Büyü Bozma Taşı Ne İşe Yarar?

/ 14 Aralık 2020 / 1.469 / yorumsuz
Büyü Bozma Taşı Ne İşe Yarar?

Eski çağlardan beri türlü amaçlarla kullanılan büyü yapmak kadar bozmakta önemlidir. Büyü farklı şekillerde ve farklı amaçlarla yapılmaktadır. Örneğin kendine aşık etme, soğutma, başarısızlık için büyü yapmak mümkündür. Uzman kişiler tarafından yapılan bu büyüler yine aynı şekilde alanında uzman kişiler tarafından da bozulmalıdır.

Kendisine veya ailesine yapılan büyüyü bozdurmak isteyen kişiler, medyumlardan yardım almalıdırlar. Aksi halde büyü bozma işlemi ters sonuçlar doğurabilir. Büyü bozma nedir sorusuna cevap ararken öncelikle büyü nedir, nasıl yapılır sorularını da araştırmakta fayda var.

Büyü Nedir?

Büyü, eski zamanlardan günümüze kadar süregelen ve bazı kişiler tarafından yapılan bir işlemdir. Büyü, doğa üstü güçler ile ilişki kurularak veya bazı nesnelerin kendilerine ait özel güçleri olduğuna inanılan bazı objeler kullanılarak aşık etme, koruma veya zarar verme gibi bazı sonuçlar elde etmek için yapılan işler anlamına gelir.

Büyü farklı ülkelerde farklı isimlerle bilinmektedir. Örneğin İngilizce ’de magi, magic olarak bilinirken Almanca ve Fransızca’ da magie olarak bilinir. Aslında büyü kelimesinin kökeni Yunanca’ da magos kelimesinden türemektedir.

Büyü, kendinde özel güçler olduğuna inanılan kişiler tarafından yapılır. Bunlar sihirbaz, şaman, büyücü gibi isimler ile anılırlar. Bu kişilerin güçlerini iyi veya kötü yönde kullanılacaklarına inanılır. Büyü yapma aracı olarak ruhlar, cinler, ölmüş veya canlı bazı hayvanlar, şeytanlar, bazı şekiller ve adlar kullanılabilir. Her ne kadar dinimiz de sihir, büyü yasak olsa da günümüzde hala bu işler ile uğraşan kişiler ve büyü yaptıran veya bozduran insanlar oldukça fazladır.

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü nedir sorusuna cevap verdikten sonra büyü nasıl yapılır konusunu inceleyim. Eski zamanlardan günümüze kadar uzanan, farklı dinler de ve kültürlerde de yapılan büyüye insanların merakı oldukça fazladır. Her ne kadar İslam dininde yasak olduğu bilinse de insanlar bu yönteme başvurmaktadır. Büyü insan varlığından önce de yapılan bir işlemdir. İnsanlık tarihi öncesinde cinler tarafından yapılan büyüler olduğu bilinmektedir.

Birçok büyü yapma çeşidi vardır. Bunlar aşk büyüsünden tütün da yapılan kişinin ölümüne kadar olan büyülerdir. Büyüler bazı araçlar kullanılarak yapılır. Bunlar bir fotoğraf, kişinin kıyafeti, kadının adet kanı gibi bazı nesnelere ihtiyaç vardır. Büyü yaparken medyumlar bu nesneleri kullanarak büyü yapılan kişinin bilinçaltına hükmederler. Yapılan büyü çeşidine göre farklı malzemelere ihtiyaç vardır. Özel dualar ve tılsımlar okunarak bu malzemeler mühürlenerek birbiri ile birleştirilir. Bu sayede kendisine büyü yapılan insan kişisel eşyaları kullanıldığı için tesir altına alınır.

Evde büyü yapmakta mümkündür ancak etkili değildir. Çünkü büyü özel kişiler tarafından özel tılsımlar ve dualar ile yapılmalıdır. Aksi halde yapılan büyü olumsuz sonuçlara neden olabilir. Büyü evrensel enerji kaynakları ile yapılmaktadır. Ve büyü yaparken hava, toprak, su ve ateşten yardım alınır. Aynı zamanda ruhlar, cinler, şeytanlar ve ölü hayvanlardan yardım alınabilir. İşte bu yüzden büyü uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

 En Sık Yapılan Büyüler Nelerdir?

Büyü farklı amaçlar ile yapılabilir. İnsanların çıkmaza düştüğünde başvurduğu ve çare olarak gördüğü bir işlemdir. Yapılan bazı araştırmalara göre en sık yapılan büyüler arasında şu büyü çeşitleri vardır.

