Nohut Büyüsü ile Aşık Etme

/ 28 Aralık 2020 / 7.699 / yorumsuz
Nohut Büyüsü ile Aşık Etme

Nohut büyüsü, yapılan kişinin yapan kişiye aşık olmasını sağlamak amaçlı yapılır. Bunun yanında giden sevgilinin gelmesini ve geri dönmesini sağlamak için yapılır. Günümüzde internet ortamında çok fazla nohut büyüsü çeşitleri vardır. Ancak çok güçlü bir büyü olduğu için kişinin tek başına hele de herhangi bir bilgisi olmadan yapması oldukça sıkıntılı durumlar ortaya çıkarabilir.

Bu konuda uzman olan ve konusunda deneyimli hoca ya da medyumlardan destek almak gerekmektedir. Çünkü güçlü bir büyü olduğu için yapılırken dikkat edilmesi gerekir. Bunun yanında deneyimli ve tecrübeli olmak da en önemli konulardan biridir. Bu konuda medyum hocamız sizlere gerekli tüm işlemlerde yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken isteğinizi hocamıza bildirmek ve onun yardımından yararlanmak.

Nohut Büyüsü Etkileri

Nohut büyüsü etkileri, konusunda uzman medyumlar tarafından yapıldıktan kısa süre sonra kendini hissettirmeye başlar ve günler ilerledikçe büyü altında olan kişiler büyünün tesirine girer.

 • Kişi kendini tuhaf hissetmeye başlar.
 • Unutkanlık oluşmaya başlar.
 • Uykudan uyanma güçleşir. Uyku hali olur.
 • Kişide hiç görülmeyen sakarlıklar başlar.
 • Giderek büyüyü yapan kişi düşünülmeye başlanır.
 • Son olarak büyü yapan kişiyi aramak ve onun yanına gitmek ister.

Hangi tür nohut büyüsü yapılırsa yapılsın, yapan kişi büyünün yapıldığı kişi ile önce irtibata geçmemelidir. Öncelikle büyü yapılan kişi aramalıdır. Aksi takdirde büyünü etkileri görülmeyecek ve bozulacaktır.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız sizler için gerekli tüm bilgileri sizlere aktaracaktır. Medyum hocamız uzun yıllardır bu alanda çalışmalar yapmaktadır. Alanında ve konusunda uzman ve deneyimli durumdadır. Hocamız sizler için yapılması gerekenlerin hepsini söyleyecek ve sizlerin isteklerinin olması için çalışacaktır.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü nasıl yapılır sorusunun onlarca cevabı bulunmaktadır. Örneğin 41 tane nohut büyüsü, 3 tane haşlanmış nohut ile büyü bu büyü türleri arasında en yaygın olanlarıdır. Her birinin ayrı yapılışları ve şekilleri bulunmaktadır. Bu yapılı şekillerinin nasıl olduğunu alanında uzman medyumlar tayin etmektedir. Çünkü yapılacak bir hata ile geri dönüşü olmayan sıkıntılar meydana gelebilir. Bu nedenle mutlaka uzman bir medyum ya da hocadan destek almak gerekmektedir.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız sizlere yardımcı olmaktadır. Ancak belirtilmesi gereken ilk konu şudur. Büyüler mutlaka iyi niyetli yapılmalıdır. Çünkü kötü amaçlı yapılan büyüler ciddi sıkıntılar ortaya çıkarabilirler. Hocamız bu noktada ve her durumda sizlere yardımı olacaktır. Okunması gereken dualar ve yazılması gereken tılsımlar için hocamız sizleri yönlendirecektir.

Kullanılacak Nohut Sayısının Seçilmesi

Nohut büyüsü nohut sayısı her büyü için farklı olabilir. Çünkü nohut büyüsü kişiye özeldir ve o kişi için yapılacak işlemler gerektirir. 41 nohut büyüsü genel bir büyü olarak karşımıza çıkar. Ancak kişiye özel büyü yapıldığı zaman etkileri daha iyi hissedilir.

Nohut büyüsünde nohut sayısı iki unsura göre belirlenir. Bunlardan birincisi büyü yaptırılan kişinin ismi diğeri de annesinin ismidir. Bu iki isim büyü yapılırken oldukça önem taşımaktadır.

Nohut büyüsü yapılırken hem yapılacak kişinin hem de annesinin isminin sessiz harfleri adedi kadar nohut alınır. Burada örnek verilecek olursa yapılacak kişinin ismi altı harfli, annesinin ismi ise sekiz harfli ise, isimlerin sessiz harfleri kadar nohut alınır. Sonrasında yaptıran kişinin annesi ve kendi ismi kadar nohut alınır. Her iki grup nohutlar ayrı kapların içine alınır. Nohutların ayrı olması oldukça önemlidir.

