3 Günde Kısmet Açma Nedir? 3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır?

/ 28 Aralık 2020 / 1.114 / yorumsuz
3 Günde Kısmet Açma Nedir? 3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır?

 3 günde kısmet açma nedir? 3 günde kısmet açma nasıl yapılır? Hepimiz için belli bir yol vardır ve bu yolu buluncaya kadar bazı iniş çıkışlar yaşarız. Bazı hatalarla, bazı kazandıklarımızla o yola bir şekilde çıkarız. İşte o yola ”Kısmet” denir. 3 günde Kısmet açma işte bu yola ulaşmamız için bize altın bir kapıdır. Kısmetinin kapalı olduğuna inananlar, kendilerini herkesin yanında huzursuz hissedenler, evliler eşleriyle, birçok kez başarısız olduğu işlerle sınananlar için de bu yola başvurulur. 3 günde kısmet açma ile siz de kapanan kısmetinizi açabilirsiniz.

İnsanlar Neden 3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Yapar?

3 günde kısmetini açma büyüsü yapan kişinin kısmeti açılır. Hem istediği hayat arkadaşına hem de hedefindeki işe sahip olur. Eğer işi varsa kazancı bereketli olur, artar. Eğer evliyse eşiyle muhabbeti güzelleşir. Eşi terk etiyse geri döner. Annesinden babasından haber alır. Çocuk sahibi olamayanlar, uzun zamandır beklediği bir haberi duymak isteyenler, ailesiyle geçim sıkıntısı çekenler ve hemen hemen her konuda bahtsız olduğuna inananlar için paha biçilemez bir çözümdür. İslam alemindeki yeri ispatlanmış ve binlerce kez denenmiş, olumlu sonuçlar alınmıştır.

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Toplamda 2 çeşit büyü vardır. Bu büyülerin kullanıldığı hayvanlar ve yerler olmak üzere tesirleri farklılık gösterebilir. Bunlar durumun vahametine göre tercih edilirler. Örneğin; Kanatlı hayvan keserek kısmet açma büyüsü iç Anadolu dolaylarında daha çok tercih edilir ve kısmetin kapalı olduğu zamanlarda tercih edilir. Diğer yöntemlere göre daha kolaydır ve başkalarından yardım alınarak yapılabilir. Serçe, Papağan ve Saksağan kuşlarının herhangi birisinin kesilmesiyle büyü yapılır. Kuşların acısız can vermesi sağlanır ve ölen kuşun eti kısmetinin kapalı olan kişinin evinin yakınlarına gömülür. Yarasa kanadı ile kısmet açma büyüsü nadiren tercih edilir, fakat tesirli bir yöntemdir. Nadiren tercih edilmesinin sebebi ise işleyişin güçlüğüdür. Kişi yarasayı yardım almaksızın kendisi yakalamalı ve yarasanın kanadında ufak bir delik açmalıdır. O delikten bir bardak şekerli su başka bir bardağın içine aktarılır. Kısmetinin kapalı olan kişi ise o suyu bir dikişte içmelidir, aksi taktirde büyü bir işe yaramaz.

3 Günde Kısmet Açma Duası Nasıl Edilir?

3 günde kısmet açma duası okunuşu kadınlar için 66, erkekler için 19 kere her gün aynı saatte okunmalıdır. 3 günde kısmet açma duasını dışınızdan sesli bir şekilde okumalısınız. Cuma günleri okunması daha hayırlıdır ve duadan başka bir düşünceyi akılda barındırmamak gerekir. Duayı okuyanın 3 gün sonunda işleri rast gitmeye başlar. Hayırlı kapılar açılır. Hayatına bolluk, şans ve bereket gelir.

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Etkileri?

İnsanlarla olan anlaşmazlıkları çözüme kavuşmaya başlar. Çevresi tarafından daha çok sevilir. İş hayatındaki kazancı daha bereketli olur. Ne yapsa içinde huzur vardır. Çocuk istiyorsa hemen bir evlada kavuşur. Evinde muhabbet artar. Borçlarını öder. Şansı yolunu açar. Olumsuz tavırdaki insanlar ve aksi olaylar kendisinden uzak durur. Huzura erer. 3 günde kısmet açma büyüsü etkileri kişi hayatında, ruhunda ve gelişen olaylarda fark etmeye başlar. Kısmeti bağlananlar, kısmeti kapananlar için çok hızlı cereyan eden olaylar meydana gelir. Telefonu çalar, kapısı çalar, birisiyle tesadüf eder ve bir şekilde bir şeyler daha güzele çevrilmek için eyleme geçmeye başlar. Hiçbir şey aynı ilerlemez ya iyiye gidiyordur ya kötüye. İşte 3 günde kısmet açma büyüsü etkileri kendini bu ve benzeri olaylarla kendini gösterir. Kişi kalp gözünü bu büyüyle açtığı için hemen fark etmeye başlar.