 • Kadın veya erkeği kendine aşık etmek için
 • Kadın ve erkeğin arasının açılması için
 • Eşlerin boşanması için
 • Kadın veya erkeğin kısır kalması için
 • Bekar kimsenin evlenmesi veya evlenmemesi için
 • Birinin kötülüğü için örneğin hastalanması veya ölmesi için
 • Bir insanın mal ve ticaretinin bozulması için
 • Bir kişinin hayvanlarının sütten kesilmesi için
 • Bir insanı diğer insanlar içinde kötü düşürmek için
 • Birinin tarlasının mahsul vermemesi için

En sık yapılan büyüler arasında bunları saymak mümkündür. Bu büyüleri kesinlikle alanında uzman medyumlara veya hocalara yaptırmak gerekir. Alanında uzman olmayan kişilere yaptırılan büyüler ya tutmaz ya da olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyen kişiler gidecekleri medyumları önceden araştırmaları gerekir.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Uzman medyumlar tarafından yapılan oldukça fazla büyü çeşidi vardır. Her amaç için büyü yapmak mümkündür. Bazı büyülerin sonuçları ölümcül olabilir. Büyü bir silah olarak değerlendirilebilir. Ve yapılan büyüler oldukça kısa surede etki etmektedir. Büyüler ak büyü, kara büyü ve kırmızı büyü başlıkları altında incelenebilirler.

Yapılan bazı araştırmaların sonucuna göre yaygın bir şekilde yapılan büyü çeşitleri arasında şunlar bulunmaktadır.

 • Papaz büyüsü
 • Donuz büyüsü
 • Yumurta büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Kilit büyüsü
 • 41 büyüsü
 • Bağlama büyüsü
 • Meni ile yapılan büyüler
 • Kaşık büyüsü
 • Kan büyüsü

Oldukça fazla büyü çeşidi olan büyüleri medyumlar farklı amaçlarla yapmaktadır. Bunun yanı sıra her büyü için farklı özel malzemeler de kullanılmaktadır. Yukarı da bahsedildiği gibi bu malzemeler özel dua ve tılsımlı sözler ile mühürlenerek bir birine bağlanır ve büyü yapılan kişi büyü yapılırken kişisel eşyaları kullanıldığı için tesir altına alınır.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyü, şahsın kendisine yapıldığı gibi eve de büyü yapılabilir. Büyülü kişilerin davranışlarında bazı değişikler olur. Peki büyü yapıldığı nasıl anlaşılır? Bunun için büyü yapılan kişinin davranışlarını, ruhsal ve fizyolojik durumlarını gözetlemek gerekir. Bu kişiler de bazı belirtiler ortaya çıkar. Bunlar;

 • Daha önceden sevdiği kişilere kötü davranıyorsa
 • Kişinin anne, baba ve kardeşleri, karı, koca ve çocukları ile bağları zayıflamış ise veya hiç ilgilenmiyor ise
 • Asabiyet veya sinirlilik durumu var ise
 • Yemeklere ve dini niteliği bulunan eşyalara saygısız davranıyor ise
 • Önceden dini sorumluklarını yerine getirirken bu uygulamalardan kaçınıyor ise
 • Kişisel hijyenine dikkat etmiyor ise
 • Yaşadığı yeri temizleniyor ise
 • Günde 12 saatten fazla uyuma isteği var ise
 • İşinde veya okulunda başarısız ise
 • Hayvanların bu kişilere asabi davranması veya korkup kaçması gibi bir durum var ise

Bu durumda kişiye büyü yapıldığı anlaşılmalıdır.

Eve yapılan büyüler de aileyi oldukça derinden sarsmaktadır. Bu durumda görülen bazı belirtiler ise şu şekilde olabilir.

 • Evde sürekli çıkan nedeni belli olmayan huzursuzluklar
 • Sürekli üzüntü halinde olma
 • Yatak odasında kasvet ve huzursuzluk bulunması
 • Eve gelen misafirlerin sayısında azalma
 • Yemeklerin lezzetsiz olmaya başlaması
 • Eve gelenlerin bir daha gelmek istememesi
 • Evin temizlenmesi halinde sürekli dağınık ve pis olması

Bu gibi belirtilerin olması birileri tarafından eve yapılan büyü var anlamına gelmektedir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Farklı çeşitlerde ve farklı amaçlar ile yapılan büyüler aileye ve kişiye zarar verdiğinden dolayı bozulmalıdır. Büyü nasıl bozulur sorusuna baktığımızda farklı yöntemlerle büyüler bozulmalıdır. Bunun için işin ehli olan kişilerden yardım alınmalıdır.

Yapılan büyüyü bozmak için ilk önce büyü yapıldığından emin olunmalıdır. Büyü yapıldığına kanaat getirdikten sonra yapılan büyünün ne olduğu tespit edilmelidir. Yapılan büyünün ne olduğu tespit edilmezse etkili ve doğru bir büyü bozma işlemi gerçekleştirmek mümkün değildir.

Büyü yapımında kullanılan bazı malzemeler büyü bozmak için de kullanılır. Büyüler uzman kişiler tarafından özel dualar ve tılsımlı sözler kullanılarak ve fotoğraf, kıyafet gibi bazı nesnelerin yardımı ile bozulabilir. Büyü bozma aracı olarak bir diğer yöntem de büyü bozma taşıdır.

