibi herhangi bir durumda da yapılabilir. Yani kendinizi güvende hissetmek için de büyüden korunma yöntemlerine başvurabilirsiniz.

Okunan belli dualar, ayetler bulunmaktadır. Tılsım, muska gibi araçlar da kullanılabilir. Ölüm büyüsünden kurtulmak ve korunmak isteyenlere yardımcı olmak için buradayız. Ölüm büyüsü bozulduktan ve büyüden korunma işlemiyle de desteklendikten sonra hayatınızda büyük farklılıklara şahit olacaksınız. Yeniden huzura kavuşmanız en büyük önceliğimiz. Hadi siz de bir an önce rahat bir nefes almak için harekete geçin. Alanında uzman medyumlarla çalışın.

Dileklerinize kısa sürede ulaşmanız ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı garanti ediyoruz. Beraber ilerleyeceğimiz süreçte sizlerle müşteri ilişkisinden çok daha ayrı manevi ilişkiler kuruyoruz. Bizimle tanıştıktan sonra hayatınızda birçok şeyin yolunda gideceğine tüm danışanlarımız doğrultusunda eminiz. Siz de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız acele edin.