Her iki grupta bulunan nohutlar için her gün tılsım okunması gerekmektedir. Bu tılsımlar uzman medyum hocalar tarafından belirlenecek ve sizlere verilecektir. Yine söylenecek sözler medyum hoca tarafından belirlenmelidir. Çünkü her büyünün ayrı tılsımlar ile yazılması söz konusu olabilir. Tılsımlar ve nohut sayıları doğru olduktan sonra büyü yaklaşık 6 gün içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. 6 gün sonunda ise nohutların karıştırılması ve tek bir kabın içine konulması gerekmektedir.

Yine tüm konularda olduğu gibi bu konuda da medyum hocamız sizlere gereken tüm bilgileri verecek ve yapılması gereken tüm işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de medyum hocamız ile mutlaka doğruları paylaşmanızdır. Aksi takdirde yapılacak hatalı bir işlem ağır sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Nohut Büyüsü Belirtileri

Nohut büyüsü belirtileri ilk yapıldığı günden itibaren hissedilmeye başlanır. Ancak bunu anlamak mümkün olmayabilir. Etkilerini yapılan kişinin etrafındakiler hissedebilir ve gözlemleyebilir. Bu etkilerin bazıları şunlardır.

 • Kişi tembelleşir ve herhangi bir şey yapmak istemez.
 • Yapılan kişi hayatından keyif almamaya başlar.
 • Tüm insanlardan uzak durmaya çalışır.
 • Büyü yapılan kişi ruhsal sıkıntılar ve depresif belirtiler gösterir.

Bu etkiler alanında uzman ve deneyimli medyum hocaları tarafından yapıldığında görülecektir. Aksi taktirde yanlış insanlar tarafından yapılan büyüler hiçbir işe yaramadığı gibi, ters etkiler de oluşturabilir. Bu nedenle alanında uzman ve tecrübeli medyum hocalardan yardım alınması ilk şartlardandır.

Belirtilerin görünmesi ve büyünün tutması için medyum hocamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Gereken tüm konuları size aktaran medyum hocamız okunacak dualardan, yapılacak tüm işlemlere kadar sizlere her konuda bilgi verecek ve büyünün tutmasını sağlayacaktır.

Nohut Büyüsü Yaparken Kaba Kalem Kırmak

Nohut büyüsü yaparken kaba kalem kırmak Azerbaycan çevrelerinde uygulanan bir işlem olarak görülmektedir. Bu işlem genelde uzakta biri için yapılacak ise uygulanmaktadır. Uygulanacak kişi uzakta ise bu işlem yapılır. Ancak nohut kabına kalem kırmak için altıncı günü beklemek gerekmektedir.

Altıncı günün sonunda büyü yapılan kaba mürekkep damlatılır ya da divit kalem içine kırılır. Bu işlem de yine alanında uzman ve tecrübeli bir hoca ya da medyum tarafından önerilmeli ve uygulanması anlatılmalıdır. Eğer kalem kırılması işlemi uygun görülmüş ise mutlaka kalem mümkün olan en küçük parçalara ayrılmalıdır.

Sonrasında kalem ile nohutlar birlikte karıştırılmalıdır. Kalem parçaları ile birlikte asla aşık olmayacak kişilerin bile aşık olması beklenmektedir. Kişiler birbirine aşık olur ve evlilik yapmak isterler.

Nohut Büyüsü Evli Kişilere Yapılır mı?

Nohut büyüsü evli kişilere yapılır mı sorusu bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin merak ettikleri sorulardan biridir. Elbette bu mümkündür. Ancak bundan çeşitli işlemler yapması gerekmektedir. Bunların başında alanında uzman ve deneyimli hoca ya da medyumlara başvuru yapılmalıdır. Bunun yanında yaptıran kişinin niyetinin kötü olmaması gerekir. Bu iki duruma dikkat edilmez ise büyü tutmayacağı gibi aynı zamanda ters etkiler de oluşabilir. Bunun yanında evli çiftlere yapılan büyü sonucunda yuvalar da dağılabilir.

Nohut büyüsü yapılan kişi, bağlandığı kişi hakkında hiçbir olumsuz düşüncede bulunmaz ve bulunanlar ile de münakaşaya girer. Bu nedenlerle aileleri ile arası açılır ve o kişiyi korumak için herkesten ve her şeyden vazgeçer.