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Belirtileri

3 günde kısmet açma büyüsü yapanların hemen etrafında gelişen hadiseler değişmeye başlar. Ummadığı yerden fırsatlar baş gösterir. Çevresindeki herkes kararlarında onu destekler. Evlenmek isteyenlerin karşısına gönüllerindeki adaylar çıkmaya başlar. Karşısına yükselebileceği ve iyi paralar kazanacağı işler çıkar. Evi olmayan hayallerindeki eve bir adım daha yaklaşır. 3 günde kısmet açma büyüsü yapan kişilerin çocuğu olmuyorsa evlat hasreti son bulur. Anne Babasıyla ve akrabalarıyla arasındaki husumetler son bulmaya başlar. Şansı, bahtı ve hissiyatı, iyiye güzele, sabra dönüşür. Kaybettiklerini unutur, kazandıklarına yoğunlaşır, onların kıymetini bilmeye başlar, ağzından iyi söz, dudaklarından gülümseme eksik olmaz. Yüzünü Allah’a ve şefkate döner. Sıkıntıları ondan koşarak kaçar. 3 günde kısmet açma büyüsü belirtileri yapan kişinin sorunlarına, isteklerine ve amellerine orantılı bir işleyişe sahiptir. İnsanların hayatında genel hatlarıyla bu gibi olumlu sonuçlar doğurmuştur.

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Kimlere Tutmaz?

  • 3 günde kısmet açma büyüsü yapan kişi
  • Evli iken eş bulmak istiyorsa
  • İstediği kısmet onun için hayırsızsa.
  • Ettiği duaya yürekten inanmıyorsa.
  • Kader ve kısmete inanmıyorsa.
  • Kalbinden şer duyguları söküp atamıyorsa.
  • Şükür edip, tamahkar değilse 3 günde kısmet açma büyüsünün tutma ihtimali çok düşüktür.

3 Günde Kısmet Açma Duası

Bu maneviyatı yüksek 3 günde kısmet açma duası için kişinin öncelikle aklında başka düşünceler barınmaması lazım. Abdest almak zorundadır, abdest alınmadan hiçbir şey yapılması doğru değildir. Allah rızası için namaz kılması gerekir, bu en az 2 rekatla sınırlıdır, isterse fazlasını da kılabilir. Tövbe duasının okunması gerekir, o da en az 7 kere okunur. Kişinin tövbe ettiği, yolundan döndüğü kötü işleri kafasından boşaltıp atması gerekir. Zihnini tamamen boşalmış sadece niyetinin emrine amade olmalı. Ardından 10 kere peygamber adına salavat getirilir. Bunlar yapılırken unutulmaması gereken en önemli unsurlardan birisi ise ara ara sürekli niyetin tazelenmesidir.

Bunu kalpten yapmak esastır. Hatta gün içinde ya da geceleri akla geldikçe Allah anılmalı, ona şükür edilmeli, her güzel şey için niyet tazelenmelidir. Ruhunda hafifliği hissetmeli, hasetli insanlardan uzak durmalı. Ailesinde ne gibi sorunları varsa hepsini bir kenara bırakmayı bilmeli, sadece bu duayı okurken içinde bütün güzelliklerin havası esmeli. Müminlerin onay verdiği, İslam aleminin en iyi niyetli dualarından birisidir. Bu duanın yüreğinizde dokunmadığı yer kalmayıncaya kadar sürekli okunmalı. Tekrar tekrar ve içimizdeki sesin bu duayı kendi kendine okumaya devam edinceye kadar okunmalı. Sabır, en gerçek inzivadır, sabrın aralamadığı kapı, sadakatin sarılmadığı sevgi yoktur. Her iyi niyetli hadise bir sevapla başlar, kendimize de sevap işleyelim.  3 günde kısmet açma duası ”Rabbi inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru.” (meali : Allah’ım bana vereceğin her hayra muhtacım)

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Kimler Yapar?

3 günde kısmet açma büyüsü kısmeti kapalı olan kişiler tarafından ve bahtsızlığına çare bulamayan, evlat sahibi olamayan, işleri yolunda gitmeyen, sürekli tartışan, huzursuz olan kişiler tarafından yapılabilir. Konunun uzmanlarına gerek yoktur. İsteğe göre bir hocadan yardım alınabilir. Hocanın yardımı yalnızca burada yazılanları takip edeceğiniz hususlar konusunda olacaktır. Elbette her hocanın kendine göre izlediği bazı yöntemler vardır, fakat esas olan burada yazılı olanlardır.

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Bozulur mu?