Büyü Bozma Taşı Ne İşe Yarar?

Yüzyıllardır devam eden büyü yapma işlemi gibi büyü bozma da oldukça yaygındır. Büyü yapılan kişi eğer kendisine büyü yapıldığını fark ederse bunu bozdurmak için medyumdan destek almalıdır. Büyü bozmak için çeşitli dualar olduğu gibi büyü taşı da kullanılmaktadır.

Büyü taşı nedir diye baktığımızda yapılan büyüleri bozmak ve büyülerin etkisini kaybetmesi için kullanılan bir taştır. Bu taş sayesinde yapılan büyüler bozulur.

Büyü bozma taşı, yapılan büyüleri hızlı bir şekilde bozmak için kullanılır. Büyü bozma taşı ne işe yarar sorusunu bu şekilde açıklamak mümkündür. Genelde büyüler, dualar, fotoğraflar, kağıt parçaları veya benzeri şeyler ile bozulmaktadır. Ancak daha hızlı ve etkili çözüm için büyü bozma taşı kullanılmaktadır.

Örneğin büyü bozma taşı ile kara büyüler, ayırma büyüleri, bağlama büyüleri bozulabilir. Üzerinde büyü olduğunu düşünen kişiler bir uzman medyumdan yardım alabilirler. Çünkü bu büyü bozma taşı sadece alanında uzman kişiler tarafından temin edilir. Büyü bozma taşı herkesin bulabileceği bir taş değildir.

Kimler Büyü Yapar?

Herkes büyü yapabilir mi sorusuna aranan cevap olarak hayır demek mümkündür. Çünkü büyü yapacak kişiler eski zamanlardan bu yana birbirine el vermiş ve ailelerini genişletmiş kişilerdir.

Büyü yapacak kişinin, büyüklüğe merakı olması gerekir. Büyücülükte hangi malzeme hangi amaçla kullanılır, bu malzemeler nerelerden temin edilir ve nasıl kullanılır bunları bilmesi gerekir. Bu yüzden herkes büyü yapamaz. Sıradan kişilere yaptırılan büyülerin etkileri olumsuz sonuçlar doğurabilir. Büyü yapmak gibi yapılan büyüyü bozmak da önemlidir. Büyü bozmak da bir özel yetenek sayılır. Bu yüzden yapılan büyünün ne olduğunu bilmek, bozmak için hangi malzemelerin ve nasıl kullanılacağını bilmek konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahip olmak gerekir. Herkesin büyü yapamayacağı gibi herkes de büyü bozamaz.

Ayrıca bu kişiler doğuştan veya sonradan kazanılan özel güç ve yeteneklere sahip kişilerdir. Bu özel ruhani güçlere sahip olan kişiler büyü yapabildikleri gibi yapılan büyüyü bozma gibi güçlere de sahiptirler. Büyücülük, sadece büyü yapmak değildir. Aynı zamanda yapılan büyü bozmak da önemlidir.

Medyum Kimdir?

Medyum kime denir? Sorusuna baktığımız da, bu kişiler ruhlar alemi ile irtibata geçen ve ölüler ile canlılar arasında bağlantı kurabildiğini iddia ederler. Bu kelime Fransızca kökenlidir ve Türkçe aracı anlamına gelmektedir.

Medyumlar uzun yıllardır hizmet vermektedir. Eski cağlardan günümüze uzanan medyumlar, farklı amaçlarla çeşitli büyüler yaparlar. Bu yüzden büyü yaptırmak veya bozdurmak isteyen kişiler bu özel insanlardan yardım alabilirler.

Medyumlar aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma ve başarı büyüsü gibi büyüler yapmaktadırlar. Büyü sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bu kişiler, alanında uzmandırlar.

Yapılan büyünün olumsuz sonuçlanmaması ve olumsuz etkiler doğurmaması için medyumlardan destek almak gerekir. Alanında uzman olmayan kişilere yaptırılan büyüler veya evde şahsın kendisi tarafından yapılan büyüler etkisizdir. Çünkü büyü yapılırken veya bozulurken özel dualara ve özel tılsımlı sözlere gerek vardır. Bunlar herkes tarafından bilinmez.

Derdine derman arayan kişiler, büyü yaptırmadan veya bozdurmadan önce kesinlikle iyi bir araştırma yapmalı ve alanında gelişmiş güvenilir ve deneyimli bir medyum tarafından destek almalıdır.

Bu yüzden yüzyıllardır sorunu olan, derdine derman arayan kişiler tarafından kapıları oldukça fazla çalınmakta olan medyumlar, ruhani güçleri ve özel yetenekleri sayesinde büyü yaptırmak veya bozdurmak isteyen kişilere yardım etmektedirler.