Ters İşlemler ile Nohut Büyüsü Bozma

Ters işlemler ile nohut büyüsü bozma elbette mümkündür. Özellikle kara nohut büyüsü yapıldığı zaman, tersten bozma işlemlerinin yapılması tercih edilir. Büyünün bozulması için en az 6 gün boyunca ritüellerin yapılması sağlanmalıdır. 6 gün boyunca ev içerisinde tılsımlı sözcükler belirtilen şekil ve sayılarda okunur. Bunun sayısını ve şeklini medyumlar sizlere bildirecektir.

Yine yaptırma işleminde olduğu gibi bozdurma işleminde de işinin ehli ve alanında uzman ve deneyimli hoca veya medyumlardan yardım alınmalıdır. Çünkü yapılacak herhangi yanlış bir işlem ters durumları ortaya çıkardığı gibi, herhangi bir sonuç ta ortaya çıkarmayabilir.

Alanında uzman medyum hocamız sizlere büyü yaptırma konusunda olduğu gibi bozdurma konusunda da yardımcı olacaktır. Uzun yıllardır alanında insanlığa hizmet veren medyum hocamız ile sizler de kısa sürede isteklerinize kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece medyum hocamızı aramak. Geri kalan tüm işlemler medyum hocamız tarafından yerine getirilecektir.

Medyum hocası tarafından belirlenen tılsımlı dualar ve diğer yapılacak ritüeller yapıldıktan sonra Kuran’dan dualar ve sureler okuyabilirsiniz. Özellikle Felak ve Nas sureleri her türlü musibet ve şer işlerden korumaktadır. Bunun yanında sure okumanın diğer bir önemi daha vardır. Tersten bozma işlemi ile birlikte sizden giden büyü, başka birine etki edebilir. Ancak bol bol sure ve dua okumak bu etkinin ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Yine akşam vakitleri ile yatmadan önce okunması oldukça koruyucu olacaktır.

Felak Suresi Türkçe Okunuşu

 1. Kul e’uzü birabbilfelak
 2. Minşerri ma halak
 3. Ve min şerri ğasikın iza vekab
 4. Ve min şerrinneffasati fiyl’ukad
 5. Ve min şerri hasidin iza hased

Felak Suresi Türkçe Anlamı

 1. De ki: “Ben ağaran sabahın Rabbine sığınırım,
 2. Yarattığı şeylerin şerrinden,
 3. Karanlığı çöktüğü zaman gecenin şerrinden,
 4. Ve düğümlere üfürüp büyü yapan üfürükçülerin şerrinden,
 5. Ve kıskandığı vakit kıskanç kişinin şerrinden sabahın Rabbine sığınırım!

Nas Suresi Türkçe Okunuşu

Bismillahirrahmânirrahîm.

 • Kul e’ûzü birabbinnâs
 • Melikinnâs
 • İlâhinnâs
 • Min şerrilvesvâsilhannâs
 • Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi
 • Minelcinneti vennâs

Nas Suresi Türkçe Anlamı

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah’ın adıyla.

 1. De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine,
 2. İnsanların Melikine (mutlak sahip ve hakimine),
 3. İnsanların İlâhına.
 4. O sinsi vesvesenin şerrinden,
 5. O ki insanların göğüslerine (kötü düşünceler) fısıldar.
 6. Gerek cinlerden gerek insanlardan (olan bütün vesvesecilerin şerrinden Allah’a sığınırım!

Nohut Büyüsü Tutar Mı?

Nohut büyüsü tutar mı sorusu oldukça çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. Çünkü bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler bundan emin olmak isterler. Nohut büyüsü doğru şekilde yapılırsa en geç on bir gün sonunda tutmaktadır. Yüzyıllardan beridir uygulanan bir büyü türü olarak bilinmektedir.

Ancak bu büyünün tutması için mutlaka alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocalar tarafından yapılmayan büyüler herhangi bir etki göstermemekle beraber ters etkide de bulunabilir. Bu nedenle mutlaka deneyimli ve tecrübeli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü ritüeller ve dualar için gerekli zaman ve mekanlar bulunmaktadır. Bunların yerini ve zamanını size medyum hocaları bildirecek ve sizlerin yaptırmak istedikleri büyülerin tutması sağlanabilir.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız sizlere her türlü konuda olduğu gibi nohut büyüsü yapımı aşamasında da yardımcı olmaktadır. Medyum hocamız uzun yılların verdiği tecrübe ile birlikte kendisine gelen kişilere yardımcı olmaktadır.

Sizler de bu konularda yardım almak isterseniz medyum hocamızdan yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken medyum hocamız ile irtibata geçmek ve medyum hocamızın sizden istediği bilgileri vermek. Geri kalan tüm işlemler sizler için medyum hocamız tarafından yapılacaktır. Hocamız ile iletişime geçerekhttps://medyumhocaniz.com kısa sürede isteklerinizin yerine gelmesini sağlayabilirsiniz.