3 günde kısmet açma büyüsü bozulamaz. Kendisi bir başka büyüyü bozma amacıyla yapıldığı için, o da kısmet kapatma büyüsüdür ve aksi bir dua, büyü, yöntemi mevcut değildir. Bu büyünün bozulmasını isteyenler olabilir, o kişiler başkasının hayrını istemeyen, o kişiye hasetlenen ve günaha giren kişilerdir. Allah katında bu kişilerin tek bir kelamı bile geçmez, onların ettiği dualar, yaptığı büyüler tutmaz, özellikle 3 günde kısmet açma büyüsü yapanlar tabiri caizse koruma altına alınırlar. Hayatlarındaki bütün güzel şeyler onların peşinden gelir. Huzurlu bir insan olurlar.

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Psikolojik Faydaları Nelerdir?

3 günde kısmet açma büyüsü kişinin maneviyatı ve zihnini olumlu etkiledi için, olaylara bakışı, çözümlemeleri, çevresindeki saygınlığı artmaya başlar. Uykuları düzene girer, dünyasındaki kasvetten sıyrılır. 3 günde kısmet açma büyüsü psikolojik faydaları kişinin hayatı boyunca devam eder. Tedavilerinde olumlu sonuçlar elde etmeye başlar. Yarınları parlaktır.

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Kimler İçin Yapılır?

Kadınlar için yapılır. Erkeklerin okuduğu duaların adetinde ve okunuşunda bazı değişiklikler olur. Haricinde başka bir farkı olmaz. Kadınlar 3 günde kısmet açma büyüsü yaptıkları zaman istedikleri erkekle karşılaşırlar. Eğer evlilerse eşleri onları daha çok sever ve çocuk sahibi değilse hemen bir evlada kavuşur. Erkekler duaları dışından, yani sesli okumalıdırlar ve dua adetleri daha düşüktür. 3 günde kısmet açma büyüsü erkekler için yapıldığında kazançları da artmaya başlar. İtibarı yükselir, sevdiği kadın yoksa karşısına çıkar, eğer evliyse eşi gözüne daha güzel görünmeye başlar. Evlat sahibi olur. Problemleri tek tek çözülmeye başlar.

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Bu büyü yapılır yapılmaz etkileri görülmeye başlar. Evi için yapmışsa kişi evinin kokusu bile değişir. Eğer işi için yapmışsa orada insanlar artar, kazancında bereket, yediklerinde, içtiklerinde ve rahatsızlıklarında hemen huzur bulmaya başlar. 3 günde kısmet açma büyüsü yaşa bakmaz, yalnızca aradığı eşe sahip olmak için ergenlik dönemini aşmış kişiler olması gerekir. Kişinin eğitimi ve kariyeri birdenbire düzene girmeye başlar.

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Kimler İster?

Hem kadın hem de erkek için yapılıyor olmasına rağmen bu büyü daha çok kadınlar tarafından rağbet görür. Kadınlar toplum baskısı ve erkek egemen bir aile yapısında yetiştikleri için kendi kendilerine karar verme olasılıkları düşüktür. Kadınlar kendileri için en hayırlısı neyse işte ona muhtaçtırlar, aynı erkekler gibi. Görücü usulü evlenen kadınlar için 3 günde kısmet açma büyüsü neredeyse tek doğru yöntemdir. Erkeklerin kazancı artar, bekledikleri miras, alacaklı oldukları insanlar hepsi sıraya girer. Kısmet kapama büyüsü yapıldıysa şayet o da bozulur, istikrarlı olmakta fayda vardır. İnatçı olmak, iyiye varmak için kendinden emin olmak şarttır. Kötü insanları önünü kesecek olan bu 3 günde kısmet açma büyüsü için bütün alimler arkasında durmuş, bu büyünün haklılığını her koşulda, herkese anlatmış, göstermiş, ispatlamışlardır.

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Yapılmazsa Ne Olur?

Kaderden daha büyük bir buyur yoktur, biz her ne kadar müdahale etmeye çalışsak da alnımızda ne yazıyorsa ona geliriz. Elbette bu durum bir şeylerin yerini değiştiremeyeceğimiz anlamına gelmez. Mesela bir bardağı yerden alıp masanın üstüne koyarsan, ayağını çarpıp o bardağı kıramazsın. Ama yerde öyle kalırsa fark etmeden çarpar, kırabilirsin. İşte 3 günde kısmet açma büyüsü o bardağın alınıp masanın üstüne koyulması demektir. İnsan mutlu, huzurlu ve itibarlı olmak için var olmuştur. Asla hiçbir insan kötülük için dünyaya gelmez, bunun böyle olduğunu savunmak yaradılışa kusur bulmaktır, büyük günahtır.

3 günde kısmet açma büyüsühttps://medyumhocaniz.com/rizik-acma-buyusu/ belirtileri görünmeye başlar başlamaz insan kendindeki maneviyat hazzına teslim olursa, sadakat ve inancın yüce mertebesine erişir. Haksız bitmiş davalar açılır yeniden ve kişinin lehine sonuçlanır. Hakkında yolunun kötüye çıkacağı işler son bulur.

Tavsiye

Aşk Büyüsü Nedir?